• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
alebo to mozes mixnut aj s tou vodou, v ktorej varis mrkvicku...
12. jan 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... myslim UM
ale uz fakt idem, pa
ups a práve som zistila že sme si mali prečítať novelu od Dickensa po anglicky, toš smola, Ježiško doniesol zaujímavejšie čítanie :sweat_smile:

zuzi ved som si myslela že ty si v angline profík, a ja takáý debko, :pensive:
zuzi dik- jasne ze UM. vyskusam, mozno mu zachuti :sweat_smile:
12. jan 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a na tie prikrmy co robite, tak davate vodu LUCKU, alebo inu kojenecku, alebo obyc z vodovodu prevarenu?
nas to tiez len caka,,, a som zvedava na to :slight_smile:
12. jan 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
missy ja davam obycko z vodovodu,samozrejme prevarenu...aj ked som malemu davala nutrilon,tak obyc vodou som riedila...
12. jan 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme spapkali 120g kalerábu so zemiačikom a ešte sme dorazili 150 ml mlieka. No špinavé má ešte aj ponožky.
paulusa, ja tiež varím vo vode, občas dávam aj mliečko alebo len trochu tej vody, čo sa v tom varilo a čo sa zvýši šup do chladničky a doplním inou zeleninkou.
12. jan 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
missy, ja dávam drobčeka, ale neboj sa, stalo sa mi, že sa pozubudnem a šup z vodovodu. a zatiaľ žijeme.
12. jan 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi- kalerab nenaduva?
12. jan 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paulusa super gatulujem, nech ti to všetko vyjde tak ako chceš, a hlavne bez problémov. :slight_smile: :wink:
12. jan 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paulusa, dúfam, že nie. Ale mali sme už mrkvu, zemiak, brokolicu a dnes som skúsila. Aj dr. včera vravela, že môžeme, len mám dávať pozor na bielu koreňovú zeleninu.
12. jan 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a skusali ste aj detsku vyzivu?
12. jan 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne dr povedala ze vsetko okrem zeleru,ze ten je alergen
12. jan 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paulusa aj ja sa pripájam ku gratulácii, hlavne nech ste zdraví a nech všetko dobre dopadne. Máš môj obdiv, seba si neviem predstaviť na tvojom mieste. Ako reagoval mm keď sa to potvrdilo??
12. jan 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to moje dieta uz spi dve a pol hodiny- priam neuveritelne! :grinning: sa nejak nudim :slight_smile:
12. jan 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karin- ani ja si to neviem predstavit ale co uz stalo sa :grinning: , manzel bol rad- utesoval ma ze aby som neplakala, ze budeme mat dievcatko, po ktorom som tak tuzila. tak dostane na bendzo ak to bude chlapec :grinning:
12. jan 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
úplne ťa chápem, ja tiež túžim po dievčatku, tak snáď na druhý pokus to výde.
12. jan 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paulusa, zvládnete to v pohode. Mne tento mesiac tiež meškala mrcha 4 dni, tak som bola z toho trochu v strese, ale už je tu. Ked som to povedala mame, tak mi vravela, no čo, však ked ty si mala 5 mesiacov, ja som bola už 4 tehotná a sme tu všetci. No tak ked došla mrcha, som sa aj tešila, že to nie je dedičné :grinning:
12. jan 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..a inak drobec spí na balkone, ja som stamadiaľ ušla, lebo fúka. Neviem, či ho nechať. :unamused:
a dievčatko? to by bodlo. Chcela by som mať takú dcéru ako má moja mama, aby sme mali taký super vzťah. Síce ona ho má aj s mojím bratom, ale sama si pochvaľovala, že dcéra je dcéra
12. jan 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to- ide o ten vztah a porozumenie. a tiez som stastna ze mam starsieho brata- mame super vztah, sa stiskame ako deti. asi to bude tym ze on je v anglicku a vidime sa malo.
12. jan 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi- no kym drobcovy nefuka do koca :sweat_smile:
12. jan 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paulusa, nápodobne. ja mám síce brata iba v blave, ale nevidíme sa často a ked už, tak je to srdečné. tak ti držíme palčeky, aby to bola Nelka. A termín máš na deň, ked sa narodil náš maroško
12. jan 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paulusa, on tam je v sedačke. Ja kočík mám v kočikárni, lebo máme taký super veľký výťah aj s vnútornými dvierkami, že my s mm a nákupom sme tam ledva vošli. tak si malý myslí, že je v aute :grinning:
12. jan 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: - no tak ho hadam daj dnu aby ho neprefuklo a neprechladol
12. jan 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tak spravím, dosť bolo jazdy v kabriolete. :grinning:
12. jan 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej palusa, velka gratulacia a obdiv :wink: ...
baby, musim pochvalit nasu Magdalenku, aka bola vcera hrdinka.. boli sme na poslednom ockovani... po prvej injekcii trosku zafnukala, po druhej spustila plac ale hned prestala... no a ked dostala do druhej nozicky tretiu, tak len vygulila ocka, spustila kvilenie na 3 sekundy a usmievala sa... ja som nechapala, kedze pri dvoch predchadzajucich mi vzdy narobila cirkus (a to dostala vzdy len 2 injekcie), manzel na mna pozeral ze naco som chcela aby siel so mnou, no a sestricka skonstatovala ze to sa teda naozaj malokedy stava a deticky odchadzaju vacsinou s placom... no skratka, mala hrdinka :slight_smile:
akurat ze vecer mala zvysenu teplotu, dnes tiez a do rana sa objavili sopliky (dostala asi odomna nadchu), tak dufam ze bude ok...
12. jan 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uankab, hrdinka malá to je. ...a nech ste čo najskôr o.k.
12. jan 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paulusa gratulkaaaa, ty koky, tak teraz ti hadam augustovciatko vyjde :wink: drz sa..
12. jan 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babuľky, po dlhom čase hlásim príchod - takže sme sa pohli tiež ale ešte sme len na zemiačku s mrkvičkou.... až gule za ušami mal zo zemiačku ale tá mrkva samostatne - šup ho von :grinning:

chcem sa spýtať - ako vážite koľko mu dávate spapať - ja dávam do myštičky ale nevážim - koľko spapá toľko spapá - na to že na 4 deň zjedol skoro sedem lyžičiek je fajn nie?
12. jan 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufam ze bude, spinka uz 3 hodiny v kociariku, naposledy poriadne papala doobeda... ked sa zobudi tak ma spapa :grinning:
12. jan 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok