Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

paulusa
19. jan 2010

baga- 😀
ked idu drobcovi zubky- davali ste gel na dasna, aj hryzatko a este nieco? co pomoze? kamoske je maly dost umrncany, nevie si radi.
a nase zubky su v nedohladne 😀

bagaja
19. jan 2010

pauluš ešte baby dávaju tu chamomiliu - homeopatika tuším

paulusa
19. jan 2010

a jasne, na to som zabudla- dik 😉

martinex
19. jan 2010

paulus ja som davala aj homeo aj gely aj hryzatka ale nic nepomaha...a zuby tiez nie a nie vyjst von... musime to pretrpiet 😉

danielitka26
19. jan 2010

ahojte žienky potrebujem dve ochotníčky čo mi budú vedieť venovať asi 15minút, ide o prieskum trhu

presne sa to volá ZDRAVIE V TEHOTENSTVE A PRI DOJČENÍ

potrebujem - dve mamičky s jedným bábom do 6 mesiačikov , obec alebo mesto kde bývate musí mať do 5000 obyvateľov, jednu potrebujem aby mala maturitu druhú bez maturity. ktorá máte záujem píšte mi do ip.odmena za čas mne venovaný je malá súprava čajíkov

babulka123
19. jan 2010

ahojte. sme spat z ockovania.. dnes to bolo oooomnoho lepsie ako naposledy.. na konci sa uz skerila na dr.
inak mame 7 kg a 68 cm... je zdravva, pevna a coskoro bude stvornozkovat, ked som horovila dr. ze sa stavia uz na 4 tak kukala na mna ze je to teda extgremne skoro ale ze je sikovna, a nic jej nieje takze v phode moze, nemam jej v tom branit..

rene82
19. jan 2010

babul to ako sa stavia sama? už sama aj sedí a zo sedu? či keď ju pridržíte v stoji, tak má pevné nôžky 😅

rene82
19. jan 2010

mati a inak som obedova o pol dvanástej tú brečku čo som napísala a už som hladná. A ty? špenát bol určite lepší, musím kúpiť do zásoby. inak prvé dni budú kritické 😖

martinex
19. jan 2010

rene ja som jedla o 12tej, a som v pohode... zatial ma hlad nechyta... a spenat sa dal,no robila som ho inak ako standardne-bez zaprazky.. ale ta vecerna porcia,no velmi malo to bude...to aby som sla hned potom spat,nech ma hlad nechyti... 😀
co budes mat zajtra? bo ja neviem,co si spravit

martinex
19. jan 2010

babul to je super, dufam ze ani sa nic neprejavi vecer ci v noci... a vaha/vyska modelkovska 😀

lulu73
19. jan 2010

ahojte

ockovanie mame za sebou, Emka bola uplne skvela, plakala minimalne, snad ani 5 minut nepreslo a smiala sa a komunikovala so sestrickou aj Dr. ... teraz spinka a uvidime co bude....pevne verim ze nic....dostali sme u dr. taku knizku o prvych prikrmoch az po jeden rok a dalsiu brozuru sprievodca ockovanim, tak idem studovat

fac...gratulka k vymesaciu...ked mate vy, tak viem ze nam sa blizi...a Bay (ta tu 100 rokov nebola) oslavuje s nami 🙂 ... no a to som chcela, ze tento vikend ideme dat prvy krat mrkvu

babulka123
19. jan 2010

matka.. dakujem..

rene nie, ona ako je na brusku tak strci nohy pod seba hupe sa dopredu do zadu ... vystrete ruky a nohy pod sebou .. ale vacsinou sklamu bud ruky alebo nohy a capne na nos.. hehe
inak ked ju posadim { samy sa deticky posadia az ked vedia lozit} tak krasne sedi sama vystreta.. ale nerobim to moc casto .. to nechavam na nu..

lulu73
19. jan 2010

mati...a mam pre teba potesujucu spravu, dnes v noci sme boli hadam aj 8x hore a od stvrtej do siestej nonstop....rozpravacky,placky,smiech,kakanie 😝 UZ MAM DOST
potom o pol siedmej vysmiata zaspala a o takych 10minut suchy ruchy vo vysielacke, tak sme sa sli s mm na nu pozriet ze ci place ci co robi a ona spala a zo spanku sa nahlas smiala niekolko sekund...nieco uzasne...takze za toto predstavenie som jej odpustila to ze v noci nespala...ja sa na nu neviem ani hnevat, ked si ju v noci taku precuranu smradlavucku spotenucku davam k sebe do postele, tak je na zozratie ... ona len zamrnka ako macicka a hlada didku a ked ju dostane, tak si len tak pokrochka a spi dalej....a toto robi aj 8x za noc

lulu73
19. jan 2010

babul...super, vidim ze ockovanie ste zvladli ako my...s usmevom

lenka_66
19. jan 2010

cauko,
fac zelam pekne vianoce.
lulu, 😵 😵 😵

kosice - volala som do stonozky v pondelok mozme zacat len musim tetuske poslat zoznam.meno + datum narodenia krpcov.vecer budem jej pisat tak sup kto chce udaje do IP .

babulka123
19. jan 2010

no bolo to aj s placom ale veeelmi rychlo presiela a uz sa smiala na dr. takze pohoda.. horsie to bolo so spanim.. spala len pol hod a tera zked som ju dala do kocika tak strasne revy.. no dufam ze aspon hodku potialne...

zuzkamilko
19. jan 2010

ahojteeeee
dnes sme boli na kontrole a boli sme vychvaleniiii,maly sa normalne staval na styri a neviem co vsetko tak robol,pochvalila ho,ze dokaze veci ako deti v 7 mesiacoch a to sme este ani 5 nemali-som pysna mamicka 😵 😵 😵

rene82
19. jan 2010

mati som písala zemiakovo-mrkvovú kašu (pyré). alebo celkom dobré je aj ryža varená s lečom (s paprikou a rajčinou) alebo zeleninové rizoto (mrkva, karfiol,...)

rene82
19. jan 2010

zuzi gratulácia...... 😵 😵 😵 😵 😵

martinex
19. jan 2010

lulu no peknu noc ste mali.... ani ja sa na neho nemozem hnevat,sak to sa ani neda.... ked ma potrebuje 8x za noc mat pri sebe tak co narobim...a vacsinou okolo 4tej rana rezignujem a necham ho pri sebe spat az do rana.... 😉

martinex
19. jan 2010

rene jasne,rizoto si spravim...dik za tip 😉

lulu73
19. jan 2010

volala mi sestra, ze odo dneska drzi dietu 🙂)) vraj nejaku perfektnu, 13 dnovu 😝 ked mi povedala ze prvy den je trosku drasticky, ze sa pije kazde tri hodiny mlieko, mala som dost 😀
ale 13 dnova mi znie lepsie ako 90 dnova 🙂 tak uvidim co sestra a mozno pojdem do toho...je to vraj nejaka cistiaca a nema jojo efekt 😅 ...no neviem, bude to moja prva dieta v zivote

martinex
19. jan 2010

lulu tak daj potom vediet, bo neviem dokedy tuto vydrzim... hladna nie som,ale furt by som nieco zobala..nejaky keksik,cokoladku..joooj,mam problem sa udrzat 😠

deina2005
19. jan 2010

http://www.stream.cz/video/262394-silenec-a-jeh... baby tak toho muza by som hned odstrelila

missy97231
19. jan 2010

tak dnes som uz "silena" ja z maleho... furt reve (nie place, ale krici,,,) jak pavian 😠 😠 😠

a inak - likvidator dnes nebol pozriet na auto ☹ tu dnes pada dazd so snehom, takze som nasu octavku zabalila do igelitu, aby mi cez to rozbite sklo nenatieklo dovnutra 😠 som tu bez manzela (ten je na slovensku v robote), takze susedia boli v pohotovosti okolo auta. ujo z poistovne dufam ze zajtra dorazi, a mozem odviest do servisu.

martinex
19. jan 2010

deina normalne mi stupol tlak...kokso kreten jeden...

bagaja
19. jan 2010

ahojky

lulu ja som držala tu 13 dnovku - tuším americká sa volá a inak to mlieko nie je až také drastické a schudla som sedem ale aj som cvičila popri tom...a udržala som to až do tehu, len to bolo leto a korčule takže to nebolo ťažke ale tiež ju asi teraz skúsim....je selkom v pohode....

missy ako to je na infakrts tými debilmi s poisťovne....

deina2005
19. jan 2010

no baby sup sem tu 13dnovu dietu !!!!!!!!!!

bagaja
19. jan 2010

deina dám zajtra lebo malá spí v spálni a tam to mám, ale dám v poho 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre