Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

henrieta76
25. jan 2010

no moja mi ich zvykne natahovat tiez to dost boli a ked jej poviem nono este sa aj usmeje.takze sa dopredu bojim zubkov.aj ked to vyzera ze idu,nemuseli by.erike vysli ked mala 10 mesiacov to som uz nekojila.

bagaja
25. jan 2010

babul a ako rozmrazuješ a ako jej to ohrievaš? v mikro?

bagaja
25. jan 2010

heni aj ja som dúfala že nám vyjdu tak okolo 10 mesiaca...ale kde sa vzal tu sa vzal... a sú hned dva

z.vrablova
25. jan 2010

ahojte... u nas tiez ziadna zmena,.... nepretacame, nemame zuby... v noci plac o polnoci, pomohol cumel a cajik, potom spala do druhej rana, o siestej krmenie a do pol desiatej spanok...
Idem sa chvalit a zaroven vas navnadit na chudnutie... za tri tyzdne mam dole 9,2kg!!!! Neuveritelne...!!! sa vytesujem ako mala.. 😀
Dnes mame poradnu, TBC nam od piatku hnisa, tak asi z ockovania zase nic, uz sa idem pytat na plucne, to uz nie je normalne, aby sa to hojilo pol roka!!! A tie suche fliaciky vo vode cervenaju, vyzera to nechutne, tak nas zrejme caka liecenie... som zvedava..

bagaja
25. jan 2010

zuzi držte sa a nám očkovanie uschlo a vyzerá že sa definitívne zahojilo až teraz...a z čoho má fliačiky,

zuzkamilko
25. jan 2010

z....aj nas ma suche fliacky,idem skusit Infadolan,myslim,ze babulka ho odporucila

missy97231
25. jan 2010

zuzka, super! len tak dalej s tou dietou... tiez si na tej 90dnovej?

zuzkamilko
25. jan 2010

aj ja by som chudla,ale dr. mi zakazal,ze kym kojim,tak nesmiem,ci chcem,aby mi zuby a vlasy vypadali 😒

zuzkamilko
25. jan 2010

ale pred svadbou som ju drzala a za mesiac som 8 kg schudla

adenka
25. jan 2010

ahojte,

hlasim sa po dlhsej dobe, blbne mi strasne NB tak nemam nervy ho stale restartovat 😠
nestiham vas docitat, ale dufam ze sa vsetky mate ok a vase babenka rastu do krasy 😵

my dnes mame 5 mesiacikov 😵 ... ale okrem toho ziadna zmena... pretacanie nema ani v pate, do sedu ju musim vytiahnut ja, ked citam mudre rady ze len podat prsty a ma sa vytiahnut sama tak sa na tom akurat bavim a na brusku sme stale na zohnutych rucickach a po 2 minutach uz mame nervy a musime sa otocit...
ale mam teoriu, ze je to tym, ze koli refluxu strasne malo lezala na rovnom povrchu, teda okrem spanku skoro vobec a vzdy bola v lehatku. preto je teraz "lenivucka"... mozno to tak nie je, ale musim si ju nejako obhajit 😀
ja z nej mam pocit ze sa jedneho dna postavi na nohy a povie mi mam toho dost idem chodit... 😀

bagaja
25. jan 2010

aden už sme ťa zhánali 😀 😀 😀 al farmárčiť stíhaš to je hlavné 😀 a my sme tiež málo na rovnom čiže pretočíme sa len do jednej strany a to je vsjo....

zuzi krásná inšpirácia, aj ja idem od pondelka(buducého)len mám trocha obavy ked kojím 😖

bagaja
25. jan 2010

baby a na FB som hodila naše zúbky 😉 môžte kuk

adenka
25. jan 2010

baga no to vies, nech mi to tam nepohnije...vsak skoda urody 😀 😀 😀 ale aj to uz musim rychlo rychlo lebo sotva sadne k PC tak mm uz dudre... 😒
inak som na teba myslela lebo sa chystame do tatier, tak by sme si potom mohli zajst na coko do domenika...co ty na to? 🙂

z.vrablova
25. jan 2010

Bagaja... fesanda malicka... krasnucka

bagaja
25. jan 2010

Jeej aden hej jasnačka, budem rada a čokoláda v domeniku mnami mnami, vidím že poznáš...tak sa určite ozvi že dáme rande 😉

bagaja
25. jan 2010

zuzi dakujeme, ale na vaše očička nemáme a na Emku už vôbec nie 😉 ale aj tak je pre mna najkrajšia moja...no nie..

adenka
25. jan 2010

baga jasne ze poznam...som na nej zavisla...ked sme v tatrach chodime tam kazdy den... a visnova a matova su uplne naj naj 😵 .. oki ozvem sa... ak bude normalne pocko tak o 2 tyzdne sme tam 😉
ozi a pozerala som na FB fotky, malinka je strasne zlata... ake to je hopsadlo?

bagaja
25. jan 2010
adenka
25. jan 2010

ahaaa a to tam akoze stoji? ja by som chcela pre dominiku nejaky stolcek s takymi hrackami..musim nieco popozerat...

martinex
25. jan 2010

zuzi no super,si sikovnica.... ja dnes koncim prvy tyzden a mam 3kg dole 😀

zuzkamilko keby bol doktor zena a po porode by sa nevedel zbavit kil,vravel by inak.... ja tiez kojim a drzim ju a v pohode... mlieka mam dost,malemu stale chuti,takze neni co riesit 😉

aden ahoj,dlho som ta tu nevidela.... kasli na to ze sa nepretaca,hlavne ze je zdarvucka a spokojna 🙂

bagaja
25. jan 2010

hej to sú nastaviteľné tri výšky a tam sa odráža a skáče ale zatiaľ tam len sedíprípadne stojí a občas sa aj odštopne, ale ešte veľmi nechcem dávať na nožičky, ale je to super

adenka
25. jan 2010

mati a drzis ju presne podla navodu? ja sa dost bojim ze budem mat menej mliecka... a predstava mat na ranajky 2 jabla ma uz uplne odradza...kde je taky henedex???? 😀 😀

baga pojdem nieco popozerat...celkom sa mi to paci...

zuzujan
25. jan 2010

ahojte kocky, chcem vam ponuknut hrncek na ucenie pitia od aventu
Moj manzel prisiel v piatok z nakupu, kazala som mu kupit misku na papanie pre malu a kupil aj tento hrncek, pritom sme ho este pred porodom kupovali v polsku tak mam dva, uplne zbytocne.... 😝

ak mate niekto zaujem, predam so zlavou, je uplne novy, zabaleny, mam blocek k nemu
http://www.avent.sk/products/flasa-na-ucenie-26...

bagaja
25. jan 2010

mati paráda...dalšia inšpirácia...už len začať

martinex
25. jan 2010

aden no drzim sa tych pravidiel,jedla si vymyslam podla seba.... a tiez som sa bala ze budem hladna,ale je to v pohode... dnes som napriklad ranajkovala o 8mej jablko a hrusku a este som neni hladna...ak ma chyti hlad,tak si spravim caj.... ale v pohode zo zaciatku si mozes pridat desiatu a olovrant-nejake ovocie.... ja si niekedy poobede dam,ak mam hlad ci chut nieco jest 🙂

zuzujan
25. jan 2010

vidim ze dietujete, ja som sice na povodnych kilach, ale cez vianoce som cosi nabrala a este by som chcela - 5kg. No neviem ci by som to touto dietou dala dole, to su tie najhorsie kila, tie posledne 😀
a tiez mi dost chuti, kedze kojim - odsavam, mati prosim posli mi tu dietu na mail, kuknem na to ci by som to dokazala aj drzat
myslim ked nas bude viac, lepsie nam to pojde 😀 😀

adenka
25. jan 2010

mati no nastudujem si to a skusim....aspon nejak obmedzene...nemozem uz na seba pozerat 😠

martinex
25. jan 2010

tak drzim palce ak sa pridate.... uz nas tu je niekolko co ju drzime, cim viac,tym lepsie... a potom na jar,ked dame celoslovenske stretko budeme vsetky stihle sexy maminky 😀 tak si to predstavujem 😀

zuzujan
25. jan 2010

mati super napad, take stretko by bolo celkom fajn.... 🙂

martinex
25. jan 2010

no idem ja obedovat a zase sa ucit...caute

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre