Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
1. mar 2010

marti, perla, dakujeme. No neviem, či môžu, preto sa pýtam.

z.vrablova
1. mar 2010

Eviq...gratulujem Maroskovi... aj my dnes zaciname s lepkom,.. a idem varit kuraci vyvar s rezancekmi... sned to zvladne

z.vrablova
1. mar 2010

mozu... mne vravela na gastre, ze od ukonceneho 7.mes mozem davat lepok, ale kedze sme 5tyzdnov skor narodeni, tak som mala pockat este aspon mesiac... tak dnes zaciname... 6.3 bude mat ukonceny 8.mes...

sisulka7
1. mar 2010

zuzi, ja uz mam kramy mesiac v kuse, mozno aj viac. Musim sa objednat gynekologovi, lebo uz padam na hubu.

eviqa
1. mar 2010

zuzi, dík. Aj ja som uvažovala nad nejakou takou polievočkou. A dávaš iba polievočku alebo aj druhé?

...inak, v sobotu sa mi malý skoro zadusil. 😢 dávala som mu mäso s ryžou, nemixla som to úplne nahladko a ryža mu samozrejme zabehla. Som ani nedýchala. malý strach v očiach, ja ešte väčší, ale otočili sme ho dole hlavou a bolo. I ked sa mi zdá, že sa nesmie otáčať pri dusení dole hlavou, ale prvé čo mi napadlo, tak bolo toto.

lizatko1009
1. mar 2010

evi gratulujem k 7 mesiacom.
sisulka ja som mala nieco podobne asi 5x kazdy tyzden po 5x som mala kramy.

sisulka7
1. mar 2010

lizatko a kojis?

sisulka7
1. mar 2010

mne sice povedal, ze je to normalne, ale mne to moc normalne nepripada.

zuzkamilko
1. mar 2010

evi.....gratulujeme maroskovi k 7 mesiacikom 🙂

lizatko1009
1. mar 2010

sisul jj kojim, ale beriem aj Hak a volala som do gynekologa a on mi povedal, ze to je v pohode, ze az ked prestanem kojit sa mi to upravi, ale mala by si zavolat.
neviete nahodou kolko x mozem dat reklamovat taku striebornu supravu swarovski? dostala som ako porodne take nausnice s priveskom a stale mi odpadavaju tie kamienky uz 2x boli reklamovane a znova poodlietali a uz to nechcem, chcela by som vymenit za nieco ine, prrsten som dostala pod stromcek a uz je mesiac a pol na reklamacii a vcera som sa bola opytat v zlatnictve, tak mi povedala, ze kurier je chory 😠 a este pred vianocami som stihla stratit zasnubny prsten, ked sa dari tak sa dari.

lizatko1009
1. mar 2010

sisul to vsetko ovplyvnuje kojenie, niekto aj koji a uz normalne kramy ma kazdy mesiac, moja kamoska dostala ked mal maly 7mesiacov a hned nato otehotnela, tak viac x ich nemala 😉

bagaja
1. mar 2010

ahojky

lizatko tuším po 3 reklamačke už musia dať späť peniažky....

a my sme boli ráno na kavče u susedy čo má dvojičky chalanov...no malá si nevedela vybrať 😅 ....tak som jej povolila oboch...ale oni už začinajú chodať tak su taký rozkošný o tri mesiace starší...no jooj už sa teším...to schudnem snád aj bez diéty

a nám zateplujú schodište...takže malá spí na balkone a mna už bolí z toho buchania a vrtania hlava....

evig gratulka Maroškovi....

a ja kojím a mám normálne pravidelné kramy ako pred tehu....

bagaja
1. mar 2010

lízatko a ty to po 30 dnoch nemusíš prevziať, teba nemá čo zaujímať že kurier je chorý...reklamačka má byť do 30 dní vybavená...ja by som sa hádala a vyhádala by som si spať prachy už by som to neprevzala

babulka123
1. mar 2010

su 2 nazory... bez papuciek a s papuckami.. heheheh {jedine ze by sme dali obmenu a papucku striedavo len na jednej nohe.. hehehe}

ale nie , mne dr. vravela ze bez papuciek, aj sestra aj kamosky, kamoske zas hovorili ze s.. no a vyberte si .. neviem ..
uvidim co mi povie ortoped, snad vie co robi..
inak dnes mame neskutocne urevany den.. od rana.. herecka sa snazi stat bez drzania a potom zakazdym padne a takto je to dookola.. no snad ked sa nauci chodit to bude lepsie.. { to som si hovorila aj ked sa nauci sediet a lozit a prd.. no uvidime.. }

lizatko1009
1. mar 2010

baga aj som si myslela, lebo tak som davala aj mobil reklamovat a potom mi ponukli iny, cize budem musiet dat este raz. vrrrrr a cakat mesiac. aj ja uz od dnesneho dna zacinam , ale ja nemam pevnu volu, chcem aj trosku pocvicit, mam aj ten ab-tronic ani ho nepouzivam, vcera som bola na nakupoch kupila som si rifle moju povodnu velkost 38 ale tricka no coment stale strci brusisko a stahovacie gate nebudem nosit v lete a potit sa.

lizatko1009
1. mar 2010

baga ja som este zaciatkom januara davala reklamovat.

bagaja
1. mar 2010

lízatko jednoznačne to neprevezmi, po 30 dnoch máš nárok na prachy

a ja do povodných riflí som vošla asi týžden po poriode, len to nad nimi čo trčí...fúj slanina hnusná

sisulka7
1. mar 2010

tak volala som a sestricka povedala, ze nech radsej pridem, tak mame o stvrt na devat vecer rande aj so svagrovou u gynekologa v stredu. 🙂

bagaja
1. mar 2010

jooj moje dieťa už dve hodiny ťahá na balkóne, že aká paráda, ten balkon je nenahraditeľný 😎

martinex
1. mar 2010

aj my spime,zatial len hodku,ale pekne v postielke a skoro bez plakania...nakoniec som zistila ze zabera macko ktory hra taku uspavaciu melodiu...

a akurat malemu robim cviklu na obed,som zvedava ako mu bude chutit a hlavne co vsetko budem prat.. uz sme sa raz dnes prezliekali,lebo sme papali jablcko a maly mal plne usta a si kychol...tak to bolo vsade 😀

iveta6384
1. mar 2010

Ahojte maminky,
Eviqa vsetko najlepsie Maroskovi, boze ze 7 mesiacov,to co ved sa teraz narodili... 😕
Inak baby vy ste super s tou dietou, ja som sa este ani neodhodlala zacat, lenivec lenivy. 😅
Aj my spime, ale isto iba 45 minut ako obvykle.

paulusa
1. mar 2010

ahojte.
evi- gratulujeme k 7 mes., my dnes presne 6 mes.

my sme chorucky, kasel nepresiel a v sobotu vecer vysoke horucky, davali sme zabali, sme plakali obaja a v nedelu na pohotovost a konecne dali antibiotika tak sa liecime. dnes zatial bez horucky. dufam ze to tak ostane aj nadalej a ze uz bude lepsie.

paulusa
1. mar 2010

a drobec nechce nic jest, mliecko tak 60ml, s pitim este horsie,a mame riedke stolice, no proste hroza. prikrm my nechce vobec

eviqa
1. mar 2010

lizatko, zuzkamilko, bagaja, iveta, paulusa dakujeme.

paulusa, aj vám všetko naj a čo najskôr zdravíčko

...no fakt. veľmi rýchlo zbehlo tých 7 mesiacov, bože aj materská pominie ako rieka

paulusa
1. mar 2010

no rychlo to ide, ale ja uz chcem aby ten drobec behal, nebudem tolko na rukach nosit 😀

iveta6384
1. mar 2010

Jeej Paulusa uz 19tt to je krasa.. 😵 😵 😵
Aj Matkovi vsetko najlepsie k 6 mesiacikom 🙂

paulusa
1. mar 2010

ivet- dakujem, aj ja kukam ze uz 19 tt, no proste to nejak nevnimam. co poviete na toto? http://deti.bazos.sk/inzerat/3212084/surodeneck...

martinex
1. mar 2010

paulus ja mam graco sportak a som spokojna... a vyzera fajn 😉

paulusa
1. mar 2010

aj mne sa vidi, len si myslim ze je este skoro na kupu, lenze zasa neskor nemusi byt. ach jaaaj, neviem co robit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre