• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
babul , super tam narves aj slona. tak vela tastnych beznehodovych km :wink:

blazka , spartanska vychova?tak plac bude mat sused ako bonus aby spoznal mini suseda :grinning:
13. mar 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

blazka tesim sa ze tu budes, budes mi robit spolocnost pri pisani diplomovky :sunglasses:

babul no kukurica viem co robi so mnou...chudatko ninuska.... idete dnes plavat ci nie? vonku je hnusne,by som to neriskla asi :unamused:

u nas noc horor,vobec som sa nevyspala, a to mam kopec roboty tak neviem jak to zvladnem... malemu zase parim jedlo, varim vyzivu, musim pisat tu nestastnu diplomovku +este dva projekty do skoly... a to mm isiel do prace, sice slubil ze pride skoro,ale to bude tak okolo 17tej :frowning2:
13. mar 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka.. a som ja vedela? ved uz ju jedla a nic jej nebolo a okrem toho papa aj kukuricne kase a nic.. neviem co bolo vcera ale asi aj brusko aj zub.. no vseko dokopy..

a plavat nakoniec ani my nejdeme.. ale ideme k nasim, idem si zajazdit..heheheh
snad 1x co je ninka na svete idem ja jazdit a marek bude vzadu s malou ..sak ale co .. ved je to moje auto.. heheheheheheh

lenka dakuuuujem velmi pekne
13. mar 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute....babul - super aj ja chcem takého muža:slight_smile:))))))))))))))))))))) my mame renault clio nové ale poviem vám ked niekde ideme tak mam čo robit aby sme sa vmestili a to ideme len na návstevu:slight_smile:)))))))))

no ideme aj my plávat...tesím sa strasne....už som nabalená.....

baby v ktorom mydle nie je mlieko?????? otázka ako hovado na ráno čo???
13. mar 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perla tusim v tych obycajnych co boli este za totaca
13. mar 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak som nevedela ze uz si jej kukuricu davala...tak to bola asi len vo vytrzeni z auta noveho :grinning:

perla v mydle mlieko??? a to sa uz nic lepsie nevies spytat??? :grinning: :grinning: :grinning: netusim
13. mar 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to marti:slight_smile:))) na to plávanie mame mat mydlo v ktorom nie je mlieko...kua štyri druhy mam detských mydiel....a neviem ako to mam v tom zložení hladat....vsak sa v tom nevyznam:slight_smile:)))))))))))))) ale uvidíme
13. mar 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to som este nepocula, ze treba mydlo bez mlieka...sak ti tam povedia ake to je a nabuduce ho budes mat
13. mar 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už viem - bupi aj nivea....aby ste vedeli dievčatá.....lebo ja ked počujem mlieko tak mi je zle...my sme alergickí na mlieko:slight_smile: a samozrejme že aj mydlo musíme mat bez mlieka....
13. mar 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bupi pouzivame... ale som rada,ze mam tuto informaciu....dik perla :wink:
13. mar 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby toto čo je započasie????? vsak zaspávam po dvoch kávach dnes už :angry: :angry: :angry:
13. mar 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja ani nehovor, ten sneh ma uplne dostal... uz tomu drbe!! slusne povedane... heh ale ma to vyhodu, moj syn spi uz 2 hodiny :grinning:
13. mar 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej aj nasa 45 minút...a ako zjedla večer 270ml kase a o pol 12 že hladná????? skoro ma uderilo.....ale dnes ju budem len uspávat nech nezaspí na plávaní....

marti vy mate sneh????? my nie ale zamračené je otrasne :angry:
13. mar 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perla no snezi.. a je zamracene a hnusne...dnes nikam nejdem..maly ma este sople,tak to nebudem pokusat
13. mar 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky

no tak od včera rána nemáme teploty sa teším....ale strašne kašleme jak tuberáci a sople hroza... my tiež budeme sedieť dioma...

babul super autičko...veľa šťastných km želám.....no mm vie po čom túži ženské srdce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aaaaa my sme v noci boli iba raz hore, že aká paráda....sa neviem z toho spamatať....asi to bude tým čípkom Virbucol....lebo bola večer neskutočne nervná a nei a nie spať, až po nom ako tak zaspala okolo 10tej....som myslela že pospí aspon do pol 8 no houby o pol 7 už bola hore
13. mar 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak som konecne nasla nieco co je maly ochotny pit.. vcera som kupila hipp stavu-jablko mrkva.. a prave mi nasupu vypil 50ml :grinning: jaky uspech...tesim tesim :wink:

baga super,ze ste sa tak pekne vyspali.. a kasel aj my mame, kupila som sirup a trosku pomaha,uz brhle vacsinou len vecer, aj to mam pocit,ze to hraje,aby som ho zobrala z postielky :grinning:
13. mar 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babule tak som tu, účinne zaberá uspávanie v posteli so mnou, dnes o tretej som dala mlieko ale potrebovala som ísť na záchod lebo krámy nepustia a ten reeeeeeeev starého zobudil a ten rozospatý asi hladkal plyšáka vedľa Riška lebo ten ziapal ďalej :grinning:

lenka sused už krpca pozná, nechávam ho loziť po zemi, má pod sebou deku ale keď sa prevaľuje na chrbát tak si vždy uderí lebeňu a tak to zaduní xixixi dnes už aj búchal na stenu darmožráč čo nerobí chce drichmať asi do dvanástej :rolling_eyes:

marti neprovokuj, o tretej nie je môj čas ale súcitím s tebou, vydrankala som od kolegyne z roboty seminárku do školy čo má robiť, tak sa teším jak malý Riško pri kukuričnej chrumke :wink:

perla s tým mydlom si ma dostala, vieš aké ma napadlo? to z kostí čo používala moja babka na ponožky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

baga teším sa že ste už na tom lepšie a malá spí po viburcole to je normál, aj môj krpec po tom spal..........
13. mar 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blazka - mam to ja problémy čo?:slight_smile:)))))))))))))))) aj my mame drbnutého suseda a to bývame v rodinnom dome ale tí jeho psi cez záhradu štekajú nonstop.... asi ich otrávim najbližšie.... a to ked chcem dat malú spat na terasu tak to ju hned zobudí....momentalne píli drevo debil keby si chcel prst odpílit....

bagaja- super tesíme sa....

ozaj čo je s deinou????
13. mar 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perla tak to neni bohvieco..nas sused ma dvoch vlciakov, nastastie dado je taky,ze ho to nezobudi,ani ked ide vlak :wink:

inak pravda, deina tu dlho nebola...dufam,ze je vsetko ok.ale tak ma 4deti,verim tomu ze nema moc casu

ja poctivo pisem, uz mam 30stran :grinning: maleho som prave ulozila spat,tak mozem v klude pokracovat
13. mar 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no deina ktovie či neni este v nemocnici?:((((((((

marti - super si môj vzor :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

no marti - ja uspávam malú na terase a ked zaspí tak tiež ju nezobudí ani miestny rozhlas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perla myslis ze tak dlho by bola v nemocke?
13. mar 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne ste tzrafili tému lebo malú mi akurát na piaty krát zobzudili tí debilní psi :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

a fakt čo deina, to kolko tam je? už viac ako týžden, to by bolo moc dlho....a ani na FB ju nebolo vidno :confounded: dúfam že už je oki....
13. mar 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som prave maleho ulozila spat, hadam potiahne aspon hodku...

inak hlasim strana 50! :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinex, to sa ti ako podarilo napisat za 2 hodiny 20stran :grinning: si dobraaaaaaaaaaaaaa, ´to pises vlastny text alebo nieco prepisujes...................ja hlasim ze mam 9 stran z diplomovky...........a v utorok som chcela ist na konzultaciu s hotovou........konecne by som si mala vstupit do svedomia a nieco aj napisat, lebo nakoniec to budem dorabat este hodinu pred terminom........v tom lepsom pripade :grinning:
13. mar 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leri no prvych 30 stran som kopcila,lebo nam zmenili formu diplomovky,tak zo starej verzie do novej a tych 20 je vlastna tvorba, vyhodnocujem dotaznik,takze to su same grafy a tabulky-to ide rychlo :grinning:
a v utorok mam aj ja konzultaciu,preto to potrebujem spravit :wink:
13. mar 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute koceny, napisete mi tu stranku,. kde su recepty na 90dnovku?
13. mar 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,pisala mi deina, je uz 3tyzdne stale v nemocke, previezli ju do humenneho na plucne, berie 3je ATB a infuzky,ze desny des..boli ju kuk s malou, a ze nechcela u neja ani byt,ju nespoznala :frowning2: :pensive: je jej smutno a pozdravuje vas...deini,drz sa a skore vydzdravenie
13. mar 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože deine držíme moc palce....brrr ani si to neviem predstavit....chuda nase

takže sme doma z kúpania...myslelas om že malá zalomí no akoby jej dodali živú vodu:slight_smile:))))))))))) a bola perfektná, lektorka ju velmi chválila....ako samozrejme to je pre nu - plné sály....ako hovorí MM:slight_smile:))))))))
13. mar 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina, skore uzdravenie prajem..........normlane mam nervy kolko ju nechali natrapit sa a nikoho nezaujimalo ze ma tak dlho vysoke horucky, nemuselo to takto dopadnut..........chamrad
martinex, ja mam celu diplomovku text, sibne ma........netusim co vypotim :grinning:
13. mar 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina moja,drz sa... toto zdravotnictvo nema obdoby! vobec to nemuselo takto dopadnut,keby niekto riesil jej stav skorej :frowning2:

leri no ja som sa snazila nahadzat co najviac tabuliek,grafon, obrazkov aby sa mi to roztiahlo :grinning:
13. mar 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok