Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
14. apr 2010

ahojte...

tak my netradicne sme spali celuuu noc, zobudil sa az o 5tej na jedlo,pritom si podriemkaval a po pol hodke uz behal po posteli...takze celkom dobreee
teraz som ho ulozila,hadam z toho nieco bude
pocko nafigu aj tu,uz mam z toho nervy...keby aspon neprsalo,tak ideme von,ale takto 😖

paulusa
14. apr 2010

ahojte. tak my noc tak na 3ku. vecer problem zaspat, tiez sme jedli dva krat.rano od siedmej uz hore.
vedia sa vam deti sami pohrat. mne ani chvilu, nic ho nebavi, aspon nebudeme musiet kupovat hracky 😀 .
tu tiez pocasie na figu.

martinex
14. apr 2010

paulus ked ma dado naladu tak sa hra sam aj cely den...

bagaja
14. apr 2010

ahojky

no ako kde mám objednať normálne počasie, lebo toto sa už nedá vydržať 😠

to čo mám tu zdivieť s malou v tom leji....

a Košičanky mm súhlasil s tým že nás zoberie do KE takže ak sa nič nezkomplikuje tak sa pridáme 😉

a idem si lahnuť bo mala zaspala, dnes netradične pri banáne, no nemala chybu 🙂 😉

paulusa
14. apr 2010

mati- tak to ti zavidim

leri
14. apr 2010

ahojte, paulusa, nie si sama, alex sa sice zahra sam, ale tak 10 sekund kym zisti ze som neni pri nom 😀 bude na deke sediet a hrat sa, ale musi sa ma pri tom dotykat, teraz pisem tak sa mi skriabe po ruke, ked idem do druhej miestnosti tak do 3 sekund spusti taky blak ze sa bojim ze sa porezal alebo spadol...............ked lezi vedla mna tak aspon nohy vylozene na mne musi mat......vcera vecer som uz mala take nervy, ze som nadala vsetkym naokolo 😀

paulusa
14. apr 2010

leri, mame rovnake deti a pritom je obhadzany hrackami 😠

mischelin
14. apr 2010

dobre ranko, ci vlastne dobry den ? 😀 tak my 4x hore, asi dobieha kojenie v noci, bo cez den uz nechce MM ani za svet 😠 vstavala vsak o pol osmej a teraz uz zase spinka vyse hodky vonku...

karolinka sa zahra na deke, ked ma naladu, dlhsie, ked nie, tak koniec 😒 nic sa neda spravit...

eviqa
14. apr 2010

tak malý už ťahá svoj druhý spánok. Aj včera skoro celý deň prespal. Tak neviem, či je to chorobou alebo tým počasím? 😕

eviqa
14. apr 2010

bagaja super, že dôjdeš. Aj ja som minule mohla ísť do PP, lebo v Matejovciach máme kámošov a tiež majú teraz malého, len môj mm zvykne opúšťať KE spôsobom tým, že ja sa nestíham ani pobaliť, len mi zavolá či idem, lebo on ide. 😀 no a samozrejme ja nestíham, alebo malý spí alebo niečo.

eviqa
14. apr 2010

dochádza mi pomalšie v tom počasí 😀

marti, tak super noc. Aby ste už iba takto spinkali 😉
paulusa, u nás rovnako ako píše marti, ked má náladu, tak sa hrá sám. Napríklad včera. Ale ked naňho príde, tak ho nemôžem zložiť z rúk 😅

martinex
14. apr 2010

eviq presne... niekedy nema svoj den a to sa nemozem od neho pohnut.. na ruky ho neberiem, takze sedim s nim v ohradke a tak je spokojny a sa hra 😀

baby chystam sa piect, co poviete na tuto?
http://www.tortyodmamy.sk/?q=okruhle-torty/punc...

eviqa
14. apr 2010

marti ty vojdeš do ohrádky? 😕 😀

torta - super. Len ako tam urobíš punčové prúžky zhora dole? 😕

martinex
14. apr 2010

evi jasne... sak mame 100cm x 150cm 😀

a tie pruzky sa robia tak,ze sa staca korpus,ktory je nakrajany na pasiky...od stredu sa robi taky slimak,jeden pas biely,jeden cerveny a taak

bagaja
14. apr 2010

my to máme tak isto ked je dobrá nálada tak sama sa zahra a ked nie tak len ruky a rev 😠 no a dnes je ten blbý deň...tak sa teším bo ani von ani nič....

Eviq, dojdi budem sa veľmi tešiť 😉

no s tou ohrádkou mati aj mna zaujíma ako to je....

a ta torta je bombová a pošli potom kusok, lebo ja milujem punčové koláče 😝

eviqa
14. apr 2010

marti, klobúk dole pred tvojim pečením. Ten popis je na mňa zložitý, nieže si to ešte prdstaviť aj robiť. 😀 a klobúk dolu aj s tou ohrádkou. 😀 my takú veľkú nemáme, ale uvažujem, či by som do takej ako máte vy vôbec vošla. 😅

eviqa
14. apr 2010

bagaja, minule bola šanca, lebo mm išiel do PP tak, že mi to oznámil tak, že by som sa aj stihla zbaliť, ale kamoška nebola doma a aj by som šla za tebe, ale kde by som ťa tam hľadala? 😅 😕 potom mi ťuklo, však to ti nenapíšem ani na koňa, lebo NB so sebou neberiem 😀 tak sme ostali doma

paulusa
14. apr 2010

marti- torta je pekna, tak by som si dala hned- mnam.
drobec mi prave zaspal, tak idem aj ja lahnut.

z.vrablova
14. apr 2010

Taka som vytocenaaaaaaaa!!!!!! UUUURADY!!!! Tak musim cakat na dalsi papier z UK, ktoreho vydanie trva aj 3 mesiace... a to mi mila pani pri okienku pred 6tyzdnami nemohla povedat!!!! Adrenalin taky, ze ani neviem, komu by som skor vynadala.!! A to ani nejdem pisat, ze dovtedy budeme zit s mm biednej "vychodniarskej" vyplaty...
Bolo mi to treba??

sisulka7
14. apr 2010

zuzi, to ta chapem, ja snad dostanem teraz aj za minuly mesiac, co mila pani zabudla poslat. Inak baby, nasa herecka sa dnes nejakym zahadnym sposobom doplazila k stoliku v obyvacke, stihla najst ceruzku a este aj pokreslit plavacku. A to vsetko kym som bola na WC. Asi mame doma maleho umelca. 🙂

eviqa
14. apr 2010

zuzi ☹ no takto to po úradoch chodí, ale o papieri ti mohla povedať. Tak ty sa fakt asi nedočkáš 😔

eviqa
14. apr 2010

sisulka 😀

z.vrablova
14. apr 2010

Jooj, ani nevravte... len neviem, co s tolkymi peniazmi budem v lete (mozno) robit... 😀
Kristinka dnes uuplne zlaticko, tak sa apon pri nej ukludnujem...

paulusa
14. apr 2010

tak my mame za sebou druhu 35 min. spanku- super. ideme sa zabavat 😠

eviqa
14. apr 2010

zuzi, len aby stihli dôjsť. Leto je tu čo nevidieť 😕

eviqa
14. apr 2010

paulusa, náš teraz zaspal, tak dúfam, že pospí dobre. Drž sa 😉

bagaja
14. apr 2010

no taký odkaz som vám napísala a není tu 😠

evig dám ti T.č. a ked mm pojde tak sa ozvi... 😉

pauluš ty len pekne oddychuj pokiaľ Maťko dovolí 😉

zuzi ...no coment... že vraj EU 😠

aj my sme teraz zaspali na balkóne tak snad potiahne aspon hodku...

sisul, paráda a už to začína, ešteže si s nou neublížila....

baby a ja na seba asi tak sociálku dnes, dieťa my 2x spadlo z gauča, chápete, normálne som až plakala, ....dúfam že si to neprečíta mm, lebo ma zabije 😝

eviqa
14. apr 2010

bagaja ☹ ale nič sa jej nestalo, či?

z.vrablova
14. apr 2010

Baga... Petka je ok??
A EU!!! No jasneeee... sa pytam, ci nemaju nejaky centralny register, kde si mozu zistit, ze som platila insurance... a pozerala na mna ako puk... EU je len pojem... ale integracia do institucii, ako si clovek mylne mysli, este v plienkach...

bagaja
14. apr 2010

jooj baby vyzerá že nič jej nie je....teda dúfam, ale za to ma dnes serie riadne teraz spala až pol hodky 😠 čo ja si s nou počnem do večera 😠 a len rev a rev a rev 😠 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre