Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

blazka24
5. máj 2010

leri, marti je to maxi stres, ja som sedela do rána na záchode a s mužom vykecávala že ako to tam bude prebiehať a čo poviem a malý v pohode drichmal v bruchu až potom sa prebral a začal kopať keď som odpovedala 😀

martinex
5. máj 2010

leri no fasa...ja dufam,ze budem doobeda hotova...bo dlho sa mi tam byt nechce...

inak maly mi spi uz 2 hodiny! ja obed pre neho nachystany, sak aj vychladne kym sa zobudi.... 😠

blazka24
5. máj 2010

marti neboj, tak to rýchlo ujde že budeš doma co by dup .........
tvoj malý spí? môj malý nie a nie spať a my jeme jedlo už skoro studené, teplé ho dráždi som minule zistila, normál som v šoku 😕

z.vrablova
5. máj 2010

Lizatko... dobreee... som trosku v soku z tej drozdovej natierky... to akoze vazne mozu??

martinex
5. máj 2010

aj mna ta natierka z drozdia zaskocila...to by som teda nepovedala,ze mozu...

blazka hej, o 10tej zaspal...cize vynechal desiatu...a spokojne si odfukuje.... tak si idem spravit kavu a cakat kedy sa mu uraci vstat 😵

blazka24
5. máj 2010

zuzka tiež som v šoku z drožďovej nátierky, ja ju nelúbim tak ani malému nedám radšej pre istotu 😀

marti môj v poho prespí desiatu, tomu to ako keby nechýbalo, ale teraz mi napríklad zaspal bez obedu 😒

martinex
5. máj 2010

no tak uz je hore,aj po obede...a uz vykrikuje v ohradke.... tak si idem dat konecne tu kavu a potom sa ucit,ak mi to maly dovoli 😉

blazka24
5. máj 2010

marti držím palce nech ste v poho.......ozaj máte ohrádku? no uvažovala som tiež nad ňou, stále mi krpec lozí po byte a hoc kde sa strepe a potom reveme, už sa bojím že bude mať otras mozgu čo toľko padá 🙄

martinex
5. máj 2010

blazka jasne, velku drevenu..cely den je v podstate v nej,teda aj nieco robim,ci sa ucim...ma tam kvantum hraciek

blazka24
5. máj 2010

marti môj nemôže byť v postieľke, to sa nedá
on sa postaví a potom ho šlahne a zakliesni sa skríža v postieľke, normál sa bojím že si zlomí väz 😠

lizatko1009
5. máj 2010

z neviem robit ju nebudem, ale recept jeden som si z tej stranky na dnes vybrala
ta stranka je tiez dobra, tam dole su polievky, obedy, vecere, kase... 😉

blazka24
5. máj 2010

lizatko super stránka musím ešte raz kuk, tuším to bol mama tata, dnes máme slížikovú polievku slepačiu tak nevymýšľam iné, ale kedy budeme obedovať netuším - ešte spíme 😒

lizatko1009
5. máj 2010

dnes ma maly na obed rybacie karbonatky, rozmlela som ryby urobila z toho gulky obalila v struhanke a dala zapiect a so zemiakovou kasou

martinex
5. máj 2010

blazka to aj dado kolko krat kydne v nej,ale sak on si sam trieska hlavu o stenu ci postielku,takze jemu to nic nerobi 😀

teraz som mu dala muzove auticko na dialkove do ohradky,tak ho tam nici... sa mi mm podakuje 🙂

blazka24
5. máj 2010

marti toto som mala u deda, ten strčil hnedoočku do ruky svoj mobil a ked mu prekusol mikrofon tak nervačil 😀

martinex
5. máj 2010

blazka ja som malemu dala jeden nas stary uz vyradeny....ale ten ho tak nebere jak moj ci muzov... 🙂

blazka24
5. máj 2010

marti presne, malý keby mohol tak svieti ako vianočný stromček čo hryzie do elektroniky...........
inak neviem čo mám za deň, celý deň si spievam - heeeeeeeeeeeeeej aká som ja vrtká, zacvikol ma medzi stehná a už ma aj 😅

martinex
5. máj 2010

no pekne... zaspievaj vecer muzovi, urcite sa potesi.... a zacvikne sa ti medzi stehna 😀 😀 😀

krista jak mne sa nic nechce.... uplna tragedia 😒 ale sak je len streda,to mam este kooopec casu 😀 jaka naivna 😵

blazka24
5. máj 2010

marti keby bolo času večer, malý sa rozhodne zase v postieľke žúrovať a ja som v tatramatke rodeo 😖

z.vrablova
5. máj 2010

konecne zaspala... o jednej bola odpadnuta v postielke, ale sa normalne prebrala, este spapala obed a teraz az zaspala... uz som normalne nevladala... obed predcasne ukonceny, kedze mi zhodila misku s jedlo na zem.. snad jej stacilo... O pol hod mi pride kamoska farbit vlasy, tak idem rozcesavat tie dredy...🙂

martinex
5. máj 2010

blazka ale sak on nech si zuruje tam a vy v spalni...

blazka24
5. máj 2010

zuzi poznám tie stavy, nechápem niekedy toho malého, chce spať a nemôže 😕

marti neviem neviem, či by som pri tom vedela sexovať 😀

martinex
5. máj 2010

blazka musis kricat,aby si to nepocula 😀 😀 😀

perla200
5. máj 2010

no som doma od gastro....u nás to vyzerá aj na bielkovinu krav.mlieka a ktovie aké alergie....ideme v utorok na výdychové testy....ako zlomená som isla odtial aj som si poplakala celou cestou a ked som stala na križovatke tak som nariekala ako divá a taký fešný muž z vedlajšieho auta chudak ktovie čo si myslel? ale fakt som z toho strasne nestastná 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

martinex
5. máj 2010

perla no to je na prd.... je mi to luto.... inak,ono sa to moze vekom spravit,ci to uz je na furt?
a tie vydychove testy to je co a naco?

facovka
5. máj 2010

jaj perli,to je mi luto,ja sa tiez bojim na vysledky tychto testov u oliho ☹

uankab
5. máj 2010

perli a ake vysetrenia vam robili? ja sa toho u Magdalenky tiez bojim, ale utesujem sa, ze z toho vyrastu... neboj 😉 ... urcite to nie je take zle... my sme do stravy za posledny mesiac nic nepridali, cokolvek jej dam, tak je z toho vyhadzana 🙄

leri
5. máj 2010

perli, to ma mrzi ☹ , ale este to neni iste, tak hlavu hore.....ja verim, ze sa to nepotvrdi 🙂 drzim palce aby testy dopadli ok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre