Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
21. máj 2010

evi....s tym vyvarom to je sranda 🙂))) ja som upozornila obyvatelov nasho domu, ze to co je v sackoch na lad nie je lad, ale vyvar....a tak sa na mna pozreli akoze naco im to vravim, sak nie su sprosti predsa (muzi)......ale keby som to nepovedala, skoncilo by to presne tak ako u vas a este by som dostala "vynadane" preco som ich neupozornila

eyya
21. máj 2010

my rovnako stonozkuje potom sa zvali hoc kde na zem teraz ked je chladnejsie som sa aj bala aby neprechladla tak som vystrela na stred obyvky ovcie runo a behame po nom aj ked ju zaujima hlavne to okolo ale aspon s casti ked sa zastavi neni na dlazke 😒

eviqa
21. máj 2010
bagaja
21. máj 2010

eviq, nijak šak my máme koberec len v detskej a ona tam neobsedí ani náhodou, čiže radšej jej dám aj pančušky aj tepláčky a nech sa váľa po podlahe 😉

o a zapečený ja nem ľúbim,,,,ja som také vymýšliace decko, čo sa týka jedenia 😝

facovka
21. máj 2010

perla to su take postavicky a tie dokola opakuju to iste,akoze aby sa dietatzko naucilo pocitat, zdravit a tak....celkom na nervy to lezie 🙂
s mlieckom,som uz pisala ako sme my na tom...neriesim uz..
no a ze natrhat kusky, tak to by oli hladoval.--....nezjeeeeeeeeeeeeeee...

eviqa
21. máj 2010

lulu, ja som hovorila, že mrazím maroškov vývar, len môj muž má toho toľko,že nepamätá 😝 to ja kapitola sama o sebe. Pamätá len to, čo chce 😀

eyya, tak on nám lozí po celom byte. no máme veselo

eyya
21. máj 2010

eviga : hmmm asi coskoro vyskusam 🙂 len dufam ze uz nebude horky 😠 inak neviete ci sa tej horkosti da dako zbavit?

lulu73
21. máj 2010

perla teletubbies je anglicka rozpravka...su to take 4 dementne postavicky...take farebne, urcite si ich uz videla....

https://www.youtube.com/watch?v=-exVQevWNXg

mame jednu videokazetu od sestry.....tato rozpravka je vraj velmi dobra pre deti co nechcu rozpravat a vraj je celkovo velmi naucna (nejaky psychologovia sa zhodli)...ale v slovenskom jazyku som ju nenasla....iba v cestine
a ked je tam to slniecko co sa smeje, to ide Emma vyskocit z kresielka od radosti
a v polskom parlamente nejaka poslankyna vyhlasila jednu z tych postaviciek za homosexuala, lebo ze nosi kabelku 😝 .... cele polsko sa na tom bavilo

eviqa
21. máj 2010

eyya, horký karfiol? 😕 ja som ešte horký nemala. akurát horkú uhorku 😝

eyya
21. máj 2010

evi ved aj my uz mame oblozene vsetko aj po wc ale momentalne sa najviac zdrzujeme v obyvke mame totiz spojenu s kuchynou takze ja si porobim ona sa hra...teda pokial to ide a ma naladu inak ju mam stale zavesenu na teplakoch 😀

bagaja
21. máj 2010

no tak ste ma presvedčili asi na ten karfil, dobre to vyzerá a ľahko

lulu73
21. máj 2010

a presne, pre dospeleho je ta rozpravka na nervy!!!!! pustam jej to kazdy den a kazdym dnom sa viac a viac chyta a opakuje

eyya
21. máj 2010

evi ano horky netusim preco mala som 2 mensie hlavky jedna bola a druha zrejme nie bo ked sa to pomiesalo tak bola sranda ze kto vytiahne dobry a kto horky 😀

lulu73
21. máj 2010

baga....mne na tom karfiole najviac vadi to obvaranie z ktoreho je najvacsi smrad a to lepkave obalovanie....vyprazanie je uz malickost, cize mna osobne ten recept ma nezaujal , pretoze s tym je rovnako prace ako s normalnym klasickym vyprazanim 😝

eyya
21. máj 2010

lulu je to prplacka ale raz za cas mi neva ked viem ako to chuti 🙂

lulu73
21. máj 2010

ja by som prijala mat kuchynu na terase lebo ked mame otvoreny dom a cokolvek sa pecie, vypraza, vyvara, tak smrad vsade .... a digestor to je taka vec na okrasu

lulu73
21. máj 2010

tusim som tu sama 😲 Emma spi, navarene mam, aj ozehlene, relativne aj upratane....ale idem este podlahy umyt, to som dlho nerobila

eviqa
21. máj 2010

no mne ten karfiol nevadí, ani to vyprážanie, však ho nerobím každý týždeň. Raz za čas sa to dá vydržať. ale skúsim už aj v rúre.

eviqa
21. máj 2010

lulu, aj ja potrebujem byt poriadne vygruntovať, lebo zajtra príde celá naša perepuťa, robíme bratovi oslavy narodiek u nás ako prekvapko, on dôjde dnes, takže ma čaká ešte dosť práce, ale neviem ako to urobím, lebo mi je dnes nejako veľmi blbo 😝

bagaja
21. máj 2010

eviq ty len pomaly...

a moje decko dajako nem spať 😠 už aj teletabies sme si pozreli, no ona mala furt dačo iné na práci....
a ja tiež neznášam ten pach z vyprážania, fuj.. a už mám aj popratané, tak už len uspať malú a mám relatívne klud

eviqa
21. máj 2010

lulu, emka má dnes narodeniny? tak všetko len to naj, naj, naj 🙂

eviqa
21. máj 2010

baga, však pomaly. 🙂 len to pomaly bude trvať dovečera 😝 ešte ani mm mi nemôže pomôcť, iba tu leží a zavadzia 😀 a pozri ako sa mi chce, že tu čučím pri PC a vykecávam sa 😀

facovka
21. máj 2010

jeej Emmke k vymesaciu vsetko naj,cmuk 🙂
a karfiol je piplacka,neni casu 🙂 dnes robim pizzu domacu, na polotovar nahadzem co mam a basta 🙂

martinex
21. máj 2010

ahojte kocky,

prave som dokoncila to policajne auto,maly cely cas spal-teda uz su to dve hodiny,poklad moj maly,akoby vedel,ze mamina potrebuje pracovat 🙂 poobede ideme prec a vecer budem robit tu druhu tortu-gitaru,tak vas pridem kuk az zajtra..a potom vas aj docitam 😉

lulu73
21. máj 2010

dakujeme ku gratulkam

mati...uzasne uzasne

eviqa
21. máj 2010

marti, tlieskam. 🙂 úžasné

martinex
21. máj 2010

Dakujeeeeeem 😀 velmi sa z neho tesim... 🙂

lulu emuske vsetko naj naj naj 😉

lenka_66
21. máj 2010

skryta reklama na solamyl ? 😀 .inac uzasne ako vzdy.

nestiham som len na skok

emke , vsetko naj...

zuzanakarolinka
21. máj 2010

marti ty si trieda

bagaja
21. máj 2010

mati 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 to ako čumím jak puk...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre