Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
24. máj 2010

no podla kona cas -ja mam uz starkeho doma a prebera stafetovy kolik (mareka)

zuzanakarolinka
24. máj 2010

ja som to nejskôr s tým kolíkom nejako zle prečítala a nechci vedieť, čo som tam videla, až som sa same sebe začerveňala 😀

lenka_66
24. máj 2010

zuzi tak skusila som tipnut ale neviem 😀

baby , neviete uanka je kto na fb?
toto sa mi paci tak by som ... .http://www.amazon.co.uk/VTech-First-Steps-Baby-...

lulu73
24. máj 2010

ahojte
my teplotujeme nadalej....boli sme aj u dr., hrdlo ok, dychanie ok, CRP ok, doktorka povedala ze na nej nic nevidi....ak to neprejde do 24 hodin, tak jej mame priniest este moc a vravela ze su to jedine zuby, alebo mooozno ta 6tka.....zacinam byt trosku nervozna, pretoze ani sopel, ani kasel, ani zuby a teploty vysoke.... 😔 ☹

martinex
24. máj 2010

lulu tak to bude ta 6tka...aj dado to tak mal,nic ine mu nebolo,len teplotoval....to trvalo 3dni,4ty den nic a na 5ty den sa vyhadzal a bolo po vsetkom 🙂 dufam,ze vam to teda uz rychlo prejde..

lulu73
24. máj 2010

mati.....a vyhadzal sa na celom tele? a ako dlho mal vyrazky?

babulka123
24. máj 2010

lulu drzte sa .. je to na palicu .. len vydrzat.. neboj bude dobre..

my sme boli vonku od pol 3, behala s choditkom a teraz je chuda taka unavena ze nevie zaspat.. no co uz..

babulka123
24. máj 2010

lulu ninka sa vyhadzala len na brusku a chrbte, a mala to 1 a pol dna.. apotom ako keby utalo..

lulu73
24. máj 2010

babul

diky, ved jasne, vydrzime 🙂 ja som sa uz tesila ze mala v noci spava, ani som to moc nerozsirovala aby som to nezakrikla 😅 a vidis....prisli horucky a vsetko je v r..i...cele spanie, zaspavanie, rezim.....nevadi

martinex
24. máj 2010

lulu prevazne chrbatik a brusko...nohy a ruky menej,tvaricka vobec... a trvalo to fakt ten jeden den...
a neboj,rezim bude,este ti bude chybat ze ta v noci nepotrebuje 🙂

babulka123
24. máj 2010

lulu.. verim ti .. ale teraz to neries.. teraz ta potrebuje..
rezim nerezim , rychlo sa do toho dostanete spat.. cmuuuk

livia1
24. máj 2010

babul ono to tak má vraj byt, vyhadže sa len bruško a chrbátik občas sa to ťaha k hrdielku po uši, ale to je všetko

babulka123
24. máj 2010

no baby u nas sa uz spi.. ani sa necudujem , ja rozmyslam ze idem do sprchy a do hajan tiez.. alebo iba tak vylozit nohy k panelaku..

martinex
24. máj 2010

juuj ja panelak uz nemozem pozerat...take hovadiny tam su ze az 😠

ja si idem dat kaficko a torticku a kuk nejaky film 🙂

eviqa
24. máj 2010

ahojte, tak malý už spí a mamička zaľahne zachvíľu asi 😀

lulu, my sme boli zo 6tky vychádzaní aj na tváričke, krku a okolo ušiek. 😔 držíme palce emmke aj tebe vydržať 😉

leni, s malým na kardio

perla200
24. máj 2010

ahojte...my sme boli vyhádzaní aj na hlavičke....ale iba trosku....drž sa baby ok?

lulu73
24. máj 2010

drzim sa , drzim
idem do vane a idem si s nou lahnut, lebo absolutne nechce spat

babulka123
24. máj 2010

jeeej ste si vsimli cas aky hadze MK heheh ,
ja idem tiez sprcha, lebo ninka uz bola 2 x hore.. dnes to vidim na besnu noc.. ale to je moja chyba bola veeeelmi moc unavena..

perla200
25. máj 2010

ahojte....dobré ránko.....ja noc des:(((( mala spala no celkom ok, bola raz hore síce hodinu ale dalo sa....ale ja zase zaspala o pol2????? tento môj organizmus sa bud prepol na nejaký režim alebo sa zo mna stala supermanka či dracula? 😝

babulka123
25. máj 2010

perla.. zacni chodit skor do postele mozno to pomoze..

ninka spala celu noc, takze super, len vstala o 6 takze dnes ide na 2 spanky aj keby sa jej to nepacilo.. heheh
ja noc des, bola som o 1 hore co som si musela dat lieky lebo ma tak bolel ten zub ze mi bolo do placu ..
no uvidime co bude dnes..

babulka123
25. máj 2010
perla200
25. máj 2010

no babul kedže ty si expert na spánky tak možno ta aj poslúchnem🙂

babulka123
25. máj 2010

perla.. no skor mozno zaspis.. zober si nejaku knihu...
ja som si vcera isla lahnut o pol 10.. co ti budem hovorit..

facovka
25. máj 2010

lulu to uplne ako 6tka....daj vediet 😒 neboj, to zase sa vrati to spanie ako bolo, to aj u nas je tak s fifom,inak pekne spinkava a hned viem ked je v noci zly a nespi, ze choroba ide ☹ a potom zas ok...
olino huhne ale drzi sa...
moj zub ok,...ako ty babul?? dufam ze ti topreslo, viem o com hovorim ☹
nam sa po 6tke na krku a za uskami a hore na plieckach fifo vyhadzal, ze to hlavne za uskami byva....my sme tak mali, ale asi indivindi, a to na druhy den bolo pres,aj s chorobou 🙂 teda 3dni predtym horucky vysoke..a potom vyhadzanie..

babulka123
25. máj 2010

fac.. zajtra idem ku krstnej znova.. ani nehovro.. uz teraz sa bojim ..

babulka123
25. máj 2010

no chapete.. tereaz tu bolu burka ako hovado a teraz svieti tak ze nestiham rolety davat dole..

facovka
25. máj 2010

aj tu babul bola burka a uz sa vyjasnuje 🙂 dala som prat..vcera ta zenska nakoniec nedosla kuk byt, realitak sa jej nevedel dovolat,my to snad nikdy nepredame 😠

eviqa
25. máj 2010

dobré ránko

boľavým so zubami skoré prejdenie bolesti

babulka123
25. máj 2010

fac nebooj .. predate ani nebudes vediet ako .. za tu cenu.. v pohode..

evig.. dakujem .. fakt ak bolia zuby je to na prd.. cela hlava z toho boli je to na ....

ninka sedi v ohradke a studuje knizku... normalne z nej nechapem... aaaa heheh uz skoncila.. idem

z.vrablova
25. máj 2010

Pekny den prajem.... docitavam vas uz vyse hodiny.... my sme ok... spinka celu noc, teda od pol osmej do pol siedmej uz pravidelne. V piatok sme boli grilovat... mala na jednicku, prisli sme domov o 21.30... rovno do postielky, ale budila sa casto... asi vela zazitkov, tak spracovavala...
Uz sa ucim, tak nestiham ani pri PC vysedavat. Teraz som malu ulozila, tak mi hadam hodinku dopraje. U nas sa spi doobeda raz 2 hod alebo aj 2x po hodinke a poobede minimalne 1x 2 hod a niekedy aj pred kupanim zalomi aspon na pol hod - hod.
Zajtra idem so sestrou do kina na Sex v meste 2.... tesiiiim ....
Vsetky teplotujucim, nadchujucim babatkam a maminkam vela zdravicka,.... zuby nech uz nebolia...
Evi, tebe drzim pevne palceky...
Babulka, zahlasovane, Ninka sikovnicka...
My sa este na nohy nestaviame, ale taha sa, len este to nepochopila... momentalne ma zabavu obkusavat kablik od vysielacky, len cakam, kedy ju kopne elektrina...
Fac... drzim palceky s predajom bytika... a to idete brat hypo?
... a aj keby som chcela, tak som si viac nezapamatala..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre