Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
25. máj 2010

baga, tak prepáč. Inak som pozeral tú krupicu a neviem ju nikde kúpiť tú instatnú. Ešte pobehám pár potravín, musím ju niekde nájsť.

inak včera mi dr. povedala, že môžem dávať syry do 45 % tuku v sušine a detskú šunku a smotanu na varenie, ale iba tú 10 %. tak dnes bude mať mladý pán zemiakový prívarok.

marti, ako ten puding? si pripadám už ako čistý dement. Ale u mňa sa teraz klbi materská a tehu demencia, tak to je teda fakt sila 😅

martinex
25. máj 2010

to je dobre riesenie..ty budes s babami na teraske popijat kofolu a marek vam bude zo vzduchu kyvat 😀

eviqa
25. máj 2010

marti, už som prečítala, že z normálneho mlieka. tak ja mu dám tú smotanu. A dávala si aj cukor, či bez?

babulka123
25. máj 2010

ninka lieta po postielke, a to je od 6stej hore..
idem k nej nech aspon na pol hod zavre oci a ja idem varit..
potom bereme choditko a davaj von.. sice bude spinava ako prasiatko { to uz teraz vidim } ale stoji to za to ..

martinex
25. máj 2010

eviq hej hej..klasika puding som spravila,len som mu tam nedala cukor ale len piskoty nalamane..

babulka123
25. máj 2010

matka ..hehehe

evig. ja som davala malej smotanovu tortu a isla sa tym zadusit ako jej to chutilo tak skus..

martinex
25. máj 2010

ja uz zacnem malemu varit to co nam,lebo ma to furt nebavi.... a dnes musim ist na velky nakup,lebo doma fakt nic nemame...

martinex
25. máj 2010

inak baby v BA,kam planujete ist na den deti??? Lebo si neviem vybrat kam zoberieme nasho certa

z.vrablova
25. máj 2010

Kika ma dnes na obed tekvicovz privarok so smotanou a zemiaciky... Inac sme uy hore... idem ju poobliekat, napapat a ideme pozriet deticky do skolky k mame.... aj ju tam necham do poobedia..

babulka123
25. máj 2010

matka ani nehvoor.. ja len rozmyslam ze co jeme my a co z toho ninke..
a den deti. rozmyslala som nad tym avionom ale tam bude milion ludi.. my ideme 5.6 na MDD ku kamaratom, snad bude aj nieco z marekovej roboty uvudime.. ale niekam chcem ist..
ak nieco najdes daj vediet a pridame sa

babulka123
25. máj 2010

jeeej baby ak hlasujete vyplne tam meno a amail a mozete vyhrat aj vy ..

martinex
25. máj 2010

babul no kukala som vsetky co sa konaju a asi podla pocasia sa rozhodnem..ak bude pekne isla by som do Auparku,tam budem moct s malym aj po parku kocikovat ci lezat na deke a hrat sa...a ak skaredo asi Avion. sak si zavolame a dohodneme sa 😉

bagaja
25. máj 2010

babul teraz hovoríš???? no už mi to pojde až zajtra 😉

lenka_66
25. máj 2010

evi , to co mate sme skusali ako 7 mesac. bolo na tesno tak som sa bala kupit.mame plno vkladacky tak tie mu na choditku netreba

lenka_66
25. máj 2010

baga co ti pojde

lenka_66
25. máj 2010

baga zahlasuj za take foto co nema este hlas

babulka123
25. máj 2010

matka a kedy v sobotu alebo nedelu ?
lebo v nedelu ma byt hnusne takze to asi avion ale to bude full full fuuuuuuulll
ale aupark by som brala tam by sme mohli byt vonku..
v sobotu ..

babulka123
25. máj 2010

lenka neeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hehehhehe

bagaja
25. máj 2010

neeeeeeeee šak ja chcem Ninke dať hlas 🙂 ale išlo mi to no neviem či zobralo hlas ale asi hej 😉

martinex
25. máj 2010

sobotu je Avion..Aupark aj nedelu

bagaja
25. máj 2010

Leni no neviem oči spustiť z toho chodítka 😉

martinex
25. máj 2010

baga z jednej IP sa da hlasovat iba raz.. ☹

eviqa
25. máj 2010

marti, ja som hlasovala aj včera aj dnes. a išlo to 😒

bagaja
25. máj 2010

veď aj ja 😖

lenka_66
25. máj 2010

ja som vcera omylom zahlasovala .najptrv ninku potom som kuk ze ako su na tom a sa mi podarilo na dalsej . babul klidek to bola taka ze len ja som asi dala hlas 😀

baga
😀 😀 😀

martinex
25. máj 2010

baby isto neslo,dole to miesto zahlasovane napise ze sa da hlasovat len raz...pozreli ste si to? lebo stranku nacita,len hlas nikde 😒

bagaja
25. máj 2010

oki tak dnes budem ešte z mm NB hlasovať...to by malo ísť nie?

martinex
25. máj 2010

hej hej z ineho pocitaca to pojde...lebo ma inu IP

lenka_66
25. máj 2010

mati ale ja som mala namysli ze ak baga sa chce zaregistrovat este dnes tak moze hlasovat za inu foto

babulka123
25. máj 2010

matka ale marekovi to islo tiez.. asi sa da len z jednej IP ale len 1x. denne a na druhy den to asi ide.. ved to by nemalo zmysel, to by mali malu sledovanost a navstevnost stranky..

inak ninka este spi... super..

martinex
25. máj 2010

no mne to proste neslo ani vcera ani dnes ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre