Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
20. dec 2009

aden ja našu kremujem len s tým mliečkom, lebo inak má po celom tele také suché vyrážky a po nom nie, minule som išla znova s indulonou a koniec, čiže tú už iba na tvár ked ideme von

a pýtaj si červený - ten je na extrémne suchú pokožku a je úplne naj...

babulka123
20. dec 2009

😝 😝 😀 vianoce.. heheheeh

baga.. nooo ja tam mam normalny vankus velky .. radsej..

blazka24
20. dec 2009

babulka my sme dostali dve také krúžky vlastne hryzátka - jedno je s farebnou vodou tak to pekne do pusy, to druhé zase s hrkálkou koliesko a to si koľkokrát aj o hlavu šlahne ale inak to pekne drží..........
a najlepšia hračka je dudel s úchytkou - trápi sa a snaží si ju vopchať do úst, potom mu dudel vopchám ja a zase si ho vytiahne a snaží sa............sem-tam sa trafí a dnes ho omylom strkal do huby mne 😀

bagaja
20. dec 2009

babul naša dostane to penové puzzle na vianoce tak sa tešímm a aj knižku s riekankami dostane 😝 no to skôr pre mamičku malo byť aby sa učila, ale neva ... to bude spoločný darček 😝

lulu73
20. dec 2009

presne vankus aj ja davam 😀

babulka123
20. dec 2009

tak tak trebaaaa..
my mame hryzatok kopec , kazdy nejake doniesol.. ale toto sa jej zatial paci najviac, lebo je to makke , je to akurat na uchytenie.. no proste super..
ozaj sak som aj fotila.. kuk foto.. pridavam teraz..

adenka
20. dec 2009

babul tiez si myslim..ona dlho dlho nic a potom jeden den zacne robit 3 veci naraz..cela mama 😀
u nas momentalne vedie rybicka co dostala od tatina, ona ma chvost hryzatko plnene vodou ale najradsej ma samozrejme hlavu...celu si ju narve do ust a oslintava 😀 .. toto nebude vegetarian 😀

bagaja
20. dec 2009

blažka šak aby si pocmulala on ti chce dobre 😀 ale aj u nás sú najväčšie dialógy s cumlom 😝 mu furt dačo vysvetluje, no škoda že im nerozumiem o čom si toľko hrkútaju 😀

adenka
20. dec 2009

baga dik za radu...ja som to tiez kedysi pouzivala tak zajtra jej to skocim kupit..

lulu73
20. dec 2009

aden...excipial nekupuj!!! daj si ho predpisat dr. v poradni

babulka123
20. dec 2009

baga.. anoo poznanm to .. je to strasne milene a krasne.. ale ne o 3 rano .. kua .. to ma ide rozdrapit.. ale nemozem sa na nu ani hnevat.. ked tak na mna kuka z postielky dudel v ruke a este sa aj trafi spat do ust..

bagaja
20. dec 2009

babul aj u nás pred včerom o 3.45, zlatík malý mi potreboval vyrozpravať sen... no čo už

aden hej, lulu má pravdu, daj si to predpísať,mne teraz predpísal hned dva, lebo tam idememaž vo februári, aby sme mali dosť

babulka123
20. dec 2009

baby jagy..idem haji.. zajtra ideme na navstevu , marek ma 2 tt volno tak sa velmi tesim ..

bagaja
20. dec 2009

babul dobrú, a pekne si uži, mm, ja ešte musím počkať do stredy a potom má tiež dovču tak teším

babulka123
20. dec 2009

a co to je ten excipial?

blazka24
20. dec 2009

baby myslíte excipila u lipolotio? lebo som zistila že všetko čo mne kožná predpisuje na atopický ekzém mi odporúčali v pôrodnici pre malého 😀 aj to oilatum som dostala na recept 😕

adenka
20. dec 2009

je to aj na predpis? no len my mame poradnu az 15.1. 😒 no mozno k nej skocim vramci prechadzky...

babulka123
20. dec 2009

inak baby .. este som chcela .. dnes mi to doslo tak luto .. som triedila malej veci a polovicu z toho co som dala prec ze je to male.. ani nemala na sebe.. normalne mi bolo za tym smutno..
este nieco teraz odkladam pre sesternicu lebo je na rade mat babatko.. ale potom budem uz predavat.. ved musim z niecoho zit..

lulu73
20. dec 2009

aj nam predpisuje...v lete sede hydrolotio, teraz v zime to cervene lipolotio...doplatis par centov a do kupela nam predpisuje Oilatum...skvela vec, tiez sa doplaca par centov http://www.docsimon.sk/tovar/oilatum-emollient-...

pytajte si to to od svojich dr. na predpis

lulu73
20. dec 2009

aden...ano, je to na predpis a kopec inych veci o ktorych ani netusime 😎

bagaja
20. dec 2009

lulu ten oilatum normálka dáš do kupela a už nič iné nepoužívaš? to by sa nám šiklo lebo malá ma fakt suchú pokožku

lulu73
20. dec 2009
bagaja
20. dec 2009

lulu si ma predbehla 😅 no darmo som pomalá, asi by som malá isť spať

lenka_66
20. dec 2009

babul , aj marek oblubuje puzzle len sa bojim ze ci to nema neake svinstvo tak radsej do ust ee

lulu73
20. dec 2009

baga...ano, nepouzivam vobec ziadnu inu kozmetiku ...iba jeden stupel Oilatum do vanicky, neoplachuje sa uz a po kupeli ju natriem celu aj tvar tym excipialom...pozor na oci, stipe to!!! ten krem...raz som si pretrela oci, mala som dost
a niekedy kupem iba v cistej vode
a emka ma krasnu pokozku
volakedy som pracovala vo farmaceutickej firme a excipial dobre poznam...vsetky vyrobky spolocnosti Spirig...a len doporucujem...pouzivam v lete aj ich opalovaky a aj malu budem natierat Daylongom od spirigu...to sa staci natriet raz za den a moze sa babatko kupat a nespali sa
http://www.spirig.sk/
maju aj vela vela veci na rozne exzemy, choru pokozku...nastudujte si...ja iba doporucujem

blazka24
20. dec 2009

nášmu krpcovi sa také pupáčiky na bradičke vyhodili a teda neviem či nemá ten istý problém ako ja, na jednej strane vysušená pokožka na druhej strane automaticky pupáčiky keď je koža veľmi mastná vrrrrrrrrrrrrr

lulu73
20. dec 2009

blazka...nase deturence sa vraj este cistia 🙂

blazka24
20. dec 2009

lulu mám atopický ekzém od piatich rokov takže tú firmu by som už mohla aj vlastniť 😀
inak ja som čítala že toho oilatum pre detičky sa má dávať len pol vrchnáka tak ja viac nedávam..........

lulu73
20. dec 2009

blazka...no jasne, tak od oka davam 🙂 😝

blazka24
20. dec 2009

lulu to vážne? som sa bála že som niečo použila čo mu uškodilo ale ved nič nedávam, ešte ani neprikrmujem a normálne má červené pupáčiky a nechcem to krémom lebo si dáva ručiny do pusy a aby si to nezaniesol do úst.......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre