Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
27. nov 2009

stan pekne.. dufam ze vam to rychlo prejde..

my spime na balkone takze idem rychlo varit perkelt a halusky. a zehlit.

martinex
27. nov 2009

stan to je v pohode...aj dadko bol viac uplackany a rozhodeny z toho... to prejde 😉

eviqa
27. nov 2009

marti, máš pravdu 😀
stani, tak pekná váha, snád tie sprievodné znaky po očkovaní prejdú veľmi rýchlo. držíme palce

eviqa
27. nov 2009

marti, nás ešte neočkovali, až v januári, ale normálne mám z toho strach. ako dlho bol dadko iný po tom očkovaní?

martinex
27. nov 2009

eviq iba jeden den... viac sa potreboval tulkat a citit maminku

stansun
27. nov 2009

no to dufam ze jej to prejde lebo potom ani spat nemusim uz chodit 😀

perla200
27. nov 2009

eviq....z sociálnej práce....momentálne kakame na kolenách...teda mala...

no my budeme mať 4 mesiace zajtra....

blazka24
27. nov 2009

ahojte babule, tak sme doma, dokyna od vedľa /nakoľko je naša chorá kázala dávať do očka framykoínovú mastičku/ tak snáď nám slzieť už nebude, dnes chcem ísť na stretko s babami aj krpcom a to som mala robiť ryžový nákyp, malý sa za chvíľu zobudí a to by mi akurát tak ryža prihorela 😠
no idem si niečo zajesť a rýchlo pripraviť mliečko lebo to bude kriku až sa preberieme..........

bagaja
27. nov 2009

no tak som vybubaná a napapaná a idem piecť koláčik 😉

blazka24
27. nov 2009

mati koláč supiš

perla - tak my máme 4 mesiace v nedeľu

bagaja nádherné tie kalendáre ........

babulka123
27. nov 2009

no ja som uz navarila aj sa napala, ninku som uspala druhy krat lebo panicka otvorila oci po hodine..

blazka24
27. nov 2009

babulka tak ja som zvedavá dokedy potiahne, stále je v kočíku na chodbe 😒 ale robím ten nákyp celkom mi to bodne 😀

martinex
27. nov 2009

baga tak som zvedava ako ti bude chutit...

ja som zavrtana v knihach....uz mi z toho sibe...to dnes bude ale den 😒

babulka123
27. nov 2009

baby kuknite si videa od martulkk... plavanie vo velkej vani .. niekde som citala aj clanok k tomu ze je to super..

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

adenka
27. nov 2009

ahojte,

tak my sme zaockovani, rotarix vycucala tak rychlo az sa lekarka smiala 😀 ... tak som povedala ze ona zmlasne vsetko co jej vojde do pusy, ani lieky jej nerobia problem.. ale ockovanie..no krokodilie slzyyyy...taaak si ma potom chytila a plackala zlaticko moje... a len co som ju dala do kocika tak bola tuha... len som bola strasne hladna tak sme sli domov a neviem kedy teraz zaspi...

a mame 6140g.... 900g za mesiac... hmm nutrilon 😝 😅

no a asi uz rotarix ucinkuje, lebo jej prave do plienky vpalila taka fontana ze dovi... 😀

bagaja
27. nov 2009

hmm z druhej strany 😨

no tak sme doma po dvojhodinovej prechádzke skoro som zamrzla a malá spala a spala....

aden pekná váha, aj my tak približne priberáme ale my sme iba na MM

facovka
27. nov 2009

ahojky, ja nestiham...fifo ma zase horucku ☹ ja uz neviem,inak ani nadcha nic..a asi 2tyzdne proste nic nechce poriadne papat, uz som uplne zufala, v utorok mame poradnu s olinkom, tak ze dr. vezme fifovi krv na krvny obraz bo ze toto nieje dobre 😔 sa strasne bojim co vysledky..bo uz ked raz sa zacne risit nieco, tak vzdy sa daco najde....a oliho vraj ani nezaockuju pneumo a hexu,ze ked prekonal tu virozu, tak asi len poradnu,. odvazime, uvidime..inak dost mi vygrckava po papani,ja neviem ci aj my nemame tichy reflux,ach jo, ja uz neviem,.,bvcera sme uspavali 2hodky, fnukoty az revy, neviem co sa zase deje.-.. 😒 no a ja sa citim naprd,hlava,hrdlo,nadhca, no proste vsetko je na h...o..nic ma nebavi,nevladzem.... ☹ 😒

bagaja
27. nov 2009

fac držím palce aby fifo vyzdarvel a aby bolo všetko oka, drž sa mojko ja mám dosť s jednou a pred tebou klobúk dole aj tak to zvládaš super. Držte sa a hlavne veľa zdravíčka 😉

babulka123
27. nov 2009

no u nas sa po tazkom boji spi.. musim nieco {neviem co } vymysliet aby poobede spala dlhsie ako 30 min. lebo potom vecer je tak unavena ze nevie zaspat a ani sa najest.. chuda moje..

z.vrablova
27. nov 2009

Ahojte... Fac, vela sil prajem, a hlavne skore uzdravenie Filipkovi a aj tebe....
Adenka, drzim palce, aby ste to zvladli bez vedlajsich ucinkov...

Ja som dnes bola pre mliecko u dr... som spomenula, ze mala grcka takmer po kazdom papani, tak nas ide v pond. objednat na gastro... vyzera to na reflux... ked, tak zmenime mliecko... chudatko moje..
A hodila som s nou rec ohladom ockovania... ci sa neda aplikovat povinne ocko v co najmensich davkach, resp. vakcinu, co ma najmenej zloziek... a necakala som, ale da sa to... som jej vysvetlila, ze vela citama bojim sa do ani nie 6kg telicka natrepat naraz 6 vakcin + pneumo... tak len suhlsne krutila hlavou, ze chape... a vravela, ze sa nemame kam ponahlat... som stastna, ze som natrafila (naslepo) na taku dr..... uzasny clovek 🙂
Bagaja... kalendar je uzasny, ja som sa s tym tiez uz zacala hrat pred tyzdnom, no nemam kedy dokoncit, resp. nechce sa mi.
Babulka, a co tak ist ju poobede prevetrat na vzduch... u nas to pomaha.. aspon na hod ju skus vystrcit na balkon, cerstvy vzduch a tma po 4ej pomoze...
Marti, vela trpezlivosti do ucenia...
A kolace... tak ja som tiez velky odporca pecenia, ale uz som si trufla na male maskrty z listkoveho cesta...
Ste tu vobec este niekto?

lenka_66
27. nov 2009

ja 😉

z.vrablova
27. nov 2009

AHoj Lenka... tak hod termin na stretacku... 😉

lenka_66
27. nov 2009

ked ja este len v pondelok idem na kontrolu no sestricka na rehabke ze urcite mi to este predlizi bo je na mne roboty jak na stavbe rodinneho domu 😠

no abo dajme stredu nech sa este zvysok vyjadri. dr.poviem ze nemam nikoho k malemu a nemozem prist

babulka123
27. nov 2009

z. chodime von poobede ona zalomi ale po pol hod je hore.. a mozem robit co chcem.. zajtra skusim neist von ale dat ju na balkon, mozno pomoze ked nebude drncana..

ja sa hram s tym kalendarom, robim ho z nasich a sestrinych fotiek ale tie nase su v 2 compoch takze pre dnesok koncim . uz sa mi nechce musim poprenasat foto a tak ..

z.vrablova
27. nov 2009

v diari mam v stredu prazdno... tak ok...
Leni, neboj... nam pri prvej navsteve fyzioterapeutka vravela len na nu pozrela, ze do 15. mesiacoch musime chodievat,... nechapem, to akoze podla coho... nahanaju si body... sa idem neurologicky pytat, ze kedy je akoze ten bod, ze super, uz vie vsetko... lebo moja Kristinka je uz teraz ako vrtula a dokaze vsetko, co aj ine deti narodene riadne v termine...(a to jej este odratavaju 5 tyzdnov)...

lenka_66
27. nov 2009

babul , no skus byt dlhie von ci ju trosku nezlomi ten ostry vzduch.neva ze nespi.ja marekovi zavesim konika a sa hraje vonku.

babulka123
27. nov 2009

lenka.. ona tam ma take tie hrkacie veci, zahra sa ale to neriesi problem s tym ze by mala spat.. lebo potom je uplne rozbita.. dnes mrncala uz o 6.. ako tak som ju udrzala do pol 7 ale vecer chuda moje bojovala 40 min kym zaspala, zavrete ocka, a len ju mykalo,hlava na jednu na druhu stranu, potom klud potom jej nohy dvihalo.. a tak.. niekedy mam pocit ako keby jej mozog hovorill pohni sa pohni to musis, to je nieco ako tyky keby dostavala.. a najhorise je to pri jedeni, papa, pohoda a zrazu ako keby tyklo a musi sa ako keby natiahnut , vystriet do luku , potom zacna jacat lebo nema flasku a takto dookola.. des.. chcem sa na to spytat dr. ci je to ok

lenka_66
27. nov 2009

babul , a nemoze to byt to ze spacuvava v hlavke cely den? aj marek to robi

babulka123
27. nov 2009

no moze byt.. len ona to kolko krat robi aj cez den..
ale na vecer je to vzdy horor.
marek to robi tiez tak ako som napisala? aj sa pri tom jeduje?
ozaj kolko ty davas Marekovi na vecer na spanie papat?

lenka_66
27. nov 2009

on to robi v podstate od narodenia.stale v tyzdni co sa deli 3.teraz mame 15.
5-6 x denne 180 obcas sa stane ze kusok necha no len obcas 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre