Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

blazka24
17. dec 2009

bay idem preto kúpiť pohlcovať vlhkosti už som na prášky z toho zaroseného okna a nonstop aby som vodu odsávala z okien - mm súhlasil tak ideme do nay akurát kukám na koníku že je tu taká téma 😀

lenka_66
17. dec 2009

babul , na zmenu mlieka sa radsej pytaj nie je dobre len tak menit.my mame nutrilon AR .doteraz mi ho normal detska predpisovala no poslala nas na gastro bo uz mesiac jej poistovna ziada podklady od gastra. u nas bez receptu 10e a na recept 4,90.

babulka123
18. dec 2009

blazka.. na koniku najdes vsetko..
lenka.. najprv sa dohodnem s dr. .

inak dobre ranko..
Ninka o pol 2 vydrulala 133 ml , uplne v pohode, otocila hlavu na druhu stranu a spala do 6. nuz ale potom def. hore, takze ja uz mam po ranajkach.. ale nevadi.. rano zjedla tiez v pohode {nooo ako tak } 150ml. dala som ju do ohradky a oblozila vankusmi tak aby sa nemohla aspon pol hod prevratit na brusko tak uvidime..

martinex
18. dec 2009

dobre ranko...

tak my sme boli hore kazde 3 hodiny,to sa este da 🙂

babul uvidis,mozno sa jej to papanie spravi...sak aj my mavame dni,ked sa nam proste neziada tolko jest 😉

babulka123
18. dec 2009

matka.. hej a kedy mame take dni? ja uz si na take nepamatam.. a este som aj mrchu dostala rano..

lulu73
18. dec 2009

dobre ranko

syna som vychystala do skoly a teraz sa mi uz nechce spat...vcera som aj zehlila aj upratovala, ale ked sa teraz od compu pozriem dookola, mam pocit ze sa tu neupratovalo mesiac 😒

podla mna ten bordel robi moj manzel 😎 lebo kam sa pozriem su jeho veci a vselijake zvysky ktore on nevidi...a milujem pouzite kapesniky,supky od manadarinok.papieriky od cokoladovych tyciniek a spinave pohare...kazde rano riesim to iste 🙂 neskutocne co on v noci dokaze porobit za tu chvilu co ja uz spim a on je este pri telke...sikovnicek veliky..len preco musim vzdy upratovat ja, toto jedno nechapem...to je niekde v nejakom dokumente zakotvene ze zeny upratuju po muzoch?

keby ma teraz cital, tak by mi povedal, ze este som len vstala a uz pindam a veselo by presiel okolo hodenych spinavych ponoziek na stolicke ...

lulu73
18. dec 2009

my sme boli hore ako vzdy...kazdu hodinu

babulka123
18. dec 2009

lulu...heheheh..
inak musim povedat ze marek vzdy poupratoval vecer a rano som vstala kuchyna , obyvacka v pohode.. ale posledne dni to flaka....... noooo

lulu73
18. dec 2009

no u nas vooobec...aj v kuchyni nechava po sebe spust

babulka123
18. dec 2009

no ja dakujem za umyvacku kazdy den.. aspon ze tam to obcas napcha..

babulka123
18. dec 2009

jeeejda baby mne by tak bodlo keby ninka chcela teraz spat este aspon 2 hod. zacina ma poriadne brucho boliet.... inak presne na 28 den dosla.. nech zije pravidelnost..

babulka123
18. dec 2009

idem este urobit marekovi ranajky... nech ma nevidi rano hned na MK lebo bude priiiiserne pindat.. cmuuk pridem neskor

lulu73
18. dec 2009

u nas su privlastky na pracku, umyvacku, zehlicku, chladnicku, vlastne celu bielu techniku ze to je TVOJE....a video,dvd,tv a vsetko cierne je mm ... pravda, ze on ma tu techniku taku vymakanu a tak poprepajanu ze vcera som si chcela pozriet blbe video a nevedela som co mam ako zapnut a prepojit 😎

martinex
18. dec 2009

lulu u nas tiez bordel,aj som si povedala,ze by som isla povysavat,ale taaaak sa mi nechce...
a bordel v kuchyni a obyvacke je standard..aj ked poslednou dobou sa mi podarilo mm naucit,nech ten bordel z obyvacky aspon do kuchyne odnesie... vecer ked chcem umyt riady,povie aby som nechala tak ze on to spravi...a rano ked pridem do kuchyne, cudujsasvete, bordel tam stale je... ale uz to mam ako ritual,zapnem pocitac,spravim si kavu a kym sa mi to nastartuje,tak to poumyvam 😉

eviqa
18. dec 2009

pekné ránko, tak nebola som tu dva či tri dni a vy ste toho popísali na jednu knihu 😀 stihla som dočítať tak akurát včerajšok, ani neviem, kedy sa dostanem k ostatným dňom.
včera sme boli na kontrolu na FRO, tak už nemusíme cvičiť, huráááá, iba na filtopte, ale to je také vaľkanie a hranie a nie rev, tak sa veľmi teším. potom sme ale išli aj za našou dr. lebo maroško v noci vôbec nespal, teda ani mamička, ja samozrejme nezvyknutá, kedže spinkáme krásne, ale teraz nám to nedovolila choroba ☹ maroško je nachladený, soplov nenormálne veľa, ale nechápem, cez deň mu nič nebolo a v noci sa to spustilo. Chudáčik, plakal, iba na ruky, asi sa bál, že sa zadusí, lebo sa nevedel nadýchnuť. Odsávali sme síce, ale všetko mal hore v prínosových dutinách. Tak sme zalši k dr. dala hnedé kvapky, to nám rýchlo zaberá a homeo, tak dnes sme už spinkali a aj sopľov je menej. Skonštatovala, že to je aj súvis so zúbkami aj viroza, preto nespinkal.
vidím, že pečiete, tak ja ani neviem kedy začnem, kedže sme tento týžden iba behali po dr. a nemám ani darčeky a nemám ani z čoho piecť. trebalo by ísť na nákup
blazka, aj nám sa zarosujú okná, máme plastové a v byte máme tak normálne, že 21-22 stupňov. A v spálni, čo je najmenšia izba máme aj najvyššiu spotrebu, tak nechápem. ale tá voda na parapete pod oknami ma štve.

lulu73
18. dec 2009

evi....prajem rychle uzdravenie, aj my sme boli pred mesiacom prechladnuti a odvtedy nespavame...dufam ze vam sa spanie nepokazi, lebo je to celkom narocne 😉
ake homeo vam doporucila?

eviqa
18. dec 2009

lulu, napísala mi taký dlhý zoznam, čo kedy.
teraz máme na kíchanie dávať nux vomica a na soplíky a kašel Kali Muriatium. 10 guličiek z každého rozpustiť asi v 1,5 cm vody, môžem všetko dokopy a podávať počas dňa. asi zaberá, lebo ešte spinká a pekne dýcha a už nekícha. ak chceš, napíšem ti všetky čo mi dala zoznam

eviqa
18. dec 2009

lulu, a ešte dakujem, dúfam, že sa tých soplov čo najskôr zbavíme

eviqa
18. dec 2009

..a ešte, v stredu poobede som musela do roboty a mali nám deratizovať byt. Tak samozrejme som popratala celý byt, šatník, všetko som konečne požehlila, stála som pri žehličke od 8 do 12 😠 a mm mal poobede byť doma, ked nám budú deratizovať. Tak som mu kázala nech rozoberie linku, teda spodok, všetko nech povyberá, aby mohli vystriekať. Prišli deratizatéri a dali mm na dverách do ruky také štyri plastové nádobky, že to treba nalepiť do kuchyne, jadra, kúplne a wc. 😀 no tak mm mi dakoval, že porozoberal celú linku a ešte sám iniciatívne poodťahoval nábytok od stien 😀 😀 😀

lulu73
18. dec 2009

evi..podla toho co vam napisala sa zda, ze mate dr. homeopaticku...to je skvele...my mame normalnu,co robila 30 rokov v DFNsP a je taka ze atb a chemia ☹ na jednej strane som rada ze ju mame lebo je skvela diagnosticka a ma skusenosti, dodnes pracuje na kramaroch na pohotovosti ale na druhej strane by som brala liecbu homeo

evi...preboha to vam musia preco takto deratizovat?

lulu73
18. dec 2009

a prosim napis mi do IP co vam na co poradila...homeo si kupovala v oby lekarni, alebo nejakej specialnej? dakujem

eviqa
18. dec 2009

lulu, všade sme mali tie malé mravce bytové a my sme síce podávali všade také hniezda, ale akosi nezaberalo. Sťažovala som sa skôr, ale až ked sa nasťahovali aj k domovníkovi, tak sa konala tá deratizácia. no dúfam, že to zaberie, lebo ma porazí. Sú proste všade
o.k. napíšem ti to

babulka123
18. dec 2009

ahojte.. tak moja sluuuusne vychovana dcera {klop klop {} vedela ze maminku boli brusko a spala skoro hodinu .. tak sa tesim .. tak som si potiahla aj ja este..

ozaj a tiez sa vam zda ze mate poooodstatne viac prachu doma.. ja mam pocit ze ho utieram nonstop..

evig.. akurat rano som na teba myslela ze si tu dlho nebola.. dufam ze malemu sa rychlo polepsi a co sa tyka cvicenia tak sa velmi tesim .. aha takto ze jupiiiiiiiii

a fit loptu rozmyslam ze nafukam aj ja a budem na nej trosku ninku valat.. mozno sa jej to bude pacit a vecer sa aspon viac unavy, aj ked ako sa ona vecer vie jedovat tak sa unavy aj tym placom ale predsa na fit lopte je to prijemnejsie..

eviqa
18. dec 2009

babulka, tak cviky na fitlopte nie sú oproti vojtovke cviky, ale skús...a dakujeme, dúfam, že sople rýchlo zmiznú
lulu, poslané

martinex
18. dec 2009

no tak maleho som o pol8mej ulozila spinka a ja som si lahla tiez,vstali sme az teraz....ale este by som spala...

eviq dufam,ze vam to co najskor prejde... dadik zacina nejak pokasliavat,ale dufam ze su to len zabehnute slinky... nerada by som bola,ak by ochorel...

a nasa dr. tiez nejak moc homeo liecbu nepreferuje,ale zase na druhej strane na homeo nepotrebujem predpis 😀

zuzkamilko
18. dec 2009

tak nasa noc 😖 ,stale,ked mu vypadol cumel,zaplakal a tak som v noci robila podavacku cumlov,potom nechcel zaspinkat......nejako sa to pokazilo,ale snad to prejde,inac sme spinkali do 8,00 a teraz idem si dat klasicku polhodinku 🙂

zuzkamilko
18. dec 2009

nie ja si idem dat,ale luki 🙂

martinex
18. dec 2009

baby no neuverite... sedim pri pocitaci a pcuje stekot psa,ale ze nejak blizko...a kuknem von a na nasom dvore susedov vlciak... no skoro ma piclo 😒 😠

lulu73
18. dec 2009

mati kedy k vam pride mala?

martinex
18. dec 2009

28.12. a vratit ju mame 1.1.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre