Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
18. jan 2010

blazka posli mi do ip mailovu adresu,poslem ti...je tam aj komplet jedalnicek,ale ja si to pomenim ako mi to bude vyhovovat

blazka24
18. jan 2010

marti díky si zlatá, už som poslala..........

martinex
18. jan 2010

aj ja... 🙂

blazka24
18. jan 2010

no moja tak toto keď mi segra donesie vytlačené, tak si budem pripadať ako keby čítam knihu Dana Browna xixix

eviqa
18. jan 2010

no, tak aj ja by som sa dala na tú diétu, ale nejak sa neviem dokopať. Tiež ju mám, ale bojím sa, že ked sa to potom nebude dodržiavať, či nepriberiem viac. asi sa začnem venovať cvičeniu 😅

martinex
18. jan 2010

no ja sa chcem prinutit.... musim 😠 😀

eviqa
18. jan 2010

marti k diete alebo k cvičeniu? 😕

eviqa
18. jan 2010

marti, ja sa už nútim. práve som dojedla milu 😀

z.vrablova
18. jan 2010

Evig 😀

martinex
18. jan 2010

eviq aj ja....ale som si povedala,zacnem dietou a kazdy den prechadzka + cvicenie... 😀 heh som ja ale naivna

babulka123
18. jan 2010

ahojte zlatiiiiicka.. nejako vas nestiham .. dnes tu bola kamoska cely den s malym a tak sme sa obracali.. heheeh

boli sme vonku a potom sme troska klabosili bolo super..
nechcelo sa mi ist dnes na ockovanie tak nas to neminie zajtra ale co uz.. nejako to snad zvladne..

baby mam otazku ... doslo mi na ucet 2 x platba z UPSVARu.. normalne materska {este co som mala za december} a k tomu 180 euri.. {160 RD a 20 rodinne pridavky} vie mi to niekto vysvetlit..

nemoze to byt kvoli tomu ze do 30.12 som bola na materskej a od 31.12 na RD, a aj ked som bola na RD len 1 den mam narok na celu ciastku ??
lebo viem ze aj ked sa ninka narodila 3.8. budem mat narok na RD za cely mesiac.. je to tak aj na zaciatku RD?? je tu nejaka uctovncika co sa v tom vyzna?? dakuuuuujem..

eviqa
18. jan 2010

zuzi, ja ťa obdivujem, lebo ja sa k takému niečomu neviem či dokopem. vidíš, ráno po tvojej infoške plná elánu a do večera sa to rapídne zmení a mám večer s milou

martinex
18. jan 2010

eviq ale tes sa na rano,to budeme zase nabudene a odhodlane 😀

leri
18. jan 2010

ahojte.........ja som 90 dnovu dietu drzala raz asi 3 dni, potom som sa na to vytoto...........to bola moja prva a posledna dieta v zivote 😀 cvicit sa obcas donutim ked treba,ale dietovat nem

babulka123
18. jan 2010

matka.. pod na prechadzku do samorina .. heheh

eviqa
18. jan 2010

marti, tak sa môžeme navzájom povzbudzovať 😀
babul, neporadím, lebo neviem.

babulka123
18. jan 2010

noooo dieta.. este to tak .. ale mozno.. no uvidime.. zacala som tym ze pijem uz len vodu .. obcas troska kofoli..

martinex
18. jan 2010

eviq ok,ideme do toho?

leri toto bude moja dietova premiera, v zivote som ziadnu nedrzala,nebolo nutne...ale teraz je stav nudze...

babul iste,sak si boty zoderiem kym tam pridem... 😀

z.vrablova
18. jan 2010

Eviq, dokazes to... len si uprataj v hlave... citaj si o diete... nakopnes sa...
Babulka, bud rada..... neries, radsej 😉
Idem si spravit domacu ulohu na anglictinu, zatial pekny vecer, este sa zastavim...

bagaja
18. jan 2010

babul Rd sa neráta na dni v mesiaci to je dávka mesačná...to sa nijak nedelí, čiže ti to vyšlo super, patrí ti za celý mesiac

lulu73
18. jan 2010

ahojte, Emmka uz spi, idem si vas trosku pocitat

bagaja
18. jan 2010

aj ja idem do toho ale až od februára šak ma počkajte, ne!!!!!!!!!!!!!!

babulka123
18. jan 2010

matka.. heheh ale stalo by to za to..

baga.. super, takze tento mesiac som v pluse.. hehehe apson bude na dane a poplatky a tak..

inak dnes ma potesila kolegyna z roboty v marci jej konci RD a otvorene jej povedali ze s nou ani troska nerataju ze dostane odstupne a hotovson.. takze dufa ze do marca este raz otehotnie.. hehehhe

leri
18. jan 2010

baby, inak ste spominali niektore ze ziadny kofein 😖 😖 😖 😅 ja si dam bezne normalne dve pressa kaviarnove........a kludne si dam presso a colu...........kofolu pijem normlane stale, viacmenej kazdy den ked som v robote, mne to nic nerobi ani nikdy nerobilo a alexovi zjavne tiez nie
teda aspon sa tak tvari 😀

bagaja
18. jan 2010

ty vole to je dobre svinstvo....no ktovie čo nás čaká

martinex
18. jan 2010

baga to mi uz vo februari budeme stihle lanky 😀 heh

bagaja
18. jan 2010

ja kofein eee ale ako niežeby som nechcela ale akosi mi to vôbec nechýba, zvykla som si na Caro a pijem cofolu bežne...ale ako ked idem na kafčo tak si v poho dám presko...

ja jem absolútne všetko okrem strukovin, aj ovocie jem, aj zeleninu, kapustu, štiplavé, citrusy, a malá je oki...

bagaja
18. jan 2010

budem mať väčšiu motiváciu 😀

martinex
18. jan 2010

baga snad ano... 🙂

lulu73
18. jan 2010

leri...aj ja pijem kavu a sem tam kofeinove napoje a mala sa v noci budi 🙂 ale to urcite nie z toho

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre