Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

sisulka7
2. dec 2009

tak kocky hlásime návrat od doktorky, vazime 5700 g a mame za sebou ockovanie aj rotavírus. Maminka bola tak v strese, ze ani nezaregistrovala kolko meráme. Kristínka to zvládla statočne, ten chlapcek, co bol po nej bol o hodne viac uplakaný. Dokina povedala, ze na to miesto máme dávat tampony potreté odstanom, ktoré dáme predtým do chladnicky, aby boli studené. Kupila som jej aj tie cipky, len ju nechcem zbytocne precpavat liekmi. a pokakala sa brutalne po tom ockovani. Mimochodom boli sme sprdnutí za nausnicky lebo tie sa mozu davat az po tomto ockovani.

lulu73
2. dec 2009

lenka...na wc si pri Emke nestiham ani horoskop z noveho casu precitat cely 🙂

lenka_66
2. dec 2009

sisul tak to mala povedat na prvej poradni ze nausnicky ee

lenka_66
2. dec 2009

lulu ja ani to wc obcas nestiham

bagaja
2. dec 2009

sisul to ako že náušničky eee, my máme náušničky od nemocnice a doky nič nepovedal, nechápem 😖

no ideme my do Maxu, ale tak sa mi nechce 😢 lenže musím ísť do banky 😠

sisulka7
2. dec 2009

vraj bol pred pár rokmi prípad v Prahe, kde zomrelo dietatko na tetanus po prepichnutí usiek a odvtedy maju dovolene davat v detskych ambulanciach nausnicky az od prveho ockovania na tetanus. Pre moju svagrovu, ktora pracuje v nemocnici ako detska zdravotna sestra to bola tiez novinka. Ona nie ze by nam doktorka nadavala, len mi povedala, ako to je.

z.vrablova
2. dec 2009

ahojte, Kristinka v noci potiahla od 7,15 do 4,30... sme nechapali s mm... obaja sme sa na seba kukli, ze kto ju krmil o polnoci??? prespala princezna vkuse.. a ani do jedenia sa moc nehrnula... az neskor jej doslo, ze je hladna.. a ledva dojedla a uz spala znova...
Takze na nas spln vplyva pozitovne.
K tomu schvaleniu zvyseneho RP... som rada, len si musim obehat urady, ci sa to aj na mna vztahuje, kedze som posledne 4 roky robila v Skotsku, ale myslim, ze hej...
Sisulka, co sa tyka tych nausnic, viem, ze v CR sa nesmu prepichovat uska pred ockovanim, ale ze to niekto uplatnuje aj na Slovensku, pocujem 1x... a je to podla mna totalna hovadina... by ma zaujimalo, z akej spolocenskej vrsty bolo to dietatko, co zomrelo v 21.storoci na tetanus po prepichnuti usiek... no comment.

martinex
2. dec 2009

ahojte..

tak sme doma z prechadzky.... maly pospal hodku,takze som sa poflakala po Lidli a pokukala vsetky tie vianocne hluposti co tam maju.... potom uz bol hore,ale pekne pokojne lezkal...teraz som ho supla do lehatka,uvidim ako dlho tam vydrzi sam 🙂

zuzi mala ti teda pekne potiahla...pamatam ked tak dado spal prvu noc,stale som pozerala ci dycha..nehovoriac o tom,ze prsia som mala ako kamen,kedze mlady muz spal 😀

deina2005
2. dec 2009

posielam vam nieco na pobavenie ja a moj manzel hihihi http://sendables.jibjab.com/view/rnp1ckQaUpshPjB5

martinex
2. dec 2009

deina no nasmiala som sa 😀

bagaja
2. dec 2009

denia supiš my sme tak pred rokom boli na vianoce elfovia s mm. 😀

no boli sme v maxe, tak sme prišli na to že nič tam nemajú, iba knihu som si kúpila no škoda že až pod stromček 😒
a poterbujem súrne nejakú čiapku ale nič nebolo ☹

a mala je urazená že som jej nič nekúpila, sedí v lehatku len tak kuká ani papať nechce, ani nepľuje, ani nič 😖

martinex
2. dec 2009

baga ja som si tiez knihu kupila...a minule som sa nudila,tak som ju vytiahla,ale potom som si povedala,ze to asi bude vidno-je to makka vazba...tak som ju zase odlozila

bagaja
2. dec 2009

a akú mati? ja som si kúpila Pavučinové Pančušky od Anny Adamovej z Evity som veľmo zvedavá čo to bude

martinex
2. dec 2009

Gin tonic a uhorka.... uz len ten nazov hovori sam za seba! velmi sa tesim a snad nesklame

bagaja
2. dec 2009

hmm dobré, ja ešte chcem jednu len neviem akú

z.vrablova
2. dec 2009

Bagaja, prave ju citam... odporucam... dobra je

bagaja
2. dec 2009

teším zuzi ani nehovor bo začnem aj ja ale musím do vianoc počkať 😅

z.vrablova
2. dec 2009

Baga, a necitas nahodou Dominka Dana?? Vysiel mu novy roman.. Mucha

bagaja
2. dec 2009

nie od neho som ešte nič nemala, a dobrý je, niečo na spôsob evitoviek?

z.vrablova
2. dec 2009

ja mam na ianocnom zozname este
Eva Borusovicova - Urobime vsetko, co sa da

Pavel Hirax Baricak
Sekundu pred zblaznenim

Alison Larkin
Anglicka Americanka

Slovensko pise roman
Minulost ta dostane
a prave som si pridala od Matky Gin, tonik a uhorka.. dakujem Matka

bagaja
2. dec 2009

zuzi a čítala si toho mimozemštana, alebo anglickú američanku, rozmýšlam ešte o nich

z.vrablova
2. dec 2009

Domink Dan je uplen ina kava... pise tzv slovenske krimi... iny styl, ale ja ho zeriem...
http://www.martinus.sk/?uMod=list&uTyp=search&u...

bagaja
2. dec 2009

no tak dikes kedže mám aj narodky aj meniny mám tipy na darčeky, si to viriešila za mna, len ešte malej vysvetliť že mama rada číta 😉

z.vrablova
2. dec 2009

a este mimozemstana som zabudla... este som necitala

z.vrablova
2. dec 2009

ja tiez rada citam, ale pri malej som sa prestahovala na WC a japonske hlavolamy riesim v noci, ked mala travi 😀

martinex
2. dec 2009

ta anglicka americanka moze byt dobra... viem cca o com to je,evita o tom kecala v damskom magazine

sisulka7
2. dec 2009

babule, zabudla som sa spytat doktorky, ci mam kupat, ked nas dnes ockovali. kupali ste aj po ockovani?

bagaja
2. dec 2009

no počula som niečo tak uvidím, lebo ked som skončila školu som povedala že konečne budem čítať aj niečo iné ako skriptá, a teraz akosi není čas pri malej, 😠 ale musím si nájsť

martinex
2. dec 2009

sisul jasne.... uplne v pohode..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre