Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
1. mar 2010

tak ja mám dnes upratovací deň. Tak som sa tešila vonku, ale malý mi zaspal ešte pri lyžičke s jedlom, ja reku, však ho prenesiem,t ak sa preberie a figu. Tak ho radšej nebudím, lebo kým zídeme dole a nasúkam ho do kočíka sa mi môže prebrať tak, že už nezaspí.

paulusa, ja mám tiež gracco kočík a keby som mala kupovať súrodenecký, tak určite zasa gracco. Ja som spokojná aj s kolieskami, nebol problém ani v zime, kámoška má iný kočík, väčšie kolieska, trojkolku a ked sme zapadli, tak obe. ja som jednoznačne za gracco. Je tam krásny čierny, čo maťka poslala link. No krása

iveta6384
1. mar 2010

My sme tiez este vo vanicke. Minule ked sme boli v nakupnom centre tak som ho prerobila na sportak a mlademu sa pacilo. Akurat, ze ho nechcem este nechat tak sediet, pokial nevie sam sediet. A inak na to ze je lenivy, neplazi sa, nesedi atd z kocika a to prosim pekne hlbokeho (z vanicky) nam skoro vyskocil. Zaprel sa hlavou, nohami zadok do vzduchu a uz to bolo. Uz mu nohy a pol zadku trcalo z vanicky, skoro som infarkt dostala. Ale ako pise Matka vonku na prechadzke si to nedovoli, iba ked je sam na balkone, alebo tak.

A cviklu, tu aj my lubime, je to nasladle tak asi preto vsetkym detickam chuti... Tu je dne krasne pocko, som povyhadzovala stare kvety a kvetinace, upratala balkon a maly na mna cumakoval... ani von sme nemuseli ist. Mozno este po olovrante na chvilku vybehneme. Inak drahy ma ist dnes s autom na STK-cku a ked bol na benzinke, umyvat, dolievat olej atd, tak sa posralo auto uplne... Takze tam asi ani nedojde dnes. No tak som nadsena, fakt mame penazi nazvys momentalne, tak coze by sme auto neopravovali.. 😠

eviqa
1. mar 2010

ivi 😒 vieš ako sa hovorí, že na pos....ho aj budár spadne

z.vrablova
1. mar 2010

Ja som uz tiez cumakovala na ten Gracco,a le ja chcem jednoznacne kociar, co ma prehadzovaciu rucku a da sa dat uuplne do lahu... este som taky v rozumnej cene nenasla... Pauli... gratulka Matkovi... ved ty si uz v podstate skoro v polke... jeeej.... a co pohlavie?? Nechcete vediet???

eviqa
1. mar 2010

zuzi, no to je tá nevýhoda toho graco, že sa nedá prehodiť rúčka. Ale na druhej strane sa dá odklopiť časť striešky, takže ja vidím, čo mladý pán robí a pritom je strieška stále nad ním. Ved som si potom pomyslela, že donekonečna sa mu na mňa nebude chcieť čumákovať. A s tým polohovaním, ja ho už asi dva mesiace vozím v športiaku, inak materiál použitý na kočíku je super, aj ked je z neho športiak, nie je použitá iba obyčajná látka, a dajú sa nastaviť štyri polohy, takže to je super.

eviqa
1. mar 2010

...a ešte k gracco, ten môj je ľahký, dá sa veľmi rýchlo zložiť jednou rukou, čo je veľmi dobré pre mňa, kedže dosť často aj cestujeme. A aj ten kôš pod kočíkom je super, dá sa krásne otvoriť tak, že naozja sa dieťa nezobudí a ja si tam môžem naložiť nákup.

martinex
1. mar 2010

cafte..maleho som uspala vonku v kociku,ale lezi na chrbte tak hadam nevylezie 😀

zuzi no tak rucka sa neda prehodit,ale mne to ani nevadi...som za to aby pozeral na svet a ak bude fucat alebo co,tak ho proste otocim a hotovo 😉

a ten omj graco je tiez lahky,super sa sklada a vleze mi do kufra uplne v pohodicke...

juuj,uz sa tesim ako pojdem ten craco trekko pozriet 😀

paulusa
1. mar 2010
martinex
1. mar 2010

paulus pekny je,taka dizajnovka 😉

paulusa
1. mar 2010

zuzi- uz som pisala, ze bude dievka- tesim.

facovka
1. mar 2010

pauli,v ramci normy, polozdravy,polochory fifo,ale uz lepsie ovela, oli zlyyyyyyyyyyyyyy, no co uz,nic nove 😅 kocik super...a zmen si vizitku na dievkuuuuuuuuuu,parada 😉

iveta6384
1. mar 2010

Takze my zasa spime nasu 45 minutovku, uz sme po olovrante. Slniecko krasne svieti.Kedsa zoobudi, este sa trosku pohrame a 18:30 kupkat a spat.
No tak drahy volal, ze zavada je asi nejaka vascia, tak sa fakt vytesujem a okrem toho som posrala vysavac, uz ani ten nejde. Eviqa mas pravdu ked sa sere tak vsetko narzaz. 😀 😀 😀 Hlavne, ze sme zdravi.... 😝
Paulusa dievcatko, tak ja teda citam vzdy aj dozadu, vsetko nikdy som nevynechala ani stranu, ale to som nejako prehliadla. No dufam, ze ked sa budeme pokusat o druhe my, tak tiez bude dievcatko, kedze chlapa uz mame. 😉
Facovka to je na nervy tie choroby stale sa to s vami taha, raz jeden raz druhy. No ty mas riadny vycvik, ale snad po tych liekoch na imunitu sa to Fifovi zlepsi a uz nebude tak casto chory. Drzim palce. 🙂

iveta6384
1. mar 2010

Inak pozeram, ze kukate tie surodenecke kocare, ten posledny link co dala Paulusa je pekny len sa mi zda strasne lacny na dvoj kocar ci nie??? 😕 😕 😕 Sice ja v tom nemam prehlad, ale ked viem, ze kocare stoja 500-700 euro pre jedno dieta, teda isto su aj lacnejsie asi zalezi ake, neviem nemam v tom prehlad. Ale ten Paulusin bielo cierny je fakt paradny. Inak baby vy s tymi 2 detmi v kociku, budete ako Rambice (Rambove manzelky) ked budete den co den tlacit na prechadzke. 😝

martinex
1. mar 2010

ivet keby len tlacit,ale aj na rukach vlacit, 2x tolko prebalovat,krmit, uspavat, kupat a vobec vsetko 😀

inak aj ten co som ja pozerala, ten marco ale sedacky vedla seba stoji okolo 300€... takze asi staci len hladat,pripadne zvolit menejpreferovanu znacku 😉

facovka
1. mar 2010

baby potvrdzujem vsetko hore uvedene, aj 2x take nervy 😅 😀

martinex
1. mar 2010

fac to najdoezitejsie som zabudla 😅

iveta6384
1. mar 2010

Verim tomu ze vsetko len dvojmo aj nervy, ale zas na druhu stranu odrastu spolu a uz potom budete mat pokoj... 🙂
Fac sak mozno sa ti este pritrafi ta princezna, ci ako???? 😀 😝 😝

facovka
1. mar 2010

😀

iveta6384
1. mar 2010

To uz budes mat trojmo Fac, alebo princeznu az ked chalani trosku odrastu a tu si budete rozmaznavat.. 😉

facovka
1. mar 2010

ivet, ked ma raz uvidis ako sa hompalam na slucke na stromovej aleji, tak sa pritrafilo 😀 😀 😀 ja tvrdim,ze keby bol oli moje prve,tak uz druhe nemam 😅

iveta6384
1. mar 2010

Ale Fac prezila by si. Viem viem kdesi som to citala, ze keby bol Oliverko prvy tak druhe uz nemas... Ale tak keby sa pritafilo isto by si to zmakla a myslim, ze uz aj celkom v pohode po tom vsetkom co si si preskakala a este preskaces s chlanmi... 🙂

facovka
1. mar 2010

no,tak co uz by som robila, to uz ista psychiatria by bola 😀

martinex
1. mar 2010

no baby my uz spime...ja nechapem... najedol sa,dala som ho do postielky,pustila hrajuceho maca,pomrnkal si a je ticho 😨

inak ako nam doma obhryza vsetko drevene,tak dnes mi tak v kuchyni na stolickach farbu zoskrabal,normalne su tam ryhy po tom jeho zube a farba v cudu 😠

iveta6384
1. mar 2010

Fiha Matka mate maleho bobra doma... 😀 😀 😀
My este nespime, sedi mi na kolenach a cumakuje. T|u je ale o hodinu menej ako u vas a okrem toho sa pred trstvrte hodinou zobudil. Este pockam pol hodku a iem na to. 😉

martinex
1. mar 2010

ivet ti poviem,plna pusa bielej farby,len keby mi to slo vybrat,ale bojoval so mnou statocne.. 😀 no co, bude kaka frckana bielou 😉

iveta6384
1. mar 2010

Matka 😀 😀 😀

eviqa
1. mar 2010

paulusa, pekný a gratulujeme k dievčatku. Paráda
marti 😀

z.vrablova
1. mar 2010

Pauli.... tesiiiiim sa... a blahozelam k dievcatku.... to budete mat uuuuzasne... Matej velky bracek a mala princezna... prajem vam... (a cinsky kalendar sa nemylil 😉 )

babulka123
1. mar 2010

palusa.. supeeeeeer. tesim sa s vami..
matka.. bobor uz spi? ten nas zazrak nevedel zaspat, bola hore 4.5 hod, a takaa bola unavena ze som ju musela uspat na rukach lebo stale sa len tikala a mikala a chuuuuuda uz nevedela co so sebou ..

ale na obed sme trhli rekord, spala 2 hod !!!! to sa u nas uz dlho nestalo

martinex
1. mar 2010

babul heh 😀 hej,bobor drichme 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre