Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

blazka24
28. jan 2010

marti tak ja by som ti šla odhrnúť - mne tu vrta celý týždeň sused a nemáme kam vypadnúť keď takto sneží 😕

blazka24
28. jan 2010

baby tiež čo ste prešli na RD si platíme dobrovoľné nemocenské poistenie alebo netreba?

martinex
28. jan 2010

blazka o nicom neviem.... to treba ci jako?

babulka123
28. jan 2010

no dnes sme sa tu pretrhli v tom pisani ze??
vidno ze nas deticky zamestnavaju na plny uvazok..

ninka uz spi, dnes spala veeelmi malo.. rano hod a pol, na obed pol hod a potom este 40 min a skoncila.. takze uz bola uplne odpalena..

martinex
28. jan 2010

babul aj dado dnes spal o nicom...len hodku a pol...som mrtva... a tiez uz spi,vdaka bohu 😎

perla200
28. jan 2010

no čaute kočky.....tak ráno čakam rekordy marti, lulu🙂 my sme spráskali na obed mrkva,zemiak,cvikla a karfiol za misku a este 90ml mlieka a zalomili a najnovsiu modu mame ukladat sa na nočný spánok o 18.30 tak okolo jedenástej čakam definitívne vyspatú🙂)))) no teraz sa mi smeje ale kaslem na to, hlavne že môj muž prisiel z blavy živý a zdravý.....

martinex
28. jan 2010

perla to je dobre,ze mas muza doma celeho...a ziadne rekordy necakaj, do hodiny sa bude hlasit na prso,to sa stavim...

babulka123
28. jan 2010

no pekne.. menia sa tie deticky nase ...

ja som hovorila ze dokazem akceptovat 2 spanky za den.. ale nech si ich da aspon hod a pol.. takto je to strasne malo..

martinex
28. jan 2010

no je to malo,potom je umrncany a neda sa s nim vydrzat 😠 😀

babulka123
28. jan 2010

tak tak.. a ja tu mam navsetevu , marekovho kamarata a obaja este museli pracovat tak nina bola cely cas na rukach len aby neplakala lebo by nepoculi telefon.. des...

takze zajtra ma caka krasny den..

martinex
28. jan 2010

no pekne, si si dnes tiez uzila....ani ja som nevedela kde mi hlava stoji.... ale uz som ju nasla,stale na krku 😀

blazka24
28. jan 2010

tak čo je dnes za deň? malý sa vygrcal už asi tretí krát, naje sa a skáče v postieľke, naťahuje si brucho a nič iné nerobím len prezliekam vrrrrrrrrrrr

tak idem zase prať, kruci už si pripadám ako profesionálna práčka........

babul mala si to pestré, ale ja malého stále na rukách, lebo reveme, ručíme a zahráme sa tak 10 minút........

a čo sa týka spania? kúpať môžeme až o deviatej ak sa nevytyčkuje medzi tým ešte raz a keďže ho učím spať samého v postieľke že len pri ňom sedím, tak predpokladám že o pol jedenástej bude v stave - idem spať...........

babulka123
28. jan 2010

to je hlavne.. hehehe

no ja som s nou bola vonku ale po hodine som to vzdala ... taka kosa mi bola..
ale bud. tyzden som si povedala ze pojdeme uz niekam..

ozaj mati ako s plavanim? uz vieme neieco..

dnes mi volala sestra ze bola v hoteli Nivy , bola sa tam kupat a ze v pohode sa tam da ist aj s detickami.. voda ma cca 33-34 stupnov.. tak by sme mohli niekedy len tak mimo vsetkeho ist.. vstup je 5 euri na hod... a za dieta sa asi neplati...

perla200
28. jan 2010

no my už dva krát dudel a to spíme hodinu....fajn🙂 marti - ako myslela som rekordy nespavosti🙂))))))) a na FB som hodila článok teda blog - ako ak mate sekundu prečítajte si to....stojí to za to....asi mi nebude robit problém túto noc vstávat 😀

blazka24
28. jan 2010

martinex napísala si mi meno ale neviem ktorá si lebo je až 17 takých ako ty 😉 myslím FB xixixi

babulka123
28. jan 2010

blazka pridaj si ju cezomna..

blazka24
28. jan 2010

babul a teba mám? heheheh ja som dement z toho FB

martinex
28. jan 2010

blazka tak daj tvoje,hadam ta najdem...ale sak podla toho,ze mame spolocnych priatelov-tu baby z MK

babul no mne to teraz financne nevide,som z toho smutna...ale od vianoc sme na tom na prd,tak si nemozem dovolit 100€ dalsich...takze asi az ten april..ale to bude mozno lepsie,lebo ked skoncime,mozeme rovno na jazera chodit

blazka24
28. jan 2010

babul už som ti poslala a moje je Blažena Fašiangová

blazka24
28. jan 2010

marti nič si z toho nerob, ja som si dala vypracovať na ročné zúčtovanie a mm že si na mňa uplatní bonus a tá naša mi napísala že mi to vypracovala ale tento rok mi to nevyjde a už som sa tešila že ušetríme nejaké koruny, som na nervy z toho - chcela som ísť s malým na plavecký kurz taaaaaaaaaakže až v apríli a to som chcela ísť ja konečne na wellnes - tak si šunky môžem omočiť akurát tak v sprche 😀

martinex
28. jan 2010

perla to je silny blog.... slzy som mala na krajicku ☹ velmi smutne ako musia niektore deticky trpiet, nie ich vinou...

martinex
28. jan 2010

blazka fazula na obed, vana plna peny a mozes robit bublinky 😀
u nas detto,tym ze sme kupili druhe auto,tak sa to s nami taha.... musime sa nejak vyskriabat z toho,ked v lete chcem ist na dovolenku...ale sak co,prinajhorsom budeme doma a chodit sa denne kupat do Senca,tam je vela atrakcii pre deti....

blazka24
28. jan 2010

dnes mi segra hovorila že u nás /v rodnom meste/ zriadili detský domov rodinného typu tak uvažujem že dám 2 % ale neviem či môžem - zase niečo čo neviem 😕

martinex
28. jan 2010

blazka poslala som ti na FB ziadost 😉

blazka24
28. jan 2010

marti v ten momem som si ťa cez babul našla a v sekunde to bolo 🙂 čítame si myšlienky čo sa týka podlahového kúrenia 😕

blazka24
28. jan 2010

marti tak my auto nem drahé ale som v peknej r.ti a nie som na to zvyknutá, ale čo už musím si zvykať, inak chcela by som po dvoch rokoch do práce, len neviem čo s malým, neviem či mi ho do jaslí vezmú a kde to hľadať ........

martinex
28. jan 2010

😀 a to podlahove,ja beham doma v papuciach,ale som ich mala v spalni a len tak som sla do kuchyne a taka zima od noh... nasi maju a je to take prijemne...proste nohy v teple 😉

martinex
28. jan 2010

blazka my sme ho tiez draho nekupili,ale tak zit z jedneho prijmu je dost o hubu,k tomu najom,telefony, ostatne ucty, benzin, poistenia a to sme este nejedli....aspon ze tie plienky mame zadara 😀

babulka123
28. jan 2010

blazka.. nooo ja sa asi nebudem mat kam vratit.. u nas prepustaju { ma ostat len nejakych 90 ludi.. des.. } takze to bude hrozne..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre