Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

nanette
12. dec 2010

Aj ja sa pripájam ku gratulácii.... želám malej Dominike,nech sa jej na svete páči 🙂) nech rastie ako z vody, je zdravučká a robí rodičom len radosť 🙂

evinah
17. dec 2010

jeeej Nanetka ako sa mate, myslela som na teba,ze si sa dlho neozvala..ako sa mate? Co noveho?

nanette
22. dec 2010

Ahojky Evi 🙂)
Momentálne sa dostávame s choroby... Gabča mala 6 dní v jednom kuse horúčky, až do 39,4 stúpali... chúďatko, bola taká zoslabnutá, nevyspatá.....začalo to ako chrípka, skončilo to so zápalom očí, uší, hrdla, nosa a hrozným kašľom.... ATB nezabrali, po dobratí liekov RTG dutín ukázal kopec hlienov, takže ďalšie ATB berieme.... a samozrejme som to po malej schytala aj ja a už druhý týždeň som poriadne nasoplená a kašlem ako hrniec.... také Vianoce sme ešte nemali 😒
Začala som chodiť na výšku, chodím do práce, takže mám veselo... niekedy už ani neviem, čia som 😀

Malá si od septembra už konečne začala lepšie zvykať na škôlku, akurát to kakanie nie a nie v škôlke.... takže s týmto sa trápime stále 😝 inak je veľmi zlatá, robí nám radosť, taká je ukecaná ako rádio a šikovná veľmi.... 🙂 v škôlke si ju veľmi chvália, že je dobručká a ani poriadne nevedia, že je tam 😝

A vy ako sa máte? Ako rastú tvoje bambuľky? napíš niečo o vás, ako sa vám darí 🙂

A aj ostatné kočky by mohli po troške napísať 🙂

A už keď som dokvitla, tak trošku skôr síce, ale o to srdečnejšie prajem všetkým kočkám a ich rodinkám krásne prežitie vianočných sviatkov a šťastný nový rok a hlavne nech sú všetci zdraví...... 🙂

Papa 🙂



adrica
2. jan 2011

Ahojte kocky.
Aj ked neskor ale predsa.
Prajem Vam stastny Novy rok, vela uspechov uz v tomto roku 2011 a drobcekom 😉 vela zdravia.

Ahojte. 😵

eros
2. jan 2011

AHojte
Ja sa pridam k Adrice vsetko dobre v NR 2011 aby deturence boli zdrave a aj mamicky.

Jej adri cakas babenko super,tak sa drzkaj a potom napis 🙂

ako vidim nik sem nechodi tak casto.u nas vsetko po starom len dako decka su chciple kasel,teplota sople.snad ked pojdu do skoly a skolky uz budu fit.ja v praci po starom nemam este dake veci porobene,ale nie som stroj.

ochvilku budem uz stara korcula tak som si vybrala na narodky darcek nove tetovanie,tak snad si ho splnim,ale stale uvazujem ake ci hviezdicky na krk alebo nieco ine.mam to ja problem co? 😀 😀 😀

drzkajte sa a piste 😉

evinah
4. jan 2011

Ahooojte aspon tie ktore sem este zo zotrvacnosti obcas nakuknete.. 😅

Nanetka noto ste teda mali fakt perne vianoce.. 😒 A na aku vysku si sa dala??

Adri moc, moc gratulujem k tehu, drzim palceky nech vsetko dobre dopadne !!!! 😉

Eroska a kde vlastne teraz pracujes??? A budes mat 30tku?

Nase kocky su zatial chvalabozku zdrave, klop, klop..Teraz sme v TT u nasich do konca prazdnin.Tak mam trochu aj ja zmenu. 🙂 ZAjtra by som chcela ist do Piestan trosku na vylet.Ale ked s Veronkou je to este tazke niekam chodit, ked spinkava 2x za den a treba so sebou nosit vsetky tie babatkoveske drobnosti.. 😨

Tak sa teda kocky drzte a obcas cosi popismenkujte aj ostatne..vsetko to tak nejak zhaslo nastupom vsetkych do prace.. ☹ a tolko sme kedysi dokazali popisat za vecer..

yesno22
6. jan 2011

.... dakujem baby za gratulacie, som zistila, ze ste normalne dalsiu stranu zapisali 😀
Tak aj ja vam prajem v novom roku vsetko dobre....hlavne to zdravicko nech sluzi 🙂
My sa mame fajn...mala je zlatucka, prvy mesiac bol sice tazsi ale uz sa to zlepsilo, pekne papame, spinkame a zaciname komunikovat s okolim...dnes sa krasne usmievala na babku,az jej slzicky vyhrkli 😵 Jakub sestricku zboznuje, stale chce pomahat ale obcas nema odhad a uz parkrat sa na nu tak vrhol, az som sa bala ze jej ublizil..teraz mal prazdniny, tak som ich mala oboch doma, dalo sa to prezit ale nechcela by som to kazdy den 😀 mala totiz pospi do tej deviatej a potom je do obeda hore, takze varit sa velmi neda...a poobede kedy ako....ak sa nevie ulozit, tak ideme von a ked zaspi, tak dokaze pospat az do siestej vecer, s tym ze sa len napapa a prebalim ju...a vecer o tej osmej, deviatej prebera jednu stafetu tatko a ja idem s Kubkom do postele 😅 v noci sa budi ako kedy, no najcastejsie po tych 2-2,5hod...obcas potiahne viac....zatial mi to nevadi, ona sa totiz len nacucka a spinka dalej, uz ju ani zakazdym neprebalujem...a nechce byt velmi v perinke, tak sa nosime bez a spime na brusku... 🙂

@nanette myslela som nedavno na teba, ze ako sa mate....dlho si sa neukazala 🙂

natana
autor
3. feb 2011

ahojte babule,
nebola som tu snáď od leta a dnes ma napadlo, že nakuknem a predsa sú tu aj nové príspevky.
My sa máme tiež celkom fajn (aj keď momentálne sú obe babizne doma choré). Ja zase nič nestíham (január-marec najhoršie mesiace v roku), tak ako vždy, len teraz už nemusím toľko robiť po nociach, ked chodí Sára do škôlky. Celkom sa jej tam páči, až na to, že tam nechce spať (nedivím sa, keďže od dvoch rokov nespáva po obede).
Nati je v pohode, v šoke same jednotky a ani sa s ňou nemusím vôbec učiť. Super dieťa 😉 Neverím, že aj sára bude takáto. Tá bude určite nosiť poznámky za vyrušovanie.
No už musím bežať, lebo Sárinka sa strašne nudí a chce sa hrať. Tiež želám všetkým len to najlepšie v novom roku.
🙂 🙂 🙂

dadka212
3. feb 2011

ahojte 🙂

my sa tiež máme celkom fajn...
Maťko ma ignoruje, je to taký malý čertík, taký nerváčik ako ja 😅 už je z neho ale velký chlap, bože ako to hrozne letí už budú mať 4 roky 😝
Danielku som cez víkend odstavila od cecku konečne, lebo už bola hore na dudlanie aj 11 krát čo bolo neznesitelné, tak som sa naštvala a nedala jej, odvtedy prespí celú noc, prípadne 1x hore 😵

v pondelok nás asi prídu natáčať do reflexu 😅 bude reportáž o "hluchých" deťoch, že počujú iba to čo chcú a tak, no tak sa idem strápniť, ale čo nespravím pre kamošku že 😝

natana
autor
15. feb 2011

dadi, keby videli našu Sáru včera a dnes, mohli by z toho spraviť celovečerný program. Neviem čo sa jej porobilo, ale je neznesiteľná, nedá sa s ňou vôbec nič, vrieska non stop, stále sa prezlieka, umýva, len čo sa jej niekto dotkne alebo pozrie, všetko hádže do špiny, že špinavé. Išli sme od lekárky a scéna, že ona si nedá bundu. vrieskala ako pavian, aj v lekárni nás pustili dopredu, že už ju nemohli počúvať. (bitka nepomohla) A dnes z nej vyliezlo, že bundu jej zašpinili bábatká v čakárni (že kašlali a bunda je špinavá)
no a podobných hysákov sme mali včera asi 30, dnes ráno začala hned pri raňajkách. Andy to už nevydržal a dal jej tresty všetky možné. Volá domov z roboty a overuje či zase nenervačí. Takže len čo mladá pani začne, chytám telefon, že ukážeme tatinkovi, čo stvára a potom sa ukludní (na chvílu). Zrazu je tatinko autorita. doteraz som bola najhoršia ja.

takže držím ti palce a daj vedieť, kedy budete v telke

dadka212
17. feb 2011

@natana Miri máme podobné dni :( bože najhoršie je že fakt nič nepomáha...

a v reflexe budeme dnes včera mi volali...

petruska77
7. mar 2011

caute maminky 🙂

Vsetkym 4-rocnym narodeninovym oslavencom prajem len to najlepsie, nech nam nadalej robia radost ako doteraz 😵

btw., nie ste niektora na fb? Ja uz ani neviem ako sa mate, sem skoro nik nechodi...

dadka212
8. mar 2011

@petruska77 my sme skoro všetky na FB 🙂

Tiež sa pridávame všetkým 4 ročným februárovo-marcovým zlatíčkam prajeme všetko len to najlepšie 🙂

eros
8. mar 2011

Ahojte

Vsetko najsamlepsie budem opakovat po dadke februarovo-marcovym velkacom k narodeninkam.

petrus skoro vsetky sme na Fb 😀

zaujmalo by ma ako sa maju tehulky tusim mame len 2 a tie co maju mimca aj starsie 😎 🙂

petruska77
8. mar 2011

@dadka212 a nenapises mi do IP nejake mena? Lebo ja netusim ako sa volate a neviem komu poslat friend request 😅

petruska77
8. mar 2011

no tak @dadka212 ma zasobila kopou mien, takze som natukala hromadu friend requestov 🙂 Tesim sa, ze budeme znovu v kontakte 😉

dadka212
8. mar 2011

@petruska77 🙂 a už sme kamošky 😀 😎
ako som pozerala fotky na ulici by som ťa ani Davidka určite nespoznala ....

petruska77
9. mar 2011

@dadka212 a ja teba mozno aj hej, som ta videla minule v Reflexe 😉

dadka212
10. mar 2011

@petruska77 😀 😀 trapááás 😝 už ma znova volali 😅

natana
autor
11. mar 2011

peti, ja som veru dlho rozmýšľala, kto mi to píše na FB. Až keď som kukla sem, mi to došlo. Nespoznala som ťa ☹

Dadka - pre veľký úspech 🙂))))

dadka212
11. mar 2011

@natana Miri inak sranda je, že som to nikomu nepovedala, len vám tu a ako na potvoru pozeral ten reflex asi každý koho poznám aj len z videnia 😅 ma volali na natáčanie o tej metóde z knihy "každé dieťa sa vie naučiť spať" ale som tej Pete poradila Suríniovú 😎

katakata
13. mar 2011

devcata ahojte...tak ja po sto rokoch zase nieco napisem...pamatate si este na mna? ja som teraz v 30 tt...v maji sa nam narodi Denis...inak tehotenstvo bez komplikacii, len som zase hrozne velikanska...v utorok idem na sono tak som zvedava kolko vazi maly...ale obavam sa zase tej vahy nad 4 kg pri porode ako to bolo pri nine...no a cisaraku...ale zatial nespekulujem, uvidime co so mnou porobia na kramaroch...vidim ze tu tema trosku ochabla...kazdy ma kopec svojej roboty, ale tiez by som bola s vami rada v kontakte...pozeram ze peta sa s vami zacina cez FB kontaktovat, ja tam tiez ficim takze ak ma niekto zaujem som tam pod menom katarina nedoroscikova kanukova...budem len rada...

inak vsetkym nasim oslavencom zelam len to najsamlepsie, je to neuveritelne uz 4 roky...nasa Nina je asi posledna z tejto skupiny ze? 30. marec...my si este chvilku pockame🙂

katakata
13. mar 2011

@petruska77 peti a vy ako sa mate...sme sa tiez dlho nevideli...vsetko po starom ci nejaka zmena?

petruska77
14. mar 2011

@dadka212 nahodou to bolo celkom v pohode, ale nevidela som uplne od zaciatku 🙂 Ja by som si ale netrufla na take nieco, by som pred kamerou asi ani slovo nevykoktala 😅

@natana v pohode, ja by som vas vsetky podla fotiek asi tiez tazko spoznala 🙂

@katakata kati, u nas vsetko po starom... zatial...
inak, vzhladom k okolnostiam vsetkym celkom to ide... maly ako kedysi nie a nie zacat rozpravat, tak teraz je z neho riadna drzka... take hlasky dava, sa na nom len smejem 😵
A ty ako tehulka? Zvladas? Niekedy sa musime stretnut, teraz ked uz bude dufam krajsie tak hadam na ihrisku... Fotis este?

dadka212
15. mar 2011

@petruska77 tiež som si to myslela 😀 ale kamoška ma nahovorila, že nemajú už koho...tak som súhlasila ale stresy som mala riadne, koktala som a rozprávala ako úplný dement s iq 30

katakata
15. mar 2011

@petruska77 fotim moja..uz pomenej...sak som jak delo...obcas ked niekto velmi nastoji, tak zoberiem zakazku...ale chcela by som sa rozbehnut co najskor po porode...uz mi to chyba..tak snad sa stretneme na ihre...ja mam ninu teraz dva tyzdne na vychode a rovno tam aj ochorela...inak co nasa vyklada to ani pisat nemozem bo sa to neslusi 😀

adrica
29. jún 2011

Caute kocky.

Trosku nas posuniem dopredu, aj ked neviem ci tu niekto este chodi.
22.6.2011 sa nam narodil druhy synator, ktoremu sme dali meno Dominik. Miery mal celkom slusne 3600g a 51cm.

Neviete nieco o Katke?

Tak to je vsetko,vidime sa na FB. 🙂

dadka212
29. jún 2011

@adrica gratulujem a želám vela vela zdravia a mliečka 🙂 ja sem chodím, ale už do inej témy, sem nechodí asi už nikto ak tak občas...
akú Katku myslíš? 😀

evinah
29. jún 2011

Gratulujem aj tu Adri ! veru tu uz asi nikto nechodi...zdochol tu pes.. ☹

dadka212
30. jún 2011

@evinah no ale tak skoro všetky už chodia do práce, to len my si užívame dovolenku 😀 😀 a aj sa vidíme na FB kto čo má nové...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre