Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

eros
13. feb 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4870451 a vlastne ma aj adko tasku skolsku.majuss skus si pozicat toho wall-eho. 😉

majussa21
13. feb 2009

Zuzi len aby som necakala do 3tej rano hehe.. 😀
Peti uzasna ta na tej uvodnej no proste nadhera uz som aj ja zamilovana a to uz je aj dnes valentina tak mozem 😀

majussa21
13. feb 2009

A odkial si ho mam pozicat??A ze este mu aj oci svetielkuju to riadny mimozemstan 😀 Ale po pravde nehovori mi to nic 😕

natana
autor
13. feb 2009

jaj peti ten posledný link, tam by som si veru vedela vybrať, len pochybujem že tu na slovensku by niečo take spravili. tie tortičky vyzeraju uplne ako z ineho sveta, ked to porovnávaš s tými slovenskými ☹

eros
13. feb 2009

majuss pozicovna dvdcie.alebo niekoho kdo vie napalovat cez pc 😉

natana
autor
13. feb 2009

maji ved ja ju nebudim, ja ju opatrne porozopínam a šerbel si dam do postele, hned ju posadim zašepkám, "cikáme" a ona sa vyciká a opatrne ju položim a pozapínam. je pravda, že ked idem neskor spat a ona už ma plný mechur, tak sa mrvi a vrti a to sa potom pri cikani aj zobudi a potom koniec spánku, sice ju dam do postele ale nezaspí tak ju šupnem ku nám, nech neziape natalke v izbe, a ona sa vrtí poskakuje u okna, robi mi zle, raz ma dokonca preliezla a potme išla do obyvky a hračky vyťahovala

natana
autor
13. feb 2009

zuzi naša si sice walleho vypýta ale moc nesleduje akorát tú uvodnu hudbu. ono je to aj tak až pre vačšie deti

natana
autor
13. feb 2009

no spí dalej, tak utekám aj ja do postele, želám dobru a ničim nerušenú noc 😉

majussa21
13. feb 2009

Zuziaj tak dik skusim to niekde zohnat a mozno ju to zaujme..
Miri aha dik tak to vyskusam ale dnes uz nie lebo mm vstava o 4.30 do prace by ma odbachol ze co stvaram lebo ona bude urcite plakat tak zajtra vyskusam..A to sa nebala po tme nasa by neslaaspon myslim..

eros
13. feb 2009

majuss skus uvidis.mala to zapne chvilku pokuka a potom odide.

dobre aj ja sa lucim idem do hajan bru nocku 😵 😀

dadka212
14. feb 2009

Krásneho Valentína 😀 aj keď mňa sa ten sviatok netýka, lebo ako vždy tato zabudol alebo kašle nato....no čo už 😔 ešte chce ísť večer hrať futbal a ja sa mám zas sama rozčulovať s malým 😝

idem vás prečítať bo vidím, že ste sa večer činili 😀 ja som večer už neprišla lebo malý mi vypol noťasa a už sa mi to nechcelo zapínať tak som s ním išla spať....

petra25
14. feb 2009

ahojte, tak dnes za denneho svetla prvaaa 😀
vsetkym prajem kraaaaasneho Valentina-som rada, ze vas mam 😵 😵 😵
my sme doobeda boli u babky-svokry, zaniest srdiecko, bola tam aj mala sesternica, ale viac sa klbcili ako hrali 🤐
teraz mala spi, ked sa vyspi, ideme druhej babke do Leopoldova, roznasame srdieckove zasielky 😀
naobedovani sme sem obaja zasadli, muz za PC-robi uz pomaly pozvanky na narodky 😀 a ja k vam
som sa tu na vasich prispevkoch aj zasmiala, muz kukal na mna, ci mi sibe 😅 😀
miri, ze tie torty su pekny rozdiel 😖
maji, aj ja sa chystam na toho Wall-eho 😉 vcera som jej kupila v stanku Hello Kitty DVDcko , tak sme sa zasa vratili ku Kittine 😀 ale katastrofa, moc sa mi to nepaci, take postavicky, co neviem co su a tie mena - teraz si vymyslim-Hokitaci a pod, take japonske a mala sa ma furt pyta-a kto je to? a ako sa vola? no tak jej povedzte 🙄 😅
erosko, ten link pre teba tusim nefungoval-ale je tam Fifinka torta-my uz nemame Minimax,ale ked sme mali Fifinka sa jej veeeelmi pacila 😵

petra25
14. feb 2009

akurat som ho nasla na MMB 😉
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=752154

dadka212
14. feb 2009

Miri no tak my sme na tom podobne s Valentínom 😀 naši chlapi by si asi rozumeli 😀

Majus ja som ani nenaznačila, že niečo také existuje 😀 no uvidím, možno ma večer prekvapí 😝
a to oblečenie aj my tak robíme, že sa to vystrie na nás 😀 ja totižto vôbec nežehlím 😅
...no a malý potrebuje na zaspatie krtka, čaj a mlieko 😵

dadka212
14. feb 2009

a ďakujeme za pochvalu fotiek 😵

Majus pekné fotečky, Sandruška je už velká kočka 😵

Peti no ale Maťo mi tu polievku ani nejedol, lebo on chce chlúpať iba vodu a on ešte nevie držať lyžičku si ju nahol a voda sa vyliala on nervačil ja som mu chcela pomôcť to bolo ešte horšie nakoniec sa na to vyprdol a zostal hladný 😝

Miri ono sa to dá opraviť iba tak v tých popisoch na fotkách, že to napíšeš bez diakritiky alebo nahodíš ešte raz tie fotky 😝

Ja som tiež toho Walleho videla prvý krát u Mirky 😅 no čo zaspala som dobu 😀 ale teraz som si všimla aj v dráčiku majú...a hrózne sa mi páčilo ako malá Sárka hovorí tým jemnučkým hláskom "kopa" 😵 😵 no je bohovská si ju ani neviem predstaviť nervačiť 😀

dadka212
14. feb 2009

Erosko keď som vtedy kukala na tie fotky čo má Adko tašku tak som myslela, že je to "číslo 5 žije" 😀 😀 som riadna trapoška, určite by takú starú somarinu nedávali na tašky a decká by to nežrali 😀

dadka212
14. feb 2009

Peti íha vy máte taký valentínsky víkend 😀 super, a potom určite hoď poznvánky aké muž urobil, on tuším vždy vymyslí niečo pekné aj na vianoce 😵

okacka
14. feb 2009

Ahojte,
aj ja vam prajem krasneho Valentina 😵

Doobeda sme boli v meste kupit svokre darcek k narodkam, buduci tyzden bude mat. Napokon sme skoncili v tom obchode s doplnkami do domacnosti, kde som aj vcera bola. Muz zuril, ta pani , co to vlastni, tak ona je skvela v svojej praci, ma nadherne kusky, ale ked cosi vymysla a aranzuje, aj 1000 x to vymeni, rozprava pri tom vela. takze sme tam hodinu skysli, vlastne muz s malou behali dnu a von. Vynrala som taku krasnu vazu ciernu s takymi ako papekmi,v tom taky kvet, take vysoke do rohu postavit a na stol tiez z tej keramiky taku misu a tiez v tom take kadeco je. Nadherne to je. A samorejme som cosi aj pre seba ani nevidel vzala, tak osm si to chcela naaranzovat a zistila som ,ze som to nechala pri stanku s medom. Tatina som vyslala po to, jezisi ste ho mali pocit. Ze on ako .....bude behat za chlapikom po nejake kvietky a somariny, ako buzerant bude vyzerat 😀 . A este ma dnes aj nastval, lebo nechcel premiestnit ten reproduktor od domacheo kina, tak moja vazxa musi stat pri tom repraku 😠 . Povedal mi, ze on nebude ucelne veci kvoli haraburdam menit a cele kable nanovo tahat. Juuuuj, ja som ho aj chapala, ale nechcela somto priznat. 😀

Takze ked hovorite o idealnom chlapovi, to ani zdaleka. al;e stazovat sa nemozem. A k tomu, ze vasich chlapov nenapadne nic samych. To jeho zasa sameho nenapadlo. Som mala kos vylozeny a uz den predtym som mu povedala, ze som bola chora, tak sa nazbieralo. A na balkone mame stromcek od Vianoc, treba ho zviazat a odlozit, ale pripominam to kazdy bozi den a ja som sama sebe prisahala, ze to neurobim, aj ked mam uz riadne nervy z toho. Takze zasa to nie je az take ruzove 🙂

Peti - ukaz potom pozvanky 🙂

No tak akurat dosiel a kvietok nenasiel, juuuuj take mam nervy hrozne, taky krasny velky, tesila som sa z toho, ako si to damdo misy takej sklenenej. 😠

petra25
14. feb 2009

Dadi, tak si ma predbehla, kym som sa tu vykecavala, nebola som prva 😀 a neboj, Matusko sa to nauci, ako vsetky nase deticky vsetko-len to chce trpezlivost 😉 a tiez sa pridavam to klubu neznalcov Wall-eho 😀 a co sa tyka toho vikendu - my chodime k babkam kazdy vikend, len dnes som malej pripalila male cokoladove srdiecka pre babky - tot vsjo 😉 mala uz u babky-svokry dostala take velke mnaaam, som sa potesila 😀
okacka, no si viem predstavit muza ako nervacil, nas by robil to iste - aj s tym reproduktorom 😅 ale neozehlil by, ani keby som mu to naznacovala aj 100 rokov, tak si to vaz 😉
a pozvanku prihodim, ked ju tato spravi, uz sa celkom pekne risuje, aj ked dnes to asi nebude, je to piplacka a o chvilku ked sa mala zobudi vyrazame a vecer pride bracho s frajerkou, posedime pri vinku trosku, tak to potom uz nebude schopny robit 😀

eros
14. feb 2009

Ahojte

krasneho valentinka

mne dosiel hrosik skor bo bol v praci a ideme ta hent svokra dojde varovat.

Kitty tusim to DVD u nas predavaj v stanku a nie tak kolko pyta tusim tu stoji okolo 50sk.dnes som na neho cumela a spomenula na teba 😀 😀

neskor docitkam 😉

dadka212
14. feb 2009

Okačka veru aj ja si viem predstaviť ako by ten môj nervačil 😀 a aj v tom obchode, keby som tam bola tak dlho a nedajbože aby som ho potom poslala pre niečo čo som niekde zabudla 😀

Peti jáj 😉

Erosko tak si užite večer 🙂

zuzu10
14. feb 2009

Ahojte chcela by som sa vás opytat m, mozno mi budete vediet poradit mam malu 3 tyzdnovú dcerku ktora papa Nutrilon . Dost place najprv som myslela ze ma koliku a doktorka mi dala espumisan kapky ale potom som si vsimla ze ze place hlavne pred stolicou . Nemala ste niektora takýto problem ? Neviete mi poradit. Dakujem

dadka212
14. feb 2009

Zuzu ja som taký problém nemala ale niektorá tu písala, že jej kamoška má takú dcérku ktorá odmalička plačkala pri cikaní a aj kakaní a musela ju dávať na šerblík a neviem presne teraz má tuším 9 mesiacov a je bez plienok, ale neviem ktorá z nás to tu bola 😝

slenka
14. feb 2009

Caute
aj ja sa pridavam a prajem vsetkym krasneho valentina.
U nas tento den prebehne ako kazdy iny. Manzel to "neuznava" 😠 Tym sa pridava asi k vacsine ako to tak citam 😒
A toho Walleho nepoznam ani ja. Ja som si aj vsimla DVD s nejakym robotom v obchodoch, ale tiez som si myslela, ze nejake nove cislo 5 😅
U nas teraz bezi dookola par rozpravok: Doba ladova, Nemo, Brat medved, Krtko, Vcielka Maja, Barbie a Kremienok a Chocholusik, a este Macko Pooh. Pozeram ze je toho aj dost 😕 😅
Terezka uz zase na mna vykrikuje Come on! Idem radsej tam, nech nieco nevyvedie.
Zatial sa majte

drnda1
14. feb 2009

Zuzu - my sme mali, najprv sme skúšali zmeniť iný druh mliečka, ale nakoniec si na ten Nutrilon zvykla a stolica sa upravila...Aj my sme potom dávali kvapky...Nutrilon sme mali ten normálny, lebo ten hypoalergický nám tiež pokazil stolicu, potom sme skúšali Bebu a to sme nemali robiť, chúďa, kakala husté až vrieskala...tak sme sa vrátili na klasický Nutrilo a kvapky a postupne sa jej stolica upravila... 😉

majussa21
14. feb 2009

Ahojik.
Krasneho valentina vam prajem esteze vas tu mam aspon viem ze som nie sama.. 😉
My sme boli doobedu rychlo v obchode a potom prisli po malu 2 dievcata tak bola hodinku s nimi von sa sankovat kym som ja varila a len teraz zaspala a akurat chodia u nas bursovnici tu vytrubuju vyspevuju dufam ze mi malu nezobubudia ale som sama doma veru im ani neotvorim bo by som musela ist tancovat pred dom s nimi 😀
Ked vstane pojdeme starkemu zaniest obed do krcmy lebo robi a mamina sla na pohreb dedovej sestre tak ktovie kedy pride..A stretla som v obchode kmotru tak ze ci s nimi pojdeme vecer niekam tak som volala mm nech sa dohodne s kmotrom a uz mi aj volal tak ze pojdeme.. a dakujeme za pochvalu fotiek 😎

Peti aj po mne sa tak pozera ze co sa rehocem ked vas citam, 🙂 atesime sa na pozvanky.. Pekne vecer pooslavujte 😉

Dadka ja som tiez pozadu a kedze mam doma babu tam myslim ze ju to ani moc nebude zaujimat ved to je skor pre chlapcov nie??A to ti verim ked oni chcu papat sami aj nasa tak ale celkom jej to ide aj polievky to chce len cvik uvidis o tyzden dva to uz bude super
🙂
Kati no to si ho viem predstavit moj by mi povedal ze je to moj problem a urcite by mi po to nesiel 😖

Eroska tak sa zabavte aj vy vecer 🙂
A idem rychlo este upratovat lebo tu mame ako ked bomba spadne 😀

petra25
14. feb 2009

No mala je uz hore, lofi na nocniku 😉 teraz ma napadlo v suvislosti s tym - stale ju krstim v suvislosti so stenou, lebo na nu stale kresli a pytam sa- kam kreslime? a ona- "na papier" a vcera som mala monolog ohladne cikania, ze vsetky deticky uz cikaju do nocnika a bla bla a pytam sa jej - kam cikame? a ona "na papier" skoro som sa od smiechu pocurala ja - chuda, uz je zblbnuta 😀 😀 😀
slenka, to je super,dakujem 😉 a aj my frcime na kope rozpravok- Cars, Macko Pooh,Shrek, Lovecka sezona, Noddy, najnovsie uz 2 dni ide ta Kitty 😅
maji, tak super, aj vy sa vecer trocha zabavite 😉
Erosko, to DVDcko stalo 1,50

drnda1
14. feb 2009

Ahojte,
ja sa pridávam, tiež u nás romantika nehrozí... 😒 Kati - ty máš asi jediného... 😀 😝 (to je závisť...)

Ja som mu dala bonbóniky v srdiečku, deťom také menšie čokinky - bonboniky...
Idem akurát asi na večeru, ktorú som si aj tak v podstate sama ,,vynútila,,. 😝

Ja som ráno mala nechty, potom som varila kyslú šošovicovú polievku a kura zapečené s kyslou kapustou a zemiakmi.
Decká idu zajtra do tej Budapesti od rána do neskorého večera. Ešte ma čaká pranie a asi povysávame a zmyjem podlahy.

Sára krásne spinkáva na svokrinom roztiahnutom gauči, vôbec jej to nerobilo problém. No ale už sa teším na tú postieľku, keď jej dojde.
Neodpísali ste mi, iba Dadka...spinkáte už s väčšími paplonikmi? a dávate vankúšik?

Krásne fotečky ste popridávali, Kati - Simonke ako už narástli vlásky. 😵 Dadi - no Matúško zlato spinká... 🙂
Miri - no Sárinka je zlatá pomocníčka. 😉

Peti - no aspoň sa troška zabavíte. 🙂

Sleni - a na slovenskú stránku nedávaš? Žeby sme si poobjednávali? 😝

drnda1
14. feb 2009

Jéjo Majuš - Sandrika sa ako zmenila... 😎 je z nej veľká baba. 🙂 Tie krásne ,,čierne,, okále...

osickad
14. feb 2009

ahojte babenky,
Adamko spí. pred chvíľkou odišla kamoška. ja som dnes nevarila, ale som povysávala celý bytík, pozmývala podalhy, dala prať tatove veci, cestovnú tašku som mu v rukách vyprala, bola otrasná, špinavá a čo tam všetci chlapi fajčili, zadymená, fuj, na grc.
Mamina robila domácu kačaciu polievku a gombolce so slivkami, makom. ja zajtra urobím tú bryndzovú polievku z MMB /druhý krát, mne totiž strašne chutila a skúsim ju ponúknuť aj tatovi, čo povie 😎 / a urobím len pastiersky syr v cestíčku s opekanými zemiakmi. Adamkovi na skrze neviem, niečo do zajtra vymyslím. dnes mu dám polievku a urobím široké rezance s tvarohom.

Tato prišiel včera pozde okolo polnoci, už sme spali. Dnes robia klbásy /nič pre mňa 😀 😝 /, tak keď sa Adam zobudí, pôjdeme pozrieť.....

Okacka:
tak to si viem živo predstaviť aký bol tvoj muž nahnevaný. môj Ivan väčšinou tiež takýmto dekoračným veciam nerozumie. zvykol ma vkuse drbkať, že čo som zasa kúpila, minula peniaze na takú hlúposť, to som ho ešte oklamala, že to nestálo 200sk ale 80sk /on sa v tom nevyzná absolutne 😀 /. ale už som ho v tomto smere dosť prevychovala. ja to argumentujem tým, že či by chcel mať len taký prázdny byt bez doplnkov, veď oni vytvárajú teplo domova...... a či by chcel takú ženu, ktorá by nebola poriadku milovná a nemala k takýmto veciam vôbec vzťah, že by sme nemali koberce, žiadne doplnky, žiadne záclonky, rolety, prázdnu parapetnú dosku.... a tak. 🙂

Peti:
bundička došla, je úžasnááááá. som happy ako taká blška. Linduška bude fešanda 🙂 😉 . tak to budete mať pekný večer. a brácho sa kedy bude ženiť??? či vôbec neplánuje?

PRAJEM VÁM TIEŽ KRÁSNEHO VALENTÍNA!!!!!! 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre