Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

natana
autor
21. feb 2009

fajn, že sa jej Peto venuje, čo by sme za to niektoré dali, že 🙂 , ale to je ine ked ti chodi domov tak skoro.

a tešim sa s tebou, že ti vyjde ta práca v salone.

natana
autor
21. feb 2009

no a ja namiesto toho aby som robila sedim pri telke 🙂 , ale andy mi sice kupil dnes take tlačivka, ale vzal si ich so sebou omylom, takže aj tak by som to nestihla dokončiť do zajtra večera, tak sa nemusim ponahlať ved aj zajtra je deň 😵

dadka212
21. feb 2009

ahojte 🙂

dnes sa má Maťko rovnako 😖 stále soplík a stále kýcha 😝 ani dnes ani včera sme neboli vonku, ale dnes to Maťkovi ani nevadilo, lebo prišla sestra, dedo a brat aj so psom gratulovať tak sa vybláznil a už spinká 😵

Deni ani mne sa nechce s malým chodievať von 😅 ale musím, lebo mne nemá kto 😝 veru ako píše Mirka, čo by sme niektoré za to dali, keby sa tak venoval tato, ale zas viem, že je iné keď náš tato chodí domov až okolo 19-20 hod....
a super, že to s tým salónom vyšlo 😵

Miri takže dnes si slamená 😀 a veru robota ti neutečie 😀

Osi ja som ešte malému nedávala žiadne vnútornosti 😝

No a k tým darčekom, ani ja neviem čo malému kúpiť, ale asi mu kúpim vláčikodráhu Tomáša, nič podobné nemá a to by ho mohlo baviť...a ostatným som povedala, že žiadne hračky má ich požehnane tak že nejaké oblečenie 😎 veď ide jar-lebo treba novú garderóbu 😀

natana
autor
21. feb 2009

aj ja asi poviem nech kupia malej nejake oblečko alebo topánky

natana
autor
21. feb 2009

inak dadi, keby som vedela, že bývaš hned pri ceste, tak by som ti vo štvrtok doniesla aj ten telefon, ale až ked sme prechadzali okolo tesca ma napadlo že si písala, že mate Lidl 3minuty od domu 😵

dadka212
21. feb 2009

Miri bóžinku vôbec si nerob s tým telefónikom starosti, malý má doma ešte jeden a pred pár dňami od sestry vyžobral ďalší, takže už mi tu vyzváňa za ušami s 2 mobilmi 😠 😀

a to oblečko/obuv veď je to asi najlepší darček a k tomu určite každý prinesie nejakú drobnosť a keďže naše deti sú ešte malé tak sa potešia hocičomu 😵 a náš Maťko miluje oblečenie on mi niekedy pripadá ako gay 😅

natana
autor
21. feb 2009

no to naša sara, ked to nie je hračka a podla jej predstav, tak si to ani nevšimne

natana
autor
21. feb 2009

ona je zase skor ako chlapec 😵

natana
autor
21. feb 2009

idem balkonovať, budeš ešte tu?

dadka212
21. feb 2009

budem 🙂

dadka212
21. feb 2009

Tak to náš Maťo je taký, že ho zaujme hocičo, niekedy aj to, čo by som nečakala 😀

natana
autor
21. feb 2009

to smetu len my dve?

dadka212
21. feb 2009

asi...

ja som tata pustila na futbal tak by mal každú chvílku prísť...

natana
autor
21. feb 2009

dadi a ty nemaš nahodou tie narodeniny?

natana
autor
21. feb 2009

tušim si minuly týžden niečo spominala. ak hej tak všetko najnajnaj....

dadka212
21. feb 2009

mám, ale som dnes moc dobrá 😀

dadka212
21. feb 2009

ďakujem 😵 už mám 25, stará korčula 😀 teda podla sestry 😀

natana
autor
21. feb 2009

no ty si ale dobrá manželka? a nemate oslavu? či už skončila? a čo pekne si dostala? či nič ako ja tradične? 😎

natana
autor
21. feb 2009

že 25, to si ja už ani nepamatam 😀

natana
autor
21. feb 2009

ved jej to pripomen ked bude mať ona 25 a bude si myslieť aka je čiperka a bude sa citiť na 20 😵

dadka212
21. feb 2009

mali sme iba takú maličkú, som robila majonézový šalátik, plnené kuracie prsia, klasické rezne a tortu s parížskym krémom a banánmi a chlebíčky, prišli okolo 15.00 a odišli okolo 19.30...

...a dostala som peniazky a odšťavovač a sa mi rozbila váha kuchynská tak sestra mi kúpila takú peknučkú digitálnu z toho som sa tešila najviac 😵
...a od tata, no chcel mi ísť kúpiť, ale som mu povedala, že teraz nič nechcem, že až keď porodím si kúpim nejaké nové veci, tak mi aspoň kvetinky kúpil 😵

natana
autor
21. feb 2009

hod mi recept na tu tortičku prosim, parižske rožky lubim, tak hadam by mi chutila aj torta s parižskym kremom

a taku váhu som dostala aj j na vianoce, drahy bol 24 v nay a mali na nu už akciu, tak mi kupil, tiež som sa vytešovala a kvetinky potešia, to u nas nehrozí

dadka212
21. feb 2009

Miri 😀 čo nepamätáš, šak to bolo nedávno 😉 a sestra má 23, ona len srandovala 😀 ale malý jej hneď povedal "lá Baboa" (zlá Barbora) on ju inak volá Teti (sklatka od tetička) a ona sa jeduje keď jej povie Barbora 😀 tak si ma obraňoval

natana
autor
21. feb 2009

no dadi nepamtam ☹

a u nas sa nevolame teta a ujo, ale po mene, brat je Pepa(peťo), sestra Heja(Veva) a svagor Mimi (tomi)

dadka212
21. feb 2009

Parížsky krém na tortu:

2x čokoláda na varenie
2x šlahačka na šlahanie
2x stužovač

čokoládu roztopiť na ohni v šlahačke nechať poriadne vychladnúť (najlepšie je to robiť deň vopred) potom pridať stužovače a vyšlahať...to je všetko

a korpus robím ten z MMB mramorový

dadka212
21. feb 2009

My sa tiež tak nevoláme, ale proste jej tak uschlo, že tetička inak každého volá po mene 🙂

natana
autor
21. feb 2009

neviwm aky korpus, daj aj ten alebo aspon link, ja som nemožná v pečení, mne treba všetko polopate napisať

dadka212
21. feb 2009

Tu je aj s tou plnkou, len ja tam dávam aj banány, lebo my ich všetci lúbime 😵 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2904

natana
autor
21. feb 2009

super ulžila som si ho, a tie banany davaš do stredu do kremu či ako?

dadka212
21. feb 2009

no rozrežem korpus dám krém, dám banány, potom zasa krém, nato položím druhú polovicu korpusu, celú tortu ešte krémom opatlám a navrch vylejem čokoládu (čokoláda na varenie + trocha cery tú dávam odoka) a to stečie aj po krajoch...u nás si všetci rozkazujú len túto tortu 😅 tak väčšinou robím túto...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre