Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

majussa21
23. feb 2009

No uz mam diky ale mi to neodporucalo otvorit ze sa vyskytol problem s certifikatom nechapem 😢

eros
23. feb 2009

tak nic idem ja do hajan

majte sa krasne bru nocku 😵 😀

majussa21
23. feb 2009

Zuzi tak dobru idem sa ja facebookovat vy ste sa tusim dnes uz vsetky 😀

drnda1
24. feb 2009

Ahojte,
ja len na skok, lebo o chvíľu idem na školenie...
Majus - pekní ste. 😉 Ty máš gelové nechtíky, že?

No postieľka nám včera nedorazila, možno, dúfam, že dnes hej....no je to ťažké pre dopravu, toľko snehu, všade sa tým všetko brzdí... 😖 😝

endy
24. feb 2009

Ahojte,Nikuška malá Laurika je nádherná.Prajem Vám ešte raz obom veľa zdravia a lásky.
Ty sa hlavne vylieč. 😉

natana
autor
24. feb 2009

ahojte

ja ešte narychlo niečo dorábam, nech to andy vezme do roboty.

Nikuška malá je krásna. tiež mi nebolo dobre, ked si popisovala ako sa narodila, ale hlavne že ste obe v poriadku. a pekne sa vylieč, snad to deti nenachytajú.

maji, pekne ste plesali 😉

ja som sa odhodlala robiť osickin stopkatý celer, ale teraz ma napadlo že až zajtra, bo som kupila včera knedlu tak idem robiť plnenu papriku a pozajtra može byť celer. 🙂

dadka212
24. feb 2009

ahojte 🙂

tak dnes zas máme krásne nasnežené 😀 zachvílku pôjdeme von, nech sa malý znova unaví a zaspí 🙂
Dnes si urobím paellu, na smotanovej omáčke s karí, kuracím mäskom a paradajkami to som mala aj včera ešte mi zostali ingrediencie tak nech to nevyhadzujem, malý to nechcel ten vyjedal iba to kuracie mäsko tak ten dostane hippku 😝 a pritom minule mu to chutilo, v poslednej dobe hrozne vymýšla s jedlom ☹

Majus peknučkí ste tam boli 😵

petra25
24. feb 2009

ahojte, takze ja idem opat kontrovat Dadke 😀 - zasa od rana husto sneziii jak blbe 😖 takze kysneme doma, nasa hviezda totiz neznasa, ked jej snezi do oci 😅 hadam poobede prestane a vybehneme aspon na chvilku,
vcera poobede uz mi klapalo na karbit, nastastie potom prisla babka-svokra, priniesla muzovi kolok a potom este bracho, takze to uz nejako zbehlo a vecer bola Eurovizia, Zufale manzelky a 112ka tak som skysla pri bedne a konecne som vsetko pozehlila

Nikuska, mala je kraasna 😵 maly drobcek, chvalabohu, ze vsetko dobre dopadlo, este raz gratulujeme a cim skor sa vsetci vyzdravte 😔
majussa, tak ste sa na plese vysantili, tusim ste prisli rano domov na vlas rovnako ako my 😀 a bola si kocka, kto ta cesal, sama? a mala si aj pekne saty 🙂 to Hi5 ta Eroska asi nepochopila, som sa zasmiala na vasom dialogu - ty si nemyslela Wall-eho (to je robot postavicka a eroska si to asi pomylila s cislo 5 zije 😀 ) to nie je to iste ako Facebook, je to obdobny program, ale trocha iny

Drndi, ja som nikdy nemala na celej hlave blond farbu, vzdy len melir, ale kedze som mala na hlave uz viac blondavych melirov, tak to tak posobilo, preto sme teraz davali uz aj hnedu farbu a tiez este tmavsi hnedy melir,aby bol ten blond vidiet 😉 a co dobre ci pekne priniesol Erik 😉

Dadi, nie, mam tam meno za vydata 😉

okacka
24. feb 2009

Ahojte,
no ja som dala Simonku nedavno do postielocky, dufam rychlo zaspi.ja varim Gnochi v spenatovo - smotanovej omacke s parmzezanom. Doobeda sme boli v Tescu nanakupe a pozriet moju maminu v robote, Simonka sedela za PC a taaak dolezitosa tvarila 😀 . Ked sa vyspinka, chcem ist na chvilu do mesta, maju tam byt fasiangy, pochovavanie basy atd. A potom podvecer ku kamaratke, co ma o dva mesiace starsieho chlapceka.

Dadka - ja som ako Petka,tiez Ti ohladom pocasia kontrujem 😀 . Ja mam rada zimu, sneh atd. Ale tu u nas v Mt sa uz vlecie hrooozne dlho, stale mrzne, snehu kopec. A ja zboznujem slniecko, jar a viem, zetuto si nestihnem uzit, kedzenastupim do prace. Inac mam rada aj zimne sporty vsetky, ale tento rok som bola asi trikrat len lyzovat, este bezkovat chodim a korculovat sme chodili. Ale snad estenejaku jarnu lyzovacku so slnieckom zbuchame 🙂

Majussa - krasni ste boli, kocka z teba 😉

Ivi, Miri - ako ten celer vyzera? Ja som to pozerala dnes aj v Tescu, minule vBille a nic take som nevidela. Asiviem akoto sice vyzera, alebezne to asi teda nemavaju.

yesno22
24. feb 2009

Majuska...no aky krasny parik ste boli 😀 😉

ja som vybehla s malym doobeda von, ale najprv som ho musela uplatit cukrikom lebo strajkoval...a potom zase pod prislubom dalsieho cukrika som ho dostala domov 😅 on sa totiz hrozne nerad oblieka...bude kricat, ze von nie, von zima...alebo ze je tam fuj, bato(blato)...a ked je von, tak je problem ist domov...hrozne dieta 😀

inak aj ja som obcasny sliedic na FB ale z vas si neviem nikoho najst, kedze nepoznam vase priezviska...akurat Ivka a Sasa si ma tam nasli 😀

cia13
24. feb 2009

ahojte,

Bibi mi uz haja. Neboli sme vonku, lebo je nejaka chora. Soplik jej tecie, zatial priesvitny a sem tam zakasle, v noci mala teplotu 37,5 a rano 38,3 tak som dala cipok Nurofen. Teraz mala 37,4 bola by som rada, keby jej to uz nevybehlo. Uvidim, aky to bude priebeh, ci zajtra skocim ku dr. A napriek tomu dnes krasne cikala aj kakala do nocnika. Ja som bola na wcku a ona ze kakat, tak som ju poslala do kupelky, kde ma serblik a ked som prisla za nou, tak tam bolo plno. Vyzera to, ze pomaly to uz zacina chapat, co sa od nej vyzaduje.

majusa - pjekny parik ste boli a mala si krasne saty
nikuska - gratulujeme a prajeme rychle zotavenie

cia13
24. feb 2009

mati - chcem sa opytat, ked je na lieku datum exp. 03/09 znamena to, ze este cely marec je bezpecne ho uzivat?

facebook - ja som sa tam zaregistrovala tiez uz davnejsie, ale som to aj hned zrusila, zeby som znovu nakukla?

endy
24. feb 2009

Majuska krásny párik ste!!!

Pekný účes,veľmi Ti pristane. 😉

yesno22
24. feb 2009

luci...kludne aj april 😉 ja mam bezne doma lieky po expiracii 😀 tabletky aj rok po...maste a kvapky tak pol roka... 😅

yesno22
24. feb 2009

a samozrejme Bibi zelam skore uzdravenie 😉

dadka212
24. feb 2009

No tak mne už krpec spinká, normálne ma vyhadzuje z izby, som myslela, že si lahnem s ním ale on nechce aby som s ním zaspávala cez deň, ale zato vnoci ma vyžaduje 😝

Poobede možno príde kamoška s malým tak nech sa krpci zahrajú 🙂

Peti aj Maťo neznáša keď mu sneží do očí, ale ja mu poviem že to nevadí a potom je klud 😀

Kati mňám si mi narobila chuťky s tými gnochi 😅

Luci prajeme Bibke nech sa čoskoro vyzdravie 🙂 a vidíš aká je šikovná so šerblíkom 😵

slenka
24. feb 2009

Caute baby,
v prvom rade GRATULUJEM Nikuske. Mala je naozaj krasnucka. Prajem vam obom vela vela zdravia.

Dalej GRATULUJEM aj Jakubkovi k 2 rocikom a tiez Dadke k narodeninam (ak sa nemylim). Vsetkym prajem hlavne vela zdravia...

Ja som len na skok. Uz som hore 2 hodiny. Teraz som dokoncila maily na mimibazare a mala sa akurat budi. Musime sa najest a ideme do skolky po dvoch tyzdnoch volna (jeden bola chora a druhy mali prazdniny) tak dufam nebudu sceny.
Aj ja som prihlasena na facebooku. Ale ako som zacala s tym mimibazarom tak som sa tam nedostala.
Majte sa pekne, musim bezat.

natana
autor
24. feb 2009

kati pre teba:
http://www.semo.cz/proficz/index.php?s=&druhid=...

vyzerá to skoro ako nadzemná časť normálneho celeru, len u nás predávaju už s odrezanými listami, čiže len tie pahýle, ale su spojene v spodnej časti, určite si to všimneš, ak ho budu mať. ja som ho kupila v terne

idem okupať deti, večer nakuknem.

osickad
24. feb 2009

dobrý večer babenky moje,
ja to v poslednom čase flákam. po večeroch sa mi nejako nechce, ale dnes mi nedalo nenapísať pár riadkov.

Okacka:
Mirka ma predbehla s tým celerom. veru, všimneš si ho iste, má to také dlhé a zelené pahíle ako na obrázku.

Nikuska:
idem kuk na malú. iste je krásna, juj, teším sa. super, že to už máš za sebou, ja by som tiež rada, lebo sa pôrodu bojím ako čerta. 😖

Dadi:
ako tehuľka, ako sa máš? všetko OK?

Oslávencom k DVOM rôčkom - Sárinke a Kubkovi želám veľa zdravíčka, lásky a šťastia 🙂 🙂 🙂 a posielam božteky. 🙂 🙂 🙂

ja som dnes bola v poradni, všetko OK. dúfam, že to takto ďalej pôjde až do pôrodu. v utorok idem na sladkú vodu, fuuuuj 😝 😝 😝
Adam nechce chodievať vonku, nechápem to vôbec. v nedeľu a aj dnes mal normálne hysterický záchvat. ani sme teda vonku nevyšli. také som dnes mala nervy, že som mu asi 6 krát rezla riadne po zadku, čo ja vôbec nezvyknem. trpezlivosti pri ňom mám, ale toto ma po 10 raze pekného vysvetľovania skutočne naserinkalo a šups na riť.
slintáme sa otrasne, tak nám asi idú tie posledné 5-ťkové stoličky. aj v noci stále vrčí ako motorka..... tak teda neviem. ☹
a ešte k tomu nechce kakať ani cikať do bilíka, nechápem. doteraz to nebol žiadny problém. pokadí sa do plienky a tak mu je dobre aj celý deň zasratému. ani prebaliť sa nechce dať, reve, reve, nervy má a ja tiež. 😝

zajtra varím cuketovú polievku a špagety so špenátom, syrom a sladkou smotanou. mňamušky.

Dadi:
ty si mala narodky????? všetko najlepšie 🙂 🙂 🙂

idem kuk fotky a spať. brú nôcku. 🙂 🙂 🙂

eros
24. feb 2009

Ahojte

vsetko naj k meninkam Matejovi 😵 😵 😵

natana
autor
24. feb 2009

no tak ja som sa serinkala celý večer s telefonom a skušala preniesť video do noťasa, ale akosi som to musela nakoniec dať do PC,tam mi to išlo. no čo už , zabitý večer 😠

osi, no šikovná som, čo narobíš 😀 , už sa tešim na zajtra ako budem kuchtiť a ako mi to manžel ofrfle ale poistila som sa a pozvala som sestru na obed (ona take zeleninove veci lubi) tak hadam to nedokašlem, čo u mna nie je žiadny problém 🙂 🙂 🙂

ja som asi ako dadka, som rada, že je biela zima. aspon sa vonku nenudíme, dnes som sa zase brodila s kočíkom doobeda do obchodu, chodníky neuhrnute, skoro som to tam ani nedotlačila, dokonca som musela aj kolesa zaaretovať, bo by som tam neprišla ani za dve hodiny. sara si cestu v kočári odrevala, bo chcela samozrejme isť pešo, ale nie do obchodu ale na ihrisko
navečer sme sa vyteperili zase von, a vzali sme aj podritníky, lebo nati sa chcela isť pošmýkať. ešte že som vzala aj druhy, lebo nasa hviezda si to dnes rozmyslela a šmýkať sa konečne chcela, len kričala eťe,eťe, až som sa spotila, lebo ju vytrepať na kopček je aj dosť namáhave. 😵 ale aspon sa trochu vyšantili.

sara chodí von rada, aj sa sama obúva a domov veru nechce isť nikdy, to tiež ju vlečiem na rukách a s vreskom.

yesno aj ja občas uplacam ale skor žuvačkou, lebo naša je hamtava, keby dostala jeden cukrík, tak by chcela ešte. a ked nedam tak som zase na začiatku
😒

drnda1
25. feb 2009

Dobré ránko,

dodatočne prajeme všetko NAJ... Matejovi... (myslím, že máme Mateja, však?). 😝

Osi - my máme narodeninky až v piatok, ale aj tak ďakujeme... 😉

Ja som bola včera grogy, tak som vás len počitkala. 🙂

Luci - no vidíš, už o chvíľu bide aj Bibi nočníkovať. 😉 Super. 🙂

Ja som bola včera na tom školení, kurze, bolo fajn, akurát tam bolo dosť dusno a oplieskala som kopu peňazí... 😒 no ale chcem ísť v pondelok do salónu plne ukážkovo, tak som si večer ešte z netu poobjednávala tovar, aby som mala vitrínku zaplnenú, kúpila som si aj krásny veľký nechtový plagát... 🙂
A mala by mi prísť aj kasa na dobierku, takže Peťo ju pôjde v pondelok zaevidovať na DÚ.

Postieľka nedošla 😠 , asi maju prepravníci problémy so snehom, tak snáď dnes... 😝 už sa neviem dočkať. Dúfam, že potom nebudem sklamaná. 😀

Sára sa dnes večer zobudila že ,,pišať,, , tak už v novej postieľke skúsime aj noc bez plienočky, dáme podložku a uvidíme.
😝
Sáre sme dali urobiť nakoniec tortu ,,Domček s vílami,, ako mala pred rokom Nuna, bude mať 1,5 kg a marcipánový nápis s menom a 2. 😵
http://www.pekarenmacek.sk/orig2.php?image=de44...

No musím ísť do lekárne Simonke vybrať injekcie, lebo zajtra ide a do obchodu po smotanu, dnes urobím zemiakový prívarok s volským okom a aspoň trocha ,,vyvenčím,, malú... 😎
Póbede ju berie tato von, ja mám robotu až do večera.

No už by až tak vraj snežiť nemalo, tak snáď vstúpime do marca ,,jarnejšie,,. 😀

Peti - Erik si priniesol plyšáka, kopec odznakov, tričko, veľký balík lentiliek... včera volal, že dostal dve 1 !!! no reku, nie je možné...akurát sme s Peťom hovorili, že on by mohol byť pokojne 2-kár, lebo naučiť sa dokáže... 😖 aj pred prázdninami podostával jednotky a dvojky... no len on potom povolí a dokáže razom hneď podostávať aj 4,5-ky!!! 😠 😖

cia13
25. feb 2009

ahojte,
Bibi vecer horuckovala, mala 38,7C tak sme dali cipok a v noci bola ok. Rano mala 37,5C tak sme zbehli ku dr., aj tak som potrebovala prihlasku do skolky potvrdit. Normalne mi slzy vyhrkli, ked som ju vcera vyplnovala, ze ako to rychlo ubehlo. U dr. sme dopadli dobre, ma len zapalene hrdlo, dychanie ciste, tak ak sa to do piatku nezhorsi, malo by to prejst aj s kvapkami do nosa a proti kaslu. Varim jej repikovy caj s medom a kupila som aj salviovy, tak vyskusam aj ten.
Dnes sme opat kakali do serblika, s piskanim je to horsie, uz sme 2x prezliekali. Ale uz je to myslim na dobrej ceste.

deni - krasna torta, ja som toto zverila mojej mame, poslala nejake obrazky pre inspiraciu, ona pecie bohovske zakusky. A snad uz postielka pride a Sarka bude v nej spinkat pekne bez plienocky, sikulka.

osi - verim, ze mavas nervy, ja tiez a to ani nie som tehu. Ale musim povedat, ze vylet v Tatrach mi pomohol a dokazem sa viac kontrolovat a nezurit hned. Ale to je len otazka casu. 😅

slenka - hod nam tvoje ID na MMB, nech pokukame co ponukas.

petra25
25. feb 2009

ahojte babule,
no tak ja uz som konecne vo svojej kozi, ked nesnezi, poobede sme sli s kamoskou s deckami na sankach sem k nam do Panskej zahrady, sme sa vyjasili riadne a Karinka sla cely cas pesi (mimo sanok) vobec som ju neniesla na rukach, co je u nas bezny jav, tak som sa vytesovala
aj dnes doobeda sme uz vybavili postu a spol (dosla uz vyzdoba, je to mile 🙂 )a poobede, ked sa Karin vyspi (spi éd 12.30)s detmi sups znova na sanky, hned ten den inak prejde ako doma zavrety 😵

aj my v provom rade gratulujeme M 😵A 😵T 😵E 😵J 😵K 😵O 😵V 😵I 😵 k meninkam

cia, drzime Bibke palce, rychle sa vyliecte, co sa tyka tej skolky, to kazdy potrebuje potvrdenie od lekara, my ideme do skolky v pondelok a ani mi nehovor, mi uz vselijako bolo, len co som citala, ze tebe slzy vyhrkli, tak co bude real ☹

osickad, svatka moja milena, co to citam, nejako sa trapite, ale neboj, to vsetko urcite prejde, moze to byt tymi zubami a co sa po zadku tyka, ja veru malej supsnem hockedy ked neposlucha, kedze ma stale plienku, ani si z toho nic nerobi 😠

miri, tak ste sa aj vy pekne vysantili 😉 a co si chcela ake video hodit? nieco pre nas? 😕 skoda, ze to neslo 😒

deni, no tak ty rozbiehas uz v plnom prude 😵 si viem predstavit, ako si sa na tych vecickach vysantila, a co ta postielka, napadne trocha snehu a uz to posta nejako nezvlada 😖 a ta torticka je pekne, pamatam si ju z minuleho roka od Nuny a velmi pekne ju urobili, sa mi pacila,

sleni, veru ho to IDcko, ja uz som tam trosku smirovala, tak nech aj ostatni kuknu,ak bude nieco pekne, radi si od teba kupime 😵

dadi, a ty kde si? 😕 😅

eros
25. feb 2009

Cafte

mne mala este spi hadam dlho nebude bo chcem ist tie brile vybavit cim skor.bo takto som nacapena a nevidim poriadne po sebe co pisem 😀 😀

cai ja som striedala malej salviovy a potom repikovy a este som jej obcas splechla ten florsalmin ci ako sa to pise....

dnes mame na obed dukatove a mamina bude mat zajtra narodky tak ideme v nedelu gratulovat bo segra je 1.3 😀 😀 tak im urobim inu roladu ako som robievala som zvedava aka bude.

svatka ta troticka bola fakt peknucka co mala Nuna.

ja som tiez bola s Nunou vonku len chvilku bo mi skakala do vsetkych vod co tam boli.a vo vytahu sa jej pytam preco musela skakt do vody a ta usklebom na mna kukala.vychcane deti 😠 😀

natana
autor
25. feb 2009

ahojte

luci tak sa pekne liečte ja som jej tiež varila šalviový, ale nechcela mi ho piť ale ked videla natalku ako si strieka tantum verde, tak aj ona. ja viem že je až od 6 rokov ale strekla som aj jej, ved snad som jej nemohla uškodiť (to je otazka pre maťku - našu magistru 🙂 )
a s tým cikaním to u nas počas choroby bývalo tiež všeliake, takže nezufaj, ked bude fit tak sa už ani nepociká
😉

deni pekna torta, ja som malej objednala taku s včielkou majou, tak hadam sa im podari.

peti natiahla som si z mobilu, ako nati lyžovala slalom ale nešlo mi to spustiť, až na PC (mam tu aj BS player) aj by som vam to ukazala, ale neviem kam a ako to mam dať na web, ešte som to neskušala, ked poradite rada hodim link 😵
a včera sa fakt vyjašili a až večer som zistila že natinke chýbaju rukavice (chcela som ich vyprať) tak ráno musela spomínať a že ona si ich dala na strom vysušiť
😀 , tak sme sa tam dnes prešli s malou a oni sa tam stále sušili, ani som nedufala.
a u nas je tiež sviatok ked malu netrepem vonku na rukách 😵

osi, celer mal uspech, chulil sestre, mne, sáre, natinke a donkonca aj malý adam sa nadlábol.

zuzi čo myslíš, kde sa našej vonku najviac páči?, tam kde je najviac vody a blata 😒 , vždy chytám nervy

teraz čakam čo sa mala vyspí, vyrabam pozvánky a obáločky na natinkinu detskú oslavu a potom idem požičať natalke lyže, lebo zajtra po škole s nou ide tato zase na zochovu chatu, už som aj inštruktorku objednala

dadka212
25. feb 2009

ahojte 🙂

tak ja som včera bola úplne grogy, bola tu kamoška s malým no čo tí dvaja spolu porobili 🤐
potom sme navečer išli do reštiky a ako sme išli odtial tak malý mal zasa svoje bohovské záchvaty 😠 švácal sa tam o zem, hulákal no tak som sa rozčúlila, ale potom som sa až zlakla aké hrozné kŕče som dostala do podbruška ☹ aj dnes malý len reve a reve, už som z neho na nervy 😔 dnes som sa musela držať aby som mu nevylepila po ústach keď tak hrozne zjapal, ale tam ho biť nechcem tak dostal po riti a keď švácal o zem všetko čo videl tak aj po rukách 😝
dnes sme boli u sestry Maťko sa tam zase naháňal so sviňami, aj sneh do nich hádzal, ale šak nech si užije, lebo za pár dní už bude zabíjačka....

aj ja som zabudla zablahoželať Matejkovi k jeho meninkám, tak všetko najlepšie, vela zdravia, šťastia, lásky a nech ťa maminka, tatinko a zachvílku aj sestrička poslúchajú 😉

Deni hádam dnes príde tá postielka som strašne zvedavá 😅 a verím, že si oplieskala peniaze ja by som urobila to isté, keď sa mi niečo páči 😀

Peti čo som ti tu zrána chýbala s príspevkom 😀 😵
tak super, že je počko podla tvojich predstáv a konečne ste si mohli s Karinkou vyraziť 😵

Luci hádam to Bibke prejde rýchlo 😉 a šerblíkovanie super 😵

Osi vidím, že aj ty sa teraz jeduješ s Adamkom ☹ škoda, že tie deti nevedia, že teraz sa nemôžeme rozčulovať 😝 a super, teším sa, že je všetko s bruškom OK 😵 ja idem na sladkú vodu, poradňu, EKG všetko to absolvujem 5.3. presne na Maťkove narodky 😖

Erosko, tie brílky viem ako sa cítiš 😀 a to aj Maťo robí, že keď vidí vodu, tak je v nej 🙄aj dnes skoro som ho zabila, keď sme prišli von, tak skočil do takej kaluže, že sme sa otočili a išli naspäť dovnútra 😝 ale našťastie sme boli na dome tak to je iné ako v bytovke....

Miri šak to video daj na www.youtube.com tam sa dá dať aj jazyk čeština 😉 alebo na www.n-joy.cz

Inak ja už chápem, prečo Maťko odmieta kakať do šerblíka, on proste neznáša hovienka 😝
A mimochodom začal koktať ☹ hádam to nič neznamená a je to len dočasné 😔

natana
autor
25. feb 2009

babule tak som sa tam zaregistrovala

https://www.youtube.com/watch?v=ORW62loQgxc

ale kvalita je desná, asi to trba v mobile nastaviť na lepšiu kvalitu, ale ono nie je ani tak potrebne vidieť detaily, podstatne tam je. 😵 (na to že to bolo po prvej hodine, myslim že nebola až take drevo 😉

natana
autor
25. feb 2009

inak dadi kde sa da dať čeština? lebo ja som si tam dala že češtinna ale aj tak to bolo v angličtine

natana
autor
25. feb 2009

tak zmenila som to, dala som sa na ten český , ta prva adresa neplatí

http://n-joy.cz/video/nati-lyziarka/qz07kjz1tjw...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre