Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

dadka212
25. feb 2009

Miri super bola 😵 škoda tej kvality, ale podstatné je vidieť 😉

tá čeština sa tam dáva hore je worldwide / english tak stlačíš english a otvoria sa ti tam dostupné jazyky a tam je čeština....

natana
autor
25. feb 2009

ved som si to tam dala a aj tak to išlo po anglicky, tak som to radšej zrušila a dala na český. aj tak to na tom yotube viacej sekalo. no a kvalita tej kamery na mojom obile lepšia ebude, lebo sa tam neda dať vačšie rozlíšenie. no nevadi. ale najlepšie je že som to kamerovala, že pošlem babke ako jej to ide a ona ťapša si pozrela len ako fotku (to ahned ako bola uplne hore, že ju tam ani nie je vidno) a potom mi vola, že super ona je tá vzadu v ružovom a až ked sme došli domov som jej ukazala, že to bolo video. 😀

a čo sme tu zase len my dve?

no a čitam, že sa teda najeduješ s matuškom, nezavidim, ja mam dosť a to tehotna nie som. aspon večer oddychuj ako sa dá a vyašli sa na všetko. viem že sa lahko povie, ale momentálne sa musiš na robotu vyprdnut a myslieť na babatko?

dadka212
25. feb 2009

Miri tak neviem mne to tam ide 😕
a babka aká podarená 😀
Veru najedujem sa...a rada by som oddychovala ale mladý mi nedovolí kým nezaspí a ešte nespí 😝

dadka212
25. feb 2009

No nič ja idem spať, som jak mechom udretá, dobrú 🙂

natana
autor
25. feb 2009

no parada, naša spí užasi polhodinu, ale tiež strečkovala. skušame ju nezabarikádovať a nechavame jej tam tu medzeru a ona si labzuje z izby do spálne a za 5 min. naspať a znova a znova a ... no ale už ked som nakričala, tak prestala vybiehať a zaspala s hnihou Moj macik v náručí. 😵

petra25
25. feb 2009

ahojte
miri si este tu ked uz dadka zduchla 😕 😉
my sme boli poobede opat vonku sa sankovat, som zmordovana ale stastna 😀 a erosko-to si pis, ze nie si jedina, komu ide dieta do vody, nasa je z nej vo vytrzeni a tiez sme sli domov paradne mokre 😅
miri, tak sa ti podarilo pridat to video, myslim, ze Natinke to ide na prvykrat super! bola som s deckami z roboty uz 2X na lyziarskom vycviku a veru nie vsetkym to slo takto v prvy den 😅 ale naucili sa nakoniec vsetci, niektori lepsie, niektori horsie, ja som bola stastna ,ked som ich vzdy vsetkych celych dopravila domov 😅 😵
Dadi, no jasne, ze chybal 😉 a Matusko tusim dnes neposluchal, ani sa mi verit nechce, ja ho mam zo stretka zafixovaneho ako milunke chlapciatko 😵 ale neboj, on ti to neskor vynahradi 😉

natana
autor
25. feb 2009

soooooom

natana
autor
25. feb 2009

juj peti ty maš viacere deti zafixovane ako anjelikov, nuž ale realita je ina 😀

no a sme radi, ze jej to ako tak ide, lebo na buduci rok budeme musieť asi postaviť aj saru (lebo ked videla natinku, tak scena ako hrom, aj ona chce lyže......) no a dve začiatočníčky to by bolo moc na nás dvoch. no ale čo bude o rok to je vo hviezdach

a s tými barinami, som rada že máme čižmy ake mame, že jej do nich nenatečie aj ked stoji po kotníky vo vode (jasne že nie 10 minut, ale aspon tu chvilu kým ju zbadam a vytrepem odtieľ)

petra25
25. feb 2009

uz teda spite?
Karin zaspala o 9.15, teda resp. vtedy som ju dala do postielky, ale bolo tam skoro hned ticho, tak som ju dnes zasa zmordovala 😀 ona nema z jednej strany postielky zabradlie, som ti spominala, takze sa normalne cudujem, ze ju ani raz nenapadlo z nej odist 😅 🙂

natana
autor
25. feb 2009

našu napadne tušim hocičo, ked sa to týka nejakej loptošiny. a normalne začina klamať a vymýšla si. a ked sa jej opýtam, prečo klameš, vieš že sa to nesmie a ona si hned chyti nos a rozpráva ako jej narastie veľky nos. no ale akosi na nu nič nepomáha, už ju asi ničim nepostraším

petra25
25. feb 2009

no mozem ja za to miri, ze jedina besna na stretku bola len Karin 😀 este ze ju to po polhodinke preslo 😅
ani mi sme nemali chvalabohu mokre nohy v topankach, tiez neprepustia a som ich striekala aj impregnacnym sprejom, ale tie gate... 😅

natana
autor
25. feb 2009

už ani bubulák a striga nefunguje.
ale dnes bola celkom dobrá, tak ju nebudem dnes ohovárať 😵

a kedže je tato zajtra doma, tak sa vyteperim na gyndu konečne 😒

natana
autor
25. feb 2009

aj ja striekam poctivo, a von nosime len overaly, ešteže mame dva na prezlečko, lebo periem každý den, tak aspon máme na vymenu, kym sa jeden suší. my by sme nemohli ist v nohaviciaxh, lebo sara sa rozpleskne hned predbránou no a vždy ako na potvoru do nejakej mláky alebo blata.

petra25
25. feb 2009

noooo, aj Karin klame o sto sest- ked sa udrie napr. ofukam jej ruku a ona, ze si udrela aj druhu, aby som jej ju ofukala a ked sa pytam a menujem dalsie casti tela, tak vseeeetko nakoniec 😀 plati na nu jedine ujo policajt 😀
zajtra u gyndu vela stastia a kedy idu lyzovat, ked muz bude doma, kym neprides od gyndu 😕

natana
autor
25. feb 2009

no lyžovať až ked pride zo školy, ale dovolenku ma celý den, tak musim využiť, že bude mocť byť s malou doobeda

petra25
25. feb 2009

jasne, ved prazdniny uz skoncili, normalne stracam prehlad o datumoch na materskej 😝
no nic, nejako mi oci klipkaju, ten cerstvy vzduch a sanky nejako znicili aj mna, tak prajem bru nocku 🙂

majussa21
25. feb 2009

Ahojik babulee.
Este vas citam a vy my aj zdrhete..
Miri nech ti zajtra u gyndosa dopadne vsetko okik.. Aj my mame zajtra mm doma musim aj ja daco vymysliet k zubarke mi treba ist mozno pojdem 😀
Peti aj u nas to je tak co poviem to vsetko ju boli najcastejsie nozky ale to asi z tolkeho behania sa ani necudujem by aj mna boleli 😀 a my sa velmi bojime bobaka aj ked chce aby jej ho ocino kupil za eura 😀

natana
autor
25. feb 2009

ja idem len na balkon ale tiež už dlho nevydržim

nastenka27
25. feb 2009

Ahojte baby,
ja dosla prave odtial kam isla Mirka ale neviem ci uz som neprisla po funuse. ,
Aj precitane vas mam. Uz len keby som nezabudla na co reagovat.

nastenka27
25. feb 2009

Idem si vymenit foto v pase.

natana
autor
25. feb 2009

pjekne foto

natana
autor
25. feb 2009

no idem dat ešte malu na serbleik a potom sa už offnem

majussa21
25. feb 2009

A dakujeme za komplimenty z plesu 😎
Dadka len sa setri to nieje sranda s tymi krcmi aj ked viem ze sa to pri Matuskovi az tak neda 😕

Drndi nemam gelove nechtiky pri malej si to nemozem dovolit a o mesiac uz aj pri novorodencoch by som sa bala.To som si nalepila sekundovym ale vydrzali krasne celu noc a aj dobre sli dole 😀 ale vyzerali fakt dobre mi ich pochvalovali a obzerali co si tiez mysleli ze to mam gelove 😀
A ta torticka je krasnucka..Snad vam uz zajtra aj postielka dofrci 😉

Peti cesala ma mm teta je kadernicka no co vsak s tymi mojimi kratkymi vlasmi sa teraz aj tak nic ine urobit nedalo.. 😒

Miri to Natinka prvykrat lyzuje, vsak jej to slo perfektne, darmo geny sa nezapru 😉 Fakt sikulka zvladla to super ja by som uz bola na zadku 😀

majussa21
25. feb 2009

Miri ja som sa este neodhodlala ju zobudit no mozno uz dnes dam potom vediet 😉
Sasi fakt super foto uz by som aj ja mala zmenit po 100 rokoch ale nemam zaco 😲

natana
autor
25. feb 2009

maji stala na lyžiach aj jej to išlo a to mala tri roky, to chodila do lyž. školky ked sme boli v na štrbskom ale to už uplne zabula tak min. tyžden to bolo ako tenkrát poprvé 😀
no a nasa sara sa dnes zobudila a stle sa prevaluje a mrnčí, takže utekám už sa tešim na super noc., lebo ked sa zobudi, zvykne vystrajať 2=3 hodiny kym znovu zaspí

tak želam dobru noc

majussa21
25. feb 2009

Tak som tuasi skysla sama tak idem aj ja do hajan.paa

majussa21
25. feb 2009

Miri tak je sikovna, no len chod ze 2-3hodky to sa u nas este nestalo v noci zeby bola hore asi ma byt pokom my sme vsetci spachtosi 😀

drnda1
26. feb 2009

Ahojte,

postieľka dorazilaaaaaa a je krááááásna. 😵 😵 😵 Vyfotím a pridám. 😉
Musela som volať na poštu a potom som šla na reklamačné, lebo krava v balíkoch to ešte nemala nahodené v PC a bola neochotná, ale baba v reklamačke mi to vybavila, tak ešte večer pred 19,00 šiel Peťo po ňu...ja som robila nechty...síce nadával pri skladaní 😀 😀 , ale výsledok je super! 😉 Inak by mi len dnes dali do schránky oznam a v piatok by som mohla ísť po ňu: Slovenské pošty!!! 😠
Len paplon s vankúšom som dala Simi, Sáre objednám nové ale menšie rozmery, bo by sa v tom utopila a už som jej objednala druhé návlečky s menším rozmerom...no je to štupeľ 😀 ...

Nasti - pjekné foto. 😉

Miri - no super, tak nech si to Natálka užije. 🙂

Po tortu idem zajtra, keď pôjdeme so Simonkou už zo strojčeka. 😝

Tak idem trocha upratať, lebo je tu jak po výbuchu... 😀 😀

drnda1
26. feb 2009

Fotky pridané... 😵 😵 😵

endy
26. feb 2009

Ahojte,drndi tá postieľka je prekrásna.
Nastenka peknú fotku máš v pase. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre