Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

evinah
8. mar 2009

Velmi dobre a Zuzka ju uz videla? Tesila sa??? 🙂

petra25
8. mar 2009

no uz som vas aj pocitala 🙂
erosko, ta torticka je suprova, jednoducha ale mne sa prave veeelmi paci, ste velmi sikovne
ja uz som sa rozhodla, ze nabuduci rok ziadne motivy, uplne nejaku malu jednoduchu torticku, srdiecko alebo tak a hotovo... 😉 ved to uz bude mat 3... velkacka 😀

dadi, super, tak dievcatko, mooc gratulujeme 😵 😵 😵 a veru s tym menom sa tusim nevies rozhodnut 😀 my sme mali dievcenske paradoxne skor ako chlapcenske 😉
miri, tak si si spravila nakupne dopoludnie 😉 a neboj aj v maji zvladne, bude musiet 😀
dadka, erosko, slenka vy oslavujete dnes,vsak? tak nech to vsetko vyjde ako ma 😉

murano
8. mar 2009

ahoj babenky
do dlhej odmlke sa ozivam ,fakt dlhej lebo som objavila už novu temu marcoviek

najprv prajeme všetkym minulym a buducim oslavencom len to naj naj naj zdravička šťastička nech ich maminky posluchaju
dakujeme aj mi za gratulacie,ja som tiež robila sama tortu,lebo som si chcela dať upiecť krtka ale tetka mi povedala 55eur a to pri našich prijmoch je dosť.oslava bola vydarena svokrovci u nas spali a maly sa im nasačkoval do postele tak sme spali prvy krat sami bez neho
a čo nove, už prespavame cele noci tak sa aj aj vyspim,plienočky len na spanie a von,ked ich zakladame tak s protestom.
nemam šanci vas ani čitať vellaaa vellla je toho popisane,

ozaj a aby som nezabudla všetko najlepšie prajem všetkym babenkam ktore unavaju MDž

tak sa zatial majte maly sa už zobudil tak mi začina druha polovica šichty asi pojdeme na vlačik a oslaviť mdž idem ich pozvať na nejake gofry do mesta

eros
8. mar 2009

Kitty dikes adam si uziju deti oslavu

murano krasne fotky 😉 😵

adrica
8. mar 2009

Caute zienky. 🙂
V prvom rade vsetko najlepsie k vcerasim narodkam Bibke a Simonkovi a takisto aj dnesnym oslavencom Zuzke a Meginke....zelame vsetko najlepsie vela zdravicka, lasky a kooooopec darcekov.
Danko posiela dievcatam aj veeeeelku pusinku. 😵

Ani Vas nejdem citat, len som si v rychlosti pozrela fotky.

Eroska..no supis torta Ti vysla, ja by som z toho mala veru priseru.

Murano...aj vy ste mali peknu, tiez som chcela ten vlacik na tortu, ale budeme mat krtka tak neviem kde by som ho dala 😖

Dadi...super budes mat parik, aj ked Ty si asi radsej chcela chalan. No nic nevadi mozno sa to do porodu este zmeni 😉

Prijemny dnik prajeme . 😵

osickad
8. mar 2009

Ahojte babenky moje,

ja len tak na skok, ani čítať vás nejdem. Adam už vstal, teda zobudila som ho o 3, lebo aj včera a vlastne posledné dni vystrája večer do 22.00 hod. 😠 😠

Chcem popriať včerajším oslávencom SIMONKOVI A BIBI všetko najlepšie k im 2 rôckom - zdravíčko, lásku od rodičov, šťastie, spokojnosť, kamarátov a vždy úsmev na tvári. 🙂 🙂 🙂
A to isté prajem aj dnešným oslávencom MEGINKE A NUNKE !!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Posielame s Adamkom aj božteky, prajeme krásnu oslavu a tešíme sa na fotky.

a čo to čítam?????
Dadi, budete mať dievčatko????? super, teším sa veľmi. prajem veľa zdravíčka. 🙂 🙂 🙂

večer asi nakuknem, zatiaľ sa majte krásne. cmuk 🙂 🙂 🙂

nanette
8. mar 2009

Erosko - ja som akurát pozerala tortičky na MMB a reku, že ti napíšem, že tam dnes pridal niekto Fifi a že je taká milučká... a to si bola ty 😀 😀 podarila sa ti.... si šikulka, naozaj 😵 😵

Evi - určite tá tvoja tortička nebola až taká nepodarená, to len my samé sme na seba veľmi sebakritické občas..... a určite bola chuťovo dobrá a to je hlavné.... 😵 nech sa ti mužík čím skôr vyzdravie, nech aj vy od neho neochoriete.... má veru riadne vysoké teploty, to človeka totálne oslabí 😒

Peťka - no teeeeda.... tá vaša cukrárka tomu ale dala.... ale keď vravíš, že aj keď tá torta bola úplne iná ako si chcela, keď výsledný efekt nebol zlý a aj vám chutila, tak to ešte nebolo až také zlé... 😅

Murano - dávno si veru nebola, malý ako vyrástol... veľký fešáčisko je z neho 😵 😵

No utekám, ideme babke odniesť kvietok k MDŽ 😵 😵

Majte sa pekne.. papa 🙂

okacka
8. mar 2009

Ahojte,
v prvom rade blahozelam vcerajsim oslavencom Bibke a Simonkovi a dnesnym Nuni a meginke, nech su zdravucki, stastni, nechrobia rodicom len radost 😵 😵 😵

Ja som dobehla nakuknut, ale idem si lahnut do vane a dufam Simonka rychlo zahaja, dali sme ju uz do postielocky, nech zalahnem ku telke aj ja. Po tomto vikende som nenormalne znicena, total akcny,ale fajn 🙂 .

V piatok bolo super, cez den som stihla fitko, solarko, potom kadernicku, vecer sme boli v tom divadle, atd. Dosli sme domkov az oklo 1 hod rano. O 6 sme uzale odchadzali ku svokrovcom, aby sme rano zavcasu vyrazili do Krakowa. Mala zvladla noc fajne, cely den vcera sme boli v Krakowe, aj babka bola s drobcom, ale bola krasnucka. behala, nakupovala, potom sa napapala, v detskom kutiku pohrala a v kociku zalomila, takze sme mohli behat po obchodoch. A spinkala celu cestu domkov, co su dve hodky.
Nakupili sme uplne super,som nadmieru spokojna. Ja som si do prace kostymcek taky krasny, bluzka jek tomu, kabatik taky jarny elegantny, potom sportovejsiu bundicku. Nasli sme aj otlet Pumu predajnu, kde mali nenormalne ceny oproti sportovym tu, Takze muz si kupil dvojo tenisiek, aj malej sme uz na jar dvojo Puma kupili, nadherne. Jedny cisto bielucke, druhe take do cervena, teplackovu supravicku Pumu, aj taku mikinku, aj ja som si vlastne taku. Ja som si este na cvicenie nejake veci do fitka. A v HM sme este na jar malej vecicky pokupili, vlastne babka malu celu vyfintila, aj mna, nie my. 😝
Vecer sme este boli na obzerackach u muzovej sesternice, co ma mesacne babatko, no nadherne. Az sa mi smiali, ze sa mi tak zacnie, ze do roboty ani nenastupim 😝

No a dnes sme isli na obed domkov, rovno ku mojim rodicom, zagratulovat tam aj mojej starkej k narodeninam, a potom vsetci ku sestre na oslavu svagrovych narodenin a dosli sme domov vecer, donedavna som vybalovala vsetko 😖 . Takze som total grogy.

Erosko - krasna torticka, sikulka si, to ja by som nic take neZvladla, ja peciem sice rada, ale vizualne to stvarnit neviem.

Peti - tak super, ze oslava dopadla perfeknte. A skoda,ze neupiekli ju tak ako sichcela. Ale hlavne, ze ste boli napriek tomu spokojni.

Dadka- tak blahozelam k dievcatku 😵

No bezim do vane a potom finale Eurovizia 🙂

dadka212
8. mar 2009

ahojte 🙂

Zuzičke a Meginke prajeme všetučko to najlepšie k ich 2 rôčkom, vela zdravia, šťastia, lásky a nech sa im splní všetko čo si želajú 😵

tak ja som zažila úplne otrasný deň 😔 najprv som našla tatina ráno spoločensky unaveného prišiel domov z futbalu až nadránom a to mi sluboval ako sa bude domov ponáhlať a že si dá len jedno pivko 😠 tak som sa zrána rozčúlila, lebo všetko zostalo na mne a potom ako som robila misy, tak sa mi vyšmykol nožík a rozťala som si prsteník aj s nechtom takú 1/3-tinu 😝
...potom mi malý zhodil na zem tortu zo stola s ktorou som sa trtuškala 2 dni, aj som si poplakala, tak narýchlo som urobila druhú...
...potom sme išli do auta, že ideme na tú chatu, ktoré nešlo naštartovať, takže buď tato zabudol vypnúť svetlá a vybila sa baterka, alebo sa nám pokazilo, tak sme museli ísť druhým pickupom to som musela malého držať na rukách a dozadu sme dali potraviny a neviem ako ale aj tam sa nám pokazila torta, takže paráda 😖
...a keď sme prišli domov som zistila, že sa nám pokaziila ladnička ☹ úplne prestala ísť, no proste bohovský deň teraz išiel tato pre starú ladničku k môjmu tatkovi tak hádam tá pôjde ešteže ju ešte nevyhodili, bo by sa nám všetko pokazilo 😔

Pôjdem vás ešte počítať, lebo som ešte nestihla

dadka212
8. mar 2009

Erosko pekná tortička 😉

ja som tiež pridala tú, čo som urobila narýchlo 😝 len sa nesmejte 😀 a na oslave je vidno, ako sa mi pokazila pri prevoze autom 😠 škoda, že som nestihla tú predošlú odfotiť ☹ tá bola taká peknučká...

eros
8. mar 2009

dadi vsak je peknucka 😵 😵 😵

dadka212
8. mar 2009

jéj ďakujem 😵 ale keď mňa štve, že tá predtým bola krajšia aj som sa s ňou dosť narobila 😝

eros
8. mar 2009

Dadi nie vsetko ti vyjde hned.vies kolko x soms i ja nadavala a tiez sa mi nedarila zopar veci tam chyba 😀 😀 neriesim ma to z lasky to staci a aj tak si to moc mala moja nevsimala.kaslala na Nas vsetkych 😀 😀

dadka212
8. mar 2009

Erosko nabudúci rok už nebudem robiť, dám urobiť susede, čo pečie a hotovo 😀 ale to už budem mať 2 deti, takže to by som ani nestihla 😝 a malý si tú tortu všímal až moc, stále chytal krtka hríbiky atď. a dával to naspäť, kým sme ju rozkrajovali vyzerala jak po bombe 😀 ale bola robená z lásky ako píšeš a chuťovo si ju pochvalovali 🙂

eros
8. mar 2009

moja si ani nevsimla ,ze je to Fifi.mala telfon 😀 😀 😀
hlavne,ze chutilo 😉

dadka212
8. mar 2009

😀 tak aspoň darček ju potešil 🙂 a veru hlavne, že to chutilo 🙂

majussa21
8. mar 2009

Ahojik.
Tak uz som vas docitala.
Blahozelam Zuzke a Maginke k 2 rockom nech su zdravucke a stastne a robia rodicom len radost😀

Peti uau nadherne prekvapko a teda riadny odklon od ceny by som sa tam s nimi riadne povadila ze ako si to vsetko zapisovala cenu a aj ako ma vypadat.A tesime sa na foto😉

Evi mm prajeme skore uzdravenie, teda 40tky to je dost😒

Dadka tak super ze sa mala tak krasne ukazala a som velmi zvedava ake meno nakoniec vyberies.A tota je peknucka, mne sa paci.No blbec den a ked sa dari tak riadne:(Nech sa palec cim skor zahoji

Zuzi tiez sa torticka vydarila no darmo ste sikulky😉

Tak my sme dnes sli k svokrovcom doobedu prisli tam aj mm 2 male sesterky tak sa vyhrali spolu a potom sme sli blahozelat ujovi a bol u nich aj kaplan na navsteve lebo ich pripravuje na svadbu ale taky v pohode sympaticky.A mala aj k nemu sla aj mu povedala ako sa vola aj ocino ako sa vola a tak 😉 A kedze nespala cely den tak ako sme prisli zalahla uz o 19h.Zajtra rano idem na krcne tak som zvedava co mi povie 😲A poobede s malou na zapis no ze maju len 8 volnych miest tak to vidim bez sance ale vraj uprednosnuju pracujucich rodicov tak som zvedava ako 😕

Murano ze 55 eur co im uz nacisto hrabe co nevedia kolko za to pytat☹

Kati skvely vikend ste malia pozeram ze aj vela nakupili super😎

endy
9. mar 2009

Ahojte,tak ako vždy ja tu začínam s gratuláciami každé ráno ako prvá,tak i dnes chceme s Nikolečkou zaželať malej Karinke všetko najlepšie k dvom rôčkom,hlavne veľa zdravia,šťastia,lásky,hračiek a kamarátov.Nech ju všetci ľúbia. 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
Posielame pusinku!!!

eros
9. mar 2009

Ahojme

dakujeme este raz za gratulacie 😵 😀

A my tiez prajeme malej Karinke vsetko naj k 2r neh je taka aka je a este lepsia a vela zdravicka samozrejme a vela darcekov.

ja uz varim polievku tak s ami neste musim ist este na postu,ale to asi pojdem poobede bo si schrupnem s malou som sla neskor spat.
neskor este skusim opridat fotky,ale fakt ich mame zopar furt mala lietala z izby do izby....

dadka212
9. mar 2009

dobré ránko 🙂

Karinke želáme všetko najlepšie k narodeninkám, hlavne vela zdravia, šťastia, lásky a nech sa jej splní všetko po čom jej malé srdiečko túži 😵

Matúško ešte spinká, včera sme išli spať až o polnoci...ale to preto, lebo mi večer zaspal okolo 19 a spal do 20-tej 😝
hádam to dnes nebude také ako včera 😝

natana
autor
9. mar 2009

čafte babule

kedže som včera absentovala, musím najskor zablahoželať Zuzke a Meginke k včerajším a Karinke k dnešným narodeninám, nech robia rodičom len radosť, nech sú take šikulky ako doteraz.

no ale mala už stepuje pri mne tak zase letim

nanette
9. mar 2009

Ahojte mamky 🙂

V prvom rade všetko najlepšie našej Karinke k 2. rôčikom... nech je zdravučká, rastie do krásy a počúva svojich rodičov 😵 😵

Dadi - no to si teda mala deň, ti poviem... ja by som si isto tiež poplakala ... ale tá náhradná torta je krásna tiež... a ten krtko a ostatné ozdôbky si urobila krásne.... takže si to super zachránila 😵 😵

Majussa - asi som niečo prehliadla, prečo ideš na krčné? si chorá??? 😕 a držím palce, nech vás do škôlky zapíšu... 🙂

Okačka - tak to ste super nakúpili.... my sa tiež chystáme tento víkend do Maďarska trošku nakúpiť.... malej chcem tiež topánočky, botasky, lebo tie z jesene sme mali tak 2 mesiace a už sú jej malé 😒 aj tato si chce nejaký kabát kúpiť a ja topánky... tak uvidíme, čo sa zadarí 😉

natana
autor
9. mar 2009

no tak zase ma tu máte, zapozerala sa do Bambiho, uvidime dokedy

my sme už celkom fit, len musime dobrať lieky, ozaj neviete po kolkých dnoch brania antb (penicilin) už nemôže preniesť chorobu na niekoho? lebo len trčíme doma a ani nikto ku nám nemože, tak som z toho na nervy,

včera sme boli gratilovať mame k narodkám tak sme aspon trochu zmenili prostredie. sestra s adamom tam mnebola, tak to bolo ok

no a konečne som vybrala malej darček k narodkám, nakoniec som sa rozhodla pre chlapčenskú hračku, kedže ona je taký chlapec bez pipika

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4321106

snád sa jej to bude páčiť, lebo andyho náradie by brala stále, no a kupila som jej ešte jednu knihu, lebo tu s pečiatkami jej dam asi až na vianoce, ked bude rozumnejšia (nechcem mať popečiatkovane steny a sedačku) 😀
a dnes nevarim, lebo mam všetko zo včera, tak asi idem upratovať 😝

natana
autor
9. mar 2009

no a zabudla som dadi ty si dobrá hrdinka, ja by som s rozfakleným prstom už nerobila nič a nie vykúzliť ešte taku nádheru. ja som strašná citlivka, to musí strašne bolieť, želám rýchle zahojenie bez komplikácií

kati vydím že si sa na nákupoch poriadne vyšantila, ja si šetrim energiu do londýna, ked je to tam také lacne tak vydržím do mája a potom nakúpim (len škoda že mna nebudu sponzorovať svokrovci, možno by som si vzala o jeden prázdny kufor z domu viac) 😀

natana
autor
9. mar 2009

hambim sa za tu strašnú chybu nepozerajte sa 😎

nanette
9. mar 2009

Nati - aká chyba? ja nič nevyyyyyydím 😉 😀 také pracovný stôl by sa veru aj nám zišiel.. Gabika je tiež také chlapčisko.....tiež by sa s autami hrala a všetko rozoberala.. včera nám zlomila dvierka od ovládača na telku a vytrhla na drevenej kocke obrázok ..... 😝 Mali sme v pláne kúpiť jej to odrážadlo - motorku, lebo hračiek má kopec a oblečenia tiež... ale boli sme v sobotu na návšteve u nášho frajera Danka, on má také odrážadlo a malá si ho ani nevšimla.. ale zato hračku, kde trebalo kladivom triafať guličky, o to sa šli pobiť... 😝 a akurát cez icq píšem s mužíkom, poslala som mu ten tvoj link na pracovný stôl a je nadšený... tak tuším budeme mať rovnaký darček.... 😀 😉 ďakujem za tip 😵

nanette
9. mar 2009

Nati - ha ha.... robím si srandičky z teba a sama hneď chybu urobím.... také pracovný stôl 😀 😝 ja nem maďar som, hej? 😀

dadka212
9. mar 2009

Ďakujem vám 🙂

Nanettka ozaj to som robila z tej mliečnej hmoty a celkom fajn sa s ňou robilo a aj chutila dobre tak mliečno 🙂
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=15998

Miri neviem kolko, ale Maťo čo mal teraz atb, tak doktorka mi hovorila, že stačí mu ich brať 5 dní a potom je to už v pohode, ale to boli iné...a ten prst až tak nebolel lebo s ním som moc ani nerobila (som si to urobila na lavej ruke)
a ten pultík vyzerá ozaj super 😉 ja tiež nad niečim takým uvažujem, lebo keď prídem z pôrodnice, aby som malému niečo priniesla akože mu to bábätko dáva 😀 a ešte nejakú hojdačku asi tú plastovú z ikei alebo závesnú na zárubňu...

natana
autor
9. mar 2009

nanet ved to ja som rozmýšlala čo jej kupiť a ona sa s ničim nehrá, len s natalkinými hračkami alebo robi neporiadok v náradí, len by zatlkala, vrtala, stale chodi so šrobovákom, a najskor som videla taký pracovný stol Bosch ale bol moc drahy a ešte aj taka obluda veľka, už aj tak sa nevieme v byte kvoli hračkám hýbať a tiež som to u tej babizne rezervovala že sa musim s mužom dohodnuť a ked to videl, tak že hej, a je aj drevený, tak sa nam to obom lubilo. snad sa bude aj sáre a tiež aj gabike 😉

dadi my máme penbene ale to je vlastne penicilín. asi skočíme autom do obchodu, lebo už jemam ani kvapku mlieka a na našho tatina čakat nechcem, to by som sa načakala

inak dostala som včera ružu skoro som odpadla. (nie že by si sam od seba spomenul, ale poslala som ho kupiť kvety mame k narodkám a asi tam mali že je MDŽ, ale nevadi aj to sa počíta, tak sa tešim že konečne som hodna jednej kvetiny, možno si spomenul na moju zdutu tvár na valentína 🙂 )

dadka212
9. mar 2009

Miri 😀 že zdutú tvár 😀 ale aj to sa počíta 😉
...ja som dostala o 23-tej večer pusu, k MDŽ 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre