Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

endy
1. jún 2009

Ahojte dievčatá,prajem všetkým Vašim zlatulinkým detičkám všetko najlepšie k ich dnešnému sviatku!!!

evinah
1. jún 2009

Deni spravne si to pochopila..sice neskor, ale predsa. Ja som zapadniarka byvajuca na vychode.. Tak urcite,ze je to rozdiel v mentalite, nazoroch atak..to by bolo na dlhu debatu. ALe mne tu chyba najviac rodina, ktora by mi obcas pomohla povarovat malu, kamarati s ktorymi by som obcas vybehla von pokecat a x veci... V TT mi je lepsie..

Dnes sme boli s tatkom a Megi v Exisporte vybavit reklamaciu tatkovych tenisiek, uznali mu ju a mal si vybrat nejake druhe..chcela som si nieco kuknut aj ja, ale s tym nasim zlobrom sa nic neda nakupovat, nasadala tam na bicykle, co tam boli postavane, samozrejme pritom zhodila dalsie 4, potom liezla na stacionarny bicykel, pozhadzovala cinky, furt niekam behala, pistala, nejak sa zle v noci vyspala a bola jak CERT! 😠 Tak som si prt kupila a s nervami na konci som ju vliekla domov, este hucala cestou domov v aute, som myslela,ze ma uz slahne.. Uz aj tatik konecne uznal,ze dalsie tak skoro nehrozi... 😝 Dufam,ze ked sa vyspi bude kludnejsia, lebo ma slahne v takomto pocasi byt doma..

petra25
1. jún 2009

ahojte
tak som rada, ze Blavacky hovorite, ze Dadka je v poriadku, az na tu, ako to Mirka krasne nazvala "vysivku" 😔 viem, co to je, bola som na tom podobne a tiez Karinka mala ako Danielka a Nunka pupocnikovu snuru omotanu, uf, chvalabohu, ze je vsetko OK 😵 fotecky su super, mala je kraasna 😵 Erosko, si sikulka 😉

miri, aj nasa sa vyziva v noseni nocnika do zachodu a splachovania, ale kedze sa jej ho uz tiez podarilo vyliat, snazim sa asistovat 😅 😀 este, ze sa jej to nezapacilo ako loreninej sarke - mimochodom, loren, ja som davala podstrihovat Karin minuly tyzden a tiez som sa bala, ze sa jej vyrovnaju spodne kucery, ale chvalabohu, je to OK 😉

eviii, chuda moje, neviem si to na vychode ani len predstavit ☹ tak daleko od rodiny, kamosiek,nedivim sa tomu smutnemu smailikovi ☹

ozaj, mimochodom, aj my prajeme vsetkym vasim detickam krasny medzinarodny den DETI 😵 😵 😵

nikuska22
1. jún 2009

natana, kasis - asi mate pravdu, zo zaciatku to bolo v poho, ale teraz zacina ziarlit, takze aj tie plienky s tym asi suvisia, ale v lete sa uz chystam nedavat jej plienky, tak uvidime...

evinah -- to si pisala o mojej sare, uplne rovnako sa sprava🙂lenze mne do toho vsetkeho zacne vrieskat aj laura, takze plne schvalujem tvoj nazor, ze druhe nehrozi🙂 teraz si aj ja myslim, ze vasci vekovy rozdiel by bol asi vhodnejsi🙂ale teraz by som uz nemenila, su to moje dve slniecka🙂

natana - inak moja laura tak strasne chrapci, ked dycha, ale nevidim, zeby mala sopliky, len sa mi zda zahlienena, myslis, ze to moze byt ten strptokok ci stafylokok, ci co to je...

a vsetko najlepsie k dnu deti vsetkym detickam 😉

petra25
1. jún 2009

adi, juj, tak ty mas taketo neprijemnosti stale s tou nohou ☹ o tom vyvrhnuti stehov som nepocula, ale hadam to uz bude o chvilu v poriadku 😔

nikuska, ja som sa presne o tom probleme rozpravala s kamoskou, ktora ma este o 3/4roka starsie dievcatko, ako nase a teraz maju male babo a mala sa jej zacala pocikavat-bolo to presne o "vyzadovani pozornosti" co tu uz babule spominali, neboj, ono to casom prejde 😔

miri, som este zabudla, tak ta prerabka ma doooost pobavila 😅 mi to pripomenulo tu rozpravku Pat a Mat, zrovna dnes sme ju pozerali v telerane 😅 😀

deni, tak plany poplach, tym smailikom som si nebola ista, ale asi skor radost, ze? 😅

my sme doobeda vonku neboli, prsalo ako sproste, tak som malej urobila palacinky, vyprala a prevliekla perin-mala sa prave zobudila, pojdeme do mesta, pride moja mamina, tiez pojdeme pozriet nejaku knizku k MMD a mozno skocime aj do cukrarne, zatial papa

endy
1. jún 2009

Zabudla by som na Nanettku,všetko najlepšie k meninám!!!

natana
autor
1. jún 2009

ahojte

všetko naj našim dietkam k ich veľkému dňu 🙂

naše hviezdy si vabrali knižky, tak sa vytešuju. kupila som aj zákusky, lebo akosi som nemala kedy doobeda piecť. ked sa mala zobudi ideme k mamine, tá im určite zase pokupila milion somarin.

nikuška, no nechaj to cikanie na teple počasie a myslim, že rýchlo pochopí, čo je pre nu výhodnejšie, ked si pomyslím čo stvárala nati, ked sa narodila sára, tak mi je až špatne, strašne si vynucovala pozornosť a tá žiarlivosť, a to už bola prakticky vaľka babizna 5 ročná
no s tým nosikom to mala aj sárinka. žiaden sopel ale chrapčolo jej tam ako by mala plný nosik. trvalo to skoro do troch mesiacov. a potom to prešlo, ale denne sme striekali morsku vodu a potom to vysavali, skor tam mala šušníky. natalka mala toho streptokoka v nose už viackrát, ale vždy sa to prejavovalo zelenými soplami, ktore sa opakovali. tak asi too laurinka nemá.

peti ano aj deni to vystihla Pat a Mat, on je taký smoliar, ak sa niečo može pokaziť, jemu sa určite pokazí. ale už to u nás nevyzera až tak zle, už len tu chodbu natrieť farbou a je to. (dufam že nie ako v rozpravke s rovnakým názvom) 😀

A k tým kučierkam, natalka bola do roka strihaná 2krát na chlapca a nestratili sa jej kučery, až teraz minulý rok ked ostrihlala hrivu po pás, ale na koncoch to má stále vyhnuté, tak si myslim, že keby jej to narástlo tak bude mať zase vlny.

nanet, ty máš meniny na žanetu? tušim si vravela na stretku že inokdy. ale ak dnes tak veľa šťastia 😉

evi, no ja podobne ako peťka, tiež si neviem predstaviť život tak daleko od BA a stým meginkiným posluchaním, viem si predstaviť, tiež bežne zaživam a potom som rada,že je konečne večer a ide spať, nech mam konečne klud.

inak deni rozhodla som sa že pojdeme do tej ZOO zajtra, vyzerá to na normalne počasie, tak nech sa to do stredy nepokazi

jaj a zabudla som že tato mi objednal nový počítač, kedže tento somár stále zamrza, vyskakuju tu v kuse rozne výstražne okná a pod. ved už aj ma nárok ist do dochodku 😒 , ale bojim sa najviac, že mi padne ked nebudem mať nazalohovane učto a stratim data. takže už sa tešim ako budem nanovo inštalovať všetko 😝
no nič mala už tlačí melonik a ideme sa obliect a tej mamine po výslužku 😎

nanette
1. jún 2009

Ahojte mamky... 🙂

Dík za gratulácie.... no hej, meniny som nejako moc neoslavovala, pretože moje meno v kalendári nie je, ale prijímam gratulácie už aj na Žanetu, čo už.... ľudia si na mňa spomenú, tak to poteší 😵

Prajem všetko najlepšie všetkým detičkám k MDD... počko nám síce na oslavy nevyšlo veľmi, ani včera, ani dnes, ale nejaké sladkosti a drobnosti ich isto potešia 😵 😵

Evi - a ako tvoja odložená operácia? kedy máme na teba myslieť? Aj naša Gabika takto "funguje" v obchodoch, takže my s ňou na nákupy šiat a topánok spolu nechodievame... buď každý sám, ale keď ideme s manželom spolu, tak to je ozaj výnimočne a vtedy dáme malú k dedkovcom.... jedine do Hypertesca na víkendové nákupy máme fintu, tak tam sa dá..... posadíme ju do košíka a utekáme s ňou najprv k ovociu a zelenine, postŕhame z nich milión nálepiek rôzneho druhu, farieb a veľkostí, naukladáme na rúčku košíka a ona sa s nimi hrá a my rýchlo lietame a nakupujeme ako draci 😀 😝 ešte šťastie, že je taká nálepková maniačka, lebo inak neviem, neviem 😝

Mirka - super, nový počítač poteší.... už len to všetko preinštalovať, to je radosť.... ale čo neurobí človek kvôli novému compu, že? 😉

Gabika má posledné dolné stoličky na spadnutie, zaspáva 45 minút, musíme však pri nej stáť, čo normálne nie je vo zvyku, lebo zaspí za 5 minút sama v postieľke, vstáva o šiestej, cez obed spí 50 minút, je nervózna, uplakaná, nepočúva, raňajkujeme a obedujeme hodinu, do toho to čúranie do gatí 100x denne.....šľak ma ide trafiť... 😒 niekedy som už taká unavená a nervná z toho aj ja, že sa ani nespoznávam.... už cítim, že mi tá materská riadne lezie na mozog.... 😒 a keď dôjde tato z práce domov, tak to sa už vôbec nezmestí do kože.... teraz trošku vypadli vonku obaja, tak som trošku nakukla a prišla sa k vám odreagovať.... počítam vás trošku, pozriem fotky a hneď mi bude lepšie 🙂

Prajem každému pekný zvyšok dňa.. papa 🙂

dadka212
1. jún 2009

ahojte pisem z nemocky konecne mi zapli telefon...dakujeme krasne za gratulacie ste vsetky hrozne zlate ako ste to so mnou teda s nami prezivali 🙂 specialne dakujem eroske mirke a deniske za navstevu ked prideme domov napisem viac...

evinah
2. jún 2009

Ahojte,

Vidim,ze sem od vcera nikto nepachol.. Co sa deje ved vobku je take o nicom pocasie..Sice sme boli s Megi asi n
na hodinu vonku, ale zas sa zmraka..
Este som stihla upratat dvor po psovi... nazbierat jahodky a ceresne a uz moze aj prsat.. Len neviem co budeme tolko robit doma..

Nanetka aj ked viem, ze neoslavujes 1.juna meninky, aj tak vsetko naj! A moja operacie je prelozena na 11teho juna, vcera som bola na krvi a zajtra idem na predoperacne vys.

natana
autor
2. jún 2009

ahojte
tak my sme boli v tej zoologickej. bolo super, aj fotky som už nejake hodila. Nakoniec som zlanarila aj sestru s malým, tak nám bolo veselšie. Vyšlapali sme aj hore do kopca k nosorožcom, no poviem vám aj som sa zapotila, vytlačiť tam malú v kočári. no aspon si nemusim vyčítať že si dam večer aj koláč 😀
teraz fičíme do obchodu, snad mala večer zaspí skor ako včera (23.15 a to už o deviatej bola v posteli) 😝

loren
2. jún 2009

ahojte zaujimal by ma vas nazor na fotoalbum lilianky no poviem vam pre mna je to trochu silna kava ani som to riadne nemohla pozriet mozno ma odsudite ale podla mna taketo fotky by sa sem nemali davat su fora kde sa o tomto pise ale sem sa mi to nehodi

dadka212
2. jún 2009

ahojte tak sme doma...

maličká je hrozne zlatá, len nás nechceli moc pustiť domov, lebo má nejakú dilatáciu obličiek a ešte niečo s močovodom a má to dosť velké, tak budeme dúfať, že sa to nejako "spraví" a bude zdravučká...

natana
autor
2. jún 2009

dadi držím všetky palce čo mám, nech sa to danielke upravi a bude fit. a tebe skore zotavenie.

loren ja nikoho neodsudzujem aj ked ani ja by som sem take fotky nedavala, ale možno je to jej sposob ako sa s tou tragediou vyrovnáva. nemožem to objektivne posudit, lebo mne sa nič take naštasie nestalo.

nastenka27
2. jún 2009

Dadi - vitaj doma, malicka je nadherna. Prajem nech sa rychlo zohrate a este rychlejsie sa zotavis. Co povedal Matusko na babetko????

Mirka - super foto zo zologickej. Mne sa tie tvoje babule veeeelmi pacia. Obe su krane.
Evka - 11.6. budeme na teba mysliet. Nech sa operacia vydari.
Nanette - ja mam niekedy podobne pocity ako ty. Ked je maly nervozny ku koncu dna som uz z toho na prasky. Idem zmenit prostredie na 3 tyzdne na brigadu do mojej prace. Len Jakubko bude ako kocovny cigan. Jeden den u svokry, druhy u mojho otca a tak dookola. Ale som si ista, ze to zvladne. Uz sme to raz takto na 2 tyzdne vyskusali a nebol vobec problem.
Majte sa tu vsetky zatial krasne.

drnda1
3. jún 2009

Ahojte,

Miri - peknučké fotky zo ZOO. 🙂 Na jednej som sa zlakla, čo tam robím ja a to bola tvoja segra (z boku 😀 )...

Ja som bola včera ráno na kozmetike, som si to užila 🙂 , no a potom zasa šprint: sklad a kúpiť cvrkov a obed. 😝 Tato bol včera ešte doma, tak uvaril špagety s krevetami. 🙂
Potom som mala robotu a ešte posledný krát v šk.roku klavír. 😝(dala mi na prázdniny sa naučiť ,,Pre Elišku,, sa teším, to je krásna skladba a notoricky známa 😵)...
Simi bola včera na kontrole strojčeku a dala si vraj fosforečné gumky.
😎 v noci bude svietiť. 😀

Erika som prihlásila do tábora, ide do Striebornice a ide aj s kolegyniným synom, tak sa snáď skamošia a bude mu fajn. Volala som aj ex-ovi, tak mu aspoň dačo prispeje. 😝 Ten jej syn tam už bol 3x a vraj sa mu páčilo...chodí tam aj Laci Strike učiť ich tancovať, majú tam popísaný bohatý program a pekné fotky a dostávajú malého táborového plyšáka. 🙂 Jemu sa zatiaľ moc nechce, ale ani do Švajčiarska na curling sa mu moc nechcelo a veľmi bol potom nadšený...
A ešte pôjde s Peťom na ten splav. Nech má na čo spomínať. 😎

Dnes je Peťo v robote, idem so Sárou na zmrzlinku tu pri nás, nech sa nenudí doma a potom poupracem, uvarím pórkovu polievku a vypražím karfiol a o 15,00 idem na dáky stroj, čo pracuje na báze dákych impulzov na svaly a tie by sa mali spevniť. Ukazovali to nedávno v reflexe a rozprávala o tom aj Czoborka, tak to idem do dovolenky vyskúšať. 😝 Je to vo Vrakuni, snáď to ľahko nájdem. Nechcem schudnúť, len spevniť zadok a zadné stehná. A ten chlap mi povedal, že to pomáha, tak uvidíme, či tam nevrazím zbytočne prachy. Cvičiť sa mi nechce samej a nemám s kým. 😖 A toto je len pol hodinka... No a potom mám do večera nechty...

dadka212
3. jún 2009

ahojte ja iba na chvílku, nič ešte nestíham poriadne som na všetko sama tato príde domov neskoro lebo musel ísť do práce aj sestra, tak som sama 😝 asi si pôjdem lahnúť...aj keby som mala vybalovať kabelu, prať, upratovať atď. ale nechce sa mi...tato slúbil, že mi malého zoberie od piatku na chatu a budú tam do nedele, tak uvidím či tam malý vydrží 😝

no Matúško je na maličkú hrozne zlatý ale až od dnes, včera som myslela, že ho od žiarlivosti roztrhne... ale dnes OK len on nemá ešte cit v ručičkách a je na ňu hrozne brutálny, tak ju chytá, že mám chuť mu vylepiť ale viem, že on ju hladká 😅 tak mu stále opakujem opatrne, jemne atď. aj ju stále pusinkuje, len by ju pestoval, stále pri nej leží, keď hajá v postielke len na ňu nakúka...no proste je zlatý, len nemôžem nič robiť len dávať na neho pozor, lebo už mal skvelý nápad dávať si ju na ruky 😝 no ale už som mu vysvetlila, že on ju môže mať iba na kolienkach keď sedí, tak tak ju stále pestuje 🙂

petra25
3. jún 2009

ahojte
dadi, tak ste uz aj doma, vitajte 😵 malinka je krasna 😵 drzime palceky nech sa rychlo uzdravite a vsetko bude v najlepsom poriadku, aj kocik ste krasny vybrali, ja mam cervenu rada 🙂

nati, pekne fotecky si popridavala, mala je zlata s tymi copkami a Natalka tiez velmi vyrastla odvtedy, co sme boli u vas, je to kocka velka uz 😵 a ta tvoja podoba so segrou, no comment 😅 aj my sa chystame do ZOO ale do Bojnic, 12 juna, su tam tie rozpravkove bytosti na zamku, a potom skocime aj do Zoo,uz sa tesim 😵

deni, ja som to pozeralaaa v tej telke s tou Zoborkou,tak ty ides na to, umrem z teba, ty si ten najakcnejsi typ co poznam, sa mi to paci 😉 a Pre Elisku viem hrat aj ja-ale len jednym prstom 😅 😀 ti zavidim, ze si to takto super dotiahla 🙂

Nenettka, tak aj mi ti este dodatocne gratulujeme k meninkam, 😵 ja mam kamosku tiez krstenu Janette a blahozelali sme jej odjakziva na Zanetku 😉 ked uz to vase meno nie je v kalendari, treba si to prisposobit, aby ste neostali bez darcekov 😀 😉

Nasti, tak ty ides brigadovat, neboj Jakubko to urcite zvladne, aj mne uz sa to krati, o necele 3 mesiace idem a to bude tiez mala s babkou, ved oni uz su velkaci 😉

natana
autor
3. jún 2009

Ahojte

Kasis krásne fotečky, janka akoby maťkovi z oka vypadla 🙂

dadi no super, že malý je na danielku dobrý.
a tašky nachaj tak a pekne oddychuj ak sa ten trochu dá.

deni, no je segra taka vychudlina ako ty, len o cicky prišla po adamovi 😵

a dakujeme z pochvaly, ešte hodim nejake čo sa mi podarilo nafotiť zblizka

natana
autor
3. jún 2009

peti bojnicka je dobrá, že sa moc nenachodíš a maju aj slony, čo sa deťom páči

nasti, neboj, Jakubko je už chlapisko 😵

deni tak držim palce nech dostaneš za tie prachy to čo slubuju

drnda1
3. jún 2009

Peti - no neboj, potom dám vedieť...dali na mňa také somariny na kábly, potom previazali gumovými páskami a každé cca 3 sec.mi to napínalo a povolovalo svaly. Intenzitu po každých 5 min.zvyšoval. Povedal, že toto nahradí (25 min.) ako hodinu cvičenia v posilke... 😝 Zajtra idem a aj v piatok...a neni to taká páka... myslela som, že je to drahšie...

Miri - no ako si vravela, tak počítam, že tvoja segra si tiež čochvíla cecíky vyrieši... 😀 😉 a nebudem sa jej diviť. Ak sa dá, nech si rieši, aby bola spokojná. 😉

Dadi - tiež som toho názoru, že kašli na všetko a oddychuj. 😉

dadka212
4. jún 2009

ahojte 🙂

no obe deti mi spia zaspali skoro naraz tak dúfam, budem mať chvílku pre seba 😵
stihla som pridať aj fotky aj Matúškove konečne 😅 a teraz aj Danielkine...

bože ma napadlo ja keď som prišla domov a zbadala Matúška tak mi zrazu pripadal hrozne veliký, a keď som mu mala prebaliť tú jeho ricisko od hovienka alebo dať ponožky 😀 to bol aký rozdiel 😀 normálne sa k nemu chovám už tak ako by bol dospelejší, doteraz bol moje malé bábo a teraz už je taký chlapec 😵

Miri krásne fotečky zo ZOO vidno, že ste si to tam užili 😀 😉

Nastenka no super s robotkou a Jakubko to určite zvládne veď je to už velký chlap 🙂

Deni no to je sila 😀 hádam ti to zaberie 😉

idem ešte kuknúť Kasisine fotky

dadka212
4. jún 2009

Kasis Janka je krásnučká 😵 naozaj celý Maťko, len je taká jemnejšia babskejšia 😵

kasis
4. jún 2009

Dadka vitajte doma, mala Danielka je nadherna 🙂 , mne tiez Matko po navrate z porodnice pripadal strasne veliky, a uz zacinam sem tamblbnut, Mata dviham ako Janku, davam ruku pod hlavicku a minule som Janke skoro kus rozka dala, miesto Matovi 😀, na to sitie skus aj Rosalgin, spolubyvajucej na izbe to pomohlo dost,hlavne nebolelo a mohla si sadnut. Teraz hlavne vela oddychuj, vsak ti to neutecie.
Tiez cez obed obaja naraz spavaju, tak si trosku oddychnem 😉
Do ZOO sa aj my chystame, ale asi az nejak koncom leta, ked bude JAnka vacsia.
Idem este fotky popozerat, ste dost popridavali 😉

dadka212
4. jún 2009

Kasis ďakujeme 🙂
ja už tiež blbnem, ale ešte nie ako ty 😀 ale už Maťka zdvíham opatrne za hlavičku 😀 a rosalgin skúsim, ja skúsim už hocičo 😝

nanette
4. jún 2009

Ahojte mamky 🙂

Dadka - vitaj doma, pozrela som fotečky, Danielka je krásna.... a Maťko je úžasný, ako si ju pestuje.... také to je rozkošné 😵 a ma napadlo, neviem, či si skúšala, ale maminy, čo sú moc šité a zle sa im sedí, používajú na sedenie nafukovacie koleso.... vraj je to super pomoc, lebo nesedíš priamo na rane... 😉

Kasis - malá je nádherná tiež... vidieť, že sú súrodenci s Maťkom.... ale Janka má tmavšie vlásočky.... 😵

Mirka - aj fotečky zo ZOO sú super.... tvoje tmavooké okane sú obe veľké pekné kočky 😵

Deni - ty expertka 😀... budeš aká kočka do plaviek... telo budeš mať vypracované bez námahy a ja tu fučím na spinningu, aj behať som začala a žiadne zmeny k lepšiemu na tele nevidím 😝 potom podaj hlásenie, či to ozaj zaberá.... a ja sa hneď taký čas vykašlem aj na všetky drezúry svojho tela, keď sú bez efektu 😝

Peťka a Evi - dík za blahoželanie 😵

Evi - tak budem silno držať palce, nech máš operáciu čím skôr za sebou a nech sa ti to rýchlo hojí 🙂

No utekám, prajem každému pekný dníček 🙂

adrica
4. jún 2009

Caute zienky.

Dadka..vitajte doma. Danielka je rozkosna, to uz clovek ani nevie, ze mal take male babo doma. 😉
Inac to sitie Ti veru nezavidim, ja som to mala tak podobne a ako ja hovorim od hlavy po paty. 😠
Ja som mesiac poriadne nesedela na zadku, ale skus to nafukovacie koleso. Ja som dokonca pouzivala intimku gel, Tial gel z lekarne, lebo to mi aj poradila moja porodnicka.
Skusim najst link a inac ako prerabka, tatko uz zacal, alebo pockal na Vas?

Evi...drzime palce a budeme na Teba mysliet. 😉
Deni...super tak potom hod foto novej postavicky v plavkach, ako inspiraciu. 😉
Mirka...pekne foteky, my sa tiez chystame ale az ked sa mi ta moja nestastna noha zahoji. ☹
Osi...ako sa mas? Ste vsetci O.K.?

A ked sme pri tej nohe, tak ja som opat dostala vysluzku vo forme ATB. ☹ 😠
Mna uz asi sekne, lekar mi stale hovori, ze je to lepsie a mne sa to vobec nezda. ☹
V piatok idem opat na kontrolu tak som zvedava.

U nas sa to asi schyluje k burke, tak som zvedava co budeme doma robit s certom. 😠

Prajem krasny dnik.
Pa.

adrica
4. jún 2009

Dani tak som to nasla:

http://www.magister.sk/-p-30.html

evinah
4. jún 2009

Jeej Adri na tej stranke co si hodila som nasla aj toto: http://www.magister.sk/product_info.php?product...
Mati Ty ako odbornik co na to hovoris? Myslis, ze by sa to dalo pouzivat aj ako forma antikoncepcie?
😕

natana
autor
4. jún 2009

ahojte, akosi to tu po večeroch viazne. ale ani sa nedivim, deti nas cez den uštvu a večer sme asi všetky skapaté

dadi mne pomohli najviac repíkove obklady, pri natalke mi ich tato podstivo prikladal. to som mala fakt strašnu tú jazvu.

evi ten tester vraj nie je spolahlivý, čitala som veľa diskusií ale vačšinou baby hovorili, že im to ukazuje stále neplodné dni. tak neviem či by som sa na to spoliehala
a želám operáciu bez komlikácií, nech si rýchlo fit

nanet ved aj ty máš šikovnú tmavoočku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre