Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

nanette
11. feb 2009

Okačka - a asi odkedy plánuješ Simonku nosiť do jaslí, nech si zvykne trošku, kým nastúpiš do práce?

okacka
11. feb 2009

Nanettka - od marca ide chodit. Som zvedava, 28.2. bude mat dva rocky a hned potom by mala ist vlastne. Aj sa uz tesim doprace, aj sa bojim,ako si drobcek moj zvykne.Ale hadam jej bude dobre. Len sa bojim, aby nebyvala casto chora, ked bude v kolektive.

Peti - ta Minie je nadherna. To my sme Minie a Mickey manciaci, ked niekto z rodiny uvidi hocico stymto motivom, uz to mame doma.Teda nie ze by som ja bola ten maniak ,ale nas drobec 😀

nanette
11. feb 2009

Okačka - no veď to, že deti v tých začiatkoch vraj vychytajú všetky choroby, kým si zvyknú.... bude mať kto zostať potom so Simonkou doma, keď už budeš v práci? toho sa ja bojím, keď budem chcieť nastúpiť do práce (síce až o rok), že či nebude malá často chorá a ja viac doma ako v robote....

petra25
11. feb 2009

Kati, vidis, ozaj u vas som to videla tych Mickey Mouse-ov 😵 Karinka ma len jednu Minnie a momentalne pozerame Mickey a Minnie rozpravku len asi 3 tyzdne, ale dookola kazdy den 😅 to som jej este na Vianoce kupila, lebo tam stavali stromcek a ona si to vsimla az teraz 😀
ak by si objavila nejaku peknu Minnie torticku,daj vediet, ked ste s nimi takto v kontakte 😀 😀 😀

petra25
11. feb 2009

Nanettka, uz to mas v mailiku 😉

okacka
11. feb 2009

Nanettka - no svokra robi doma uctovnictvo, teda oni podnikaju, ale ona vlastne je doma. Ale je to na orave, takze ked ochorie, bude musiet ist tam na par dni, alebo pride ona sem s nou, potom ju tam vezme. Tak na to sa spolieham, vsak svokrusa este nevie, co ju caka poriadne 😀

Peti - ani mi o tych Mickech nehovor, kazdy den to ide dookola. Dnes ale Macka Pooh pozerala. A mame v izbicke fakt Minie a Mickey kralovstvo 😀

petra25
11. feb 2009

CIa, supeeer, gratulujeme, urcite to nebola nahoda 😵

nanette
11. feb 2009

Okačka - 😀 svokruška bude prekvapkaná 😀 ale určite bude rada, že môžem pomôcť a rada bude so svojou vnučkou, ak bude treba 😉

Peťka - ďakujem krásne... mailík odložený 😉 vašu tortičku z minulého roka si pamätám, veľmi sa mi páčila... vtedy som ešte nemala prehľad, ako sa také veci robia, tak som len žasla, ako to vôbec niekto dokáže 😵

No utekám, lebo malá sa akurát zobudila, tak sa jej idem venovať... prajem krásny dníček všetkým..papa 🙂

yesno22
11. feb 2009

ahojte...tak Jakub zase spinka, trosku som ho prinutila, lebo je ocividne z tej choroby unaveny ale tvari sa ako hrdina...zda sa, ze je to dnes oproti vcerajsku lepsie, uz ma len malinko zvysenu teplotku..ale zase viac soplime a kasleme 😒 ... vlastne, ked tak nad tym rozmyslam, este tak velmi chory nebol...myslim, tak dlho teploty a zle spinkanie v noci ☹ ..

zanetka...ja verim, ze ty na svojich tortickach vidis kazdu malinku chybicku ale to predsa nie je o tom...ide o tu samotnu snahu a talent na nieco take a u mna je to nie nula a minus niekolko bodov 😀

luci...super, uvidis ze sa to postupne rozbehne...na pocudovanie Jakub teraz co je chorucky sa ani raz nepocikal a ked je zdravy a lieta ako s vrtulkou v zadku sa sa hocikedy popiska, lebo asi nema cas sa pytat na nocnik 😠 😅

endy
11. feb 2009

Peti tak tá torta je nádherná!!!

eros
11. feb 2009

Ahojme

tak cia to je super hadam,ze tak to bude pokracovat len tak dalej 😉 😵

idem si Vas pocitkat bo len troska som zaregistrovala.

A som zvedava ci uz Nikuska22 porodila aj Milady.neviete niekdo????? 😀 😕

dnes este dojdem ked uspim sve deti 😎

drnda1
11. feb 2009

Ahojte,
zajtra nám dojdu asi kúpiť malej postieľku a hneď jej objednávam túto:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4840578

Veľmi sa budem tešiŤ, už na ňu dlhšie pozerám a akurát by ju mala k 27.2. k 2-hým narodeninkám. 😵 No hlavne, aby vzali tú našu, zatiaľ jej rozložime babkinu sedačku a zabarikádujeme... 😀 A ešte jej k tomu objednám aj také návlečky, ale musím jej už kúpiť väčší paplonik a vankúšik...Miri, asi v Metre to je výhodné, nie?

Tortu ja jej idem dať túto, obľúbrní teletubies... 😉

http://www.pekarenmacek.sk/orig2.php?image=de16...

ale ešte jej meno a 2. 🙂 Nech sa vytešuje.

Cia - ja som za stretko kedykoľvek. 😉 Maškarné plesy v MŠ sú svetové. 😵
V piatok mám plno nechtov, už od 13,00 až do večera...a v sobotu dúfam pôjdeme na Valentínsku večeru. 😝 😵

Inak ja som včera konečne požehlila, bléééé...
Simi je dnes večer doma, zajtra ide na druhú injekciu k alergologičke. Bude opichaná každý týždeň až do 15.3. 😅

Majus - zrejme pôjdem tam ku nám blízko do salóna, už som rozhodnutá na 90%...len musím kúpiť kasu...

No idem asi za tatom, nech nie je v izbe sám... 😎

natana
autor
11. feb 2009

čafte, hlasim sa uplne naštvana a podraždená. ten nový obil budem musieť vrátiť, šlak ma trafi. proste včera večer som zistila že ti dilinovia v orange mi namiesto toho, aby mi len spravili dodatok, vystavili novu zmluvu a pridelili nove číslo. tak som volala dnes čo s tým a že musim dojsť osobne (kvoli tomu som to objednavala cez net, aby som nikam nemusela chodiť, a som si na 100%ista že som klikla na výmenu telefonu po skončeni viszanosti a nie na ikonu nový telefon.) tak som sa tam dnes večer dostavila, a milý pán mizahlasil, že musi sa to cele stornovať a tel. musim vrátiť. a ja už prehodene všetky čísla, kody fotky, zvonenia... a najlepšie na záver, potom že tak to ideme stornovať, že občiansky, no a ten nikde, nechala som ho v druhej bunde vo vačku, ked som si išla včera pre ten telefon a kurier musel kontrolovať aj OP. takže sa tam musim trepať znovu. Lenže pojdem doobeda a to musim trepať aj malu no už sa težím ako tam bude vyvádzať

no nič idem si vas prečitať

natana
autor
11. feb 2009

luci super pokrok, už to pojde, uvidíš 😉

vidim že riešite torty, ja ešte neviem aku sare ale nati si už vybrala

http://www.cukraren-ludvik.sk/foto_detail.php?i...

natana
autor
11. feb 2009

ale tušim jej dam spraviť tuto, lebo aj na pozvánky budeme dávať Bell ako pozadie

http://www.cukraren-ludvik.sk/foto_detail.php?i...

natana
autor
11. feb 2009

čo to? tu nik nie je? ☹ ale idem asi aj ja spať, lebo mala v noci buntošila tri hodiny, tak som na šrot a okrem toho ma od včera pobolieva hlava a už som aj zjedla tabletku a nič neučinkuje tušim 😢

petra25
11. feb 2009

ahojte, krasne torticky ste popridavali, vidim, ze uz sa nam to tu pomaly schyluje k narodkam 😵 boze, ako tie 2 roky straasne rychlo ubehli 😔
nati, no tak to potesi!!! 😠 debili, by ma piclo, neznasam take byrokraticke sprostosti, najma, ked si si to chcela usetrit, no co, bordel tam maju 😖
deni, tak Sarka bude mat novu princeznovsku postielku 😵 ale nechapem, kto k vam pride? kto si ma vziat tu staru?
uz mam konecne stiahnute fotecky, len musim v albumoch poupratovat, lebo ich mam plne 😅

petra25
11. feb 2009

neviem, co s tym konom je, nejako mi to tam nechce pridat, uz sa tu s tym paprem 30 min a zatial len 3 fotky 😠

petra25
11. feb 2009

no konecne 😝 a tusim tu ani nik nie je 😅 tak zajtra mozete kuk 😉
bru nocku

natana
autor
11. feb 2009

peti počkala som si na fotky, su super. aj andy kuka kolko nás tam bolo

majussa21
11. feb 2009

Ahojik..
Ja opet kym som vas prestudovala tu uz nik nieje..Povodne som isla spat s mojimi detmi no ale dookola som rozmyslala nad porodmi a cisarakmi tak som sem prisla ale pekne po poriadku.
Pred 3 tyzdnami som bola na personalnom ohladom toho novorodeneckeho a povedali mi ze mam prist ked budem mat aj vypis z registra trestov so vsetkym naraz.Tak vcera mi prisiel tak som sla s papiermi ze zaniest a oni chceli od 1.3.tak ma hned poslali za vrchnou ja taka nepripravena v rifloch a rolaku oblecena som prisla tak sme sa nakoniec dohodli ze od 1.4. takze este mam 6 tyzdnov..a nastupujeeeeeem aj vdaka vam ste ma tu podporili 😀

Nasti super fotky zo stretka si pridala.. Teda ty si cislo so sedackou a vsetkym tym co si vlieka mas moj obdiv 😀

Yesno no aspon ze to nieje horsie a ste bez atb a drzime palce nech to Jakubko s tetou zvladne 😅

Peti tiez perfis fotky najma Dadk ma uzasne tie vlasy ja z nich nemozem aj ja chceeem 😎

Kati tak sme na tom podobne tiez si idem vychutnavat posledne dnicky lenosenia doma a nastupujeme teda spolu 1.4!! 😕
Drndi naaaadherna ta postielka aj torticka, mas vkus ako vzdy 😉

Miri to ako schvalne, na porazenie s nimi tak pevne nervy hlavne zajtra, by som si riadne zanadavala ako pohan.MM ma tiez novy telefon a doteraz sme mali stale nokiu a teraz sa rozhodol pre samsung no nada stale nan ani nevie ako zdvihne zavola len z vrecka pocuje no hroza s nim ja sa ho pre istotu nedotykam!! 😲

drnda1
12. feb 2009

Ahojte,
no včera som len rýchlo prispela, bola som unavená... 😝

Endy - fotky som kuk hneď, ako si ich pridala...Nikolka ako vyrástla. 🙂 Je z nej veľká baba. 😉

Peti - no pre postieľku prídu záujemci, dala som ju na MMB. Vieš? 😉

Majus - už si nepamätám, kde budeš mávať Sandriku? Pôjde do jasličiek, či škôlky? Uvidíš, pôjde to všetko fajn, sa zabehneš, ani nebudeš vedieť ako... 😉

Miri - no to by aj mňa trafilo! 😠 Tak si ho vezmi zasa, na Dodatok... 😀

Simi išla na injekciu a potom do školy, no zdá sa, že vymeškáva teraz často, ale ona našťastie je typ, čo sa hneď musí vrátiť do školy a nie sa ulievať, tak nikdy nechýba celý deň. A keď jej 27-eho nasadia strojček, už to nebude tak tragické...a injekcie jej skončia v polke marca, takže záver roka si môže vychutnávať a zlepšovať známky... 😎
No deti maju opäť prázdniny, teda naše BA, Erik ide v stredu do toho Švajčiarska na Curling olympiádu... V nedeľu teraz idú do Budapesti zasa, ich otec berie...ale len nedeľa, lebo Simi idu v pondelok trhať tie zuby... No skrátka, stále sa u nás niečo deje, keďže nás je toľko... 😀

endy
12. feb 2009

Ahojte,Nati tá s včielkami je sladunká. 😉

Drndi,ďakujeme za pochvalu! 🙂

nanette
12. feb 2009

Ahojte mamuľky 🙂

Peti - aj ty si pridala krásne fotečky zo stretka 🙂 zlaté sú tie naše detváčiky všetky do jedného 😵 😵

Mirka - no tak to si mala s tým telefónom starosti... keď sa darí, tak sa darí....na šlaken trafen 😠

Majussa - no paráda, takže ďalšia pracujúca 😉 blahoželám k miestu.... už len nech si Sandruška zvykne v škôlke a bude to super 😵

Deni - to je nádherná postieľôčka... veru ako pre princezničku.... určite sa bude Sárinke páčiť 😵 obzerám tortičky a našla som tu aj takúto, vhodnú pre vás:

http://www.tortyodmamy.sk/?q=pre-deti/rozpravko...

Ešte keď nejaké vhodné pre niekoho nájdem, tak hodím link.. idem obzerať ďalej 🙂

endy
12. feb 2009

Nanettka mne sa strašne páčila jedna torta,vyzerá ako lúka a na nej sú zvieratká a potom torta s troma lienkami.Keby som mala čas,tak Ti ju stiahnem,ale musím bežať na alergológiu pre recept.

nanette
12. feb 2009

Peti - táto sa mi celkom páči :

http://lh6.ggpht.com/_Rmndvz3S01A/R6aBLIinCUI/A...

nanette
12. feb 2009

a ešte táto:

http://www.cakecreationsbysarah.com/cake-images...

a už utekám malej dať polievočku, aby mohla ísť búvať.... tak papa zatiaľ 🙂

drnda1
12. feb 2009

Žany - no dík, je krásna... 🙂 akurát som Sáre ešte k nardokám objednala jedného z Teletubies, ktorý vydáva zvuky, toho červeného Pooh. 😵 Tortička je krásna...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre