Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

eros
11. aug 2009

cia pekne fotecky.male su supis a to ste boli v apartmane ci v hoteliku???

drnda1
12. aug 2009

Čaute,

Luci - pekné fotečky máte. 😉

Erik si predĺžil pobyt u otca, príde dnes večer, Simonka mi odišla do tej Budapesti, príde v nedeľu. Peťo došiel spokojný z bikovania a ja som mala v nedeľu tú stretávku zo ZŠ, bolo fantasticky. 😵 Nebolo nás veľa, ale bol aj triedny, tak sme pokecali, pofotili sme sa.... 😎

Tieto dni mám plno práce (nechtov), ale idem zvýšiť ceny, keď pôjdem učiť, nech pekne zarobím na ten nájom a niečo pre seba na výdaje. 🙂

Odpadnete, včera mi zasa volali z JOJky, tak opäť si ma vybrali do Súdnej siene... 😀 😀 paráda nie? to je fajn privýrobok. 😉 Tentoraz budem svedčiť, budem dáka sexi, dobre vyzerajúca švagriná - asistentka riaditeľa... 😝

No ok, Peťo možno pôjde tento víkend na čunder, tak opäť bude trocha kľudu. 😝

dadka212
12. aug 2009

ahojté 🙂

Deni super, držím palce 😵 ja som ťa akurát predvčerom videla v súdnej sieni čo dávali opakovanie 😎

Luci fotečky sú perfišné 🙂

my sa máme super, mama došla na mesiac, tak mi s Matúškom velmi pomáha a nielen s ním, ja mám teraz vlastne na starosti len malinkú a tatina 😀

a stretko blavácke by som brala, ale takýmto tempom keď sem nikto nechodí sa asi tak skoro na nejakom nedohodneme ☹ celoslovenské by bolo tiež fajn, ale tento rok by som nešla, lebo Daniela je ešte malinká....

eros
12. aug 2009

Ahojte

kasis krasne fotky maleho.fesacik jeden 😉

slenka
13. aug 2009

Ahojte baby,
nakukla som a vidim, ze sa to tu velmi nepohlo 😕 Len sa idem pochvalit novinkou - cakame dievcatko 🙂 Ja sa velmi tesim, manzel sa s tym musi najprv vyrovnat. Veril, ze to bude chlapec. Ale on si zvykne.

Drnda - no vidis aka si sikovna. Urcite si na nich urobila dojem, ked ti znova zavolali. Neporozmyslas este o zmene kariery? 😀

Idem popozerat aj nove fotky. Ja uz sem nepridavam. Mame novy pocitac a neni tu program na zmensovanie fotiek. Tak pridavam na facebook. Neviem ci vam to pojde, ked pridam link, ale ak chcete skuste 🙂 :
http://www.facebook.com/home.php#/profile.php?i...

A este musim pochvalit Okackinu Simonku a Petkinu Karinku. Co pisete, ze uz dokazu, to su riadne sikovnice 🙂 Nasa Terezka nema taky velky zaujem o nic. Recituje len tak, ze dokoncuje po mne vety. Pismenka sa nechyta poznavat. Farby povie len ze su ako travicka, ako slniecko, ako sniezik...ale nazov ani za svet 😠 Mozem jej 10 raz povedat ze slniecko je zlte, ked sa jej 11.krat opytam akej farby je slniecko, tak mi povie ze zelene 😠 Normalne mam pocit, ze mi to robi naschval. Po slovensky pocita 1,2,3,5,8 a koniec. Ale po anglicky az do 10 - aspon daco 😅 Mozno este nenasla svoju parketu 😅

Tak ahojte

eros
13. aug 2009

AHojme

Sleni neda sa kuknut bo ta nemame v priateloch.tata predycha a ked tak do tretice vsetko vyjde 😀 😀
sleni a meno uz mas vybrate ci bude slovneske ci anglicke?

my vsetko postarom.Adko bol konecne s krsnou po 100r v kine na dinosaurov 3D a tiez spominala,ze ho dlho nevidela,ze narastol a vcera sme mali navstevu co zasa malu nevidel hrosikov dedko a tiez povedal,ze aj nuna narastla sice nie dako extra vela,ale aj to staci 😀 😀

nedame si petrzalka stretko na tcom plazi????hm?kdo je za?moze sa aj ostatok pridat.

dadka212
13. aug 2009

Slenka ále tato sa s tým určite zmieri keď uvidí to krásne malinké bábätko 😵
a náš Maťko je tiež taký, že nič nechce vedieť, knižky ho nebavia,ani počítať nechce, ani kresliť no nič, ale nevadí mi to už...jeho baví "opravovať" všetko 😀
pridala som si ťa medzi priatelov na FB aby som mohla kuk fotky 😎

Eroska no ja by som prišla na stretko ak by nejaké bolo 😎

včera na mňa dolahla taká nejaká depresia ☹ už ma prestáva baviť "mužove" správanie...ako som písala, že mi pomáha, tak teraz je to zasa po starom dokonca ešte horšie, neviem ako ho mám prinútiť, aby ho zaujímala rodina...on mi povie, že šak zarába peniaze a je unavený, ale ja deťom musím nahrádzať aj otca, lebo keď mu poviem aby sa troška venoval, tak sa skydne a hovorí Maťkovi nech ide ležať s ním, alebo kukať telku to je všetko 😔 doslova ho musím nútiť aby s ním išiel von...
...a po večeroch chodieva hrávať poker - teda ževraj...
jediné čo ma teraz teší v mojom živote sú moje detičky, aj to som na seba naštvaná, že na Maťka často vrieskam, ale ja nevládzem už som taká unavená a on stále vymýšla, ešteže je tu teraz moja mama a pomáha mi s ním, že sa mu venuje...
no dúfam, že sa nejako uvedomí ešte predtým než bude neskoro 😝

drnda1
13. aug 2009

Sleni - supeeer, paráda, blahoželám 🙂 😉 😵 !

Dadi - no musíš sa s ním porozprávať, oni mávajú takéto ,,trafené,, obdobia...aj ja som sa s mojim hádavala...veď Eroska vie... 😖 ale už ho to prešlo...našťastie...

eros
13. aug 2009

Dadi to mi je luto byzera to tak akoby si ho ty nutila do druheho baba.tot chlopi su raz taky.ani moj nezoberie deti sam von od seba.ja snimi chodim vacsinou sama,ale teraz obcas nas zavola znama ma tak stare deti ako moje sice jej mala je starsia,ale nie o moc.tak zacali sme chodit aj na zeleznu,kolibu a atd aj to frflal najprv.kazdy sa tusim zato hada,ale ja som zasa rada aj na druhej strane,ze on ma nevlaci po jeho rodine,ked viem,ze mna nemusia a ja ich 😀 😀 😀 hadam to dadi prejde a otoci sa,ale asi tak skor ked mala bude mat aspon rok.teda u nas to tak bolo 😀 😀

petra25
13. aug 2009

ahojte babule
luci, krasne fotecky, ste si pekne oddychli a velmi sa mi pacia Bibkina "fotografovacia poza" 😀
deni, gratulujem! ty si teda cislo, veru, veru, mozno by si mala pouvazovat o zmene kariery 😉 uz sa na teba tesim 🙂
sleni, gratulujeme k dievcatku 😵 jasne, ze si muzik zvykne, ono ho to prejde a mozno neskor zarobite aj na toho chlapca 😀 ja by som napr, chcela tiez druhe znova dievcatko a muz urcite chlapca, ale v tomto si holt nenavyberame 😀 a s tou chvalou prr,na taketo veci jej sice je, ale zato tie jej nervacke place by si asi nechcela vidiet, alebo ked pri akomkolvek naznaku utoku na jej osobu "utoci" naspat, to sa vtedy velmi hanbim 😝
a poslala som ti aj ja ziadost o priatelstvo na FB nech mozme kuknut fotecky
ja tie nase fotky stale nemam, lebo sme ich skopcili do PC z karty vymazali a PC mame momentalne pokazeny 😠

dadi, to co pises ma mrzi, ja to stale vravim, ze chlapi to maju v zivote omnoho jednoduchsie, my by sme si takyto "luxus" nezaujmu nemohli dopriat, hadam ho to "obdobie" coskoro prejde, skus mu "nabalit" von aspon Matuska, Danielka je prenho este malinka, drzime palceky

u nas nic prevratne, ja som si vcera bola sadnut s kamoskou vecer von, lebo sa pri detoch ani nemame kedy porozpravat, dnes mam "sanitarny den" 😅 a zajtra by som chcela ist poobede na aute k mamine...

ozaj, vcera sa mi na ustach vyhodili 3!!! zimy naraz, nemate niektora nejaky "babsky" recept, lebo ani masticka z lekarne za nekrestanske prachy mi nepomaha, vyzera to katastrofalne a este viac to boli 😖 ☹

osickad
13. aug 2009

ahojte babenky moje,
tak dávno som tu nebola ☹ . ani neviem, čo sa tu deje.
akurát som však postrehla, že Slenka čaká bábätko, dievčatko v januári. juuuuuj, tak sa teším, normálne mám zimomriavky.

Slenka:
ako sa máš? ako sa cítiš????? čo malá Terezka????

Peti:
ahoooj. boli ste niekde na dovolenke??? písala som ti na facebook asi dva týždne dozadu a NIČ 😠 😉 🙂 bozkávame Karinku.

KTORÁ marcovka je ešte tehuľka???? zmeškala som niečo????

my sa máme fajn. Linduška je dnes veeeľmi milá, iba papá, búva, ale mávame veru perné dni a to väčšinou. nosila by sa iba na rukách a plače omnoho viac ako Adam. tým chcem povedať, že Adamko bol lepší. 😒
aj dva dni dozadu som ju od ráno od pol 5, dá sa povedať do večera nosila na rukách, ani v kočíku nechcela spinkať. no, aj detičky majú svoje zlé dni. a Linduška je k tomu všetkému ešte aj dosť pachltná, vkuse by papala, nachmáta sa a potom má ťažôbku na brušku, neviem si poriadne odgrngnúť, plače, pučí sa a takto je to dookola.
Adamko to všetko, túto zmenu vníma veľmi dobre, pozitívne, aj keď niekedy poriadne žiarli, hlavne keď sa zobudí a ja musím byť s Linduškou na rukách, tak aj on začne plakať, chce ísť na ruky...... je to perné, ale krásne. 🙂 🙂 🙂
Adam už tiež krásne rozpráva, všetko opakuje, taký je podarený, nevie však povedať pekne R, L, tak je to niekedy hotová groteska.
Lindušku bozkáva na rúčky, nôžky, hlávku, má ju proste veľmi rád a už aj pár ľudí vyhnal od kočíka. 😀

tak ma mrzí, že sem k vám nechodím, ale cez deň som vkuse s deťmi. spánok sa zladiť nedá, každý spí inak...... a keď náhodou spia narovnako, tak behám ako fretka.

a keď už píšem o fretkách, pred mesiacom mi umrel Frisko. strašne mi chýba, moje prvorodené zvieracie dieťatko. pochovala som si ho. dostal niečo také ako porážku a ochrnul od pol chrbta, nechodil na zadné nôžky a začal sa pocikávať, pokakávať, nechcel papať a straaašne schudol. musela som ho dať teda uspať. bolo to veľmi ťažké, ale nič lepšie som pre neho urobiť nemohla. 😢 😢 😢

pozdravujem vás všetky, taktiež detičky.
myslím na vás často
pá 🙂 🙂 🙂

osickad
13. aug 2009

Deni:
fu, super, si šikuľka, máš na talent. daj vedieť kedy budeš zasa na Jojovi. 😉 rada si to pozriem.

majussa21
13. aug 2009

Ahojky.
Ja som v praci od rana 6 stej uz len hodku a tak ma pere spat. 😲 Mala som mat dnes volno no odvolali ma vcera lebo na konci mesiaca mi vrchna zrusila sluzbu tak mi ju dala dnes a aj zajtra mam celodenku juj ked si predstavim to zajtrajsie ranne vstavanie a to som spala iba 4 hodiny lebo som nemohla zaspat. 😝

Peti neviem co sa deje no ja som ties vyliata na ustach aj v nose mam herpesy a aj v nose jeden herpesy a ten svinsky boli aj dr.nam ma neviem asi je nieco vo vzduchu. 😢

Osi a to sa mu co stalo?Kolko mal rokov?No chudacik viem si predstavit ako ti je za nim smutno ked ste spolu prezili taky dlhy cas. 😒 Uprimnu sustrast ☹

Dadka niekedy je to naozaj o drzku esteze tu mas teraz maminu a ma ti kto aspon trosku pomoct.

Kati to je doby napad s tym celoslovenskym stretkom na jesen ja by som sa tak rada s vami stretla znovu ved zbuchajme nieco vy sa tam len stretavate tam dolu a tu hore nist. 😠

My nemame nic nove farby si stale tiez mylime, pocita len styri pat 😎 a o pismenka sme sa este nezaujimali.Vcera sme boli vo westernovom mestecku mala sa povozila na vlaciku s tatom boli v labyrinte, odfotili sme sa so sasom aj mrozom musim prihodit aj dake fotky z terasy co uz mame par tyzdnov hotovu a v sobotu sme jej urobili zatial provizornu detsku kedze na buduci rok sa chystame vsetko burat prerabat. 😕 Tod vsjo odomna. A este nieco.My sme boli v nedelu bez malej na vystupe sli sme rano o 7.30 a prisli sme domov 15.30 z polhodinovou prestavkou na vrchole no ja som mala taku svalovku ze som si musela dat 2 acylpiriny aby som to rozchodila.A cez vikend je vystup na krivan celonarodny no nema nam kto prizriet malu tak asi z toho nic nebude.

Cia , Kasis super fotecky 😉
Drndi teeeda si sa im zapacila 🙂

No idem od vas paa

Slenka moj muz naopak aj pri prvom si zelal dievcatko no ja by som mozno prijala aj parik alebo znovu dievcatko. 😀

yesno22
14. aug 2009

Ahojte..ja len na skok...pisala som v utorok Zuzankam blahozelanie a kon sa na mna vykaslal ako vidim 😠

takze par dni oneskorene zelam Zuzkam vsetko naj 😉

Slenke gratulujem k dievcatku a tiez som si dovolila pridat si ta k priatelom 🙂

Ivi, je mi luto Friska...ale asi to tak malo byt...prisla Linduska a Frisko odisiel...tak to na svete chodi 😔

Deni...aj ja som ta nedavno videla na jojovi ked opakovali sudnu sien...aj malemu si sa pacila...jemu sa pacia vsetky blondinky 😀

..co sa nas tyka, tak Jakub melie v kuse...basnicky, pesnicky je mu to jedno...a vymysla si jedna radost...pismenka nepozname ale zato auta uz skoro vsetky...Audi bolo prve, Suzuky a Skoda mu tiez nerobia problem, teraz fici Mercedes 😀 ... a tato ho uci anglicke slovicka...boli sme sa pozriet v skolke, kde nastupuje od septembra a zvladol to v pohode, uvidime ako mu to pojde naostro 🙂

drnda1
14. aug 2009

Mati - no čo dodať? Jakubko má super vkus! 😀 😀

slenka
14. aug 2009

Ahojte
tak aj ja som si vas popridavala medzi priatelov na facebooku 🙂 Ale len podla fotiek som prisla na to kto ste. Vase mena mi moc nehovoria 😕 Ale naucim sa ich 😅

Osicka - aj mne je velmi luto Friska. Viem, ze ti je za nim smutno, ale cas to vylieci. Mne takto umrelo morske prasiatko priamo v mojich rukach a este teraz po vela rokoch mi je smutno ked si na to spomeniem ☹
A dakujem za opytanie. Okrem unavy a nervozity znasam tehotenstvo velmi dobre. Ani velmi zle mi nebyvalo. Ale neviem ci sa mam tesit, ked uz priblizne viem co ma caka ked sa mala narodi. Znova ten kolotoc a prebdene noci a k tomu starsie dieta... Terezka sa zatial vraj na sestricku tesi, uvidime co bude potom 😉

Dadka - aj mna mrzi, ze tvoj manzel ma k tomu takyto pristup. Strasne mi to pripomina mojho manzela 😝 Aj ked verim, ze po porode mi bude pomahat, urcite potom znova spadne do svojej rutiny, ze ho budem musiet nutit aby s detmi stravil nejaky cas. Esteze Terezka sa uz tiez domaha svojho a ked je tato doma, musi vsetko okolo nej robit on 😅

drnda1
14. aug 2009

Ahojte,

Ivi - som rada, že si sa ozvala. 😉 Je jasné, že teraz nemáš moc času, ale občas dačo popíš, popridávaj deťúrence. 😵

Slenka - no som zvedavá, aké meno dáte malinkej slečne... 😉

Ja som dnes bola u kaderníčky a dala som podstrihnúť a zarovnať vlásky aj Sáre, no ako - tak držala pod sľubom, že potom dostane lentilky... 😀
Mala som dnes živnostenskú kontrolu, ale bolo to ok. 😝
Erik je na curlingu, dojde okolo 23,00 ...teda ho dovezú... a Peter šiel póbede na čunder a vráti sa v nedeľu a vlastne aj Simi.
Decká idú v utorok natáčať reklamu, ale len ako komparz, ale dáke korunky si aspoň zarobia. 😉 Nech vidia, ako to je, zarobiť si zopár peniažkov... 🙂 Bude to na T - mobile. 🙂 Ale asi ich tam ani nezbadáme, má tam byť veeeľa ľudíííí... 😝

Jeden deň musím ísť na sono prsníkov, dačo sa mi v jednom nezdá...no, snáď to bude ok.
🤐

V stredu idem za tým riaditeľom do školy, tak uvidím, či idem nastúpiť učiť od septembra, alebo nie.

Budúci víkend by sme mali ísť na chalupču do Lakšár, má prísť aj švagrinka s deťmi, tak bude veselo. 😉

No ok, tak víkend si zasa budeme užívať s malinkou 😎 ...musím vymyslieť, kam pôjdeme...

Tak si to aj vy užite. 😉 🙂

nikuska22
15. aug 2009

Ahojte,

slenka - tak to budes mat rovnako ako ja dve dievcatka, akurat, ze u nas to bolo naopak, manzel chcel vzdy dve dcery a ja som chcela dievca a chlapca 😝 ale teraz som spokojna, Laurinku by som nevymenila ani za nic 😀 a pridala som si ta medzi priatelov na facebooku, tak ma potvrd 😉

drnda - tak to gratulujem, ty si sa fakt minula povolaniu, ale ako mame moznost vidiet nikdy nie je neskoro 😀

dadka - neboj sa, jeho to prejde, to su take fazy, raz pomahaju viac, inokedy menej a vacsinou ich k tomu treba dokopat, aj ked ja sa naozaj nemozem stazovat, teda manzel je asi jediny, na koho sa stazovat nemozem, snazi sa ako len moze, je to ale velmi narocne, zachvilu ho uz nebude ani vidiet aky je chudy 😝, a aby som ta podporila, tak, tak ako ja asi nevrieska nikto, pocuje ma cela bytovka 🤐

osi - moja laura sa tiez vzdy len po rukach chce nosit a hlavne nechce lezat ani v kociari, lebo sa strasne nudi, ked je na rukach, tak je vyrehotana cely cas, ked ju polozim, tak spusti 🙂

co sa tyka sary, tak tiez vie spievat strasne vela pesniciek, hlavne tie od marie Podhradskej, vie aj vela riekaniek, ale niekedy je schopna spojit aj tri pesnicky do jednej a miesa to, tak ze z toho vznikne totalna blbost, no proste vlastna tvorba 😀 😝 , pocitat vie do 5 a farby pozna, ale len tie zakladne cervena, modra, zelena, zlta, biela a cierna..., kreslit ju velmi nebavi, ak, tak len po gaucovke, po stene a pod. 😠 najradsej zo vsetkeho vsak este stale oblubuje hrat na nervy 😀
co sa tyka plienok, tak este mame na noc, mame ale taky problem, ze odkedy chodi na nocnik, tak zadrziava moc aj stolicu 😒 , strasne ma to stve, ide az uplne vtedy, ked uz naozaj nemoze vydrzat a to ju musim nutit, no proste ona si vzdy musi nieco najst, cim by bola "zaujimava" 😒

dnes sme boli v ZOO v Spisskej, celkom fajne tam bolo, popozerali sme zvieratka, najvacsi uspech mali ako vzdy opice a medvede a este kacky a labute 😀 , no a uplne najvacsi skakaci nafukovaci hrad a trampolina, sme tam stravili viac casu ako pri samotnych zvieratkach 🙂

nikuska22
15. aug 2009

boze, ja fakt pisem ako tatar, aj mne dava zabrat, aby som pochopila, co pisem 😀 😝 ,uz ledva vidim na monitor, to bude asi tym, idem ja spat

osickad
16. aug 2009

dobrý večer babenky,
už sa polepším a budem písať častejšie, aj vás samozrejme čítať, ale ako vidím aj vy máte čoraz menej času. ☹
niektoré už aj robíte, niektoré detičky chodia do škôlky.

ja by som tiež pristala na stretnutie, ale my určite len na rok, lebo Linduška je ešte malá, veľa by som z toho nemala.

Nikuška:
dievčatá sú asi horšie ako chlapci.... aspoň tak mi to hovorilo pár kamošiek, čo majú párik. Adamko bol lepší. nie že by bola Linduška planá, to nie, ale ona má vkuse s tým bruškom a s grganím a potom sú to aj mazničky. veľa si pri nej neporobím a keď náhodou zaspí, tak behám o dušu spasenú, neviem, čo skôr alebo ju teda nosím v ring-slingu, keď je veľmi zle.

Dadi:
niekedy mám pocit, že u nás je to tak isto ako u vás, s tým rozdielom, že môj mužík vkuseeee robí. dnes bol po mesiaci prvú nedeľu doma. Adam na ňom strašne lipne, visí. my keď sa vadíme, tak len kvôli robote, lebo mi to ide na nervy. peniaze nie sú všetko. raz ma vykotí a môžem sa na peniaze prdnúť......
ja sa nemám kedy s mojím Ivom ani kedy porozprávať.... niekedy si pripadám ako cudzia ☹

Maji:
moje chudiatko, takto si sa vyhádzala. nebude to z vyčerpanosti??? pozdravujeme Sandrušku a posielame cmuk 🙂

Deni:
ahoooooj. som rada, že ty si rada, že som sem zasa zavítala 😉 🙂 fotky pridám čoskoro. sľubujem.

Adamko vie počítať do 3 😀 , farby pozná modrú, zelenú, žltú, červenú, básničky nerecituje, z pesničiek pozná Kukulienku, Šošovička hrášok fazuľa, aj trošku spieva...... momentálne má starších kamarátov Lukáška a Paťka - 5 a 6 rokov, tak je z nich hotoví a najradšej už ráno o 7 by im klopal , zvonil...... a oni ho majú strašne radi, vkuse ho stískajú a chcú sa s ním hrať.
vidím, že Adamko už potrebuje kolektív ako soľ. my nastupujeme do škôlky od 1.4..

idem búvať, lebo za chvíľku je hore moja sovička. tak volám Lindušku, lebo vkuse vyvaľuje tie veľké očiská.
dobrú nôcku.

natana
autor
19. aug 2009

ahojte

tiež sa hlásim, že žijeme 😀 , ale stale sme niekde vonku a potom ked sa doteperime domov tak neviem čo by som prve robila. Ked je teplo tak sme niekde pri vode, lebo tie moje deti su asi fakt ryby 😎 , jedine ked mala poobede zaspi tak niečo doma spravím, inak som asi ako aj vy v jedno kole.

vidim že vštky chválite svoje poklady, tak ja skusim tiež niečo vymyslieť, lebo naša hviezda, ani nepočíta ani nespieva (teda počíta do 2-3 😀 , spievať len doplnuje konce veršov alebo si vyberie časť pesničky (jednu vetu a tu spieva dokolečka)- ale včera som skoro padla na riť, lebo nám sama od seba zaspievala celú šošovičku, hrášok...
asi ma chcela potešiť 😵
a odkedy som kupila podložku do postele ani raz sa mi nepočurala, neviem či sa mam tešiť alebo lutovať vyhodených 30 eur. natalka je viac preč ako doma. včera sme boli na otočku v kútoch a milostiva si tam zostala, tak sme zase samee dve.

osi vítame ťa späť 😉
máš to aj ty vesele s linduškou a večne neprítomným manželom, snd to zvládneš bez psychickej ujmy a súcitím s tebou, kvoli friskovi. spravila si pre neho tú najlepšiu vec aj ked sa cítiš hrozne. Ja stále ešte oplakavam našu ryšulu, ked mám slabu chvíľku. drž sa a uvidiš že to najhoršie prejde a máš krásne detičky, čo ti to vynahradia.

jaj už musim isť mala ma už zase ťaha von.

eros
21. aug 2009

AHojte

dosla som zablahozelat Jankam k meninam 😵 😵 😵 ci mame tu len jednu???malu kasis 😵 🙂

drnda1
22. aug 2009

Ahojte,

najprv aj ja prajem Janke všetko NAJ...🙂...

No tak nakoniec aj ja idem do práce, idem učiť do toho centra na ZŠ a aj Sárinka tam ide do MŠ. 🙂 Nastupujem v utorok, 25.8. a budem mať prváčikov, ale iba 16 v triede. 😉
Riaditeľ vyzerá byť fajn, taký, že sa s ním dá v pohode dohodnúť a môj kolega bude Prco z Mafstory... 😀 😀
Trošku sa bojím, lebo prvákov som ešte nikdy namala, ale všetko je raz po ,,prvé,, 😵 ...
No som zvedavá, ako sa bude Sárinka cítiť v škôlke... 😝

Simonka začala už trocha tancovať, chodievajú na VŠMU a posledný augustový víkend by mali ísť ešte s otcom do Štúrova. 😝

My by sme mali ísť dnes na chalupu, mala by prísť aj švagriná s deťmi, len neviem, keď od rána prší... 😖 Dopredu som si aj včera navarila, napiekla koláčik... 😝

endy
22. aug 2009

Ahojte po dlhej dobe.Tak aj ja už pomaly odratávam koniec materskej.V stredu máme prvú poradu.

Drndi to musí byť super,mať prváčikov.Ja sa vraciam na zuš-ku,uvidím koľko budem mať detí.Nikolka ude s mojou maminou.No uvidíme,či to zvládnu,obe 😀

Erosko ešte mňa tu máte Janku..-))))))))))

natana
autor
22. aug 2009

čaute babky

deni gratulujeme k miestu, prváci budu fajn, lebo ešte nevedia čo si môžu dovoliť tak podla mna nebudu takí drzí.
sarinka to určite v školke zvládne, ved tam nebude trčat do piatej

sice oneskorene ale tiež želáme všetko naj Jankám k meninám

ja som vyhnala tatina so sarou k svokre, ja mam na stole robotu, ale teraz si dam oddychove dopoludnie a idem kuk do ikea, len čakam mamu a akosi nechodi, neviem čo sa doma tolko chystá 😵

no už je tu, tak letim

petra25
23. aug 2009

ahojte babule, tak aj ja sa hlasim po dlhsej dobe
nejako nestiham 😅 od stredy zarezavam, je to na jednej strane fajn vypadnut zo stereotypu, na druhej strane tieto zaciatky nemam rada, lebo mam vela papierovanciek-mam az 4 predmety v 6. rocniku, ktory je teraz "reformny" takze treba prerabat vsetky plany, ale o tom som nechcela
ako na potvoru ma mala od vcera vecera horucky 39C a to nebola chora od januara, je to ako zakon schvalnosti-nastastie ma muz cely tyzden dovolenku a ja budem chodit tento tyzden este skoro domov, tak hadam to zvladnu 😔
deni, endy,tak citam ze t iez uznastupujete suputnicky moje 🙂 Deni, neboj, ty prvacikov urcite zvladnes, aj ked ja musim povedat, ze obdivujem vsetky prvostupniarky 😵 ja mam tentorok piatacikov, to su tiez este deticky, celkom sa tesim 🙂 by the way, Deniska, nemas nejaky napad na nastenku? nenaavidim to 😅

nati, vidis, tak uz mas aj celu sosovicku hrasom 😀 a ak sa nemylim, tvoja Sarka bola prva bez plienok! takze kazdy nieco 😉 ozaj, co za drahu podlozku si to kupila- ja som malej kupila tu nepremokavu plachtu zachvalab necelych 10 Eur 🤐 chvalabohu aj nam sa dari v bezplienkovani, uvidime, co bude teraz, ked je chora 😒

osicka,moja zlata, prepac, vobec som si tu spravu na facebooku nevsimla 😒 😔 isto mas toho pri dvoch dietkach vela, ale ako citam obaja-Adamko aj Linduska ti robia velku radost, tak je to fajn 😵

a dodatocne tiez gratulujeme malej Janke k meninkam 😵

natana
autor
25. aug 2009

ahojte

no ja už mám doma komplet babinec, sárinka je síce samý pupák (tatik tvrdí, že to nie je od komára, ale slepá predsa nie som, neviem načo som tam narupila raidy a offy, ked sa neunúval ich použiť)

nati sa už teší do školy, už by sa len chystala. na každý deň som jej vymeslele nejaku upratovaciu ulohu, lebo taký binec čo má v skrini ste ešte nevideli. a ked sa s tým bude mordovať sama možno sa naučí byť poriadkumilovná (teda aspoň dúfam ☹ )úloha na dnešný deň: roztriediť ceruzky, fixky a perá a vytriediť nefunkčné. som zvedavá či to do večera spraví 😀

ja ešte dorábam papire, lebo milovaný dedo stale nedal všetky doklady a dnes to musím už aj na poštu odniesť. A ešte aj zubarke s natalkou dnes idem. no to bude zase deň.

peti, karinke želame skore uzdravenie
ja som kupovala podložku v ikea, ale nie taku tenku ale normálnu čo sa dáva na matrac, lebo pogumovanu som v zdravotníckych potrebách nezohnala a tu obyčajnú šušťavu som nechcela. ale to je vlastne jedno, nestratí sa.
a tiež nech sa ti darí v práci.

no nič ideme na ihrisko

dadka212
25. aug 2009

ahojte 🙂

no ja teraz nič nestíham, občas čítam na mobile, ale na nete som len občas 😝
kónečne som tatina prehovorila na prerábanie, tak trávime čas v grinave u deda a doma sa pracuje 🙂 ale budeme to mať aspoň peknučké...

Matúško včera spadol na bradu, celú si ju rozrazil, chudatko len som počula rev a keď som dobehla, tak som ho videla ako leží na zemi a zbiera si krv do ručičiek ☹
a ako som hovorila, že nič nerecituje, nespieva, tak už spieva 😎 skoro som odpadla, spieval Danielke kukulienku 😵
Danielka bola doteraz ako anjeliček, celú noc spinkávala a cez deň sa len smejkala, rozprávala, hajala a papala 🙂 ale už sa to troška zhoršila už býva 1x vnoci hore 😀

Miri no neviem či to pomôže, keď je raz niekto bordelár 😀 poznám podľa seba 😅

Peti želám nech sa ti v práci darí a žiaci poslúchajú 🙂 a samozrejme Karinke nech sa rýchlo vylieči 🙂

Deni tebe tiež želám nech sa ti darí v práci a žiačikovia poslúchajú 🙂 a Sárka si isto rýchlo zvykne na škôlku 😉

a samozrejme Jankám oneskorene ale predsa všetko naj 🙂

natana
autor
25. aug 2009

Dadi Matuškovi fukame bobenko, chudatko musel strašne plačkať, danielka sa ti snád zase vráti do starých koľaji a ty si trošku oddýchneš.
a čo v byte prerábte? tu kupeľňu, či i ešte niečo iné, asi ssom nestihla prečítať 😎
a s tým bordelárom mi nič nehovor. desím sa 😠 , ja sice nie som taká, žeby som lietala s handrami denne tri hodiny, ale ten bordel čo dokáže narobiť nati s hračkami, papiermi a perami, a oblečením ma privádza už do šialenstva. a ona si to nevšíma a s kludným svedomím to tak nechá a ide spať lebo je unavena, tak som sa už nazurila, lebo aby som upratovala po sedemročnoej, tak to teda nie. pokial bude bývať u nás, tak sa bude musieť naučiť upratovať, a ak sa raz odsťahuje, nech tam má ako na smetisku (len aby jej muž potom nezdrhol 😨 )

majussa21
25. aug 2009

Ahojky.
Tak my sme si teraz pred spanim asi hodinu listovali o psikoch a ocino jej rozpraval ktory sa ako vola a ona mu komentovala no podarena bola hej hej toho poznam, nie nie toho som este nevidela ked jej ukazal dogu tak mu zahlasila mal si ty dogu?no bohova bola.A tento nema oci?Velmi ju zaujimaju psy no co cely mm.Tohto chcem ten je pekny:D

Osi ked spominas tych kamaratov tak po nasu minule boli take 2 dievcata a vecer co mi zacala rozpravat tak mi vlasy dupkom vstavali.Zacala ze Maja Natalii povedala ze je krava.A o chvilu spustila pekne plynule do p.ci asi tak 6x za sebou to som sa snazila ignorovat ze zabudne na to ale ked zacala bohovat do boha tak muza vystrelilo ze dobre ze jej nestrelil tak ma po kamaratstve.Sa stavim ze sa smiali ako im to opakuje no kravy dobre povedala. 😠

Deni teda to je dost 16 prvakov si to neviem predstavit ked to este neobsedi nevedia co mozu 😒

Endy takze od zajtra uz zarezavas no daj vediet ako bolo 😎

Peti aj ty uz zajtra zarezavas?Snad je uz Karinke lepsie lebo to je ozaj zakon schvalnosti ja ked som zacala robit tiez som mala prvy vikend volny a cely mi preteplotovala tak drzime palce nech uz ste uz len fit 😉

Miri ako tvrdi Dadka bordelari sa nezmenia ja patri medzi nich darmo riadim stale mam binec 😀

Dadka a co vsetko prerabate?Nas to caka buduci rok vsetko komplet 😖 Booze vy mate smolu ale uz dlho bolo ticho okolo Matuska Sandrus posiela pusinku na rychlejsie zahojenie. 😉

Ja som cez vikend makala ale boli sme v nedelu aj na zabave ked som prisla z celodenky sme sli a prisli az rano o 3tej a to som sla zas v ten den do nocnej takze som dnes po nocnej a nemozem spat kedze som doobedu drichmala.MM uz sli spinkat s malou zajtra rano nastupuje do nemocky na operaciu kolena -menisku tak mam volno a dovolenku 2 dni tak robim az o tyzden v pondelok tak sa tesim na to uzivanie si volna a chystam sa upratovat koberce rajbat okna umyvat a tak. . 😝 Tak paa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre