Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

dadka212
14. feb 2009

Maji 😀 ja tiež keď už ma pohladká, alebo nedajbože dá pusu tak už viem o čo ide 😀 a ešte sa sťažuje, že stále musí začínať on 😀 tak to už by fakt bolo všetko na mne, teda okrem zarábania peňazí 😅 mylsím partnerský život...

dadka212
14. feb 2009

Maji ale ten ujo zemiak je super, k tomuto je aj teta zemiaková taká menšia a malý ma stále volá skladať si to, síce to nevie poriadne zatlačiť aby to tam držalo to robím ja, ale on to pekne skladá vie kam dá uško, oči atď....som velmi rada, že som mu to kúpila 😵

dadka212
14. feb 2009

Miri to je teda "milá" svokra 😔 ani sa nedivím, že tam nechodievaš bohvieako rada

natana
autor
14. feb 2009

maji obyčajní veľke modre srdce s obrázkom kuriatok a nafukaný heliom. a on si neuvedmi, teda on sa teraz bude tveriť, že čo ja trucujem bez pričiny.

dadi moj by povedal, že mal jednu, ale to je aj tak jedno, za totáča tu aj tak ničoho nebolo aja som eiož mala tušim len jednu hračku, ale to bola ina doba, naša mama nemala ani na chleba... to sa neda porovnavať

dadka212
14. feb 2009

Miri ale ja viem, že on mal vela hračiek a kopu vtedajších vychytávok aj auto na ovládanie, oco mu robil v nemecku 😉 preto som to povedala

eros
14. feb 2009

ja si to tak beriem,ze aspon nepriberiem 😀 😀

dadi kazdy je taky ked nieco chce 😉 tak mu nedaj ked bude chcet on.

skusim Vam dacoposlat 😉

natana
autor
14. feb 2009

no a k tutu mutu sa ani nemusim vyjadrovať napodobne, a najhoršie je že cele večere nič nerobi a ked si lahnem o poljednej do postele mu akosi napadne a potom sa diví, že som skapata, on totižto k malej v noci nevstava, on sa ani nezobudi, ked plače

eros
14. feb 2009
majussa21
14. feb 2009

Miri a to fakt ta tak nema rada ci ti len rada robi schvaly ☹
Dadka tak to co si napisala akoby si teraz vzala tomu mojmu z ust stale zacinam len ja.. A to je suprava ci sa to da kupit aj po samom ci ako?
A k tym hrackam moja svokra bola asi maniacka lebo tam je tooolko hraciek vselijakych a fakt na to dobu museli byt riadne drahe rozny psici na baterky a vela takych a to stavali dom takze korun tien nemali nazvys ale ta aj teraz malej kupi vsetko co vidi ale skor co sa tyka oblecka to vsetko ma mala od nej ta sa vyziva ked mala 3 chalanov

majussa21
14. feb 2009

Zuzi ide teda ty si cislo dakujemeeee to mame velke stastie ze ta mame my a nie niekto ini 😀

dadka212
14. feb 2009

Erosko 😀 si zlatá 😵 😵

ja mu aj nedám, šak som kolkokrát unavená 😝

Miri 😝 no mne sa ešte posťažuje, že šak aj on je unavený z roboty, ale to, že ja som tehotná a stále behám za malým, upratujem, varím a teda som v robote 24hodín denne je asi nič 😝

natana
autor
14. feb 2009

zuzi si zlata, až mi vybehli slzy

dadka212
14. feb 2009

Majus je to aj samostatne, majú viaceré sady tú čo som kupovala ja stála nejakých 350,-Sk

majussa21
14. feb 2009

No ale ty vasi sa aspon fakt narobia no mten moj v armade??prespa tristrvte pracovnej doby hocikedy ked mu volam tak je este urazeny ze som ho zobudila no uznajte..Aj preto chcem ist do roboty aby sa staral rovnakym dielom a to sa bude musiet chlapec obracat ked budem na smeny..

eros
14. feb 2009

som rada,ze som Vas potesila uz mozte kludnejsie hajat 😀 😀

dadka212
14. feb 2009

Majuš potom ti bude nohy bozkávať ako si to všetko mohla zvládnuť, lebo ono iné je kukať na teba ako to robíš a iné je robiť to 😀

majussa21
14. feb 2009

Tak to je super cena za tie 2kusky a najviac sa mi natom paci ta zrucnost ze sa nauci kam co patri a taaak..A ten hrniec co tu letel minuly rok aj my sme ho kupili no to som dlho mala vykrikovane ze jaka somarina za 900..Ale zasa na chou chou nepovedal ani slovo ta mohla byt aj drahsia

dadka212
14. feb 2009

Zuzi teraz zaspím jak bábätko 😀 😵

eros
14. feb 2009

majuss musela som sa zasmiat na tvojom prispevku o mm.malaby si mu volat castejsie,ze si her kapitan a potrebujes spravy.by som mu inu trubu do telefonu zatrubila.......

ale ako hovori moja mamus chalaninekopletny od narodenia 😵 😵

natana
autor
14. feb 2009

dadi lenže my sme na duracelky a oni su len ludia. my musime všetko oni len to čo chcu

maji no k svokre sa už nevyjadrujem, dnes som si hovorila, že som na nu zla, že ona ho pošle, keby sa mu samemu nechcelo a toť.

majussa21
14. feb 2009

Uz vstal a krici mi z kuchyne preco sa mi ta pizza tak spravila do iti aj s nim ked nechce nech neje a nehundre zasa idem radsej asi vypnut nech necumi ze ohovaram tak dobruuu nocku a netrapte sa zajtra zasa normalny den

natana
autor
14. feb 2009

dobru maji a pevne nervy

dadka212
14. feb 2009

Maji je to fakt super, teda nášho krpca to baví, čo som teda nečakala 😀
to aj mne vyhadzuje na oči kopu hračiek, že sa s tým nehrá a ako somto ja mohla vtedy tušiť s čím sa hrať bude 😝

Miri veru 😝

dadka212
14. feb 2009

Dobrú Maji 🙂

eros
14. feb 2009

maji bru nocku.

och chlapi ty by sa zjancili keby by boli zenami......nechceli by ste si to tak par x vymenit neh citia co to je????asi by som sa uz potom nemenila keby som to skusila 😀

dadka212
14. feb 2009

Erosko 😀 😀 veru stále nad tým rozmýšlam, že keby sme sa vymenili aspoň na mesiac 😀

eros
14. feb 2009

dadi na mesiac je malo aspon na rok 😀 😀 a presne robili to co chlapi nam

eros
14. feb 2009

len to keby aj bolo by bola prca ako svet.

mne prave hrosik odisiel do dobrohsta vonku ako v rusku chudak ten sa nevyspi,ale co narobi a vidim ho az v pondeok spiaceho na posteli.a to este musim pouvazovat ako deti umlcim na cely den a kam s nimi ist ☹ 😀

dadka212
14. feb 2009

😀 😀 šak to by som robila 😀

Bože fakt je hrozná zima a nenormálne fučí bŕŕŕ, no hádam sa do pondelka umúdri trocha počasie nech môžete nechať hrošíka vyspať 😀

dadka212
14. feb 2009

idem mu napísať sms, že som krava naivná, že som ho doteraz čakala a dúfala, že sa bude domov ponáhlať atď 😀

a už aj spinkať idem tak dobrú 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre