Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

drnda1
15. mar 2009

Hop, aj Vanduške, samozrejme... nepíše, tak už neviem... 😝

Miri - torta je krásna, čo stála a kde si ju dávala robiť? 🙂

Dadka - no spomaľ, šetri sa! 😉

petra25
15. mar 2009

ahojte babule,
vsetucko naj S 😵 A 😵 R 😵 K 😵 E, M 🙂 🙂 A 🙂 T 🙂 K 🙂 O 🙂 V 🙂 I a V 😉 A 😉 N 😉 D 😉 U 😉 S 😉 K 😉 E 😉 k dnesnemu sviatku 😵
nati, krasna torticka 😵 prijemnu oslavu prajeme
dadi, ze od 4tej hore, uf 😒 to si si veru nopospala a k doktorovi radsej zbehni alebo aspon zavolaj,nech si kludna a umyvacka je uz hotova vec 😉 tesim sa 😵
deni, tak to si si s tymi nechtami makla 😝
endy, no nemozu mat tie nase deturence len dobre dni 😅 😀

my cakame kym Karinka vstane, pojdeme k svokrovcom, chceli sme ist k nasim, ale muz musi odbehnut k jednumu znamemu robit PC tak by sa na to neoplatilo, lebo nasi nebyvaju v HC 😒 a este k vsetkemu od rana prsi 😖

osickad
15. mar 2009

Ahojte babenky moje,

dnešným 2-ročným oslávencom - Sárinke, 🙂 🙂 🙂 Maťkovi 🙂 🙂 🙂 a Vanduške 🙂 🙂 🙂 🙂 prajeme s Adamkom veľa zdravíčka, lásky od rodičov, šťastia, úsmevov, spokojnosť. Krásne oslavičky želáme a tešíme sa na fotky 🙂 🙂 🙂

Endy:
aj Adam v jednom kuse zapína a vypína naschvál televízor, DVD prehrávač, sám sa obsluhuje. Dvd-čka sú už dávno vyložené na mieste, kde nedotiahne, lebo väčšina z nich je poškrabaná a nejde, čo ich furt šúcha po zemi.

Mati:
to si ma prekvapila a RIADNE s tým, že by si si Friska zobrala. som normálne v dobrom prekvapená, šoknutá. si milá, ďakujem!!! ale iste by som nechcela hádky vo vašej rodine kvôli môjmu fretkošovi. ☹ a čo sa týka tých známych - budem rada, keď sa opýtaš. rada by som dala Friska ľuďom dobrým a hlavne čo majú skúsenosť s fretkami. lebo ako asi vieš, fretkoši sú vyšľachtené tchoríky a keď si prdnú, tak to smrdí. robia to v situáciách, keď sú šťatní, keď sa bránia a podobne. Friso to už robí málo....... na začiatku to bolo dosť na nervy. Iva z toho išiel šľak trafiť. pamätám sa, že sa za mňa normálne hanbil, keď som s Friskom prvý krát vyšla na obojku vonku. tváril sa ako keby som išla vonku s krokodílom. 😖

Dadi:
bolieva ťa bruško ☹ ☹ ☹ ???? tak to veru radšej zájdi k doktorovi nech sa na teba pozrie. ja sa mám zatiaľ fajn, aj sa čudujem ako to všetko supišne ide, lebo ja som tiež ležala celé tehu s Adamkom zašitá doma s nohami hore. trošku som sa potmolila po byte a už bolo ZLE.
a Linda z Vyvolených, to mi len tak okrajovo niečo hovorí. ja som to nekukala, ale viem, ktorá to je. nebolo to bohviečo, že???? nezhnus mi moje vybraté dievčenské meno 😉 😀

Erosko:
tak si si trošku oddýchla, že??? a čo si robila? 🙂

Nati:
idem kuk tortu. 🙂

o 4 prídu moji rodičia. už aj misu som urobila. moji starí rodičia nakoniec neprídu, lebo starký sa po operácii hrubého čreva stále zle cíti, tak vraj keď mu bude lepšie. potom večerom ešte zbehneme k svokrovcom odniesť tortičku od mojich rodičov.

idem ja babenky, krásny zvyšok nedele. 🙂 🙂 🙂

osickad
15. mar 2009

Peti:
super, teším sa s tebou za tú umývačku riadu. musí to byť celkom fajn vec. ja by som ju akurát tak mohla na chodbu pred dvere vyložiť. 😀 nemám miesto. a raz keď možno budeme mať domček, aj ja budem chcieť. 🙂

Nati:
krásna tortička, fakt 🙂 🙂

endy
15. mar 2009

Nati prekrásna je tortička!!! 😉

drnda1
15. mar 2009

Peti - blahoželám! 😉 Umývačka je úúúžasnáááá vec. 🙂 Ja mám už druhú, využívam umývačku spolu už asi 8 rokov a nedám na to dopustiť. Je to také odľahčenie, ako romo práčka proti automatickej. 🙂 😝

dadka212
15. mar 2009

Peti no super s umývačkou 😉 aspoň budeš mať kopu času čo stráviš s umývaním k dobru 😉 to by som aj ja prijala, ale musíme najprv kúpiť novú linku 😖

Osi tú Lindu som spomenula len zo srandy 😉 a super, že toto tehotenstvo prežívaš úplne v pohode 😉
ja neviem, možno sa len moc namáham preto ma bolieva 😝

yesno22
15. mar 2009

ahojte..tak som si vas narychlo prebehla 🙂

gratulujeme samozrejme nasim oslavencom...Sarke,Vanduske a Matkovi 😵

Ivi...asi by som si zvykala aj ja, s fretkami nemam skusenosti, ale lubim zvieratka...a keby som takto mohla pomoct, preco nie...navyse sa budeme stahovat do domceka, tam by mal vybeh ... ale manzel neznasa chlpate potvory, ako sa raz vyjadril...patria tam skrecky, morske prasiatka, mysky, pieskomily a podobne...ked som mu dnes len tak nadhodila vas problem len skonstatoval citujem '' ved Ivan ma pravdu'' 🙄 chlapi...

inak tehulky...setrite sa nam, uz vam vela neostava 😉

evinah
15. mar 2009

Vsetko najlepsie dnesnym oslavencom Sarinke, Matkovi a Vanduske, aj ked jej maminka si to asi neprecita.. Takze vsetko naj-, nech ich rodicia posluchaju a su z nich stastne deticky. 😵 😵

My sme oslavovali dnes, mna aj Megi. Megi sa najskor tesila z balonov, chcela ich zvesovat a hrat sa s nimi, potom dostala 2 torticky taku mensiu od krstnych a vacsiu marcipanovu od nas. Dali sme jej urobit taku akoby krabicku darcekovu s panacikmi.. Sak mozte kuk foto som uz pridala. A Megi dostala od krstnych smyklavku, takze po zvysok dna ju uz nic ine nezaujimalo, len na chodbe robila "mykaj, mykaj", akoze smykaj, smykaj. 😀 😀 Ked bude vonku teplejsie vytrepeme ju von a aj pieskovisko. A ozaj nas tatko jej kupil zive darceky.. Ovecky.. 😅 Skoro ma slahlo ked to navrhol, ale bojovat s nim o to nemalo cenu, tak som to vzdala a dovolila to.. Len pes sa chce s nimi hrat ako so seberovnymi, takze je to u nas na dvore zaujimave.. 😀 Zacinam sa tu citi ako na farme, asi zacnem organizovat zajazdy na agrofarmu.. 😀

osickad
15. mar 2009

brý večer babenky,
juj, či sa mi dobre zaspávalo s Adamkom, ani zo spálne sa mi nechcelo vyjsť, ale musela som. 😠
a už som zavítala aj sem, lebo zajtra si chcem poriadiť celý bytík po návštevách - povysávať, pozmývať, poutierať prach a to mi bude pri Adamkovi trvať takmer celý deň, lebo ešte aj vonku medzitým s ním pôjdem.... veď to sami viete.
v utorok si asi umyjem okno na kuchyni, lebo keby ste ho videli - hrúza. ako nám zateplili panelák druhý krát /prvý krát to dodrbali - s 😠 prepáčením / tak máme na oknách také divné, mastné, biele stekance. už viacero žien sa sťažovalo. a ešte si chcem vymeniť zimnú dekoráciu v celom byte za jarnú. veď už jar hádam príde. 🙂

Moji rodičia sa zdržali dve hodinky, potom sme išli rozniesť tortu po rodine a stavili sa na vyše hodinku k svokrovcom.

Evinah:
máte ovečky????? to je super, ja zvieratká tiež milujem - všetkého druhu ako Maťka.... ja by som sa z ovečiek tešila bývať v dome. 🙂 😉 a hafan musí byť teda podarený. máte doma malú farmu. 🙂

Mati:
ty si taká milá. ďakujem ti za prejavené pochopenie a ochotu. ja tiež zvieratká zbožňujem, nič mi nevadí okrem potkanov, jedine tie sa mi strašne hnusia. Frisko je milý tvorček a neznášam, keď Ivo vraví, že smrdí. veď ja ho pravidelne kúpem, vetrám aj cez deň veľa razy, lebo každé zvieratko v byte je cítiť, či je to mačka, havino..... a každé zvieratko má svoj špecifický pach, vôňu, takže tak. toto je môj názor. keď prídem ku kamoške, ktorej dcérka má morča, tak je tam poriadny puch v tej detskej, lebo jej pravidelne nečistia.
a chlapi sú chlapi. poznám to. môj Ivo povedal, že my dom nikdy mať nebudeme, lebo by som z neho urobila útulok, čo má v podstate aj pravdu. ja som proste taká, ľutujem zvieratká. taká je aj moja mamina.

osickad
15. mar 2009

Evi:
pekné fotočky, milá rodinke. krásne tortičky. boli aj fajné, že?

Mati:
aj na Kubka som KUK, je strašne pekný chlapček a ty si tiež fešanda. 🙂 😉

Dadi:
veď ja sa aj čudujem ako mi je fajn. 🙂 ja sa tiež vkuse naťahujem s prádlom, riadim, Adama mám 50 razy denne na rukách, lebo on stále len HOPA, MAMA, HOPA. ale nič netreba preháňať, lebo mám kamošky, ktoré sa cítili dobre resp. super, nič im nebolo a jedna chudiatko musela porodiť mŕtve dieťatko v 8 mesiaci a druhá zasa porodila v 6 mesiaci, tak ku koncu. ☹ toto druhé bábo je našťastie OK. už má 5 mesiacov. 🙂
niekedy aj mňa bolí brucho, to musím priznať, hlavne keď toho cez deň veľa porobím.... tak večer cítim a ledva sedím, ležím.

osickad
15. mar 2009

dobrú nôcku, nikto tu nie je. idem búvať. 🙂 🙂 🙂

adrica
15. mar 2009

Caute zienky.
Prajeme vsetko naj, naj, k narodkam Matkovi, Vanduske, Sarke k ich 2 rockom, vela zdravicka, stasticka a aby ich rodicia pocuvali 😵

Pridala som zopar fotiek.
Precitam Vas az zajtra, lebo uz idem do hajan. 😉

Krasne snicky prajem. 😵

drnda1
16. mar 2009

Ahojte,

Adri - pekné fotečky a tortička krtko je krásna. 😵 A vôbec nevidno na Dankovi žiadnu modrinu, či fliačik.
😉
My sme boli teraz so Sárou v druhej škôlke po prihlášku, tak snáď nám aspoň jedna výjde. 😖 😝 Simonka kašle, tak ide k dokine póbede a vezme hneď tie prihlášky aj potvrdiť.

Navarené máme ešte francuzáky, tak akurát periem a potom zmyjem podlahy a utriem prach.
Dnes začínam v salóne od 15-tej, medzitým zbehnem kamoške po glittre, čo mi kúpila na beauty v Trenčíne a o 18-tej mám ešte jedny nechty. 😝
Zajtra ráno si musím ísť ešte pre preukaz o zdrav.spôsobilosti k mojej obvodnej a zavolať na hygienu a potom to už bude všetko. Doobeda zbehneme ešte do škôlok podať prihlášky a o mesiac, keď príde svokra, musím dodatočne dať ešte potvrdenie o prechodnom pobyte, ale to ona musí u notára osobne podpísať, tak škôlky na to musia počkať. 😖

Tento víkend príde kamoš s bývalou manželkou a pôjdeme do reštiky (našej a vlastne z časti aj jeho) na večeru... 😀 A chcem zbehnúť aj bráchovi na dedinu, pozrieť babku aj ich, ako sa tam maju.

Ten ďalší víkend ide Peťo na čunder a deti idu s otcom do Štúrova, tak budeme so Sárinkou samé, asi pôjdeme pozrieť babku do Záhorskej. 😝

Malá kuk Bambuľku, tak mám chvíľu klud. 😎

drnda1
16. mar 2009

Miri super fotečky. 😉

natana
autor
16. mar 2009

čafte no ja zase narýchlo, lebo mala sice kuka bambulku ale každu chvilu ma pride zavolať a ťaha ma za ruku.
len som fotky pridala

tiež ešte blahoželáme Maťkovi k včerajšiemu sviatku a kto má dnes? musim pozrieť 😵 , jaj a aby som nezabudla veľká evinah všetko naj 😉
a všetkým dakujeme za krásne priania

oslava dopadla super a nakoniec prišla aj natinkina milovaná starká, tak to bolo super prevapko (lebo odkazali minulý týžden že nepridu, tradične ako každy rok)
len mala dostala zase teplotu, neviem čo to bolo, lebo len včera 38,3 a v noci ani dnes nič, môže to byť od únavy a rozbláznenia, lebo išla aj neskoro poobede spať a stále sa jašila aj v reštike aj doma. no hadam to nebude nič vážne.

len som zachytila, že petka ide kupiť myčku, odporučam, super pomocník a ešte aj tam odložiš špinave riady a máš v kuchyni čisto hned (to ak ťa niekto prekvapí bez ohlásenia 😀 )

no idem vas trochu prečitať, ked mi mala dovolí 😉

natana
autor
16. mar 2009

vidim, že všetci mali super oslavu, detičky krásne, danko aký je iný normálne zmužnel 😉 ,

evi aj naša zbožnuje šmýkačky, maju aj v kutoch na dvore a v kuse sa tam vyteperí, len to tam musim byť lebo je to taká dosť vysoká a čo ak sa jej šmykne noha 😖

deni stála 35,- a robili ju tradične u ludvika, aj bola celkom dobrá, ale sara jedla len tu včelu, ruky a nohy jej obhrýzla. 😀

okacka
16. mar 2009

AHojte,
tak som prisla pozriet, co mate nove. Simonka dnes do skolky nesla, zo soboty na nedelu vrackala, vcera nic nepapala, ta ksom ju pre istotu este dnes nedala. nemala ani teplotu, dnes uz aj papat zacala trosku, asi nejaka viroza, lebo v noci to chytilo mna, vracala som, dnes uz Ok, akurat este nemozem jest nic. Volala som dokine, tak ze taka jednodnova sarapati, tak uvidime. Taaak strasne plackala, ze dnes nejde do skolky. Aj si jogurtik a hracky zbalila sama 🙂 . Volala som aj s majitelkou tych jasliciek, tak mi kazala zavolat vecer, ze ak nebude dnes uz ani vracat, ani hnacku, mam ju doniest potom uz. Ona vlastne naposledy vcera este raz vracala. Ale inaksie vyzera Ok, hra sa krasne, akurat vcera bola unavena. A samozrejme by najradsej papala jogurty, keksiky, mliecko a podobne veci, co som jej dnes nechcela davat este pre istotu.

V sobotu sme boli doobeda u mojich rodicov, mala sa na bicykliku von vysantila, no a potom sme isli ku znamym do Ziliny, najskor sme boli von s nimi, kym bolo krasne a az vecer sme dosli domovi.

Dnes mi doraba uctovnicka danove priznanie, tak pojdem odniest, nech to uz mam z krku. A vlastne ma az taka hroza chyta, ze april sa hroooozne blizi. Ach jaj, ale aj sa tesim na pracu 🙂

Miri, Adrica, Evi - krasne fotecky 🙂

Peti - mne muz slubil umyvacku do domceka, mame sice novu kuchynu spred 4 rokov, ale vtedy som ju nejako nechcela a teraz by uz bolo namahave najst jej miesto. A s tym ze aj tak planujeme stavat, tak sa mi nechce celu kuchynu rozbomardovat kvolitomu. Ale k druhemu dietatu a stvorclennej rodine budem chciet 🙂 . Akurat vcera sme boli pozerat jeden pozemok, tak mame do konca tyzdna na zvazenie. Akurat, ze je dost velky na nas. Muz si uz aj kreslil v Aurocade projekt a uz sa videl, ze na jesen kopeme zaklady 😀

Miri - hadam nebude nic Sarinke, ked potom uz teplotu nemala.

No idem si lahnut k drobcekovi, lebo som este ako na kolotoci dnes.

kasis
16. mar 2009

Ahojte,
Dakujeme za gratulacie,my sme tiez dobre oslavili, torta sa mi celkom vydarila, na to, ze to bola moja uplne prva pecena 😀, ja som jej moc neublizila, bo sladke nemozem,ale hostom chutila. Hraciek nastastie moc Matko nedostal, skor korunky a hracky tak symbolicky, bo pred 3 tyzdnami mal meniny a to zas hrbu hraciek dostal. Trosku sa asi objedol vcera, bo tlacil,ako keby sme mu tyzden jest nedali a to pred oslavou spucil cely obed a akonahle som vytiahla mnamkyna stol tak iba jedola jedol, tortu iba ochutnal, lebo on sladke nemusi.
Umyvacku som aj ja chcela, no vtedy ked sme robili kchynu sa mi zdala este zbytocny, ale pri druhej prerabke ju urcite chcem 😀
Okacka,veru hadam je to len kratka viroza, nech ste obe cim skor zdrave, super, ze sa Simonka tak tesi do jasliciek. Urcite sa ti bude lepsie nastupovat doprace, ked vies, ze je tam rada 😉
Osi, tak to je dobre, ze ti nie je nejak extra zle, mne byva dost blbo, hlavne pri takomto pocasi, nic ani zjest poriadne nemozem ☹ , ale tych par tyzdnov este vydrzim ajkeby som mala neviem co robit

adrica
16. mar 2009

Caute zienky. 🙂
Dakujeme za pochvalu fotiek. 🙂

Deni...no Dankovi to nevidno, len ked je velmi blizko a to by sme sa potom my ostatni nezmestili na fotku 😀

Nati...ano Danko zmuznel vyzorom 😎 , ale spravanim je stale ako velke 2rocne dieta. 😵
Inac celkom dobra farba vlasov,vyzeras tak inac, ale super. 😉

Kasis..ale ved Tebe brusko ani nevidno a krasna torticka bola. 😉

Kati..tak to dufam, ze je len 1-dnova viroza. Drzime palceky. 😉

Inac my sme boli vcera na Anicke-to je take vybezisko 😀 pre deti aj starcov 😀 .
Tak sa nas Danko vybehal, ako nikdy. 😉 Zobrali sme aj motorku-odrazadlo, no ten letel ako s vetrom o preteky. 😉 Takze som rada, ze sme ju kupili. 😉

U nas dnes fuka o 106, takze sme trosku vonku vymrzli. 😉
Idem si ja dopit kafe a pozbierat pradlo.
Pa a krasny dnik.

petra25
16. mar 2009

ahojte
no neda mi nezacat tym, nati, ze adrica si ta uuurcite zmylila na fotke so sestrou 😀 adri, ani mne sa nechcelo verit, ze nie su dvojicky, tak veeelmi sa podobaju 😵 😀

adri a veru pekne fotecky si pridala, Danko je chutnucky strasne aj torticka bola krasna

nati, samoska, aj vy mate pekne fotecky a naozaj mi najviac utkvela v hlave ta podoba 😉

evi, booze, ako velmi vyrastla Meginka co som ju naposledy videla, ale to vlastne asi vsetky deturence, podarena je babmbulka a ta ruzova torticka sa mi veeelmi paci 🙂 a na tom trone to je suprova fotka, to kde ste v nejakom centre?

kasis, aj Matko je uz veru riadny fesak, strasne pekne ocka ma, a na tebe ani nie je vidiet, ze si tehu spredu 🙂 a tusim krtkova torta u chlapcov tento rok viedla 😉 a peknu fotecku mas v pase

okacka, hadam bude Simonka v poriadku 😕 a co sa tyka umyvacky, velmi sa tesim, tusim som este nepocula nikoho, kto ju ma, ze by sa stazoval 😀

petra25
16. mar 2009

my sme doobeda isli von 2x kym sme prisli pred vchod zacalo liat,tak sme sli hore naspat, o chvilu prestalo, tak sme sli znova normalne som bola ustata, rano som este aj jahody dostala (chvalabohu, ani som vam to nechcela spominat, ale mala som na male a este mi aj vysse tyzdna meskali, tak uz som sa veru bala 😅)brucho ma riadne bolelo...
poobede ideme busom k babke-mamine na "vylet" Karinka sa narozdiel odomna na ten bus velmi tesi 😅 muzik tam nastastie pride pre nas, takze absoluveme len jednu cestu...

adrica
16. mar 2009

Peti...to hadam nemyslis vazne. 😠
Ja som ani nevedela, ze ma Mirka dvojicku 😠 , do kelu baby podavajte tu info o sebe poriadne. 😠 😀
A ked sme pri tom potom Mirka pridaj aj fotku s novym harom.

No idem citat dalej o Rodic.prispevku.
Pa.

petra25
16. mar 2009

adi-ved to je prave to, ze ony ani nie su dvojicky!!!! je tusim iba o rok mladsia, ak si dobre pamatam, neuveritelne, ze? 😀 a prijemne citanie 😀

natana
autor
16. mar 2009

adri práve som chcela písať, že ty určite pozeráš na sestru a peťka ma predbehla a všetko dala do poriadku.
inak nie sme dvojičky, len sa trochu podobáme 😉 a ved mám ju už niekde v albume, aj sme tušim spolu niekde vyfotené a tam je vidno že nie sme dvojičky.
a vlasy nehodim, lebo nie je čo ukazovať, nemám ani nový strih, stále to mám v cope (prakticke) ale adrica má pekne nové háro, som si všimla na fotkách. (aj vy ostatne čo ste boli nedávno u kaderníčiek, len ja nestíham, všetkým pochváliť, ked som tu vždy len na skok) tak sa nehnevajte 😎

sara je ok, až na trochu vodoveho sopla čo jej ide, ale len z jednej dierky a nie stále len občas, tak neviem asi jej dam len marplus.

včera som už nedošla bo robim daňove priznania a už som nemala silu o polnoci zapínať pc.

kati hadam aj vy budete už fit, a je super že sa simonka tak rýchlo aklimatizovala, no máš doma veľku slečnu, ani si nechcem predstaviť ako dlho by revavala sára, lebo len ked idem niekam na chvilu prec a vidi ma odchádzať, taký cirkus spusti, že ešte aj vo výťahu ju počujem ako vrieska (každý ju vola mamin cicík - oprávnene
😒 )

kasis, ty máš tu tehu cukrovku, že? no ja by som asi umrela, keby som si nemohla dať sladké, ale už sa ti to blíži, tak to už nejak vydržíš a maťko je fakt fešák. 🙂

natana
autor
16. mar 2009

no tak som popozerala albumy, a nemame tam so sestrou spoločnu fotku, niekde pohladam a pridam 😉

natana
autor
16. mar 2009

už som našla 😉

eros
16. mar 2009

CAfte

krasne fotky ste popridali aj mirka aj kasis a evinah aj adrica a este neviem kdo.krasa sama krasa miri tusim ste 1 vajico ci z 1vajica

idem si Vas pocitam hadam budem mat chvilku kludu.deti sa hraju zatial.boli sme 2hodky vonku som dosla uz troska premrznuta podcenila som pocko

eros
16. mar 2009

Evi tak pridem na obhliadku farmy len si este pockam ci Vam tam este dake zvieratka nepribudnu. 😀 😀

osi moc som si neodychla bo som segre daco hladala na nete.ale Ivo mal ratat ze si ta berie s Friskom 😀 😀.

no neskor asi dobehnem.

kitty aj ja mam umyvacku,ale dako ju moc nepouzivame vsetko rucne si to urobime 😀 😀 😀 krasne to vyznie tak to prelozim ten riad si rucne umyvame 😀 😀

mala sa mi vyzliekla do hola a to uz 2x dostala na zadok ze to urobila.

adrica
16. mar 2009

Ja len na skok, kym sa chlapi kupu 😀

Miri...tak to si mi teda ale pekne zavarila 😀 .
Teraz ked ste spolu tak vidno aj nejaky ten rozdiel, ale takto oddelene a este ked si aj pisala, ze si si ich zosvetlila, tak som si myslela, ze si to ty.
No Tvoja sestra sa viac podoba na mamku, ty mas mozno len zopar crt. 😉
Dakujem za pochvalu mojho hara, ja mam tzv. osobnu kadernicku, niekto ma osobneho trenera a ja zase kadernicku. 😎
Drzime palce Sarinke, aby to ostalo len pri takomto sopliku. 😉

Eroska...a to mate tak teplo v byte, ze sa Ti vyzlieka? 😀

Bezim ja pozriet mojich chlapov, lebo mam pocit, ze nam spadne kupelna. 😀
Pa mozno este vecer dobehnem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre