Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

kasis
22. máj 2009

Ahojte, tak nas tu je viac ranostajov, teda ja by som aj spala, ale Janka pobudila cely dom o 4tej a kym som oboch uspala, lebo MM isiel do roboty uz o 5tej, tak sa mi uz ani spat nechce.
Dadka, to uz rychlo prebehne tych par dni, druhy porod je u vacsiny lepsi, tak drzim palceky, nech je aj u teba tak a ze je malicka vacsia nemusi byt az taky problem, vsak sa mohli aj zmylit na UTZ 😉
Peti, my sme cumlik zrusili pred cca 3-4 mes.(ten vecer som vsetky dudle hodilado kosa, nech ma to neprovokuje ak bude revat, dat mu) a vecer sme nedali, povedali sme Matkovi,ze je uz velky chlapec, ze to uz sa nenosi a trosku poplakal, a zaspal.Na druhy den uz len pytal, ale neplakal. Janke ho ani nenapadne zobrat cumlik, skor jej ho v kuse pcha do pusy, tak musim davat pozor.
Okacka, jasne, ze vsetko sam, sam, niekedy mi uz z toho riadne nervy tecu, ale nech sa uci, ani len okno nemozem zavriet, ked ma vidi,iba krici Matko saaaam. A mas zaujimavu pracu 😉 Simonke nech rychlo prejde viroza.
S pytanim sa u nas ziaden pokrok, uz ani neviem cim by som ho motivovala, jemu ani nevadi, ked je docurany bez plienky.
Janka dobre papa, za necele 3tyzdne pribrala 600g aj uz celkom fajn pospi, v noci je 2-3x hore, je dobrucka a som rada, ze som si dost rychlo na oboch zvykla, tak aj celkom zacinam v domacnosti fungovat 😀 . Len by mohli aspon niektore veci robit aspon chvilku po sebe. To ze naraz zaspavaju aj cez obed aj v noci je super, ale ked sa mi obaja naraz pokadia, naraz sa v noci zobudia alebo su hladni, tak to uz je ina sranda.

drnda1
22. máj 2009

Ahojte,

Musím sa vám pochváliť, aj keď tu píšete, že cikanie v noci je dlhý proces, že už druhú noc máme ,,suchú,,.

😵 🙂 😉 Asi sa neozaj ešte niekedy popišká, ale ja sa tak straaaašne teším. Keď sme šli spať, čo bolo cca okolo 23,00 , tak som ju v polospánku dala piškať, a hneď zaspinkala, spala celú noc, aj som bola hore skoro ráno v strehu, že asi aj bude popišaná, ale potom sa ozvala a super, nič mokréééééé! 😵

Naša Sára najnovšie krásne urobí, resp.pohovorí etudu z Bambulky: ,,Bambuka kričí: Nie, nie, nie... to sa ti páci?,, Toto rozprávala tetám na pošte, k tomu afektovala očkami... 😀 😀

Simonka dostala včera zo skúšok 1 !!! Som sa hrooozne teškala. 😵 Som jej dala 10,- eur na tričko. 🙂

Dnes príde domov o pár hodín, lebo ide alergologičke. A potom už bude doma.

Tato o chvíľu odchádza na čunder.

Ja som si tiež včera kúpila jahody, o chvílu ich so Sárinkou spapáme. 😝

Kasis - to je fajn, že Janku máš dobručkú. 🙂 Rýchlejšie nabehnete na ,,domáci poriadok,,. Maťko nežiarlí?

Sáre teplotky už včera prešli, ona vždy má také 2-dňové a potom ništa. 😝 našťastie, klop, klop.

Peti - nedáš to foto kuchyne?

drnda1
22. máj 2009

Cumel máme na noc ešte aj my...ale to mi až tak neprekáža...postupne odstránime.

petra25
22. máj 2009

ahojte babule
tak my sme dnes doobeda ostali doma, chcela som si vsetko naraz poupratovat,nech mam zajtra uz pokoj a mozeme ist na cely den na chatku-chvalabohu mam to hotovo (ale mam dost 😝 ) mala este spinka, tak som prisla na skok

miri, presne to som potrebovala pocut- dudku nemame uz 3ti den, sama mi vecer zahlasila ze "Kajinka us nema dudku" s velkym usmevom, tak sme sli do toho (mali sme ho aj my uz len na spanie, preto som to nejako neriesila)-prvu noc sme mali na moje prekvapenie velmi dobru, zobudila sa na nu len raz, chvilku poplakala a spala, ale s poobednym spankom je to horsie, nevie sa akosi ulozit, musim si k nej na chvilku lahnut, ale najhorsie uz mame asi za sebou...

cia,Barborke velmi drzime palceky, nech to ma cim-skor uspesne za sebou, urcite to zvladne, ona je sikulka

deni, gratulujeme k "suchej" noci 😵 a tiez Simonke k 1 😵 u nas je to s plienkou vselijake, niekedy sa vypyta, inokedy nie, takze my bezime narozdiel od vas "maraton" 😀

kasis, tak to je super, ze sa bambulka tak rychlo aklimatizovala 😵 ale tiez verim, ze taka "symbioza" veru asi ziadna sranda nebude 😅 ale ty to urcite zvladas, z tvojich prispevkov ide na mna taka vyrovnanost, pohodka...

okacka, erosko, bambulkam prajeme skore uzdravenie 😵 kati,s tym "sama" to doverne pozname 😝 az ked sa jej nieco nedari, krci na mna, presne ako dadka hovori "mamina, pomoš mi"

natana
autor
22. máj 2009

čaute

simonke želáme nech je z toho rýchlo fit 😉

peti, no poviem ti, že ked si teraz spomeniem ako sa natalka odučala od dudule je mi aj do smiechu. lebo my sme jej hovorili, že už je veľká a veľke slečny dudulu nemaju a potom sa to obratilo proti mne, lebo ked sme niekam išli a stretli ine dieťa (zvyčajne cca 2-viac rokov) naša hviezda na plnú pusu: mami pozri ake je to škarede, take velke babo a má dudulu, no vyslúžila som si nie jedno zagánenie a vražedné pohľady od ich matiek. (ale v konečnom dosledku mala aj tak nati pravdu, tak som ju ani hrešiť nemohla) 😀

kasis želáme, nech sa Janka nepohorší v spinkaní ani papaní a rastie vám pekne do krásy a aby maťka neprešla tá láska, lebo u nás to veru nebolo ružove, ked nati zistila, že príčina prečo nemam na nu dosť času je Sára. 😒

my sme boli tradične doobeda vonku a po obede, ked som malu uspala, tak som vyrábala natálke vílie krídla a kúzelnú paličku, lebo vraj si maju na tanečnu doniesť kostým nejakej hračky, ktoru budu hrať. a ona si vybrala barbir fairytrophiu, tak som sa musela realizovať 😝 , našťastie už to mam skoro hotove, len čakam kým pozasycha to trblietkove lepidlo a potom tam už len gumky primontujem, nech si to môže nejako na seba upevniť. ak to do večera vydrží v celku tak ju v tom odfotím

deni simke blahoželáme-šikulka 😉

dadi aj u nás je všetko sama, sama. jedujem sa, lebo potom je po nej taky binec, či už v kupelni, v kuchyni...obliekať sama, variť sama, po schodoch sama, cez cestu sama... a ak jej nedovolím, vresk, hodi sa o zem, potom nafasuje, ked ani na treti pokus neposluchne a vlečiem ju za sebou s revom,

no už je hore, utekám

drnda1
22. máj 2009

Čafte 🙂

Simonke želáme skoré uzdravenie... 😝

Peti - no vidíš, aká si šikulka. 😉 Aj mne dojdi poupratať 😀 ...

Cia - a kedy by mali brať malej mandle? To je fajn, že už to robia takto, ja si to živo z detstva pamätám...no nebolo to ,,búhvíco,,. 😖

Miri - no aká si ty výtvarníčka! 😉 😀 Už viem, kto nám bude robiť masku na karneval. 😀 😀

Ja som mala len jedny nechtíky a potom som bola s malou na zmrzke a troška vonku.
Zajtra mám doobeda robotu, ale póbede pôjdeme, dúfam, niekde do prírody. Dnes som si uvarila zeleninovú karfiolovú polievočku a zajtra spravím kuracinku na kokos.mlieku a v nedeľu ražniči, pyré a asi upečiem jahodovú bublaninku. 😵

Dadka - si ešte zde? 😉

Pekný víkend prajeme zatiaľ.

eros
22. máj 2009

Ahojme

Miri supis aka si sikovnica aj s malou Sarkou.

Mne uz mala spi maly siel k nasim a ja kukam Kuriera take ja mozem

svatka ty sa topis v peniazoch ked kazdy den makas 😀 😀 😀 ale je to supis,ze nemusis mat to minimum materskej 😀 😀

no idem kukat tak snad este dojdem

natana
autor
23. máj 2009

no ja som rodinu vyslala svokre na vikend a idem pracovať, lebo tak ako vždy nič nestíham ☹

tak vám želám krásny oddychový víkend 😵

drnda1
23. máj 2009

Ahojte,

Dadkaaa - si ešte celááá? 😵

My máme 3-tiu bezplienkovú noc úspešne za sebou, taká som na ňu pyšná! 😵 🙂 Dúfam, že to pôjde takto ďalej, ale som rozhodnutá, že plienky už viac nekúpim. 😝
Ja som bola ráno v práci, teraz som dovarila, Simi šla s kamoškou ku Draždiaku, drobec hajá a Erik by sa mal učiť. 😝 Tatík vyvoláva z čundra každú chvíľu. 😀

Dnes viacej fúka, tak nie je až úplne teplo, asi zbehneme dakam ku Dostižke póbede.

Miri - malá je podarená v copíkoch. 😉

dadka212
23. máj 2009

ahojte 🙂

no ja som dnes úplne hotová, zobrala som malého doobeda do plavárne boli sme tam iba 1,5 hodiny, ale mňa to tak zmohlo, že som s ním zadrochmala a ešte by som spala 😝 a teraz mi tu zjape za ušami, že ideme do plavárne 😅 to som mala čo vymyslieť 😀
zajtra ho zoberieme na koníky, budú robiť nejakú akciu pre deti, aj kozičky a iné zvieratká by tam mali byť a proste nejaké akcie, tak ideme kuknúť...je to aj dnes, ale ja nevládzem 😝

Kasis super, že ti Janka krásne papušká a aj spinkáva, aspoň máš energiu na 2 drobcov 🙂

Deni gratulujeme Simonke, je šikulka 😵 a samozrejme aj Sárka bez plienočky 😉

Peti no to je dobre ako sa ti Karinka sama vzdala cumlíka 😵

Miri ty si teda šikovnica 😎 😉

majussa21
23. máj 2009

Ahojte 🙂
Cia juj tie jahodky tisko zavidim sice byvame v dome no jahodky nemame a tie kupovane su onicom.A nech Barborke operacia dopadne co najlepsie potom.
Dadka ja uz sem chodim pozerat ci uz nam nepises to tvoje RODIM 😀
Peti tak kedy hodis fotky?
Drndi blahozelame mas sikovne detvaky po kom asi su vsak? 😀
Miri tak si free?Juj ale asi makas vsak?No a Natalka mala pravdu s tym cumlom ked tak hovorila velkym detom len si viem predstavit reakcie a zazeranie tych mamiek. 😝

Ja som dnes robila rano ked som prisla mm si uz lihal spat tak som dala aj malu a lahla si s nimi a o 17h.isiel do nocnej a zajtra ked sa on po nocnej zobudi idem ja do poobednej. 😒 Tolko sme my teraz spolu ze sa striedame.A ide ma porazit lebo od 1.juna idem na detske lebo ta sa uz vracia a vrchna ma uz ani do sluzieb nenapisala tak budem zas tento tyzden vybavovat a znovu sa zaucat ale ze tam idem len do casu len neviem do ktoreho.A mozno sa mi tam aj zapaci a uz sa ani nebudem chciet vratit o com pochybujem ze sa mi tam bude pacit.A to som uz bola taka rada ked mi primarka minulu nedelu povedala ze ostavam nic sa so mnou nemeni a vrchna v stredu na mna takto..No nic vyskusam uvidim prinajhorsom pojdem opet na matersku alebo na druhe sa dame.Mala este spi ale uz by mohla aj stat kedy zas pojde spat.A ja mam taky binec doma ale nic sa mi nechce.
My sme cumel prestali pouzivat v roku bez problemov lebo raz vecer sme ich nemohli najst tak zaspala aj bez a potom aj druhu noc a tak uz som jej odmietla kupit novy ale velmi jej ani nechybal.

dadka212
23. máj 2009

Majus tak vy to teda máte doma akčné takto sa striedať 😝 a hádam sa ti to v práci upraví tak ako chceš 😉

okacka
23. máj 2009

Ahojte,
no mne uz drobcek spinka, tatino isiel makat do posilky, nech ma riadne svaly 🙂 . Mna ale caka zehlenie, tak som len prisla pozriet, ci nahodou nejaka tehulka uz nerodi 🙂 . My sme mali fajny dnik, rano sme rychlo upratali, potom sme boli v meste, Simonka sa bicyklovala, hrozne je pysna, ako jej to samej ide
😀 . Nakupila som si jahody, tak dlavim teraz. A aj satocky som si letne so sackom do prace 🙂 . No a poobede sme boli u mojich rodicov, varili gulas, bola tam cela rodina, kopec deti, ludi. My sme boli aj na korculiach a potom sme sedeli na zahrade
🙂
Simonka je uz vlastne v poriadku, ani teplotu vobec nemala, ani hrdielko chytene, len trosicku sopliky mala, trosku pokasliava, sem - tam a je taka unavena este a nervoznejsia. Ale inac na naj nic nie je vidno, chvalabohu, klop klop. Som sa hrozne bala nastupu do jaslicie, ale zatial okrem nejakych soplikov, bolenia bruska nemala nic ine, tak hadam to tak aj ostane. Jeden den malo papala, ale vceran sa uz chytila, este sice papka mensie porcie, ale uz je to fajn. Dnes som jej uz aj mliecko v postielke dala, tri dni sme nedavali, hoci plakalana raty. Aj ked neviem, ci to bolo potrrebne. Sice ju parkrat prehnalo, ale nevrackala, no pre istotu. Dopktorka kazala len Oscilococoom, probiotika, B komplex, Cebion a Coryzaliu.v pondelok uz snad bude uplne fit, l;ebo stvrtok a piatok cvelkom stacilo starosti, kde ju dat...
😒
Deni - ja aj rozmyslam, ze skusime na noc zrusit plienku, no mne sa nechce davat ju cikat vecer neskoro. A viem ze od 19- pol osmej by nevydrzala. Doma je samostatna jednotka, ani neviem poriadne, kedy cika. Stiahne nohavice, gaturky, vycika sa, odnesie zo serblika vyliat a iba pride, ze pustit vodu, aby si rucicky mohla umyt. V jaslickach ani to nepotrebuje, maju male umyvadielka 😀 . A von stiahne gate a cupne si, s tym nadsena nie som, leko ked fuka silny vietor, aj nohavice obcurane, ale asi ich to v skolke ucil....

Maji - no mozno sa ti zapaci na detskom. A ja si stale hovorim, ze ked sa nastvem a prestane ma to bavit, vratim sa bud na matersku este, alebo si spravime druhe babatko
🙂

Kasis - strasna pohodicka a taky klud ide z tvojich prispevkov, taka maximalna spokojnost. Az si seba neviem predstavit, ze musis byt unavena, vycerpana, napriek tomu stastna a sdpokojna. Nech je to tak aj dalej 😉 . Strasne Ti fandim a obdivujem zaroven, ako to super zvladas 🙂

Dadka - ty si sa este trepala plavat? Asi chces uz fakt cim skor rodit. Skus radsej sex, tam ti nehrozi nejaky zapal 😀 😀

Miri - Nati musela byt zlôata s tym cumlikom. Ja som minule vykladala Simonke, ze nejdem,e na smyklavku do takej krcmy, co nedaleko nas je, ze tam len ozrani chodia a ona tam zazrela nasu susedu. Uz v ockach som videla,ze nad niecim rozmysla a len som dufala, ze nie nad tym, co napadlo aj mna. Ale samozrejme, na druhy den na schodoch ju zbadala a hned spustila: AHA MAMINKA, TA OZRANKA Z KRCMY. Ja som myslela, ze odpadnem od hanby
😒 ...

No idem zehlit a hadam mkonecne prekopirujem kontakty do firemneho mobilu, co som vyfasovala. Tyzden ho mam doma a nenasla som si cas...buduci tyzden mam v praci perno, aj sluzobka do Zvolena a Bojnic ma caka, ale uz len necele tri tyzdena a ideme na dovolenkuuuuuu 😝 .

Tak pekny vecer prajem, so msa rozpisala, nezabite ma 🙂

natana
autor
23. máj 2009

jej kati no zasmiala som sa. Simka je v tomto presne ako bola moja nati, skoro rozprávala a všetko tak dospelo, a kedze deti povedia čo si myslia, tak splechla vzdy ked som to najmenej chcela, niekedy by som najradšej kanalmi chodila, lebo ona, fakt dost počuvala co sa dospeli bavili a potom to na ulici aplikovala.

a pridi ožehlit aj mne, nemam toho vela 😀

dadka212
25. máj 2009

ahojte 🙂

hlásim stav 2v1 😖 no ja neviem ale brucho sa mi stále zväčšuje už mám obvod 110cm 😅 no bude to sloníča 😀 len teraz som sa začala trocha báť aj tie úmrtia na Antolskej aj celkovo sa bojím, no šak uvidíme nejako bude 😝

Kati no sranda Simonka je teda riadne ukecaná 😀 ale myslím, že sa nemusíš hambiť deti povedia to čo si myslia a väčšinou je to aj pravda 🙂

my zasa ideme k sestre tam nafúkame malému bazénik nech dá troška pokoj 😀

drnda1
25. máj 2009

Ahojte,

no my opäť už ďalšiu noc bez plienky a bez nehody... 🙂 😉 😵 Snáď sa to už nevráti... 😝

Tato sa včera vrátil z čundra, Simi sa spálila na Draždiaku, čo bola so spolužiačkami, tak som jej musela ísť kúpiť Panthenol. 😖
Včera som si kúpila v Carefoure v športovom mikinu, mali v akcii a ešte som si tam v parfumérke kúpila tú novú špirálu Loreal, čo reklamuje Eva Longoria, má dos´t hustú kefku, tak snáď na tie moje riedke mihalnice bude fajn. 😝 Uvidíme...
Teraz sme sa vrátili so Sárinkou z pošty a zo zmrzky... Miri - nepôjdeme zajtra doobeda do ZOO?
Póbede až do večera mám klasika robotku.

Dadi - no super, ja som si už myslela, že keď nepíšeš, už ,,jedeš,,. A segra má RD?

😀 Tie úmrtia - to je fakt sila. Ktohovie, čo tam bolo... ale to je indi - vindi...niekto si nevie vynachváliť Antolskú, ja zasa Ružinov... 😝
Simona má ďalšie tanečné skúšky, ale našťastie, hlavný predmet má za sebou. 😵 Erika to ešte len čaká v stredu. 😔 no to som zvedavá, či sa posnaží... 😖

Kati - no ukecanosť je síce krásna, ale častokrát aj riskantná... 😀 aj my si to zažívame. 😵 A čo sa týka plienočky, skús to tak, ako mi poradila Peťova teta, keď idete večer spať (cca o 23-24,00) , tak ju dajte vtedy a potom mi Sára vždy zatiaľ vydržala. 😉 Síce pišká v polospánku, ale to nevadí...

No navarené mám, akurát spichnem dáku rýchlu polievku. 😝

cia13
25. máj 2009

Ahojte,
my sme mali full vikend oslav. V sobotu s rodinou a v nedelu s kamosmi. Vcera nas tu bolo 17ks, z toho 7 deti. Tak bolo veselo a super, fajne sme si ugrilovali rozne maska, zeleninkovy salatik, domaci chlebik. Takze sme boli vecer strasne utahany aj s muzom.
V nedelu doobeda sme boli pozriet to nase steniatko, tak v piatok vecer si ideme pre nasu Ellu. Uz sa tesime a snad to vsetko co s psikom suvisi aj zvladneme.
Barborka je uz dnes v skolke, tak sme si s Bibi trosku uzili doobeda samotu a teraz pekne spinka. Neskutocne teplo je, veru uz by sme aj bazeny mohli nafukat.

dadka - nejako nie som v obraze, co sa deje na Antolskej, ale neboj, vsetko dobre dopadne a budes nam pisat, ze druhy porod bol ovela lahsi

natana
autor
25. máj 2009

čafte babule

musim isť kuk na net čo sa robi na tej antolskej bo ani ja nie som v obraze.
Dadi neboj, bude všetko dobre. nešťastia sa stávaju stále a všade, ale tebe držíme palčeky, tak to zvladnete bez problémov 😉

Deni nepojdeme, lebo Nati je chora, a von ideme so sárou len niekde poblíž. hadam buduci tyžden bude pekne.
Ani som nevetušila, že je chorá, len som sa s nou objednala v piatok na výtery. lebo už dva mesiace vkuse soplí, aj ked davam bioparox potom chvilu dobre a zase huste zelene sople, tak že dojdeme na výtery. lenže jej tie sople aj zatekajui, tak občqas ma aj kasel, ten zase likvidujem solmucolom, no ale kasel sa zhoršil cez vikend, tak že nech ju popočuva a zápal priedušiek. ani len zvýšenu teplotu nemala. no ešte že sme to podchytili včas. takže bude týžden doma. a predsa má len sedem, tak nechcem ju nechavat dlho samú doma a ta zoo je min. na tri-4 hodky aj s cestou
deťom držím všetky palce čo mám, nech dobre dopadnu na skuškach a simke nech sa moc nezošupe ☹
Inak aj ja mam tu špirálu, len som si ťapša nevšimla že je vodeodolna a tak sa mordujem s odličením 😠

Dnes som bola nachvilu s malou a sestrou a adamkom na hrádzi, ale des, cesta tam ok, ale nasa hviezda pri druhom bufete zbadala hojdačky, tak stale mrnčala, že hojdi, hojdi, tak nakoniec sme išli na tie hojdačky, lenže potom ani za svet domov, revala mi celu cestu za uchom, aj vyskakovať sa posušala (ešte že to ma aj popruhy 😀 ), potom nechcela zliesť z biku, dať dole prilbu, stále rumázgala. potom doma scény, nechcela jesť polievku, až po hodine, čo som ju dala už hladnu do postele, si to rozmyslela a trochu zjedla, a aj to len preto že chcela druhe. no som vynervačená. Vraj to iste stvarala aj včera v Kutoch. taticek si trošku užil 😀

luci neboj havoška zvládnete, len musite zadat pravidla hned na začiatku, čo smie a čo nie. a hlevne deti nech ho nerozmaznávaju a neničia ti autoritu. Uvidiš, za rok si bez nej nebudeš ani vedieť predstaviť, že by ste ju nemali.

ozaj babky, neviete, kde maju pekne riečne perly v striebre alebo bielom zlate. kamoške chcem kupit na 30tku (ale žiadne prehnane vyzdobené zirkonmi, jednoduche)

natana
autor
25. máj 2009

no už som to našla, je to veľka tragedia, ale dadi ty si zdrava mlada babizna, tie dve boli už po tridsiatke a v to veku bývaju častejšie komplikácie. a možno mali aj nejakú skrytu chorobu, čo lekarom nenahlasili vopred. nič sa ty neboj, bude to dobre 😉

petra25
25. máj 2009

ahoj babule
este som vas nepocitala, ale pojdem na to
my sme opat vikend stravili na chatke, bolo uzasne, v sobotu sme grilovali, potom prisli znami, hralo sa na gitare, bubnoch, mala tancovala o dusu, aj karty sme mastili aaa vyhrala som -mam zarobene 5 eur 😀 , v nedelu sme isli az poobede, boli tam aj ti kamosi, baby sa pekne hrali v piesku, ale hlavne macali v starej dedkovej vani 😅 napapali sme sa hordy jahod -zaujimave v sobotu ich nechcela a v nedelu zjedla "za kybel" 😀 ceresien, hrasku, no prosto super 😵 prihodim aj nejake fotecky
ozaj, deni, majuss, na kuchyni nie je co fotit, menili sme len dosku, aby som tam mohla zasunut umyvacku, takze ziadna slava, mam ju uz 5 rokov 🤐 ale zato umyvacku si neviem vynachvalit 😵

no prave vstala mala dama, dudku stale nemame, v noci je to pohoda, ale s poobednym spankom sa trapim, idem ju posadit na nocnik a hadam vas este pocitam

petra25
25. máj 2009

Dadi, neboj, urcite vsetko dobre dopadne, je to smutne, takych pripadov sa stava vela,ale urcite to nie je tvoj pripad-toto je zaujimava stranka, je tam aj kolko detieciek sa denne rodi 😵
http://www.worldometers.info/sk/

miri, dufam,ze Nati budecoskoro v poriadku 😔 vylet ste mali zaujimavy 😅 ale neboj, pozna to vacsina z nas, ked nas dietky privadzaju do sialenstva 😝 mimochodom kuk IP

cia, tak aj vy ste si uzili paradny vikend 😉a verim, ze sa velmi tesite na havka, urcite to vsetko dobre zvladnete 🙂

okacka, chvalabohu, ze je Simke uz lepsie, a tiez som sa dobre zasmiala na jej hlaske, rovnako ako na Mirkinej 😀
potesi 😅... 😀

majus, no s tou pracou je to na nervy, hadam sa to uz ustali a dopadne ako ty chces, drzime palceky

idem hodit tie fotecky a pojdem off, vybehnem este s malou von, nech sa trosku vyvetra 😉

natana
autor
25. máj 2009

peti ja som ti už napisala 😉

natana
autor
25. máj 2009

peti ja viem, že nie som jediná s takým dobrým a poslušným dieťaťom 😀 , u nás je to na bežno poriadku, len mi to strašne vadilo, lebo som sa musela stále otáčat dozadu a bala som sa aby sme sa niekde nevykýblili. a sceny s polievkou sú skoro pravidlom, takže neriešim, len nepovolim a bez polievky žiadne druhe nebude a potom sa len jedujem, lebo ona je veľmi vytrvava 😠

ja tiež čakam kedy sa vyspí (zaspala až o druhej, a teraz ešte drichme), tiež pojdeme von, ale asi len do obchodu a potom sa budeme motať niekde pod oknom, nech na nas nati vidí, ked nemože ist von

eros
26. máj 2009

Ahojte

mala uz chrastickuje pomalicky neni vidno,zeby sme mali kiahne.adko uz chodi do skolky,zevraj je to modny hit Kiahne bo aj ked som volala na endorinologiu na probjednanie tak sestricka povedala,ze sme dalsi v poradi.

kamoska mi predvcerom pordila syna je postavovo ako moja svatka(drnda) tusim aj taka vysoka a maly ma 3750g a 51cm a rodila normalne len,zevraj trpela v bolestiach 18h a to uz druhorodicka.

uz sa tesim ked bude piatok hadam deti pojdu 1triedou k nasim 😀 😀 zla mama som 😵 😵
no zajtra zbehneme k dr neh sa na malu kukne bo na rucicke(dlan) sa mi zda,ze ma este kiahnicky take vyrazkove

dadi ty by si sa mala kazde ranohlasit,ze si cela,ale uz mas povolene rodit 😀 😀 😀 😀

eros
26. máj 2009

A ozaj osi je kde??este je cela???nemate nik o nej info? 😨

drnda1
26. máj 2009

Ahojte,

no čo ste robili večer??? 😀 😀

Ja som sa o 20,30 vrátila zo salónu. 😖 Mala som veľa robotky, dnes to bude popri včerajšku ,,leháro,, lebo ešte potom mám klavír. Už idem iba predposledný krát, potom v polke júna máme dáke prehrávky a nimi končíme tento šk.rok. 😝
Simi má dnes skúšky z moderného tanca, ale verím, že bude mať 1, lebo to jej ide...ja som sa hlavne bála na klasiku - balet, to je hl.predmet a ten je najdôležitejší. 😎
Inak v sobotu večer som bola so Simi v Hornbachu, kúpila som ďalšie kvietky na balkón a ešte stredne veľkú ,,Sloniu nohu,, do obývačky...
Potom sme ešte zbehli do Ikei, tam som kúpila tú zábranu medzi dvere, Peťo to namontoval na balkón, tak sa už nebojím ju nechať samu, žeby tam vyliezala na stoličku... 😖 ale odkedy to tam je namontované, už ju balkón neláka. 😝

Miri - nám sa Sára na tých hojdačkách minule pogrcala, tak včera tam tiež boli a vraj sa moc hojdať nechcela... 😅 ale to ju prejde... póbede boli s tatom na bicykli tiež na hrádzi.

Luci - no super, už budete mať havinka, to je paráda...a kam po neho idete?

Dadi - ešte sa gúlaš? 😉

Ja rozmýšlam, že pôjdeme na trh tuto v Petržke a kúpime si nejakú zeleninku a hlavne - jahôdky. 😉

Peti - idem kuk fotečky.

drnda1
26. máj 2009

Pekné fotečky. Malá je stále celý tato... 😀

drnda1
26. máj 2009

Jéžiš a samozrejme želáme Natálke skoré uzdravenie, nech môže čím skôr von. 😉

cia13
26. máj 2009

ahojte,
ja som vcera zalomila pri telke aj s muzom, este dospavame vikend. 🙂
Veru, kde su nase nastavajuce dvojnasobne mamicky?

deni - po hafanka ideme do Pezinka. Tesim sa, ze mas take sikovne deticky, verim, ze aj nam budu robit len radost. Vcera akurat muz priniesol potvrdenie, ze Barborku prijali do skoly, tak uz to mame cierne na bielom. Chcem, aby sa niecomu zacala venovat naplno, mozno tanec, mozno nejaka vytvarna, to ju vsetko bavi. A rada sa plieska o zem, akoze brejk dance. Teraz na MDD jej ideme kupit skate, tu na ulici sa s kamosmi uci, tak nech ma svoj. Ona je taky chlapcensky typ. 🙂

miri - Natalke skore uzdravenie a hlavne, nech Sarka zostane zdrava. Je super, ze mozte aspon na chvilu vybehnut z domu sa vyvetrat, aj mne to bolo fajn, ked Babu bola chora.

eros - takze uz nemate pupaky? Super, aj sa mi zda, ze to rychlo preslo.

peti - pekne fotecky, herecky su obe baby 🙂

petra25
26. máj 2009

ahojte,
idem sa vam priznat, ze som malej po 6 dnoch tu dudku nakoniec vratila 😔 asi si myslite, ze mi sibe, ale ten poobedny spanok sa uz nedal vydrzat, tak ako mi predtym krasne sama zaspavala do minutky, tak sme sa teraz poobede den co den neuveritelne trapili, nechcela ist spat, utekala mi, potom plakala a takto to trvalo aj hodinu,hodinu a pol, tak som si povedala, ze asi nema vyznam takto trapit ju ani seba a hadam neskor to pojde aj same (ved mnohe ste pisali, ze ste s tym nemali vacsie problemy) najvacsim paradoxom bolo,ze ked som jej ju chcela vratit, tak zacala strasne plakat,ze ona dudku nechce, ze je kakana atd proste vsetko, co som jej o nej nahovorila-tak som ju nakoniec musela ukecat, ze mam jednu tajnu,ktora kakana nie je- a baby-ratala som to naschval -dala som jej ju a zaspala do 11 sekund 😔 tak neviem, ci som urobila dobre, sama som z toho rozhodena... v noci si ju paradoxne nepytala (resp. nepytala ju ani cez den vobec, ale nedalo sa jej spat) tak jej ju skusim nedat a nechame si ju iba taku "tajnu" na poobedny spanok, cez den s nou nechodi uz velmi velmi dlho, tak hadam som take skody neurobila, co myslite... 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre