Bábätka narodené v marci 2007

natana
6. feb 2009

no tak som sa podujala ja, dufam že sa nenahneváte 🙂

drnda1
7. feb 2009

Nehneváme.... 😉

yesno22
7. feb 2009

😵

eros
7. feb 2009

Ahojte

tak teda ste tomu dali 😀 😀 ja cumim ako saso,ze ake III pokracovanie.....tak som este nakukla do starej temy.

aj adko bol na zapise.stretla som sa tam s Verulkou bo jej deti tam tiez chodia.zapisali sme maleho ucitelky boli prijemne esteze poznali moju maminu 😀 😀 potom si adka zobrali vedla do triedy povedal im basnicku,napocital im podpisal sa nakreslil daco kym som vyplnovala.ked odchadzal si mohol nieco zobrat dostal aj farbicky a uz neviem co bo som to ani nestihl pokukat bo dosli sme domov pobalila som deti a odniesla k nasim.este aj dnes tam budu spinkat tak som si troska dobre schrupla bez toho aby ma zobudil maly ci mala 😀 😀 😀 ,ale chybali mi uz vecer.

cia no hadam ten chlapec tamnebude robit zle.bo u nas co mam pod oknom skolu tak robil detom 1 spoluziak stale zle,ale zalezi aj od rodicov aj od ucitelok ci dovolia vela.bo tu maju vyhovorky,ze nestihaju ucitelky aj kontrolovat deti bo sa pripravuju na hodinu a tak dalej.hadam ho barborka troska preplieska a nebude si moc nic dovolit.

vcera sa mi uz sem nechcelo nakuknut bo sme s hrosikom kukali film na jojke o takom boxerovi proste to bolo aj smutne a neskor aj vesele.

miri jasne ze nehnevame len ako som na zaciatku pisala som cumela kde je stara tema 😀 😀
hadam to uz pojde aj rychlejsie otvarat 😉

krasny den Vam prajem bo neviem kedy nakuknem,ale asi vecer ked tu budem sama 😀 😀

eros
7. feb 2009

Svatka mala je cely peto 😀 😀 preto mi obcas vyhrkne petko pod sem 😀 😀 supis foto 😉 😵

dadka212
7. feb 2009

ahojte 🙂

Miri jasné, že sa nehneváme 😉 si žena činu 😀 😀

Erosko aj ja som kukala ten film a samozrejme som aj rumazgála hlavne na začiatku, no čo tehotenské hormóny 😅
A v tej škole super to Adko zvládol 😉

Drndi pekné fotečky 😉 ozaj sa Sárinka podobá na tatina 🙂 ona vyzerá úplne ako dieťa z reklamy strašne je peknučká 😵

Teraz som sama, upratujem, ale nechce sa mi 😝
tato zobral malého na chatu, Maťo sa hrozne tešil, bol jak bláznivý, keď som mu povedala, že ho tam tato zoberie, oni tam robia oheň, drevo kálajú, opekajú, sánkujú sa (tam je ešte sneh a to je 15 min. autom od nášho domu) tak malý sa cíti ako v raji, ani nechce domov odtial chodiť 😀

okacka
7. feb 2009

Ahojte,
no ja som vytukana pozerala, preco si nemozem pozriet predoslu stranu, co ste vcera popisali a potom som zistila,ze mame novu temu 😵

Tak SImonka to zvladla, zaspala sice az po 21 vecer, co doma medzi pol 8 a 8 spi, ale spinkala do pol osmej, razv noci mrncala,sa jej vraj cosi asi snivalo zle, potom o pol 6 vypila mliecko a spala este. Cakala som ,ze sa mi vrhne okolo krku, ale nic take, nechcela ist domova len na babke nacapena 😀 . Vecer si muzik robil steaky, hranolky, sme sa smiali, ze nemame dceru prvykrat doma, tak ma party 😀 . rano sme si pospali, potom dali dlhy kupel, naranjkovali sa, isli este do mesta na chvilu a potom pre drobceka. Ale hned ako som viacej pochodila, islo ma zadusit, takze teraz lezim, tatino isiel cvicit.
A nevarila som nic, mamina napokon robila brokolicovo - karfiolove fasirky a aj karfiolovu polievoku, aj fanky prazila, tak nam nabalila 😵

Mati - s tou dohodou je to tak ako si pisala, dnes som to preverovala u rodicov.

Luci - hadam nebude navadzat barborku na zle chodnicky a zasa si skor myslim,ze jej bude takym odstrasujucim prikladom.

Erosko - tak si takto uzivas bez deti, ja som len jednu noc mala, ale fakt veget, ale uz mi rano chybala hrozne 🙂

Juj stretko vam hrozne zavidim, co bude s tym celoslovenskym, hm? Nastenka vybav nam cosi 😅

Peti - juuuj ako zavidim ples, my sme vlani boli, moj muz sice tiez nie je nejaky tanecik, ale na tom vlanajsom tancoval celu noc. Ale to sme boli s jeho oblubenou sesternicou, co mu je ako sestra a ta teraz lezi v porodnici s malym babatkom, takze tento rok to asi nehrozi, nemal by ho kto tahat na parket 😀 . Tak prijemnu zabavu.

Deni - mala je zlatunka.

majussa21
7. feb 2009

Ahojik.
Dlho som tu nebola mali sme pokaslany notebook tak ani neviem co ste pisali len tiez pozeram ako puk ze aka 3.cast.
My sme vcera boli s mm na pizzi mali sme 5 vyrocie tak sme boli posediet.. Dnes pojdeme pozriet kamarata maju chlapceka o pol roka mladsieho ako Sandruska a taaak..
Ozaj nechystate sa niekto na donovaly tento vikend na psie zaprahy?Lebo my chceme ist zajtra len nevieme ako to tam vypada s parkovanim..
A mm teraz docvicil a isiel sa osprchovat a mala tak vrestala ze sa chce aj ona kupat tak som ju musela povyzliekat a kupu sa spolu.. Aspon ju dam spat ked sa dokupu..

Miri super ze si sa nato podujala.. 😎
Drndi skvele fotecky mala ma nadherne tie vlasky aj s celenkou je podarena.. 😉
Dadka len si aj oddychni ked mas chlapov prec, zasluzis si.. 😎
Zuzi super ze to Adko tak zvladol, mas o starost menej 🙂

cia13
7. feb 2009

ahojte,

my sme rano zbehli na velky nakup potravin, potom rychlo porobili obed. Som sa nechala niekym inspirovat, uz si nepamatam, ale robili sme bryndzove halusky a detom perkelt. Nejako im bryndza nechuti.
Poobede pojdeme tu ku susede-kolegyni, pridu na navstevu dve kolegynky, tak pojdeme pokecat. Zajtra ideme uz od rana ku mojej mame, lebo pride sestra z Thajska, tak ideme pokecat. Bude mat urcite zazitkov vela, vravela cez telefon, ze ked bola na tej plazi, kde natacali film Plaz, tak snorchlovala so zralokmi, ktori vraj ludi nezeru. Ja by som sa na to nahovorit teda nedala.

miri - no, niektore skoly odtvaraju nulte rocniky, su urcene pre deti s odkladom skolskej dochadzky, pokial uz nie su vyslovene hrave a nepotrebuju spat. Lebo tam maju rezim podobny ako v skole, akurat ze hodiny nemusia presne trvat 45min. ked ucitelka vidi, ze deti su uz nesustredene tak si spravia pauzu. Cize je to nieco medzi skolou a skolkou.

deni - krasne fotky, ta tvoja herecka ma fakt krasne ocka 🙂

kati - ako ti bolo fajne bez Simi. Musime s muzom aj my niekedy deti dat babke.

eros - prides v pondelok? Zapis teda uz mate za uspesne za sebou, super.

petra25
7. feb 2009

jeeezis, som si prispevok vymazala 😖
u nas zatial bezny den, rano som si dobre schrupla do 10 (ma tato nechal 😉 ) mala teraz uz spi a poobede ju vezie muz k mamine teda,
okacka, aj my ideme so sesternicou, ale mojou 😉 odkedy mame marcove deticky v odstupe 3 dni, sme pomaly ako sestry, chodime spolu na dovolenky, vylety,plesy 😝 😉 a vidis, ako to Simonka u babky pekne zvladla, aj ja som sa bala rovnako, ked isla Karinka na Silvestra 1x 😅 dnes uz to bude strvty 😉
drndi, mala je bohovska v tej celenke, veeelmi jej to svedci 😵
cia, tak to sa uz tesis na zajrajsom na segru, co 😉 juuuj, take Thajsk, isla by sooom
Majussa, na tie zaprahy veru nejdeme, ale musi to byt krasne, zober urcite aj fotak, nech sa pokochame 😉
Dadi, tak ty si dnes slamenna vdova 😉 poriadne si oddychni, takych dni budes mat o chvilku uz malo 😅 kasli na upratovanie, poriadne si to uzi 🙂
erosko, tak aj ty si bezdetna, obcas to dobre padne, ze? ale veru skoro chybaju krpci nasi 😅

petra25
7. feb 2009

jeeezis, komu som tu este okrem Dadky posielala tel. cislo, som napisala zlu predvolbu - 0904 nieee 3, prosim opravte si to, kto to bol, pardooooon 😅

dadka212
7. feb 2009

Peti opravené 😉 a dobre sa zabavte na plese 😵

Okačka super, že to Simonka tak zvládla 😵

Majusa gratulujem k 5 výročiu 😀 😵 a na tie záprahy veru nejdeme...

Cia, ako to ubehlo len teraz si písala, že tam ide a už je sestra doma 😎 verím, že sa na ňu tešíš 😉

drnda1
7. feb 2009

Čaute,

no ja som dnes okolo obeda bola kuk v tom salóne, kde by som mohla byť... no uvidíme, ako to výjde. 😝 Mala som z toho taký zmiešaný pocit.

Ja som varila tie brokolicové fašírky so zemiakmi, práve sa tým Sára kŕmi. 😀
Tato došiel z bicyklovania, teraz leží vo vani. 😝

Peti - príjemnú zábavu, aj ja by som šla hneď na ples. 😉
Luci - no super, segra bude mať iste plno zážitkou a neskôr aj fotiek. 🙂
Majus - nechystáme sa na záprahy, ale môže to byť fantastické...potom zreferuješ. 😉
Svatka - a naše deti vaši nechcú? 😀 😀
Kati - steak by som si veru dala...mňam...my pôjdeme (dúfam) na budúcu sobotu niekde v rámci Valentína... 😝 asi opäť na činu, aj minulý rok sme boli...
Dnes by sme mali ísť večer k známym na suši...ešte som to nejedla, ale aspoň by sme troška vypadli. 😝

Svokra si ide asi dať robiť mojim spolužiakom skriňu vstavanú s botníkom do chodby a aj skrinku na WC, tak zasa budeme o trolinka modernejší. 😀 😵

dadka212
7. feb 2009

ahojte 🙂

tato išiel hrať futbal, tak sme s malým sami 🙂
...dnes som mu chudatku po kúpaní trocha pretiahla vtáčika na jednej strane...bŕŕŕ až ma zamrazilo, sa mi mykol a ja som viac potiahla, lebo mu tam stále dávam na večer framykoin inak mu ho nenaťahujem a odtial mu teraz vylieza taký biely maz 😝 ale už mi to nedá kuknúť, hovorí mi, že ne lebo som mu tam urobila bobo 😅 tak som mu tam striekačkou dala toho repíka a chudatko tak plačkal, že ho to bolí ☹ no ale hádam sa mu to čoskoro uvolní, lebo tam má toho mazu požehnane, fuj ja som taký človek, že by som všetko vytlačila, ale nedá si to 😅 asi som mala byť kozmetička 😀

natana
autor
7. feb 2009

čafte žienky

tak ja sa pridávam k bezdetným. Natisa nasáčkovala k mame a tatinka som poslala s malou k svokre, tak som si v klude dorobila robotu a kukam telku a konečne sa dnes vydrichmem do ružova 😵
zajtra ma sice čaka upratovanie, lebo kym som ja doobeda bola s nati v škole na športovom dni, tak tato so sárou tu asi hodili atomovku. ale vobec mi to nevadi, ked som sama doma 😎

dadka212
7. feb 2009

Miri super 😉 takže si dnes slamená vdova a ešte aj bez detí, tebe je dobre 😀 😵

natana
autor
7. feb 2009

dadi hej ked už mam robotu hotovu, tak mi je sveta žiť, bo vždy ked som bola sama mala som robotu a makala som do poslednej minuty

cia13
7. feb 2009

ahojte,
ja som prave dopiekla kolacik, pockam kym vychladne a este ho natriem plnkou a slahackou.
Dnes sme boli u susedy a bolo super, sme sa nasmiali, deti sa pohrali. Bibi tam padla so schodov, doma nemame, tak chodila stale hore dole a asi sa zle chytila a zletela take 4 schody, roztiahla sa ako zaba, ale nastastie sa nebuchla, len zlakla.

miri - tak si to uzi, oddychni

dadi - pekne fotky a snad Matuska uz zajtra pipik boliet nebude

dadka212
7. feb 2009

Miri aspoň teraz si to uži 😉

Cia ďakujem 🙂 a super, že ste si oddýchli 😉 ty si tiež taká šialená jak Mirka, že po nociach pečieš 😀
inak ja keď vidím schody a Matúška pri nich je jedno či je tam ten schod jeden alebo 20 tak ma chytá panika, on je taký šašo-jašo sa dokáže potknúť na rovnej zemi a čo by bolo po schodoch 😅

No ja som pred chvílkou uspala malého tak teraz kukám telku a papuškám zmrzku 😀 Maťkovi som rýchlo nakukla na pipuláka a ja som mu stiahla jednu polovicu 😝 a keď som mu to pred spaním vymývala tak plačkal, že ho bolí pipulák, nech mu ho pofúkam ☹ krava som sprostá, načo sa mu toho chytám, on by si to stiahol pomaličky sám tak ako doteraz 😔 no len dúfam, že mu to skoro prejde...

natana
autor
7. feb 2009

luci, nerob chute pred polnocou ☹

dadi, no mate s tým pipulakom starosti, pofukaj aj za nas

dadka212
7. feb 2009

ďakujeme 🙂

natana
autor
7. feb 2009

čo kukáš?

natana
autor
7. feb 2009

no už tlačím aj ja. namazala som si chleba a krajam si k nemu aj plesnový syrčer so zeleným korením vo vnutri, mnmky

dadka212
7. feb 2009

Vieš čo ani nič, stále prepínam 😀

dadka212
7. feb 2009

mňááám, ja milujem plesňové syry, ale teraz sa ich musím strániť ☹ ale občas taká nivová omáčka mi neuškodí 😅

natana
autor
7. feb 2009

ja som jedla aj ked som bola tehotná, akosi mi vtedy chutili ešte viac. a ved ked to uvariš do omačky, tak je to ok

dadka212
7. feb 2009

šak v omáčke ich jem, ale ja ich milujem "len tak" 😵 a keď každú chvílku počujem o listerióze tak radšej si nechám zájsť chuť na surový syr 😝
...inak podla toho na čo mám chuť sa ani nedá zistiť čo by som mala čakať 😀 ja jem všetko doradu 😅

natana
autor
7. feb 2009

no keby sme ako tehule nejedli nič čo nie je košer, tak by som asi umrela od hladu

dadka212
7. feb 2009

tak ja to až tak nepreháňam, jem vlastne všetko ale s mierou, len predtým som jedávala tie syry denne aj 2 hermelíny a nivu atď. a teraz mám na to tiež stále chuť, ale často to ošálim parenicou 😀 aj hríby jedávam aj hocičo...

natana
autor
7. feb 2009

jaj a pekne fotečky. to je ten zemiak z Toy story, že? matúško je fešák, presne moj typ, kebyže som mladšia 😀

dadka212
7. feb 2009

ďakujem 😵 no to je ten zemiak, dostal na vianoce a už ho krásne vie poskladať sám 😵 je k nemu aj teta zamiaková 😀
...a Maťa už nechaj radšej pre Sárinku 😵 by sa hodili k sebe 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre