• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Banskobystričanky II. Pridajte sa

16. februára 2016 
alienka-ano boli sme vcera, dobre bolo, zbehol nam cas :sweat_smile: no ale samozrejme, ako vzdy neboj o nic podstatne ste neprisli :wink: :wink: :slight_smile:

ako ako je tebe?citis sa lepsie?

my sme boli na sretku, bolo fajn, teraz sme prisli a hned Saska odpadla..taka už bola unavena...ale apson sa vyhrala, tak aj nabuduce... :wink: :slight_smile: :slight_smile:
20. mar 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Malí zaspali okamžite po uložení do postieľok, nestihli ani zaprotestovať :grinning: . Simonka som dokonca už z auta musela niesť na rukách lebo mal namiesto očiek iba štrbinky :grinning: . A za nás môžem povedať, že bolo super, super a ešte raz super :dizzy_face:
20. mar 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kam mam dat fotky????dakujem :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. mar 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nikusa, nezmestí sa to do albumu drahotina? Joj, musím ísť pozrieť do IP, tam mám niekde nové heslo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. mar 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nikus, tak aspon Ti bude Saska lepsie spinkat /mozno aj dlhsie/, ked sa vyblaznila v MC :slight_smile:. Muselo Vas tam byt vela, som zvedava na fotky. Tak na hudobnej sme teda o nic neprisli, aj som si myslela. :grinning: No a vdaka za opytanie, vcelku ok, aj ked po tyzdni Atb by to mohlo byt aj lepsie.
20. mar 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej tak mne si lianka pospala v kociku hadam 20 minut a ked sme dosli domov tak sa prebrala a je svieza ako rybicka :sweat_smile: to sa dalo cakat

ale bolo super medzi detickami :slight_smile:

som zvedava na fotooo :slight_smile:
20. mar 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, hodte rychlo dake fotoooos :grinning:
20. mar 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam dat meno-banskobystricanky a heslo drahotina??nechce mi to ist, asi mam niekde chybu :unamused:
20. mar 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nikusa IP :wink:
20. mar 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
júúúúúj nemohli sme prísť mrzííííííííma bo som chcela stretnúť aj staré bystričanky no možno na budúce a tak som sa tešila to preto :confounded:

janka želám Jankovi rýchle hojenie a je fajn že sisi vydupkala zostať s ním :wink:
20. mar 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dajte fotky do druheho albumu lucka0122 a heslo 0122
jaj luckaBB tam je novy album pre nas
dala som fotky do drahotiny, ale nevosli vsetky...teraz pozeram ze aj luckaBB je album ale to už nejdem nanovo nahadzovat...

juuj, Rumka skoda, ze sa vam nepodarilo prist, hned sme sa na vas pytali...tak hadam nabuduce :wink: :wink:
20. mar 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikuska tak hod tie ostatjne do luckaBB ale su super fotky
20. mar 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
velmi pekne foto, som sa zasmiala :slight_smile: :slight_smile:
20. mar 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si vytvorila vlastný album, tých fotiek nie je veľa, nabudúce hádam stihnem viac pofotiť :wink:
20. mar 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krtkovia vstali...
20. mar 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, perfektne fotocky, deticky krasne :sweat_smile:
Lucka, z Lianky je uz riadna slecna :dizzy_face:
20. mar 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ta fotka, co Saska cese Lianku nema chybu :grinning: a asi aj Simonko chcel, nie? :grinning:
20. mar 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka asi áno :grinning: . Je pravda, že česanie sa mu páči, či už ho češem ja alebo on češe Simonku :wink:
20. mar 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka dakujeme :slight_smile: no veru davno sme sa nevideli, tak nam medzitym aj deticky vyrastli :dizzy_face: Simonko zlaty asistoval, ale najlepsia bola Simonka, sama sa hrala, vyberala si pastelky z krabice, potom nahle vstala prisla k lubici a dotiahla ju k cudzim piskotkam, ze ci si moze zobrat. Tak jej lubka dala a boli obe spokojne :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no slušne vychované dieťa :grinning:
20. mar 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babky
Kde sú fotky?
20. mar 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubica jedny nájdeš pod nickom drahotina a niekoľko je ich aj v mojom albume, ktorý som špeci založila :wink: .
20. mar 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simonka sa nestrati :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak som rada ze sme boli na tom stretku, bolo super..... :slight_smile: :slight_smile: A kolko vela nas tam bolo to som necakala :wink:
Idem pozriet foto, aj ja dolozim, ale napiste mi niekto do IP ze ako??? :confused:

To mate pravdu s tym unavenim deticiek, aj Vaneska ked sme prisli domov, ledva zjadla polievocku a odkvecla a aj celkom fajn si pobuvinkala 2 hodinky co u nej je vela.... :slight_smile: :slight_smile:
20. mar 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéééééééj, to sú pekné fotky.... :slight_smile: :slight_smile:

Ja som tiež pridala, ale do mojho albumu "Stretko Banskobystricaniek", tak kuk kuk...... :wink:
20. mar 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej áno Krásne fotočky:slight_smile: Ja mám len jednu len stále fičím len na mobile bo PC bude opraveny až budúci týždeň tak potom doložím A koľko nás tam bolooo A to neboli všetci
20. mar 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby mohli sme aj mi prist potom ma to stvalo...ale co uz o tyzden v piatok pojdeme--.. :slight_smile:
20. mar 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasné Lucka O týždeň
20. mar 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok