Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

margaretka11
4. mar 2009

aj ten nurofen daj 2,5 ml 😉 , ale až 4 hodiny po panadole 😉

lucka0122
4. mar 2009

ahoj margaretka ja som dala panadol 5 ml ako tam bolo pisane a ay po 6 hodinach mozemn dalsie.....

margaretka11
4. mar 2009

Luci, mne poradili toto v lekárni. Ale vtedy nedávaš 5 ml, ale iba 2,5 ml panadolu a po 4 hodinách dáš 2,5 ml nurofenu. A kedy máš teraz dať panadol?

lucka0122
4. mar 2009

dakujem babulky dufam ze to uz klesne bo sa bojim.....

mihanka
4. mar 2009

ahojte... juj to ma lucka mrzi... mate to horsie, simonka mala len mierne zvysenu, bez potreby cipku, ale dala som jej na obed stvrtku... cervene ma obe nozky, ale menej ako minule, tiez sme dali homeopatika THUYA Occidentalis, to poradila Luciiinka, neviem ci to pomohlo... inak bola cely den zlata, trosku umojkana, ale to je normal chudiatko moje, na druhej strane po dlhej dobe zaspinkala vecer sama...
lucka potom napis ci je uz lepsie, snad pomoze ten sirup... 😔

sia222
4. mar 2009

ahojte kočky.na starej teme bystričanky ste niektorá písala,že nefunguje sono v poliklinike.To si prosím ťa myslela polikliniku v Roosveltke?dufam,že nie bo chodím počas tehu len tam.Ďakujem za odpoved

lucka0122
4. mar 2009

no horucka zatial klesla a len dufam ze v noci sa uz neobjavi....margaretka teraz panadol o dvanastej ale ak nebude mat teplotu tak mu ho nemusim davat nie?

margaretka11
4. mar 2009

Lucka ak nebude mať teplotu, tak mu ho nemusíš dávať. Potom už budeš vedieť, že je to na dobrej ceste 😉

lucka0122
4. mar 2009

juj no boola by som rada keby nemal teploty ja sa bojim ked je horuci.....
moj chrobacik maly...velmi ho lubim ako kazda mamina svoje babatko....

margaretka11
4. mar 2009

Lucka ja ťa chápem, ja tiež prežívam každú teplotu pri malých. Nie je to nič príjemné, keď sú deti choré 😔

alysea
5. mar 2009

Lubi gratulujeeeeme veľmi sa tešíme, prajeme veľa zdravíčka Vám všetkým a vychutnaj si tie krásne chvíle na plno 🙂

mihanka
5. mar 2009

ahojte...
sia222, ja netusim, ci funguje ci nefunguje...

lucka ako Patko??

alysea, ahooj, ako sa mate? 🙂

gurti
autor
5. mar 2009

sia222 myslela som sono v poliklinike, cize v nemocenskej pri Priore, takze sa neboj...teba sa to netyka 😀
lucka0122, dufam, ze Patkovi je uz lepsie a teplotka klesla
alysea....ahojki, ze sa aj ukazes?! 🙂 mate sa???

gabii83
5. mar 2009

juj luci je mi to luto ze este stale horuckujete, nech to mate uz za vami cim skor..

ja by som najradsej ani nesla na to ockovanie, ale samozrejme idem

mihanka - dakujeme za tu novorod. vlozku do vajca, predsa len sme ju do toho dali, ale na tej dlhej ceste jej to nepacilo, stretneme sa na namesti, alebo zoberiem to na stretko zo sebou?? budem mat to v kazdom pripade u seba, keby sme nahodou stretkli, aby som ti to mohla dat... dakujeme
dneska ideme domov ale az vecer bo Tomino pracuje a az potom pride po nas
vam prajem pekny den, uz tesim sa domov uz je nam to trosku dlho... nic nema svoje miesto, nic nie je ako doma, chyba postieelka a vsetko....
tak zatial sa majte pekne, tesime sa na stretko a vobec na BB, kto by to myslel este pred rokom 🙂 😀

lubica69
5. mar 2009

Ahoj babky
V prvom rade drobčekom po očkovaní prajeme skoré ustúpenie bolesti a horúčky-MIhanka,Lucka
My sme boli včera na chvíľu v BB alemalý bol zlý Normálne začína vymýšľať,že nechce poobede búvať No som hotová Lebo on je potom zlý.mrzutý a ja tiež z neho... ☹
Inak počko zas nááádhera

majasa
5. mar 2009

ahojte babenky

rumka
5. mar 2009

ahojte

lucka nám zaberal čípok a studené obklady no dúfam že sa máte už lepšie

westka
5. mar 2009

ahoje baby potrebovala by som surne poradit nejakeho dobreho gynekologa lebo moja gyn ma aj napriek tomu ze mala este pracovnu dobu nezobrala a mam problem. prestala som maleho kojit ale mlieko sa mi tvori nadalej a mam bolestive prsniky. a doktorka ma odjednala o 3 tyzdne. ze ona ide na dovolenku. 😠

rumka
5. mar 2009

jéééééj westka 😨 no ja chodím k Zvarovi presťahoval sa do podlavíc - povstalecká 30 tu je tel. kontakt 4124141 držím palce a niekedy sa tu ukáž 😉

lucka0122
5. mar 2009

ahojte moje mile poradkyne 🙂 tak dnes uz teplotka neni zatial dufam ze uz nebude....som v sasovej pri mamine tak na stretko v piatok 13 teho sa tesim.papa

tilky
5. mar 2009

ahojte

Lucka to nás teší že je už Paťkovi lepšie a proti čomu vás to očkovali v 9.mesiaci nech vieme čo nás čaká?

lucka0122
5. mar 2009

ja ani neviem pneumokok a ta co sa musi tri krat sa to ockuje.....daka infarix ci co....

gurti
autor
5. mar 2009

lucka0122, to vam pichli naraz prevenar aj diteperku??? 😨 ...to je dost sila, ale aspon to uz mate skrku. Nam maju o dva tyzdne ale len diteper, nasa dokyna to ockuje zvlast.

margaretka11
5. mar 2009

Ahojte.

Lucka som rada, že je maličkému už lepšie 😵

alysea
5. mar 2009

Ahojte 🙂 máme sa celkom fajn, ďakujem. Peťko bol tri týždne chorý, teraz je prvý týžden v školke tak uvidíme do kedy, lebo sa mi už zdá, že zase začína mať sople☹ Ja v robote total hektika, toto je asi najhoršie obdobie doteraz, tak som rada, ak Vás stihnem aspoň sem tam prečítať. Mala by som písať diplomku a ani k tomu sa nejdem dopracovať. Čítala som, že aj stretko mávate, však to môžte dojsť v rámci vychádzky aj ku mne na rektorát, nech Vás vidím, hehe 🙂

mihanka
5. mar 2009

ahojte...
lucka, som rada, ze to preslo... aj nam pichaju aj hexu aj prevenar spolu... ja som sa na to pytala preco, lebo niektori lekari su proti pichaniu naraz, ze to velmi zatazuje organizmus, preto tie reakcie ako teploty... ale ze takto sa ovela lepsie vytvaraju protilatky, ked sa to pichne naraz a vakciny uz nie su take ako pred 2 rokmi, ze tie reakcie su naozaj ojedinele...

gabi, nemas zaco, som si myslela ze si to este nechas, kym to budete potrebovat... 😉

alysea aby si nebola raz prekvapena a nedokvitlo ti tam zo 8 kocikov... 😀

westka, su homeopatika na zastavenie laktacie... bud belladonna, mozno 15tka, alebo ricinus tiez take nejake cislo... 😉 len aby uz nebolo neskoro a nemala si zapal... 😔

alysea
5. mar 2009

mihanka však kludne 🙂 budem robiť nábor nových študentov a študentiek 🙂 porozprávam im o mobilitách do zahraničia 🙂)))) a keď Vás nebudú poslúchať v puberte tak ich vyšleme 🙂

margaretka11
5. mar 2009

Ahojte. Mihanka, keď spomínaš to očkovanie, ja som bola tiež prekvapená, že očkujú naraz aj dve vakcíny. Nám to totiž nerobili, vždy sme išli iba na jedno očkovanie. A neviem, či je to ojedinelá reakcia, že deti majú po takom dvojnásobnom očkovaní vysoké teploty alebo iné ťažkosti lebo aj u našich dvojičkárok sa vyskytlo dosť problémov a dokonca aj febrilné kŕče 😔 . Som rada, že mojich malých takto neočkovali.
Mimochodom, už som videla Awake 😉. Videla si Americkú kliatbu? 😉

rumka
6. mar 2009

ahojte aj naša dr. pichá obe naraz Lucka asi 2x mala teplotu ale nebolo to také hrozné ako u Paťka

lucka0122
6. mar 2009

ahojte tak super teplota uz nieje....tak som rada....a vy ako?my dnes ideme do kauflandu.....a potom vonka prejst...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre