Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

rumka
6. mar 2009

dobrá správa lucka 🙂 😅 no my von asi nič furt pršííííííííííííííííííííííííí ☹

jerry
6. mar 2009

ahojte, môžem naskok?
u nás neprší, u nás leje ☹ ešteže som baby "vyvenčila" doobeda, to by s nimi zasa doma bolo o nervy 🙄

rumka chodiš s malou na to cvičenie do centra? My sme ešte ani nezačala lebo kočky boli choré a teraz neviem či sa mi to už oplatí.

rumka
6. mar 2009

ano chodím trochu sa nám to poposúvalo lebo jej chorá aj p. Sabová

margaretka11
6. mar 2009

Ahojte 🙂

Lubi, maličký je nádherný 😵 . Som zvedavá aj na ďalšie fotky 🙂

vodniicka
6. mar 2009

ahojte..
lubica..noooo tes sa..mozno to nebude to iste, ale Robin prestal okolo 2 rockov spavat na obed..az vecer..a presne ako hovoris..ked uz bol unaveny, tak bol neuveritelne protivny..ale nastastie v skolke sa vybuva..ked je doma ako kedy, ale skor nie ako ano..ja som ho musela niekedy uspavat..alebo lahnut si s nim a kukat si knizku alebo rozpravku rozpravat..a niekedy zabuval..
vidim, ze same chorobky, aj my sme chori, ale iba nadcha a trosku zvysena..a mame prazdniny v skolke tak veselo..
uz su fotky maleho Filipka???? idem mrknut 😵

margaretka11
6. mar 2009

A Filipko naozaj vyzerá, že sa podal na ocka. A je sladučký, také bábo malilinké 😵 😵 😵

lubi22
6. mar 2009

Ahojte 🙂

Margaretka Ty si rychlejsia ako ja 😀

Dakujeme Vam velmi krasne za vsetky gratulacie 😵 Filipko teraz buvinka, je so mnou aj manzel, tak mame chvilocku casu, nez sa zobudi a pojde papkat 😉

margaretka11
6. mar 2009

Lubi tak si to užívaj, neviem sa nato tvoje drobuliatko vynadívať, je úžasný 😵 😵 😵 . A Samko mu doniesol autíčko, to je zlatý braček 😵

vodniicka
6. mar 2009

ahoj Lubi ty si uz domaa????
tak vsetko najlepsie 😵 😵 malicky je krasny a fakt je na tatina...som neverila najprv..ale fotky presvedcili 😀 ako reagoval Samko?? hm? a ako sa mas?

vodniicka
6. mar 2009

jaj 😵 nie si 😅

lubi22
6. mar 2009

Vodnicka, Margaretka dakujem krasne 😵

Samko videl Filipka hned na druhy den, pekne ho pohladkal, doniesol mu auticko, aj odsledoval ci ma vsetky oci, usi a nostek 😀 Ale potom ho uz zaujimalo daco ine. Doma ked manzel pustal video kde bol Filipko taky cerstvo narodeny a plackal, tak Samko skonstatoval, ze to je macka a nie bracek 😀 Nastastie Samkovi vobec nechybam, ani si nespomenie na mna, mne je bez neho omnoho horsie, uz sa tesim na pondelok, ked nas pustia z porodnice, velmi mi chyba.

vodniicka
6. mar 2009

😀 😀 😀 tito krpci vedia obcas zahlasit 😀
no to verim, ze ti chyba, mne tiez chybal Robino..ale uz je o chvilku pondelok..este si oddychni 😎

vodniicka
6. mar 2009

ja si tak neviem na tuto dvojku zvyknut..to je take rusive..

lucka0122
6. mar 2009

lubi filipko je krasne babatko.....

rumka
6. mar 2009

lubi Filipko je taký krásnučký 😉

jerry
6. mar 2009

lubi gratulujem k drobčekovi, je to krásne bábätko 🙂 . Prajem veľa zdravia a mliečka a aby ste sa čo najlepšie a najprýchlejšie "zladili" 😉

Tiež mi naša Lucka veľmi chýbala keď som bola v nemocnici, ale nechcela som aby prišla. Bála som sa, že nebude chcieť ísť domov a bude plakať.Ked som však chcela aby prišla (išli sme už domov) ani za svet sa nechcela obliecť, ostala doma so susedou. Ale Tinku ľúbila od začiatku 🙂
Sú nádherné ešte aj ked sa škriepia 😀

lucka0122
6. mar 2009

no tak mi uz spime konecne lebo bol zlostny...v piatok dufam ze prideme.....kto pride ci este neviete?

gabii83
6. mar 2009

lubi Iko je krasnuckyyy

svagrina ma Filipa a volaju ho Iko 😵

juj tie oranzove post. pradla a steny a tie deky, mi sme mali ružovéééé
a v ktorej izbe si?? ja som sa tam normalne citila dobre.
odovzdaj prosim sestricke DENISE moj srdecny pozdrav. Leikyna mamicka. bude to vediet
dakujem 😉

zucka
6. mar 2009

Bože Lubi...keď sa mi narodila Tánička, tak som povedala, že už druhé nechcem...ale teraz, keď tak rýchlo rastie..už nie je miminko☹ Neviem, či mi to nebude ešte niekedy chýbať, taká malá Bodka - tak som ju volala keď sa narodila... Tvoj Filipko je krásny...🙂

mihanka
6. mar 2009

lubii, ten je kraaaaaaaaasny, ja sa tiez neviem vynadivat a ako kraaaaaasne si ho Samko obzera... no prajem ti nech ti to co najskor prejde a ste aj so svojim maciatkom doma 🙂

alysea, juj nestras ze puberta, so simon sme dohodnute ze bary a diskoteky od 25tky 😀 vsak rumka, my sme tiez zacinali s flakanim sa len v 25tke... 🤐 🤐 🤐 🤐 😀 😀

margaretka, ved prave, ze su tie vakciny setrnejsie a lepsie ako boli, preto sa pichaju aj naraz... ale tie reakcie sa u niekoho dostavia, asi to zalezi aj od momentalneho stavu organizmu miminka... 😔
a nie este som nevidela, ako sa to vola v aj? 🙂

vodnii, ak bude simonka po mne, tak tiez predstane skoro spavat cez den... 😖 ja som v skolke nikdy nespala, len fingovala 😀 😀

zucka, neboj to prejde, aj ja som chcela aby simonka zostala taka mala skvrnka... 😵 ale teraz som stasna ze je uz take mimino riadne, a tesim sa na to ako bude rast, aka bude, hoci naozaj si to clovek nestiha vychutnavat, preto chcem dalsie mimi urcite... 🙂

ja som dnes sama doma, polovicka oslavuje na chate 30tku dvoch kamaratov, som im upiekla tortu... dufam, ze mi z nej nechaju, alebo bude taka hnusna ze mi zostane cela...
na provokaciu...

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

a sorry za roman... 😖

margaretka11
6. mar 2009

Mihanka ty si ale provokatérka, tá torta vyzerá úžasne a chutneeee, mňaaaam 😀 . Ten film sa volá An American Haunting 😉

lubi22
7. mar 2009

Dobre ranko 🙂

Dakujem krasne vsetkym 😵 😵 😵

Filipko mi buvinka, rano stiahol 60 ml, to by mal tak 40 😅 Tak dufam, ze budeme mat mliecka dost. Cakam, kedy nam donesu ranajky 🙂

Gabi som na nadstandardnej izbe, ale ta fotka je este z oddelenia kde je JIS, tam som lezala jeden den po sekcii. Sestricku Denisu urcite pozdravim, je hrozne zlata, vcera tu bola pri mne asi pol hodku a venovala sa mne aj malemu ohladom kojenia.

Jerry za mnou chodi Samko kazdy den, teda okrem vcerajska, a nastastie v pohode, je tu hodinku dve, ja mam sancu aspon na par pusiniek a potom mu vobec nevadi ist domkov. Odvcera tu je na izbe so mnou aj manzel, tak sme volali starkej, ze ako Samko, ale ten nas nespomenie ani raz. Ze spinkal celu noc v kuse od pol 9 do rana do pol 8, co nam sa veru este nestalo 🙂 Takze je v pohode, ale uz sa ho neviem dockat, uz sa iba dvakrat vyspim a budeme domka vsetci spolu. 🙂

alienka
7. mar 2009

Jeeej Lubi, krasne fotocky, Filipko je nadherny 😵 😵 😵, ale zase cely manzel 😀. Samko zlaty, ako pekne privital braceka, este aj auticko mu doniesol, mile. 🙂 A super, ze uz mas mliecko, Filipko je teda riadny papkacik, asi chce dobehnut Samkove miery 🙂. Tak este dako prezite ten vikend a v pondelok sup sup domkov.

alienka
7. mar 2009

Asi musite castejsie nechavat Samka u starkych, aby si navykol na takyto spankovy rezim 🙂 😀.

lucka0122
7. mar 2009

ahojte dnes je krasne boli sme uz aj vonku a teraz spinkame doma..

majasa
7. mar 2009

aj my sme boli vonku... je super

tilky
7. mar 2009

ahojte

kde ste všetky? no asi na hokeji

gabii83
7. mar 2009

dakujem, ano je naj sestricka, aj s nami bola vela vela a venovala sa nam vela casu raz tam bola 1 celu hodku je velmi mila

u kt. dr si rodila??
necitala som zv porodnicu mozno tam je, tak si to uzi ahoj

a baby aj aja chcrem 2 babatko ale mi chceme chlapca a bude sa volat ALEX, alebo OLIvVER

inac BB prehrala na Ke pozera niekto hokej ??
aj mi sme boli vonku predpoludni mala bola so svokrovcami na 3 hod a popoludni so mnou na 2 😀 😀
bolo carokrasne pocasko vonku

gabii83
7. mar 2009

pozrite aka dobra cena aj sa mi celkom pacil tento kocik, co vy na to??
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=792897

lucka0122
7. mar 2009

ahojte gabi...pekny kocik...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre