Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

nikusa9
2. nov 2009

ahojte- aj my by sme prisli, ak sa nic nezmeni 😉

zajtra by sme chceli ist pozriet do mostika, nikto sa nechystate?

zucka
2. nov 2009

Ahojte, Lucka mne chodia dve platby - rodičovský príspevok - 164,22 a prídavky - 21,25.
Dnes sa mi malá zobudila s opuchnutou ľavou stranou tváričky, aj očko mala opuchnuté - nechala som to tak, že ak to má zaležané (lebo bola úplne v pohode, bez plakania), cez deň jej to viac-menej zmizlo, ale poobede sa mi zobudila opuchnutá znovu. Takže zajtra idem k dr. Uvidíme, čo povie. Ak to prejde a bude OK, tak by sme sa pridali. Kde a o koľkej stretko?

mihanka
2. nov 2009

ahojte, tak streda zatial plati, o kolkej? tak skor moze byt? okolo 9?
zucka v dieceznom, tam sa zvykneme stretnut... 😉
zajtra by som isla aj do mostiku, ale simi stale buva 2x a prave vtedy... 😖

lucka platba mi chodi jedna... 185,47...

zucka, dufam, ze to mala len zalezane a zmizne to... nezmenila si pradlo, alebo prach na pranie? ci to nevyzera ako alergia?

lentilk.a
3. nov 2009

Ahojte zienky,
uz Vam sem zase leziem, pardon. 😅
Neviete mi poradit dobre plavanie s detickami v BB? Lebo opcuvam kadeco...uz mam z toho v hlave hokej. Dakujem moc. 😵

lubica69
3. nov 2009

Ahojte
Mihanka fotku prvú mi nechcelo zobraziť ☹ ale druhá z parku je peknučká 😉 Bože a aká je simi už veľká 🙂
Lucka aj mne spolu 185
My sme boli včera u dokiny Sebastián chorý ale len soplíky Zajtra na stretko tak skoro nestíhame ale chceli by sme do mostíka na yamahu o pol 12 ak bude Sebastiánkovi dobre A poobede by som chcela na aerobic po včerajšej abstinencii
Alienka tak Soňa mi odpísala,že môžme prísť 😀
Lentilka neviem nechodili sme plávať

zuzik25
3. nov 2009

Ahojte, Mihanka, dodatocne Simonke fsetko naj. A aj ja som fanda pecenia toriet a potahovania, sice skusam len necele 2 mesiace, ale strasne ma to bavi. By som piekla kazdy den.

Aj ja sa pridam na aerobic, v pondelok som nenastartovala, dufam, ze zajtra aftak nakopnem. A aj na stretko by sme prisli.

Lentilka, my prave zaciname chodit na Sliac. Chceli sme na Stare Hory, ale na Sliac to mame z domu na skok.

rumka
3. nov 2009

Ahojte Lucka soplíkuje tak my neprídeme ☹ škoda ale príjemnú zábavu 😉

luciabah
3. nov 2009

ahojte

aj my zajtra prideme 😀 sice aj my soplikujeme ale to je zo zubkov, za tyzden nam pribudli 2 stolicky a 1 ocny a 2 ocne sa tlacia, takze sopliky su nasi vecny spolocnici... ale nie sme infekcny 😀

lucka0122
3. nov 2009

ahojte prenas je to skoro ale ak stihneme tak prideme

mihanka
3. nov 2009

ahojte...
tak zajtra rano... pockame v dieceznom, pokial simi vydrzi... 😉
dakujeme este za gratulaciu... 😉
soploskom skore uzdravenie... luci, tie zubky nech su co najbezbolestnejsie von...
zuzik, no aj mna to bavi, ale nepeciem, lebo by som nemala kedy, len kupime korpus, nie je ako domaci, ale musim si vybrat, bud potiahnem marcipanom, alebo upeciem korpus a pocapkam cokoladou... 😀

zuzik25
3. nov 2009

mihanka, jeden den napeciem korpus a dalsi potahujem a zdobim, to by som naraz ani ja nestihala.

lucka0122
3. nov 2009

aj ja som robila tortu svokrovi..a bola fajna...potiahla somhned vtedn den ale topreto lebo sa hrala moja sestra s malym.inac tiez by som nemala kedy alebo len v noci

mihanka
4. nov 2009

ahojte, nam sa nepodarilo prist, isli sme rano do skolky v lazovnej, dnes je tam den otvorenych dveri a zdrzali sme sa tam... 😉

nikusa9
4. nov 2009

ahojte, ani my nie, lebo som pozicala auto kamaratke a nemali sme sa ako dole dostat...mihanka a ako sa pacilo?

mihanka
4. nov 2009

nikusa, my to mame blizucko, hrali akurat divadielko pre najmensie detvaky, a simi na celu miestnost "jeeeeeeeeeeeeeeeeeeej" dookola, potom sa tam aj pohrala, zistili sme, ze poznam pani riaditelku, prostredie celkom ok, vonku pekna zahrada, takze nam sa celkom pacilo, nepacilo sa mi vela schodov a ako je to rozdelene, ale zase mame cas este dva roky dufam... 😅

lucka0122
4. nov 2009

ani my sme neboli pre nas je to skoro...nabuduce..sa stretneme.a kto bol vlastne?

ttiffanny
4. nov 2009

ahojte žienky!
trošku vám sem vstúpim. dúfam, že nevadí 😉 . chcem vás poprosiť o typ na nejakú dobrú detskú lekárku, tu v BB. je jedno v ktorej časti sídli, hlavne mi ide o to, aby bola dobrá a ľudská. ďakujem.

lucka0122
4. nov 2009

ttifanny mi chodime k dr.herkovej ta super.....ta je na hustaku..

lubica69
5. nov 2009

Ahojte
Tak my stále chorý takže vynechávame všetky cvičenia stretká hudobnú ale budúci týždeň už budeme dúfam fit a môžme 😀 😀 😀
Nikusa boli ste so Sashkou na hudobnej?My sme chceli ísť pozrieť do mostíka v stredu o pol 12 ale choroba...
Tifany aj my chodíme k Herkovej Tá je super Na Fortničke pri Huštáku Veď aj Lucka s Paťkom na naše odporučeniu šla k nej Aj Mihanka so Simonkou tam chodia 😉

alias313
5. nov 2009

ahojte, obraciam sa na vas s velikaaaanskou prosbou. Kde v BB (resp.v okoli) je nejaky dobry obchod kde maju detske autosedacky? Planujeme malemu kupit, lenze na hustaku co je ten detsky svet su len chicco,ferari a romer. V meste v bocianiku som tiez na nic nenatrafila a ani v europe...Kludne by som si to objednala aj z netu-ale ked neviem ci bude malemu pohodlna ☹ chcela by som najst znacky ako recaro, kiddy...

lubica69
5. nov 2009

alias ip

nikusa9
5. nov 2009

lubi- ano, boli sme na hudobnej, bolo nas dost vela, sme sa nejako nazbierali 🙂 🙂 ale bolo dobre 😉 no a sa mi podarilo ist aj na cvicenie 😀 bolo super, v pondelok tu mam maminu, tak by som este chcela stihnut...o 11 ???v stredu sa mi nebu dat urcite, budem na pobyte v Rosveltke 😖 ale hadam na ten dalsi už zacnem pravidelne 🙂 🙂 🙂 🙂

lubica69
5. nov 2009

Nikus áno v pondelok o 11 Tiež by som chcela Juj a čo v roosveltke?Dúfam,že nič vážne 😅

nikusa9
5. nov 2009

ale ani nie...trochu ma porežu a bude hadam dobre 😀 😉 😉 😉 😉

mihanka
5. nov 2009

alias, ja som myslela ze najvacsi vyber maju prave v baby svete... netusim, kde mozu mat spominane znacky...

nikusa, tesim sa teda... 😵
ja som dnes bola na peta balka cvicit (inspirovat sa) 😝 ... a musim pochvalit mm, bol cely vecer sam so simi od 5 - kupal, kasu urobil, ulozil buvat... 😵 😵

lubica69
7. nov 2009

Ahojte
Nikusa tak sa len v tej roosveltke držkaj 😉
Slávka tak inšpirácia na pondelok? 😀 😀 😀 tešíme
Včera som bola so Sebastiánkom zas u dokiny Máme naordinované ATB O týždeň kontrola 😢

lucka0122
8. nov 2009

ahojte nikuska precodo nemocnici?dufam ze nic vazne..kto pojde zajtra von ak nebude prsat sme v sasovej...dnes den hrozny.....patko sa potkol o prah dveri lebo niesol starkej poharik a tak spadol ze celu lavu stranu ma fialovu a monokel...tomu mojmu krpcovi kupim asi prilbu..a vy co nove..?

nikusa9
8. nov 2009

lucka- no ako sa to vezme, ale vsetko bude hadam dobre 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

no to pocasie je hruuuuza ☹ ja som myslela, ze pojdem zajtra cvicit ale doktor ma upozornoval, ze nemam do utorka nikam chodit, aby som neochorela, ze by sa musela operacia prekladat,tak musim ostat radsej doma..dnes prisla moja mamina, tak nam je veselsie 😅 😅 😅

no chuda Patko,sa riadne poobijal 😒 no deturence su už take, tak hadam mu to skoro prejde 😉

alienka
9. nov 2009

Nikus, zajtra drzim palce, nech Ti to dobre dopadne 🙂 🙂 🙂

alienka
9. nov 2009

Patkovi nech sa cim skor bolacka zahoji 😉 😉 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre