• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Banskobystričanky II. Pridajte sa

16. februára 2016 
ahojte nechodi vase dieta niekomu do skolky na radvansku 28
11. dec 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rumka Lucke vsetko naj naj k meninkam nech pekne oslavi drobcek maly :dizzy_face: :dizzy_face:
13. dec 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rumka Lucke vsetko naj k meninkam :dizzy_face: A blahozelam aj velkej Lucinkeee :dizzy_face:
13. dec 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujeme a aj vekej Lucke všetko naj naj naj.... :wink:
13. dec 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luckam, malym aj velkym vsetko najlepsie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Lubka, skore uzdravenie, snad to uz bude lepsie :wink:
Mihanka, zajtra neprideme na aerobik, sme obaja chori :frowning2: :pensive:
13. dec 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :slight_smile:
13. dec 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Prajem všetko naj, naj, naj Luckám k dnešným meninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Loren a Sára pôjde do 28-čky? Počula som o tej škôlke, že je dobrá a aj učiteľky, ale nič viac neviem. Je možné, že Sára tam bude chodiť s dvoma pármi dvojčiat (ak nie aj viac), dievčatkami. Naši pôjdu do 26-tky :wink:
13. dec 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko naj naj Lucinkam... :dizzy_face:

Alenka... vyliecte sa, nech ste do vianoc fit... :wink:
13. dec 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ma niekto vazny zaujem o krasne steniatko zlateho retrievra? Znamy ich ponuka do daru, ak nebude mat nikto zaujem, da ich utratit, co by bola neskutocna skoda!!! A to by sa nemalo stat, nesmie sa!!!
( Ak viete o niekom, dajte mu prosim vediet!!!)
Kontakt poslem cez IP.
16. dec 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rybka ip :grinning:
17. dec 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
... tak na vianoce pripravené? Ja ešte dopečiem koláč a postavíme večer stromček a HOTOVO :slight_smile:

A prajem vám Šťastné a Veselé vianoce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. dec 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule ako sa mate ani nikto nepise..kedy bude stretko?
22. dec 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminka, chcem Vám a vašim rodinkám popriať krásne Vianoce, aby ste ich prežili v láske a šťastí. detičkám veľa darčekov a radostí. Nech nie len dnes ste šťastní a spokojní, ale aj celý budúci rok :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a POZOR na kosti.... :wink: :grinning:
24. dec 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky :grinning: akurát sme sa presťahovali do BB zo ZV a hľadám nejaké známosti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nemám s kým kočíkovať našu princezničku :frowning2: síce teraz je počasie na nič, ale keď bude pekne rada by som s niekým hodila reč pri tlačení kočiarika bývam na Radvani :slight_smile: papa a pekné sviatky :wink:
25. dec 2009 o 22:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj grobaroval mi sa stretavame vsetky skoro co sme tu tak sa mozete pridat......ako sviatkujete?my dako zle spime a ani nechceme spinkat
28. dec 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lucka no to by bolo super :slight_smile: za tieto posledné dva dni keď bolo pekne som sa len motkala tu pri paneláku, aby som nezablúdila a trafila domov :grinning: :grinning: :grinning: lebo tá BB je pre mňa ako za trest :stuck_out_tongue_closed_eyes: musím si zvyknúť kde čo je :sweat_smile: .... my sme sviatkovali celkom dobre. malú stromček zaujímal nejaké 3 minúty, potom zbadala pod stromčekom betlehem, tak ten ju dráždil a nakoniec strhávala dole gule a salónky, len sme striehli aby nestiahla celý ten strom na seba, lebo máme veliký 180cm tu by ju riadne privalilo :confounded:
30. dec 2009 o 10:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mi uz mame rok a chodime od 17. dec. facebookovci mozte kuknut fotky a rastu nam trojky dole, tak zase rev, plac, nepapame, len na rukach....
och joj nech uz je ten zubok vonku

pekny den a vse naj do noveho roku vam Praje Leus a Gabi
30. dec 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stastny novy rok 2010 nech je krajsi ako rok 2009.....ahojte drzte sa
31. dec 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcem Vám popriať do Nového roku všetko naj, naj, naj, nech sa vám aj s rodinkami darí, hlavne nech ste zdraví :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. dec 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vsetko dobre a vela zdravicka prajem vsetkym... :dizzy_face: :dizzy_face:

grobaroval... vitaj :wink: chodime s detickami aj cvicit, alebo na ine kruzky do MC... :slight_smile: tak sa mozes pridat...

od pondelka 4.1 cvicime zase aerobik maminky, tak sa pridajte... :dizzy_face:
2. jan 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mihanka a kde je tu MC? :slight_smile:
3. jan 2010 o 20:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:,
želám Vám do nového roku všetko len to najlepšie, hlavne veľa veľa zdravíčka Vám, detičkám i Vašim rodinkám :slight_smile:
3. jan 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcem sa opytat, ci niektora nemate skusenosti s predporodnou pripravou na foncorde u lubici longauerovej. Buduci tyzden by som mala zacat niekam chodit, len sa neviem rozhodnut, ci k nej alebo diecezne centrum na kapitulskej. Tato pani nema ani internetovu stranku, tak si to neviem porovnat. Dik za info a radu
4. jan 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matinka- ja som k nej chodila je super, určite vrelo odporúčam, pri druhom tehu určite znovu k nej :slight_smile: a
Aďka gratulujeeeemeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tešíme sa s vami :dizzy_face:
4. jan 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Jéééj Adi, čakáte miminečko? To je krása, tak ti želám pohodové tehotenstvo, nech ťa na jeho konci ako odmena čaká zdravé a nádherné mimino :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. jan 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetko dobré v novom roku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Adal blahoželáááááááááááám si prekvapila :fearful: :fearful: :fearful: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

maminy ja mám z toho rodičovského príspevku zmätok to môžem požiadať aj ja ked som 2 roky na materskej?

Gabi a Leuške blahoželám k narodeninám a k chodeniu a tebe prajem pevné nervy na vychádzajúce zúbky :sweat_smile:
4. jan 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, :wink:

Adka, aj ja srdecne blahozelam a prajem bezproblemove tehu, nech Ti tie tyzdne rychlo ubiehaju :slight_smile: :slight_smile:. Aj sa mi zdalo podla fotiek na FB. :slight_smile:

Gabi, Leuske dodatocne vsetko naj k 1. rocku a aj k prvym krockom. :wink: :wink:

Janka, kukam akurat, ze aj Vam sa to krati, resp. Lucke - co nevidiet oslavaaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:.

Matinka, aj ja som chodila k p. Longauerovej a mozem rovnako ako Katka len odporucat :wink:.
4. jan 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi, ty si na FB? A nechceš ma medzi kamošov? :wink:
4. jan 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeeeej aká novinka ADI :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: srdecne blahozelááám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

no na tom FB už frcime vsetci---riadna mania, vsak? :grinning:
4. jan 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nikusa to hej :grinning:
4. jan 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok