Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

ellin
18. jan 2010

Ahojte, mala ma 2 roky a uvazujem ze pojdeme na zapis do skolky - skuste poradit nejaku dobru skolku v BB. Dakujem

lucinkaaa
19. jan 2010

adal a ja som sa uz zlakla, ze predavate vecicky vy. ved vam sa este mozu zist 😉

ellin, skolok je vsade plno. odkial si? v ktorej casti bystrici ju chces umiestnit?

Ja by som este raz rada upozornila, ze od FEBRUARA zaciname kazdy stvrtok o 9tej chodit na SONG TIME - spievajucu anglictinu do MC Mostik, takze budem rada,ked sa niekto pridate.

mihanka
19. jan 2010

ahojte...
zucka, simi spavala do jedneho roka 2x, ale spala uz len hodku, niekedy ani to nie, tak som skusila na jeden spanok, ale vydrzalo to len tyzden... potom zase 2x - napravilo sa to na 2mesiace a potom nejako plynulo presla na jeden spanok a spi cca 2 hodky, niekedy viac, obcas menej... 😉

ellin, ako pise lucinka, vela skolok, ja som bola len v lazovnej ked bol den otvorenych dveri, celkom fajn... ale my mame este cas...

vo stvrtok doobeda mc rodinkovo v kapitule?? kto sa prida? 🙂

zucka
19. jan 2010

Slávka, ja som na gynekológii. A bavili sme sa so Zuzkou Sobotkou, že keď by sme ešte niekedy išli na Kaskády, že by si sa pridala.

rozala111
20. jan 2010

Ahojte baby, mozem sa ku vam pridat? som zo Sasovej - Karpatska, a sme v BB uz 5. rok.
Mam 2 deticky - Barborku,4roky, a Kristiana bude mat 28.1. 2roky. rena

nikusa9
20. jan 2010

no my sme zajtra v jaslickach, tak zase stretko nic 😒 ....

rozala- vitaj... 🙂 🙂 🙂 🙂

mihanka
20. jan 2010

zucka velmi rada sa pridam, ked budem moct... 😅 mame plny rozvrh nejako...

rozala vitaj... 😉

lucka0122
20. jan 2010

lubka sebastiankovi vsetko naj k meninam

rumka
20. jan 2010

rozala vitaj a pridaj sa 😉

adal
20. jan 2010

rozala vitaj 🙂 Mimochodom, aj ja mám narodeniny 28.1., lenže k tomu ešte pridaj 30 a dostaneš výsledok 😝

Ak budeme stíhať, pridávame sa na štvrtok 😉

lucka0122
21. jan 2010

adal aj ja som mala 12.1 25rokov.....a patko 20mesiacov

rozala111
21. jan 2010

Ahojte, tak sme zacali den chorucki, manzel ma zacinajuci zapal priedusiek a na deti este cakam. dufam, ze to bude len prechladnutie. ale aj tak, uz od rana su v sebe, hasteria sa a robia si zle, hroza. Tinko je zvyknuty byt doobeda sam a rozhodovat co sa bude robit. a baška zase chce robit, vsetko mozne, len nie to co on, mozno ma za tyzden aj porazi.

gabii83
21. jan 2010

ahojte vsetkym oslavencom vsetko naj, Luckej a Sebastiankovi......
no po skuskovom môzme si dat stretko teraz by to bolo vela vo februari....
no ale este sa to uvidi

ja som prisla len na sekundu potrebovala som radu ohladom kojenia......
tak majte sa tu zatial

papapa

zucka
22. jan 2010

Mihanka a kde beháte, že máte nabitý program?

lucka0122
23. jan 2010

ahojte babule neviete o dakej dobrej ocnej doktorke detskej?

rozala111
23. jan 2010

Ahojte,
Lucka0122 my sme boli s detmi u Bankovej na Kyjevskom namesti, boli sme celkom spokojni. je mila a maly tam bol pred rokom a bola super.
Ozaj, neviem ake kupujete plienky, ale ja robim distribuciu pampers a huggies - mam to na inzeratoch https://www.modrykonik.sk/bazar/myentries.php, ak sa vam nieco hodi, ozvite sa, len to trva cca 3 tyzdne, lebo musim objednat.
my sme stale chori, uz to chyta aj mna, len dufam, ze coskoro budeme fit, maly ma na bud. tyzden 2 roky, tak nech si ich uzije.

zucka
25. jan 2010

Lucka, ako Rozala odporúčam Bankovú. Ja k nej chodím od malinka a keďže je to známa mojej starkej nechala si ma aj teraz, keď som dospelá. Skvelá, milá. Skús uvidíš. A prečo potrebujete očnú dr.?

lucka0122
26. jan 2010

bo som bola pri kapalovej a tasa i nepacila a povedala patkovi ked mal prievan ze bude nosit okuliare tak chcemist k inej..tam sa objednava k tej bankovej?

maca793
26. jan 2010

ahote baby, chodíte niekto z vám na trhy sekáčové do robotníckeho domu? neviete kedy budú? ja som nebola od novembra, takže neviem, či ešte bývajú. ak by ste vedeli info, dajte mi vedieť cez IP. ďakujem

rozala111
26. jan 2010

k bankovej sa naobjednava, treba prist skoro rano, doobeda do 10,00.
a trhy byvaju tak posledny, alebo preposledny stvrtok v mesiaci., neprisla nam sms, tak neviem, v decembri boli 2 dni.

zucka
26. jan 2010

A Lucka pre istotu si prever, či nepotrebuješ odporúčanie od obvoďáka, aby si nešla zbytočne, ak by si ho u Bankovej potrebovala.

lucka0122
26. jan 2010

a cislo na nu nemate?na tu dr bankovu?

rozala111
26. jan 2010

ja mam na nu cislo 0484413414, skus, dufam, ze sa nemenilo, ale tiez si myslim, ze skus aj to odporucanie, pre istotu.

lien1
27. jan 2010

Ahojky stráááááášne dlho som tu nebola vidím osadenstvo sa trochu mení niečo som prečítala a všetkých pozdravujem.
Neviete mi niekto poradiť celá rodinka sme chorá a teraz začal kašlať aj najmenší a neviem či je to s toho že nás to vidí robiť alebo aj jemu je zle.Neviem to posúdiť inak v správaní je rovnaký a keby bol chorý asi by sa to prejavilo aj nejak inak.No neviem. 😢

mihanka
31. jan 2010

ahojte... ja s ocnou neporadim... sama by som mala ist... neviem sa nejako dokopat...

lien, vitaj... 😉 malemu mozu aj slinky stekat do hrdielka, lebo v tomto obdobi sa zacina ich poriadna tvorba a mimi ich nevie este preglgnut... tak bud tecu von alebo do hrdielka, ked von, maminky si zacinaju namyslat, ze kvoli zubkom tak skoro... 😉

maminky a ja sa vam idem pochvalit... ja som simi neplanovala posadit na nocnik skor ako v 18tich mesiacoch, len ma prehovorila kamaratka nech ju len skusim posadit na nocnik a ona sa od vtedy pytala "kaka", teraz sa sice nepyta, ale ja ju davam pravidelne cez den a ona vydrzi.. tak raz za tyzden sa aj vytoto do plienky, uz 3 tyzdne sice "nehoda" nebola... no a od vcera rana nema pocikanu plienku... a toto ozaj nechapem, ze uz aj cika, vydrzi... aj po noci sucha plienka aj teraz vstala a plienka stale sucha... 😕 😵 viem ze to asi este nevydrzi, lebo je to skoro, ale aj tak ma to tesi... 😵

zucka, casto som v hviezdicke, stala som sa clenkou, tak tam kadeco teraz riesim... a teda sem pripajam aj pozvanie na karneval v hviezdicke aj pre najmensie deticky uz... 😉
5.2 piatok o 9,30, mamicky mozu doniest nejaku zdravu pochutku, najlepsia bude odmenena, vstupne je 4 eur, treba sa prihlasit do stredy tusim na cislo majky sabovej, inak co najskor, lebo kapacita je obmedzena 😉...

http://www.mchviezdicka.szm.com/home.html

zucka
3. feb 2010

No Slávka, Simi je proste šikulka. Ja dávam Táničku na nočník už mesiac, samozrejme ešte tomu nerozumie. Ale viem, kedy približne kaká a vtedy ju posadím na nočník a ona sa vykaká. Ale po pýtaní nie je ani chýru....

marianajab
11. feb 2010

Ahojte baby, chcela bysom vas poprosit o radu.Potrebovala by som pre deti zubnu lekarku, ale nepoznam tu ziadnu, tak ak niektora mate kontakt na nejaku prijemnu pani zubarku, poslite mi kontakt. Dakujem.

nikusa9
11. feb 2010

Ahojte babenky, idem objednavat nove vecicky z UK ak by ste mali zaujem, tak mi napiste poslem foto na mail...dievcata aj chlapci 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 papapa

evka39
15. feb 2010

Ahojte, po straaaaaašne dlhom čase vás pozdravujem.. Škola mi maximálne zaberá všetok voľný čas.. My už máme doma veľkú škôlkárku, veľmi sa jej páči, tak sa teším.. No a dúfam, že od júla si nájdem viac času, budem potrebovať rady skúsených mamičiek, keďže k nám pribudne nový člen rodiny 😉

alienka
15. feb 2010

Jeeej, Evka, srdecne blahozelam a prajem vsetko dobre Tebe aj babetku 🙂 🙂 🙂 a super, ze sa Emke v skolke paci 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre