• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Banskobystričanky II. Pridajte sa

16. februára 2016 
zucka mi sme to prespali a potom sme isli na veceru so svokrovcami,, bolo to celkom fajn, deticky boli zlate a tie basne co recitovali tiez pekne, u nas T. - vi slzili oci... a skoro aj mne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. mar 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci vodnii mi sme boli na hodku

lubica mi sme tiez par min. pred tebou tam prisli a Sebastianko je pekny chlapcek a tie vlasy pekne :dizzy_face: :dizzy_face:

tak tesim sa nabuduce o dva tyz.?=
13. mar 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vložila som tie fotocky do spoločného albumu..pridala som ich k minulemu stretku, lebo tam uz su 3 albumy.

Fotky, kde bola len Natalka som dala do môjho albumu s nazvom Natalka od polroka, aby som nezaberala miesto :wink:
13. mar 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabudla som napísať: veľmi sa nám páčilo, som rada, že sa nám podarilo prísť:slight_smile:
Natálka si síce najprv trošku poplakala..keď sa jej tety začali prihovárať :wink: Ale potom sa osmelila..už sa tešíme nabudúce stretko :slight_smile:

A ešte označím do spoloč.albumu fotku , kde začína dnešné stretko, na to som zabudla:wink:
13. mar 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som taka rada patko je taky sikovny vravi stale mama,mama, a tak krasne ....
13. mar 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anjelik krasne fotky natalka je krasna....
13. mar 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. aj my sme radi že sme s Biancou šli na stretko. som rada že som spoznala nové maminy z BB. aj ked pri takych malych detoch sa velmi pokecat nedá, ked musime na nich stále striehnut.

Janka- anjelik pekné fotočky si urobila :slight_smile:

mne Bianca zaspala na 10 minut v aute, dobyla si baterky a ako spravny duracelko fungovala dalej a zaspala až o 14,30 aj to na necelu hodinku. toť bolo dnes celé naše spanie
13. mar 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vodníčka ďakujem :wink:
tie kocky sa mne páčia najviac ja hľadám Lucke niečo ako domček na záhradu a toto by aj šlo no pouvažujem :wink:
no fotila som ale lucka stále utekala tak je na nich sama ale musím prísť drahý aby mi pomohol stiahnuť dám vedieť

nikusa ja by som bola za aj pobede tiež vstáva okolo 14.30 podľa toho kedy zaspí ale pobedia sú voľné až do večera

zucka a prečo má Tánička týždeň plakať :fearful:
dašenka prečo si nebola ak si nevedela kam mohla si mi prezvoniť
13. mar 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminky, tak ak by ste boli zdravi a chcelo by sa vam, tak behom buduceho tyzdna by sme sa mohli stretnut??to je jediny tyzden kedy mam volno potom už letny semester...tak dajte vediet ak by ste isli... :sweat_smile: :wink: :wink:
13. mar 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlásim sa a do rodinkova ?
13. mar 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiež hlásim s Biankou

dominika potom sa dohodneme na tie plavočky dvojdielne, keby si bola ochotna priniest ja by som si jedny od teba kupila. ide leto, a mame len celé plavočky aj tie su nam už takme malé. a chystame sa učit plávat...
13. mar 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rumka-ja sa prisposobim :wink: v rodinkove je asi najlacnejsie..v Europe maju akciu-doobeda na 1 hodinku=50sk a potom este je tu Mostik...tam je otvorene od 10 do 12 okrem stredy/asi/ale tam nie su gulicky...nam sa paci aj v Europe..no už ako by sa vam vsetkym pozdavalo :slight_smile: :wink: :wink:
13. mar 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujeme anjelikovi za krásne fotky :slight_smile: v spoločnom albume
13. mar 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj ja sa hlasim s patkom...babule konecne chcem dat fotky zo stretka 27.2 nemala som kedy a ani program som nemala..kam ich mam dat,poradte neda sa vytvorit novy album banskobystricanky 2?
13. mar 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no supeeer,tak to vyzera slubne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

duracelko-si sa mi už neozvala,ako sme si pisali,tak dvoje som už dala na aukciu na MMB,už su predane ale este samozrejme mam,tak donesiem a mozes popozerat... :wink: :wink: :slight_smile:
13. mar 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtťe dala som novy album na nase stretka banskobystricanky2kuk..stretko bolo 27.2
13. mar 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vsetky co uz spinkate aj z detmi?
13. mar 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babky
Tak nám Sebastián zaspal okolo 15:30 v aute potom sa zobudil a búval ešte do 19:30 :wink:
Nikus nám by sa dalo kedykoľvek cez týždeň len vstredu máme o 16 hudobnú a vo štvrtok ak by sme sa mohli pridať na hudobnú tak by sme šli
Inak aj foto na drahotine sme kukli a je tam aj Sebastiábnko na jednej fotke s Westkou
14. mar 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka vcera som nemohkla zdvihnut uspavala som krpca a potom som uplne na to zabudla.....
14. mar 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ako sa da album drahotinky vyhladat?? alebo na kt. stranke je to?? luci fotky su :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ale nietkore sa nedaju zvacsit ale aj tak pekne
14. mar 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

lucka keby som tam chcela doložiť z 27.2. fotky poslať to tebe alebo ako.......... :astonished:
inak my máme Jakubka :wink:
14. mar 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tilky prepac prepisem ako sa mi bude dat bo ideme vonku...dala som ip
14. mar 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi daj si fotoalbumy podla autorov a najdi si pismeno d a hladaj drahotina..
14. mar 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
zopár foto som pridala aj ja do môjho posledného albumu :wink:
14. mar 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Rumka, ani som si nevsimla, ze si nas pri odchode fotila:wink: Pekne fotocky si porobila:slight_smile:

Dufam, ze aj nabuduce sa nam podari ist..bolo fajn:slight_smile:

Deticky su strasne zlatucke, sikovne.

Inak, Natalka vecer urobila 4 kroky celkom sama, tak sme radi:slight_smile: Doteraz urobila max. 2 nesmele krociky. Aj kvoli tomu som chcela ist na to stretko, aby sa inspirovala detickami, ako pekne behaju same..a malo to uspech:slight_smile:

Dnes sme boli 2,5 hodiny na prechadzke...na slniecku bolo uuuzasne..ale predpokladam, ze ste boli vonku asi vsetky:wink:

Prajem prijemny vecer
14. mar 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anjielik blahoželám Natálke veď vieš aj Lucke tak začala v centre :wink: davová psychoza :grinning:
14. mar 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem..no, myslim ze Lucka ju inspirovala asi najviac..podarena je :dizzy_face:
14. mar 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahiojte no mi sme boli s malou dneska predpol.2hodky a popol. 3 a pol tak som unavena a ona len spala a spala uz som musela domov aj ked spala hoci doma sa vzdy zobudi po 5 min :angry: :angry:
a vonku minule ked som bola v skole prespala 5 hodin tak som bola kludna ani nevedela ze som bola v skole :sunglasses: :sunglasses:

nasla som drahotinu ale je tam len par fotiek

som z toho dement ci co :unamused: :unamused:
14. mar 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tam len 25 fotiek
14. mar 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pozrela som fotky konecne som to nasla ale v BB I na 328 ci na kt. str. :angry: :angry:
su pekneeee

tak ahojte baby
co porabaate ze nikto nikde?? :wink: :confused:
14. mar 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok