Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

gabii83
13. mar 2009

zucka mi sme to prespali a potom sme isli na veceru so svokrovcami,, bolo to celkom fajn, deticky boli zlate a tie basne co recitovali tiez pekne, u nas T. - vi slzili oci... a skoro aj mne 😝

gabii83
13. mar 2009

luci vodnii mi sme boli na hodku

lubica mi sme tiez par min. pred tebou tam prisli a Sebastianko je pekny chlapcek a tie vlasy pekne 😵 😵

tak tesim sa nabuduce o dva tyz.?=

anjelik187
13. mar 2009

Vložila som tie fotocky do spoločného albumu..pridala som ich k minulemu stretku, lebo tam uz su 3 albumy.

Fotky, kde bola len Natalka som dala do môjho albumu s nazvom Natalka od polroka, aby som nezaberala miesto 😉

anjelik187
13. mar 2009

Zabudla som napísať: veľmi sa nám páčilo, som rada, že sa nám podarilo prísť🙂
Natálka si síce najprv trošku poplakala..keď sa jej tety začali prihovárať 😉 Ale potom sa osmelila..už sa tešíme nabudúce stretko 🙂

A ešte označím do spoloč.albumu fotku , kde začína dnešné stretko, na to som zabudla😉

lucka0122
13. mar 2009

ahojte ja som taka rada patko je taky sikovny vravi stale mama,mama, a tak krasne ....

lucka0122
13. mar 2009

anjelik krasne fotky natalka je krasna....

duracelko
13. mar 2009

ahojte. aj my sme radi že sme s Biancou šli na stretko. som rada že som spoznala nové maminy z BB. aj ked pri takych malych detoch sa velmi pokecat nedá, ked musime na nich stále striehnut.

Janka- anjelik pekné fotočky si urobila 🙂

mne Bianca zaspala na 10 minut v aute, dobyla si baterky a ako spravny duracelko fungovala dalej a zaspala až o 14,30 aj to na necelu hodinku. toť bolo dnes celé naše spanie

rumka
13. mar 2009

vodníčka ďakujem 😉
tie kocky sa mne páčia najviac ja hľadám Lucke niečo ako domček na záhradu a toto by aj šlo no pouvažujem 😉
no fotila som ale lucka stále utekala tak je na nich sama ale musím prísť drahý aby mi pomohol stiahnuť dám vedieť

nikusa ja by som bola za aj pobede tiež vstáva okolo 14.30 podľa toho kedy zaspí ale pobedia sú voľné až do večera

zucka a prečo má Tánička týždeň plakať 😨
dašenka prečo si nebola ak si nevedela kam mohla si mi prezvoniť

nikusa9
13. mar 2009

maminky, tak ak by ste boli zdravi a chcelo by sa vam, tak behom buduceho tyzdna by sme sa mohli stretnut??to je jediny tyzden kedy mam volno potom už letny semester...tak dajte vediet ak by ste isli... 😅 😉 😉

rumka
13. mar 2009

hlásim sa a do rodinkova ?

duracelko
13. mar 2009

ja sa tiež hlásim s Biankou

dominika potom sa dohodneme na tie plavočky dvojdielne, keby si bola ochotna priniest ja by som si jedny od teba kupila. ide leto, a mame len celé plavočky aj tie su nam už takme malé. a chystame sa učit plávat...

nikusa9
13. mar 2009

rumka-ja sa prisposobim 😉 v rodinkove je asi najlacnejsie..v Europe maju akciu-doobeda na 1 hodinku=50sk a potom este je tu Mostik...tam je otvorene od 10 do 12 okrem stredy/asi/ale tam nie su gulicky...nam sa paci aj v Europe..no už ako by sa vam vsetkym pozdavalo 🙂 😉 😉

tilky
13. mar 2009

ďakujeme anjelikovi za krásne fotky 🙂 v spoločnom albume

lucka0122
13. mar 2009

ahojte aj ja sa hlasim s patkom...babule konecne chcem dat fotky zo stretka 27.2 nemala som kedy a ani program som nemala..kam ich mam dat,poradte neda sa vytvorit novy album banskobystricanky 2?

nikusa9
13. mar 2009

no supeeer,tak to vyzera slubne 😅 😅 😅 😅

duracelko-si sa mi už neozvala,ako sme si pisali,tak dvoje som už dala na aukciu na MMB,už su predane ale este samozrejme mam,tak donesiem a mozes popozerat... 😉 😉 🙂

lucinkabb
13. mar 2009

ahojtťe dala som novy album na nase stretka banskobystricanky2kuk..stretko bolo 27.2

lucka0122
13. mar 2009

kde ste vsetky co uz spinkate aj z detmi?

lubica69
14. mar 2009

Ahoj babky
Tak nám Sebastián zaspal okolo 15:30 v aute potom sa zobudil a búval ešte do 19:30 😉
Nikus nám by sa dalo kedykoľvek cez týždeň len vstredu máme o 16 hudobnú a vo štvrtok ak by sme sa mohli pridať na hudobnú tak by sme šli
Inak aj foto na drahotine sme kukli a je tam aj Sebastiábnko na jednej fotke s Westkou

lucka0122
14. mar 2009

lubka vcera som nemohkla zdvihnut uspavala som krpca a potom som uplne na to zabudla.....

gabii83
14. mar 2009

ahojte baby ako sa da album drahotinky vyhladat?? alebo na kt. stranke je to?? luci fotky su 😵 😵 😵
ale nietkore sa nedaju zvacsit ale aj tak pekne

tilky
14. mar 2009

ahojte

lucka keby som tam chcela doložiť z 27.2. fotky poslať to tebe alebo ako.......... 😲
inak my máme Jakubka 😉

lucka0122
14. mar 2009

ahoj tilky prepac prepisem ako sa mi bude dat bo ideme vonku...dala som ip

lucka0122
14. mar 2009

gabi daj si fotoalbumy podla autorov a najdi si pismeno d a hladaj drahotina..

rumka
14. mar 2009

ahojte
zopár foto som pridala aj ja do môjho posledného albumu 😉

anjelik187
14. mar 2009

Ahojte

Rumka, ani som si nevsimla, ze si nas pri odchode fotila😉 Pekne fotocky si porobila🙂

Dufam, ze aj nabuduce sa nam podari ist..bolo fajn🙂

Deticky su strasne zlatucke, sikovne.

Inak, Natalka vecer urobila 4 kroky celkom sama, tak sme radi🙂 Doteraz urobila max. 2 nesmele krociky. Aj kvoli tomu som chcela ist na to stretko, aby sa inspirovala detickami, ako pekne behaju same..a malo to uspech🙂

Dnes sme boli 2,5 hodiny na prechadzke...na slniecku bolo uuuzasne..ale predpokladam, ze ste boli vonku asi vsetky😉

Prajem prijemny vecer

rumka
14. mar 2009

anjielik blahoželám Natálke veď vieš aj Lucke tak začala v centre 😉 davová psychoza 😀

anjelik187
14. mar 2009

dakujem..no, myslim ze Lucka ju inspirovala asi najviac..podarena je 😵

gabii83
14. mar 2009

ahiojte no mi sme boli s malou dneska predpol.2hodky a popol. 3 a pol tak som unavena a ona len spala a spala uz som musela domov aj ked spala hoci doma sa vzdy zobudi po 5 min 😠 😠
a vonku minule ked som bola v skole prespala 5 hodin tak som bola kludna ani nevedela ze som bola v skole 😎 😎

nasla som drahotinu ale je tam len par fotiek

som z toho dement ci co 😒 😒

gabii83
14. mar 2009

je tam len 25 fotiek

gabii83
14. mar 2009

no pozrela som fotky konecne som to nasla ale v BB I na 328 ci na kt. str. 😠 😠
su pekneeee

tak ahojte baby
co porabaate ze nikto nikde?? 😉 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre