Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

nikusa9
29. jún 2009

ano Lubi ja 😉

nikusa9
29. jún 2009

adal-Lukasko je suprovy 😅 tak to teda musel byt riaadne unaveny, ked dokazal takto zaspinkat.maly duracelko 😉 😉 🙂 🙂

karkulka163
29. jún 2009

ahoj duracelko pozri si chivas ranc v Micinej alebo Bezekov ranc v Pliesovciach

lubica69
29. jún 2009

Jej Nikus tak to musíš byť dobrý šofér šikulka 😉 🙂
Áno chivas som myslela

paula58
30. jún 2009

ahojte ako sa mate uz som tu dlho nebola boze ked pozeram vase albumiky boze ale to leti a deti nam rastu vsetkym ako z vody 🙂

lubica69
30. jún 2009

Ahoj Paula
Áno dlho si nebola Aj ja som kukla tvoje albumčeky Krásne fotočky 😀 aj z oslavy Len mamina ani na jednej ☹ Prečo? A aj s Luckou sa poznáte 🙂

paula58
30. jún 2009

ahoj juj ja som nefotogenicka velmi teraz po porode sa nejak ani nefotim ale mam vo fotaku tak podavam ale tieto su len z mobilu juj uz ani neviem o com mate tenu nechodim teraz sem len sem tam ale uz musim si najst casik troska pokecat s vami 🙂

paula58
30. jún 2009

ano aj s Luckou sme tak skoro rodina 🙂

lubica69
30. jún 2009

Aha Inak sa asi tak trošku s Luckou podobáte 😉
V piatok je stretko Nepridáš sa?Minule sme boli len 2 Ja a Lucka

paula58
30. jún 2009

ano a kde? 🙂 isla by som 🙂

lubica69
30. jún 2009

Asi najskôr v tom MC v kapitule 😉

lucka0122
30. jún 2009

ahojte babule moje tak v piatok dame to stretko v kapitule a ked bude teplo mohli by sme v dakom parku.....evicka tesim sa ze idete aj vy uz konecne tolko krat som ta volala....a kto este ide.

duracelko
30. jún 2009

ahojte ženičky 🙂 🙂 . My teraz nechodime do MC - ked je pekne sme radšej vonku. Nemohli by ste tak planovať že ked bude pekne niekde von v piesku alebo niekde v parku.... a ked bude zle počasie aj v tom MC??

lubica69
30. jún 2009

Duracelko ale veď to tak robíme,že keď je pekne von a keď škaredo dnu Ale má pršať tak aby sme z parku potom nebežali My už totiž kočík vôbec Tak v piatok o koľkej kde?Môžme podľa počka kde

lucka0122
30. jún 2009

lubka tak v piatok o 10.30 v kapitule a potom sa uvidi kam pojdeme....ak sa zmeni hodina dame si vediet...vsetci.ok?idem ja spat bo budem zase nevyspata..bru nocku vam

lucka0122
1. júl 2009

kde ste vsetky?este spite?

lubica69
1. júl 2009

Ahojte My sme boli na dvore veď konečne pekne Tak v piatok platí 10:30 v Kapitule a uvidíme podľa počka kam

lucka0122
2. júl 2009

lubka ok v piatok ale rano musim ist k herkovej lebo patko ma stale cervene ocka uz tyzden...asi pojdem mozno nie...

gabii83
2. júl 2009

no ok len mi uz papame zeleninku tak musime ist potom domkov aby som jej mohla navarit, sice teraz len zeleninku ale aj tak...
uvidime ako sa nam to casovo vyda, poobede nebolo by lepsie??
mi uz papame mrkvicku zo zemiacikmy a dnes sme pridali cuketu tak mala som uspech chvala Bohu...
potom niekedy zaciatkom tyzdna pridame nove zeleninky - karfiol, petrzlen alebo cuketu spenat este som sa nerozhodla a ovocie neskor a masko od 8 mesiacika....

takze ako to s tym piatkom??
mala mi buva na balkone....uz sedi,...ale malo jej to velmi este nedovolim este tak myka ci co ale nechce lezat...
moja bubulka 😀

lubica69
2. júl 2009

Lucka tak daj určite vedieť že ako Veď aj moje číslo na mobil máš 😉
Gabi my určite poobede nie bo chodíme spať tak okolo 13-14 a myslím,že Luckin Paťko tiež 😅
Takže nám sa dá len doobeda Kým sa drobec vyspí je aj 16 a to je už zas neskoro ☹

lucka0122
2. júl 2009

lubka herkova je tam od 9.30 tak pojdem tak aby som tam bola hned prva...nestretneme sa tam?a pojdeme skor aj do centra.....pa daj vediet a kto este ide ci zase len my, 🙂

lubica69
2. júl 2009

Lucka ale ja som autom Neviem kde by som ho tam nechala a potom zas preparkovať alebo ako
A pre nás je na 9:30skoro Tak okolo 10-10:30 v kapitule?

tatiana75
3. júl 2009

ahojte, baby.
chcela by som poradit. v oktobri nastupujem do prace a tak by som este chcela vyuzit MD a ist s nasou cicou niekde plavat. neviete poradit kde? pocula som, ze MAGAGYM je zruseny.. 😒

lubica69
3. júl 2009

Tatianka baby chodili na staré hory alebo ešte o kaskádach viem a dixone Ale nič bližšie

lucka0122
3. júl 2009

ahojte babule dnes na stretku bolo super vsak lubka? 🙂 aj adal aj mihanku sme stretli......

lubica69
3. júl 2009

Áno 🙂

lucka0122
3. júl 2009

dnes som bola na 10minut v solarku terazma napadlo ci sa to moze...poradte zajtra som zase objednana.....

lucka0122
4. júl 2009

lubka ujo mi rano zomrel....... ☹

lubica69
4. júl 2009

Lucka to mi je ľúto ☹ Ale vieš ten vek bol pekný No takže budeš musieť tie Košice zas odložiť 😒
A solárko myslíš kôli kojeniu či priamemu slniečku?Nemalo by sa asi Podľa mňa

lucka0122
4. júl 2009

dokosiv ideme asi v nedelu alebo pondelok o tyzden...mal 64 rokov chudacik moj bol to moj najlepsiujo akeho sommala.....solarko kvoli kojeniu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre