Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

lubica69
13. aug 2009

Aha Zucka 😉

gabii83
16. aug 2009

no tak mi v noci odchadzam e do chorvatksa este nevieme kam, ideme .....a uvidime....

ahojte ideme az vecerr ak mi viete odporucat na co nezabudnut hlavne pre Leiku napiste dakujem

rumka
16. aug 2009

no gabi držte sa!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

lucka0122
19. aug 2009

ahojte podte zajtra niekto do mesta....aby sa deti pohrali,,,,,,dajte vediet,,,,papa 🙂

lubica69
19. aug 2009

Lucka iba v piatok

lucka0122
20. aug 2009

lubka tak zajtra teda...oki a o kolkej?

mihanka
20. aug 2009

ahojte...
stastnu cestu gabi... 😵

my ideme zajtra na mk stretko oktobroviek do Liptovskeho Jana na cely vikend... 😵 😵

zucka
21. aug 2009

Ahojte, Mihanka užite si🙂

duracelko
22. aug 2009

ahojte. objavila som novú tému "maminy zo zv a BB" čo všetky chodíte tam??

my sme sa vrátili z dovolenky, boli sme v Turecku, bolo super, sme oddýchnutý, opálení. Bianke sa tam velmi páčilo, hlavne piesok, a bazéniky kde si prelievala poháriky a vedierka. More ju velmi nanadchlo, plávala si v nom v žltom kolese a ked jej šplechla vlnka do nosa tak trochu fnukala. No ja more zbožnujem, mna nemohli odtial dostat von 😀 😀 😀 😀 Bolo ale velmi horúco, tak sme boli vacsinou pod slnečníkom v tieni, natierali sa faktorm 35 a Bianku 50-kou 😎 😎 😎

pre inšpiráciu Kuk albumček s fotkami čo sme nafotili...

gabi - daj vediet ako bolo v chorvatsku. Nabudúce aj my len do chorvátska...

lucka0122
23. aug 2009

ahojte duracelko neviem kam vsetky chodia ale nikdy tu nik nieje...krasne fotky...bianka zvladla let lietadlom?dakedy sa mozme stretnut aby sa krpci pohrali ked pridem do sasovej.....papa

zucka
24. aug 2009

Ahojte, ja som sem-tam tu 🙂, ale naozaj sú všetky kočky niekde mimo - možno na dovolenkách, výletoch,....

gabii83
24. aug 2009

ahojte tak sme sa vratili u rodicov sme este do stvrtka, takze bolo fajn, boli sme vo Vodiciach - bolo to idealne pre mimi tienisty breh voda plytka....vsetko pre deti.... uplne som bola spokojna...l.
nasli sme super ubyytko za super cenu 100 m oid brehu, Leika bola zlata aj dek cestu znasala tak vsadejak. s hodinovych placom ale zaspala ale potom spala az do rana...takze celkom to bolo v pohode ak uz zaspala pridame fotocky ale az koncom tyzdna....

majte sa krasne baabule ))

mihanka
24. aug 2009

ahojte...
duracelko, kraaasne foto, mala Bianka s kvietkom vo vlaskoch je na spapanie... 😵
gabi tesime na fotky...

ja som dnes bola s rumkou, je taka sikulka, ze mi presivala saty na svadbu, ideme v sobotu... a tie nase dve slecny sa mojkali jedna radost... 😵

a cez vikend sme boli na stretnuti oktobroviek... bolo to super... 😵 tu su nejake fotos...
http://www.facebook.com/album.php?aid=104146&id...

duracelko
24. aug 2009

lucka napisala som ti IP. jasne ked budes v sasovej sa mozme dohodnut na nejakom ihrisku, či pieskovisku. ak bude este pekne....a bude sa dat. ked bude chladnejsie sa chystame chodit s biankou aj do materskeho centra mamina a tam sa hrať.

duracelko
24. aug 2009

mihanka bianku som ale nefotila s kvietkom 🙂 🙂 🙂 len je pri kvetinovej záhradke 😀 😀 😀 ak tu mas na mysli

gabii83
25. aug 2009

ahojte, jej dobry napad mihanka vlozit si z facebooku fotky aspon nemusis ich upravovat 😉

zucka
25. aug 2009

Ahojte, Mihanka ja som už pozerala foto na facebooku - malá je čím ďalej tým krajšia. Je z nej hotová slečna🙂

rumka
26. aug 2009

mihanka 😎 len sa dobre zabav 😉
Simonka je 🙂 usmievavé slniečko

gabi fajn že ste to dobre zvládli a chytili to ubytko 🙂 dovolenka sa vydarila 😉

lucka0122
27. aug 2009

ahojte...ako sa tu mate strasne malo semchodite ani stretka uz niesu take....

nikusa9
27. aug 2009

ahojte 😉

no po dllllhej dobe-kuuk...

lucka- to preto lebo je vonku teplo a kazdy ma nejaky program, uvidis ked bude zle pocasie, tak aj stretka v MC budu castejsie 🙂 🙂 😉 😉

lucka0122
27. aug 2009

ahoj nikus ved aj to je pravda ale vonka sa stretavame.....teraz som v sasovej nepojdete zajtra vonka?ak hej napis

nikusa9
28. aug 2009

ahoj Lucka, jaaaj, az teraz citam, ze co si napisala ☹ ☹ ja som mala rano behacky vybavovanie az teraz som mrkla na net...a v pondelok tu este nahodou nebudes??mohli by sme sa dohodnut.. 😉 🙂

baby ak sa tu nahodou niekto ukaze, nemate niekto kamosku co robi pekne gelove nechty??dakujem

lucka0122
28. aug 2009

nikusa ja mam kamosku robi pekne nechty byva v sasovej...som tu aj v pondelok a to chcem ist na parkovisko na koniky...ide dat byt rozlucka s prazdninami...

nikusa9
28. aug 2009

lucka- asi pred hodinkou som o tom citala...a volala som kamoske ze ci pojdeme...tak sa tam urcite stretneme, lebo Saska a koniky..tak to ide dokopy 🙂 🙂 🙂 v nedelu zase asi pojdeme do Europy, ma tam byt čanaky a Podhradska...tak uvidime 😉 😉

a nevies ake ma ceny??dakujem

lubica69
28. aug 2009

Ahojte Lucka ja uvidím či budem v Sásovej ak hej napíšem A kde na parkovisku a o koľkej tá rozlúčka?Nikuš a o koľkej to má byť v nedeľu v tej Európe?

nikusa9
28. aug 2009

lubi- o 16 hod... 🙂 😉

adal
28. aug 2009

ahojte 🙂

lucka0122
28. aug 2009

lubka o tretej v sasovej na parkovisku....tak pridte patko tiez koniky miluje..neviete mi poradit?idem objednat malemu botasky s anglicka a je tam ze velkost C4 co to znamena?

nikusa9
28. aug 2009

adal- maminka ma nový uces??? :- 😅 😅 😅 😅

lubica69
28. aug 2009

Ďakujem Uvidíme Lucka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre