Bystričanky z Rooseveltovej nemocnice

aine04
21. júl 2009

kočky tak snad vas budem moct privitat v tejto novej temicke 🙂 dufam ze si prijemne poklebetime, poradime si a zabavime sa

jacka
21. júl 2009

aine ..ahoj 🙂

že pozdravujem sestru..... 🙂

lubica69
21. júl 2009

ahoj aine 😉
Tak Matúška si rodila v Roosveltke?A pri kom?

petulig
21. júl 2009

tak som tu 😀 aine to ma super segra ze ju to bavi. Dufam, ze ju nic tak skoro neznechuti..
ja sa isto budem hlasit, teda ak budem pri zmysloch 😀 a ak tam na nu natrafim.

lubica69
21. júl 2009

O akej segre vravíte 😅 ???

jacka
21. júl 2009

o ainienej sestre...robí v Rooseveltke na porodnici...to nejaku známost hladáme kde budeme vzdychat 😀 😀

aine04
autor
21. júl 2009

caute, no hadam nas nezamknu 🙂
lubi ano, rodila som pri dr. molitorisovi. ty si tiez rodila v rooseveltke?

jacka
21. júl 2009

aine ..neboj ..hádam nie...a pri najhoršom založíme dalšiu 😀

aine04
autor
21. júl 2009

ano jaci 😀 , my sa tak lahko nevzdame 😀 😀 😀
no bezim ja za syncekom, ideme kupkat a hadam potom mlady pan milostivo zaspi.... 😀

lucka0122
21. júl 2009

ahojte aj ja som rodila v roseveltke....

mia78
21. júl 2009

ahojte tak uz som vas nasla aj ja 😀

lucka ako si bola spokojna alebo nie?

boze mala tak kope teraz ze ani lahnut my neda 😅 , mne sa pomali ani spavat neda cim dalej sa to blizi 😅 ,tu budeme pomali nocovat 😀 😀 😀

lulu26
21. júl 2009

Caute babky,

nasla som Vas aj tu 🙂 a teraz budeme pisat aj tam aj tu? aby sme sa potom z toho vysomarili 😀
ja mam tyzden pred svadbou, tak tu teraz asi pridem len sem tam....potom uz hodim aj nejake to foto..sice mozem skusit aj teraz ten album spravit.. 🙂
pocujte, sem tam mavam tvrdnutie bruska, je to normal uz teraz? ☹
a nejaky ten zoznam, co nam treba do porodnice nemate?

lucka0122
21. júl 2009

mia ja som mala cisarsky ale bola som spokojna daktore sestricky boli protivne alebo boli aj zlate ktore ti pomohli....lulu zoznam uz nemam ale ten ti da tvoj gynekolog alebo si ho pytaj uz aj teraz...mne tvrdlo tiez brusko okolo 30 tt...

lubica69
21. júl 2009

Jaj tak sestra v roosveltke? 😉
A vy ako viete?Či sa už poznáte? 😕
Lulu držíme palce na svadbu-veľký deň 🙂
Ja som rodila pri Vodeckom Aj som k nemu posledný mesiac chodila a nedám na neho dopustiť Žiaľ z roosveltky odchádza ☹ a otvára si súkromnú prax 😅
Mne bruško netvrdlo
Lulu ja som si zoznam odpísala z gynekologickej abmulancie

jamaat
21. júl 2009

Tak už som aj ja tu. A pozerám, že tu nás aj nové tváre našli. 🙂

jacka
22. júl 2009

dobre ránko.... 🙂

lulu mne dala sestrička u dr. zoznam....

lubica..Vodecký ide namiesto Groma....a ja som rodila pri Počárovskom..ale ten tam tiež už nie je 😒 .....no poznáme sa z témy porody v roosveltke..ale anine dostal nápad tak založila novu.... 😉 šikovnica je 😉

lucka prečo si rodila sekciou??? 😕

sia222
22. júl 2009

čafte!!! tak tu sa už zašívate???klebetničky 🙂)
mia ja som toto presne včera hovorila že sa už do porodu asi nevyspím.toto dieťa len kopať akopať a kostrč ani nehovorím niekedy..vidíš tak tvoja malinká ma aj miesto sa vykopať v brušku..ved cez den mám čas to dospať ale akosi neviem spať..už ma aj hlava bolí čo som nedospatá..nič ma nebaví..no obdobie ako fras zase🙂 unava ako fras a pritom nič nerobím..kua toto tehu ma zničí 🙂)
petulig ty aspon vieš že to vtákmi a mačkami ale ja nemám ani koho zabiť lebo tu su hormony🙂)
lulu akurát som včera čítala kadejaké stránky zas mi zašibáva takže tvrdnutie je normálne akurát že to všetky nemaju.hlavne po fyz záťaži.treba viac oddychovať a nohy vyložiť a dať si magne...

petulig
22. júl 2009

raanko..tak ja uz som od siedmej na nohach kurnik.Dnes na pocudovanie boli vtaky aj macky ticho, alebo som si uz zvykla 😀
mne brusko tvrdne tiez, ale len take chvilkove Podla mna je to normal uz v tomto nasom stadiu.
Sia mna uz tiez vsetko tlaci,picha do toho ma stale este to hrdlo boli. Dufam, ze som nechytila tu novu chripku, lebo prisiel bratovi kamarat z Kanady 😀 tak dufam, ze nepriniesol darcek. 😵

Ja uz by som porodila aj zajtra, sice ma z toho pomaly zacina chytat stres. Este som ani tu epiduralku nebola vybavovat, dufam ze to stihnem.

rhodosbb
22. júl 2009

ahojte Bystričanky 🙂

aj ja som rodila v roosveltke u Tršku, jooj, to bol fajn chlap aj feši 😀, ale po nedávnej návšteve svokry v nemocnici som sa rozhodla, že ďalšie baby tam už rodiť nechcem, mne sa tam strašne nepáči 😖

Ale zatiaľ len snažilkujeme, takže pôrodnicu teraz neriešim, možno dovtedy otvoria pôrodnicu aj v novamede, neviete o tom niečo?

rhodosbb
22. júl 2009

Jááj, veď až teraz čítam, že vy sa tu všetky už nejaký ten čas poznáte 😅 , tak pardon, že som k vám tak skočila, myslela som, že ste "nové" 🤐

lubica69
22. júl 2009

Ahojte
Jacka tak Vodecký namiesto Groma No supeeer Ja chodím ku Gromovi takže supeeer Preberá teda aj všetky pacientky,neviete?
Sia ahoj Som ti písala aj IP pred časom 😅
Rhodosbb neva Ani ja som nechápala zo začiatku Kľudne sa pridaj 😉

jacka
22. júl 2009

rhodosbb...len sa kludne pridej...ved my budeme len rady 😉

lubica určite preberá...ale Vodecký tam bude len od pondelka do stredy....štvrtok Filadelfy...a v piatok ešte za nejaký čas Grom.....ja som tam bola včera a nemal bohvie akú dobru náladu 😠

margaretka11
22. júl 2009

Ahojte. Na chvíľu vám sem vbehnem, mimochodom aj ja som rodila v Rooseveltke, cisárskym 😉

Rhodosbb, v Novamede pôrodnica nebude, podľa mojich info už rozpredali aj všetky prístroje a pod., nepodarilo sa im nájsť lekárov 😒 . Takže ak nechceš ďalšie bábo rodiť v BB, zrejme pôjdeš do ZV alebo Štiavnice..

mia78
22. júl 2009

ahojky,

rhodosbb neva kazdy je vitany 😀

jaj ja som sa vitesovala ze my nohy nepuchnu 😀 a dnes my tak nabehli ze mam clenky raz take idem si vylozit trochu, 😒

petulig
22. júl 2009

fajne teplo je co ? 😀 uz nejdem ani vzrusovat nad tym radsej. Uz to nejak doklepeme.
Moja krpata bude asi na trance a techno. Dnes som bola u brata, Dj tak u neho len trance a podobne veci hucia. A mala diskoteku v bruchu, ani nespala vo svojom obvyklom case 😀 😀
tak po mne teda nebude 😵

loren
22. júl 2009

jacka vodecky sa bude striedat s gromom ,grom neodchadza, kamoska k nemu chodi tak mi tak povedala,chcem sa vas opytat idete kupovat plienky newborn pampers alebo niektora aj s DM co maju newbornky vychadzaju lacnejsie

loren
22. júl 2009

ozaj este som pocula ze dalsi traja okrem vodeckeho odchadzaju neviete ci ja to pravda? ma slak trafi ak molitoris odide nez ma odrodi dufam ze on nie 😒 ,nejdete niektora k nemu v utorok ?

sia222
22. júl 2009

čafte. no ja som kupila pampers.niekt ženy chvália aj tie dm kové.ja sompri velkáčoch používala pampers a bola som spokojnáa tiež som sem tam kupila aj iné ale vždy som usudila že tie su naj.ja si pamatám že vtedy boli ešte fixis a hagis taképreferované a boli aj zvlášť pre dievča a pre chlapca boli na iných miestach podla cikáčov nejak inak urobené a tie som už teraz nevidela nikde...asi naj ked skusiš
aine vyzistí či nejaký odchádzaju ešte však?🙂) jáj a to kto tam bude robiť potom ak je to pravda?? síce ved zas je možno aj fajn ak to tam oživia mladšími so zápalom pre prácu ako je aine segra bo tí sa iste troška inak chovaju kým ich to baví a nie su v stereotype vela rokov..
miuš ja som si to isté hovorila s tými oopuchmi..nohy tak zatiaľ necítim ale prsty na rukách..na noc si máčam taký mal uteráčik do studenej vody a alpy a držím ho v rukách ked spím 🙂)..teda driemem:((

petulig snád nie neboj na to ani nemysli..ved to ťa už predtým bolelo.ja musím dávať pozor na klímu aj ked padne fajn..hrdlo mi chytí hned
petulig tak ju dáš na tanečnu ..🙂)
ja som bola dnes na chvílu v esc že šak ja to musím nejako rozchodiť kua ale moc mi to teda nešlo aj ked som sa snažila už ma to ťahalo domov..alpa v kabelke kdyby neco🙂)
jáj toto bude asi najdlhší mesiac

jacka
22. júl 2009

loren...no ja som sa to pýtala sestričky... a ona povedala že Grom bude zatial len v piatky..a od pondelka do stredy Vodecký... 😉

pomoc zas je vonku des 😠 😠

lulu26
22. júl 2009

Caute babky,

aj u nas hic, sakra ☹ snad na svadbe az taky hic nebude, to sa ideme uz o 12,00 fotit, tak snad to prezijem...aj ked este tie horucavy zvladam, ale predsa
Sia, myslis tie plienky newborn? Ja chcem zopar kupit aj tych.. tak to aj nasa mala nejako vystraja, stale je este na priec otocena, tak ma skor kope do bokoch, ale dnes aj v noci dost buntosila..
Co vy, ale ked ja pojdem rodit, aby ma vobec niekto odrodil... ☹ mne tu nevychadza so ziadnou termin co?
Mam 5.10. zapis a prve sustredenie v skole, snad to este stihnem pred porodom 😀
termin je 19-23.10. To pred 5.10. by bolo dost skoro nie?
Myslite, ze babatka budu presne? Sia ako si to mala pri detoch?

sia222
22. júl 2009

čafte. neboj budes mať našu podporu lulu🙂)
ja už by som teda svadbu nezvládla🙂) tak potancuješ aspon postretáš rodinu..a si pani 🙂)
hej tie myslím ja som si kupila také menšie balenie..že ak by náh neboli dlho dobré bo niekt babam su len chvílu alebo vobec..dáš pak malej ked vyrastie na bábiky🙂)
no moje deti boli o 2 týž skor ako termín obaja.akurát že pri chlapcovi to bolo tak že moj dr mal dovču tak som išla k inému a ten mi nejako ublížil a krvácala som tak som išla večer do nemocky vyplašená ale bolesť nič.tak ma pripravili na porod a ja nič a na druh den mi na prehliadke Dr prepichol vodu ked som bola hore ani som nevedela čo sa deje🙂) a hovorí míi že kočka tak za 3hodky ideme rodiť načo vás budem posielať domov a za týžden zas dojdete všetko je ok takže tak..tak to vtedy nefungovalo tak ked bolo všetko ok že to silili.no a pri pepke to malo byť nejako okolo 12 a narodila sa 5 to mi tak začala voda odtekať po cvrlikoch a za dve hodky so všetkým bola na svete🙂)
inak aj ja mám niekedy pocit akoby ležal tak ma kope apritom je k východu hlavinkou stále🙂tak sa asi naťahuje nohy ruky...🙂kuken si to tak že v 38tt je normál rodiť tak kukni kedy ti vychádza 38tt a teoretikuš možeš rodiť vtedy ale aj do 42tt ter porodu by mal byť 40tt

my ťa odrodíme neboj🙂) včera som čítala v časáku o jednej žene čo schválne rodila doma:( obdivujem také baby ty kokso

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre