Bystričanky z Rooseveltovej nemocnice

aine04
21. júl 2009

kočky tak snad vas budem moct privitat v tejto novej temicke 🙂 dufam ze si prijemne poklebetime, poradime si a zabavime sa

jacka
8. sep 2010

tak o tom bola panika k vigantolu.......jamaat to vyrieša po svojom....... 🙂 .....ozaj ako bolo v Grecku?...čo malá Emka..ako to prežila...páčilo sa 🙂

@iwusca ....a to sme si mysleli že do jarmoku porodíme ..takto vlani.... 🙂 ....jasné že bude lepšie......však pojdem s detičkami na labute 🙂 😉

jamaat
8. sep 2010

@jacka Boli sme v Egypte a bolo výborne. Emka úplne bez problémov a to jedla aj ovocie, jogurty, dokonca aj zmrzlinu som jej dala liznúť. Veď sú fotky na FB.

jacka
8. sep 2010

@jamaat ...čo ja som myslela že v Grecku 😔 .... 😠 ...tak super že to zvládla.......ale nevarila si jej tam zvlášť?,,idem kuk na FB 😉

jamaat
8. sep 2010

@jacka Peťa písala, že termixka je asi v Grécku, to ťa asi pomýlilo. Emke som nevarila zvlášť nič, jedla normálne jedlo. Zobrali sme so sebou pár sklíčok, ale všetky sme pekne-krásne doniesli naspäť.

jacka
8. sep 2010

@jamaat ...som bola kuk foto......super 😵 😵 ....to jedlo vyzeralo perfektne...a malá na tom velkom záchode...ešteže nespadla.... 🙂 😉 ....

iwusca
8. sep 2010

@jacka ja som mala prave na 12.9. tusim termin a premavala som sa veselo na jarmoku 😀 sak sa tam hadam aj postretame s kocikmi tento rok 🙂

petulig
8. sep 2010

caftee..no@iwusca ten jarmok ja neviem, ale toto pocasie kua. To musi furt byt na prd, ked sa na nieco tesim. Ale uvidime. Aj s malou sa chystas? Ci nechas au pairke doma?🙂 ja by som hadam aj isla pozriet na koncerty vecer, ale musim asi svokrusu vybavit k malej.

iwusca
9. sep 2010

@petulig este vcera to vyzeralo celkom fajn ale dnes je to hrozne s tym pocasim a neviem ci sa to zlepsi... 😒 rada by som sla aj s malou aspon sa unavia bude dobre spat v noci 😀

petulig
9. sep 2010

ozaj a spia Vam deti este dva krat denne? ci? Lebo tento krpec uz vymysla, sem tam dva krat a niekedy raz. A neviem jej to poriadne nastavit co kazdy den je iny.

iwusca
9. sep 2010

@petulig my mame tiez kazdy den inak.. 😒 ale uz vacsinou spava len raz...a dnes napriklad spala len pol hodku o tretej a vecer zaspala az o osmej...

bobocka
9. sep 2010

@petulig no my spime 90%len raz denne,niekedy misko da aj druhy spanok,no nikdy nie doma.bud v aute,ci vonku v kociku.ale to fakt malokedy.ja si myslim,ze je lepsie ked ma mimi jeden dobry denny spanok,ako dva kratke trhane.inak som riadne zvedava ako bude s tym pocasim na jarmok.my pojdeme hned zajtra-teda uz dneska-aspon na chvilku ak pekne bude,na sobotu sa spoliehat nechcem.inak cely vikend ma byt mrchavo 😠 .toto jarmocne pocasie je jak zakliate.minuly rok to iste 😠 .

jacka
10. sep 2010

@petulig ....no my klasiky dva krát denne po pol hodke....ale večer už spinká okolo7......a ráno už kikiríka okolo pol 6-6h......si neviem predstaviť žeby bol hore do 10 večer ako zvyknu dávať mamičky...potom im ráno jasne že potiahne do 9 .......ale už som si zvykla............len mám pocit že zachvilu skončíme 2x denne .....mi dlho trvá uspávanie....a začneme len raz ....sa bojím že len pol hodku 😔 ......................vy ako v noci........

prečo by mal byť zakliaty????....však doteraz bývalo pekné počasie..... 😉

petulig
10. sep 2010

@jacka no my kadejako, cez den ked vstane okolo siedmej tak o desiatej zvykla do pol dvanastej a potom okolo pol stvrtej pol hodku. vecer o osmej tuha. teraz si to meni a doobeda uz nechce, zaspi okolo jednej do tretej a koniec. Ale kazdy den je iny.V noci klop klop fajn, sice ju dva tri razy napravam co ju najdem na druhom konci postielky, ale papa len okolo piatej a potom potiahne do siedmej.
dnes dufam ze vydrzi pocko a pojdem kuk jarmok.

jacka
10. sep 2010

@petulig ..pekne ti spinká....to my ideme o pol 9....do 9..a potom o pol 2 do 2......večer sa kupe okolo pol7...a hore je prvý krát už o 8večer 😔

jacka
10. sep 2010

ja verím to že aspon poobede bude pekne na jarmoku.......sa tam vtedy chystáme.....tak si obejdnávam počasie 😉 😉 😵

iwusca
10. sep 2010

no tak pocasie nevyslo...ja som doobeda upratovala a chceli sme ist potom okolo druhej ale nic z toho.... 😒 dlho neprsalo.....dufam ze sa nam aspon zajtra podari na chvilku vybehnut

petulig
10. sep 2010

no my sme boli stihli sme pobehat trosku a cestou naspat uz lialo. Ale dobry celkom sa mi zdal jarmok. Plno stankov s remeslami, na trznici nejaky program bubnovali o dusu a nieco recitovali, ale to uz lialo. Kupila som ciapku malej, jeden uzasny stanok tam je, slovenske vyrobky, som sa nevedela rozhodnut taky vyber mali. Ale chcela by som zajtra tiez poobede tiez ist pozriet aj s muzom tak dufam ze si to dazd rozmysli.

jamaat
11. sep 2010

Nerozmyslel. Sviňa je to!

petulig
12. sep 2010

aaale dnes je kraaasne, aspon ze nedela vysla🙂
@jamaat a opatrne s tou medovinou, bude boliet hlava 😀 😀

jamaat
12. sep 2010

@petulig Nem boj, medovinu nevypijem naraz. A kúpila som si jedny gorálkové a jedny háčkované náušnice 🙂

jacka
13. sep 2010

@jamaat ...súhlasím na 100%,,.......či milon?....nemohlo byť také počasie ako v nedelu???.....

ja tiež lubim medovinu........hádam si ju dám už na Zv jarmoku.....len neviem kedy......budeme Peťkovi v sobotu robit oslavičku 😵 😵

iwusca
13. sep 2010

@jacka kedy je jarmok v ZV? my ideme vo stvrtok rano na moravu takze oslavovat prve narodeniny budeme tam 🙂
ako rychlo to ubehlo ved takto pred rokom sme este s bruskami chodili a prckovia uz maju rok...za chvilu tu budeme riesit ake skolske tasky budeme kupovat 😀

jacka
13. sep 2010

@iwusca ....mal by byť tento víkend..........a kedy sa vrátite.....to idete na dlhšie?.......čo ste kupili malej?
veru tak......ani sa nenazdáme....a budeme im chystať svadbu 😀 😀

iwusca
13. sep 2010

@jacka tak to nestiham....budeme len tyzden lebo mame tam rodinu a oni este nevideli malu tak sa ideme ukazat 🙂
a ja som malej kupila na jarmoku taku skladacku drevenu a inak nic zatial...a asi ani nic nebudem velmi kupovat lebo staviame ten dom tak treba setrit 😝 🙂 ona si to aj tak este neuvedomuje velmi a urcite dostane kopu hraciek od rodiny...

jacka
13. sep 2010

@iwusca ....máš pravdu..ešte s toho nemá rozum...možno tak o rok dva..........my sme v BB na jarmoku neboli....tak by som chcel do Zv.....len neviem neviem 😔 😅 ......sama s dvoma detmi sa na kolotoč neodvážim......a muž robí od rána do večera...... 😝
a kde staviate?

iwusca
13. sep 2010

@jacka na kolotoce mate este cas este si ich uzijete dost 😀 a staviame v kremnicke hned vedla mojich rodicov takze stari rodicia su poruke 😀 nastastie vychadzame v pohode takze nie je problem 😉 dnes akurat zacinaju tahat mury tak hadam do zimy bude aj pod strechou. len pocasie aby vydrzalo 😝

bobocka
13. sep 2010

ahojte maminy.tak nam aspon jeden den jarmok vysiel.nedela bola uuuuzasna 🙂 .tak sme sa tam vytesili.podla mna bol jarmok velmi pekny.ja milujem tie stare remesla.jeden pan tam mal taku uzasnu keramiku,ze som skoro odpadla.mal stanok oproti vezi .ja som zalozila taku mini rodinnu tradiciu.kupila som si drevenu ozdobu na stromcek a chcem tak robit kazdy rok.my mame doma taky oldschoolovy stromcek.slamene ozdoby mame.ja mam rada tie stare tradicne ozdoby a nie kolekcie a glitrovane gule.a moj muz zas neodolal tym hnusnym sladkostiam a to ruzovo biele zuzu vyjedal 😀 ozaj kocky,som sa chcela opytat,chodite s detickami aj do mc nejak pravidelene?ja chcem behom mesiaca zacat.jedno centrum-mamina-mam hned za domom.asi tam pojdem.ake mate s tym skusenosti? 🙂

petulig
14. sep 2010

cawteee
@bobocka ja do centra nechodim, ale tiez uz o tom dost dlho uvazujem. Jedno mam pri dome blizko, len nejak nebolo kedy. Teraz ked uz budu spavat menej a bude zima tak iste niekam zabludim. Chcem chodit aj na tu hudobnu skolu yamaha ci ako sa to vola, zoznamenie s hudbou abo tak nejak. Musim si to zistit este.

bobocka
14. sep 2010

@petulig tak neuveris mi,ale vcera som bola u mojej kamosky-ona vlastni sukromnu skolku happy hippo na sidlisku a ona mi o tej yamaha hudobnej skole vravela.bude mavat s nimi hodiny u nej v skolke.paradne to vyzera 🙂 ona je nadsena.rada zhana pre decka taketo vychytavky (chodia na kone,maju umelecke hodiny v muzeu dominika skuteckeho-ona fakt riesi super veci s deckami. a je to anglicko slovenska skolka.deticky uci trosku anglicky.je to tam super aje jedna z najlacnejsich ak nie najlacnejsia. 🙂 ona mi o tej yamaha hudobnej skolke vravela,vyzera to senzacne. aj ja o tom zacinam uvazovat. a oni vraj robia hodiny v kazdom materskom centre 😉

petulig
15. sep 2010

@bobocka no ja som tiez pocula ze to byva v materskom centre, musim si to pozistovat veru. Viem ze aj u nas na foncke to bolo, ale ci to este je neviem.
a ta skolka ma nejaku webku? Nech pokukam, aj tak neviem kde malu neskor dam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre