• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bystričanky z Rooseveltovej nemocnice

16. februára 2016 
@mia78 že prkotiny..... :grinning: :grinning: :wink: .....len aby ti nešiblo ked budeš dalšie tri roky dom a......ja už k tomu nemám daleko :grinning: :grinning: :wink: :wink:

@jamaat ešte pijete večer mliečko?...... :wink: ..my máme zakázané :frowning2: ....aj ja dám pre istou plienku....nerada by som sušila všetko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. sep 2011 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka Doma vždy zaspáva tak, že pije v postieľke mlieko z fľašky.
18. sep 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka neboj hádam to nebude také zl :grinning: aj ked niekedy by som potrebovala vypínač na Mirka čo stále kecá :sunglasses:
to čo by si musela s každým jedlo chodiť na hygienu? suseda nosila malej do školky jedlo ...

a malá sa tiež nenarozpráva zatial ale dohovorí sa čo potrebuje :grinning:
19. sep 2011 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia78 to by si sa divila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ..................ja by som pri oboch .....to sú taký maličký čertíci :wink: :slight_smile:
každy den by som musela nosiť.......ráno tam ...a doniesť do školky... :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ved to ..povie čo potrebuje....... :wink: ........a ešte len ked začne kecať :grinning: :grinning: ...vata do uší :grinning: :grinning:

zajtra ideme na prvú kontrolu.....tak som zvedavá...aj Maťkovi idu brať krv.......dufam že bude o.k :wink:
19. sep 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat inakšie ti nazaspí........a v aute ti zvykne spať?..ked niekam idete?
19. sep 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ved to ked obaja jačia ani štuple by nepomohli :grinning: ................tak ja s Mirkom zase po doktoroch ráno ideme na urologiu tam sme ešte neboli :unamused:
@jamaat aj mne malá večer pije aj pred spaním aj cez noc má pri hlave flašu hocikedy je precikaná
19. sep 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka V aute spí, len keď je ozaj unavená a má spací čas. Bez mlieka by asi sama nezaspala, musela by som byť pri nej. Radšej to ani neskúšam :slight_smile:
20. sep 2011 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia78 prečo na urologiu???...............
Ninka má v noci samoobsluhu?....napije sa sama?? :slight_smile: :wink:

@jamaat tak závisláčka riadna....to obyčko mliečko pije???
20. sep 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka Ano, mlieko z automatu jej dávam. Ja už v obchode ani nekupujem.
20. sep 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat veru ani ja nekupujem v obchode..to je len voda :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......my beriem od susedky fajné domáce...... :slight_smile: ...............aj ho preváraš?
20. sep 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka hej Ninka má samoobsluhu len ked jej dojde vykrikuje z izby namna lebo uz spí s Mirkom v izbe vo velkej posteli :sunglasses:
urologia nám dopadla tak že keby nebol chorý tak si ho tam nechajú, takže o týž den na kontrolu ak sa vyzdravie ideme na operaci niečo s vajkom sa mu tam zahlo a zapálilo....no my musíme naozaj asi všetkých doktorov obehať ked nie jedno tak druhé a stále niečo :angry:
20. sep 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia78 no super....sa vás tie choroby držia.......no držte sa.....aby ste vyzdraveli a nemuseli na operáciu....a dali aj lieky?
velká slečna ked už spinká v izbe.....ja som si aj tohoto naučila v mojej posteli....tááááááááák mi treba...som nepoučitelná..:stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. sep 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka operácia náz už neminie už je to 100percent len sa musí zo soplov a kašla preliečiť..............ja som mala Mirka v posteli Ninka už tak ani nechcela ona v postielke ale teraz občas príde :grinning:
20. sep 2011 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia78 juj no nezávidím.....tam budeš aj s ním?....a to ráno prídete a večer domov?....sa rýchlo vyliečte...... :slight_smile: .........príde z druhej izby rovno za vami???......dobrá je :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: ..............a to aj v noci dobehne :slight_smile:
20. sep 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka Emke preváram, ale nám nie.
20. sep 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka asi budem sním cez den a na noc domov....jeden den nás prímu a na druhý den ho asi spravia a podla toho ako bude až na další domou tak tri dni aspon dúfam že to nebude viac.............a malá hej príde aj v noci akurát som sa smiala že v jednej ruke maca vankúš a v druhej plišáka a dotrepala sa :grinning: nahávame svietit malu lampu zatial :grinning:
20. sep 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia78 sa pýtam len preto...lebo ked sme boli vyberať mandle....sme sa dohodli že skoro ráno tam a večer domov....a aj jedna pani čo tam chlapčekovi robili pruh tak tiež tak prišli...

opička...musela byť zlatá..... :dizzy_face: :slight_smile: ........hlavne že videla :grinning: :grinning:
21. sep 2011 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka hej aj ja tak chcem ak nebudem chorá lebo už ma to chytá tiež zase :unamused:
21. sep 2011 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia78 no super to poteší.......myslíš že tam vydrží celu noc bez teba?....teda asi bude musieť :frowning2: .....mne stačilo ked som tam bola s Peťkom ako tie detičky plakali v noci......preto som chcela aby Maťkovi urobili mandle hned ráno a večer domov.......sice som bola precitlivelá aj tak mi ich bolo luto :frowning2:

ako bruško????.....
21. sep 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulig ...aj ked asi oneskorene.....Miške všetko najlepšie k narodeninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. sep 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka vydrží už bol dve noci a sám na iske ked mal laryngitídu. a to nás ani za nim nepustili takže bol sám ale on je ukecaný sa porozpráva aj s nimi a televízor mal celý den tak to vydržal :wink: .......mandle mu tiež tak robili ráno a na obed domou..............a ja v pohode dobre o dva týžne až na sono tak mi povedal že mu mám na začiatku povedať že foto spraviť :grinning:
21. sep 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia78 tak je dobrý........ :slight_smile: :slight_smile: ..........no hlavne nezabudni na foto :grinning: :grinning: ...no dufam že si nie chorá....ako sa drží Ninka?
22. sep 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no hádam nezabudnem na foto stále zo sebou :grinning: a ja som nachladnutá ale dúfam že to zvládnem.........a hlavne dúfam že to Mirko vydrží lebo dnes už tretí den bere antibiotika a dostal horúčku a ledva už chodí tak čím dlhšie sa bude čakať tým horšie...........a Ninka v pohode zatial :wink: dnes čo my vyviedla zase volá na mna z izby mama mama a ja idem a jej nikde hladám aj v spálni aj po skriniach už a za chvílu vytrčí hlavu z bohovím smiechom s pod postele no musela som sa len rehotať na nej :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia78 som nevedela že berie atb......sa rýchlo vyliečte...... :wink: ...aby ste sa mohli liečiť zas........teda mu to nezávidím...chudatko :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Ninka je riadny prípadík........ :dizzy_face: :dizzy_face: sa ti normálne schová aj do skrine???? :grinning: :grinning: ...sa s nou nenudíš.......aj Mirko bol taký?......lebo ja mám pocit akoby by boli moji rovnaký loptoši :grinning: :wink:
23. sep 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no Mirko si užije ale aj horšie býva ked to vidíš v telke :unamused: tak som aj rada že sa držíme........a Nina to jew prípad aj do skrine a všade do môže zachvílu bude po stromoch loziť a som povedala že kewd snou idem tak len na vodítko :grinning: :grinning: :grinning: a Mirko nebol taký on bol opatrnejší no ale on ju teraz naučí aj čo nemusí a to všetko opakuje.... :grinning:
24. sep 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia78 veru sú aj horšie stavy.... :frowning2: ......a pokial sa to dá vyliečiť tak je fajn...... :slight_smile: :wink: :wink: ........tak stromy v blízkom okolí treba sťať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...tak to máš riadnu šibalku doma..... :grinning: :grinning: .........................ja som chorá s toho opakovania...nič dobré sa od neho nenaučí.......
ty ideš zajtra na kontrolu či už mám halušky???
25. sep 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja idem až o týždem na sono :wink: ............... a Mirko je už v nemocnici zajtra ho robia......
27. sep 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia78 juj tak silno držím palce.....a čo ako bez problémov?...........nech to dopadne na výbornu...však inak ani nedufame,že?.................ty ako nie si chorá?.......Ninka má čo nové?
27. sep 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia78 no ako ste dopadli?.......
28. sep 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tak už máme potom a sme konečne doma :wink: ešte má antibiot. lebo tam bol zápal tak doliečiť a už hádam bude mať pokoj od liekov..........a malá trávila čas u starkej u mojej mamy a tam sa tak vybláznila že sme prišli domov a hned sa pítala do postele a za 5minut spala :grinning: a vy ako sa držíte zdravý ?
29. sep 2011 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok