• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

24. júla 2009 
Ahoj Pici.Ja som bola celý víkend niekde preč,takže až dnes.Ako?
23. mar 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale da sa. mam plodne dni. tak sa z toho tesim. ale vajecniky mi idu vyskocit...
a kde si sa tulala cely vikend?
23. mar 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak treba vela plodiť.My sme boli na Inchebe na výstave a potom bola malá trénovať na štvorkolke a aj sme si opekali a tak.Trošku sme vypli.Zajtra ide muž na to vyšetrenie tak sa neviem dočkať a v stredu ja.A tie vaječníky no to si asi musíme prežiť. :slight_smile:
23. mar 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len ja som to nikdy nemala. teraz len kukam. xixi
no tak to ste mali simi potom super vikend. relax. aktivny oddych... no tak super.a na vystave coho ste boli?
23. mar 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boli sme na motorkách,lodiach a rybárstvo.My sme išli hlavne kôli štvorkolkám.A malej sme kúpili super bundu na štvorkolku tak sa teším.Ani mňa nebolievali vaječníky keď som brala cylest.Brala som ho 4 roky.Nesmieme sa čudovať veď takú dlhú dobu sme neovulovali,že teraz sa to vynahrádza.A relax bol fakt perfektný. :slight_smile:
23. mar 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to asi doslova. chodim tak ze najprv vajecniky.. a potom ja.. kazdy krok citim. :astonished:
23. mar 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to ti verím.Ale čo by sme nepreskákali pre mimino?Snáď to za pár dní prejde keď už si asi po OVU.
23. mar 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby tak vas budem tento tyzden okupovat sme chori. Nieze tu teraz nikto nebude :grinning:
23. mar 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem ako to je ked bolli vcera na teste dve ciarky. aj dneska. tak to znamena ze mam plodne dni nie?
23. mar 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Aspi.Prečo chorí?Čo ti je?
23. mar 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej Pici.Kolký si DC?
23. mar 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som dneska 12DC test ukazoval uz vcera // a vajecniky ma bolia od soboty
23. mar 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak treba stále skúšať teraz.Ťažko povedať kedy ti presne prasknú,takže len snažiť a snažiť. :slight_smile: Mne v stredu povie či mi rastú a ako tak uvidíme.Podla UTZ ti povedia presne kedy sa treba snažiť tak som zvedavá.Aj keď na to vyšetrenie sa moc neteším,ale čo už.
23. mar 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co sa tam presne robi? alebo ako?
23. mar 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To robia ten vnútorný ultrazvuk asi tak každý druhý-tretí deň.A tam presne vidia ako ti vajíčko rastie a kedy praskne.Je dobré,že je to najpresnejšie.
23. mar 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha. no tak to je ta folikulometria nie?
sak to by som si musela kolko volna zobrat a by som to zistila?
23. mar 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano folikulometria.ja som doma tak u mňa to je v pohode.a lekár je tam od 9tej takže ani stávať nejak skoro nemusím.
23. mar 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simib mala je furt zahlienena a kaslisko ma! pici nevymyslaj s folikulometriou ty mas teraz svoju ved citis ako vajko rastie a ked bolia tak o chvilu praskne!
Simib to ti robia vnutorny UTZ ved ten neni taky hrozny len je taky osemetny pri malej mi nerobili ani jeden a teraz ked som bola tehu tak mi ho furt robili uz mi bolo vsetko jedno. Raz mi dokonca doktorka zasunula sondu dnu a zacala jej zvonit mobil a ona telefonuje telefonuje a ja som si "uzivala" so sondou v pipke :grinning:
23. mar 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aspi tak nech sa rýchlo uzdraví. :wink: Ja viem že to nieje hrozné ten UTZ ale príjemné tiež nie.No užívať si so sondou?To nemôže hociktorá,sranda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. mar 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis ...aspi to sa este aj da? takto sa chovat ze ta necha s pakou v susurke?
23. mar 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aspi a kedy si chodila?Na ktorý DC?Ja budem v stredu len 7DC a zdá sa mi skoro,ale veď čo už.
23. mar 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi ja nevymyslam s foliku... nemam tolko casu. nemam ani gynekologa v senci. takze tolko dni dovolenky aninemam. ty kam chodis k dokymu?
mala je takato chora.? aj kamoskina veru je. je teraz nejake svinstvo vonku. sak cely tyzden som mala nadchu
23. mar 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simib ja som nechodila na foliku ja som chodila na UTZ ako tehotna a to moje nepodarene druhe tehotenstvo vyzadovala vela ultrazvukou.
Dokymu chodim jak je OTP banka tak tam je taka ulicka a tam je ordinacia Fed Gyn k Mudr. Simkovi je skvely dost mi pomohol teraz ked som potratila!
23. mar 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha Aspi.No veď uvidím čo sa bude diať.Ja mám dosť super dokiho a asi chce UTZ skôr,keby som mala náhodou ovulku skôr.Už aby bola streda.To už budem vedieť aj ako muž aj ako ja.
23. mar 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k tomu chodi aj bambolina. to je v tej ulicke kde je oproti detsky obchod? trafika? spodne pradlo ?
23. mar 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj ja som už konečne jedným okom tu :wink:
pici mala si tú čiarku silnejšiu? lebo len vtedy máš ovu.
23. mar 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako si si ty robila testy ráno či poobede alebo to je jedno?
Ahoj Kondi. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
kondi. no ta jedna bola silnejsia... a ta druha slabsia. ale zretelna...
23. mar 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som tu nebola lebo aj my sme mali plodné dni :wink:
23. mar 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok