Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉
simib
5. apr 2009
Jáj.No dobre Picinka.Idem ešte urobiť malej desiatu a asi lahnem a uvidím,kedy mm dojde.Dobrú nocku.Zajtra som tu. 🙂
pici
5. apr 2009
jasnacka. ved zajtra pokecame.. ahoj zatial... kedy budeme vediet aky je vysledok vasho maratoniu?
aspinka
5. apr 2009
jaaaj baby zase som vas presvihla :-|
pici
5. apr 2009
ja som tu aspi....
mimomu
6. apr 2009
dobre ranko 🙂
ako babenky?ja mam mrchu v plnom prude..... 😞 leje zo mna ako so stareho suda ]-( slak ma uz trafil.....
pici nesmut.....simi ja asi tiez idem merat.....tento mesiac :-p 😃
pici
6. apr 2009
no dakujem krasne za takuto mrchu.. ... odkedy neberiem HAK tak to je sen.. vam poviem...
simib
6. apr 2009
pici
6. apr 2009
no mna boli brucho jak hovado. dorabam jednej babe bakalarku takze mam toho akurat tak plne zuby...
simib
6. apr 2009
No prvý deň pracovný a hneď nervy?To ti nezávidím.A ešte aj bolesť brucha.
pici
6. apr 2009
hej vcera som sa pohadala s jednym kamosom a dneska som kamoske vynadala. ma nasrala. takze velice pekne zacal tento tyzden. a dneska mam este skusku.. idem na postu. potom tu budem.. pa zatial
aspinka
6. apr 2009
Ahojte kto tu? 😉
mimomu
6. apr 2009
ahoj aspi?ako moja? 🙂
aspinka
6. apr 2009
babule podte si tuknut 😉 som tu a nemam rada panelak :-|
pici
6. apr 2009
aspi. ahoj.ja tukam aj kukam.. panelak. xixi. aky mas den?
aspinka
6. apr 2009
no v celku rychly. teraz mi tu sused lezie na nervy lebo uz tri tyzdne prerabaju byt je cely den doma a musi vrtat a buchat o takomto case ]-( keby mi mal aj strop padnut na hlavu tak by som si nedovolila buchat kladivom a vrtat vecer 8-(
pici
6. apr 2009
no tak vidis.... ja som si doteraz myslela ze tam nikto ani nebyva v tej lokalite
pici
7. apr 2009
sem uz nikto nechodi?
simib
7. apr 2009
Pici ja som tu.Ahoj.Ja neviem,kde sú všetky.Zumi asi rezignovala a Kondi neviem. 🙂
pici
7. apr 2009
no tak to neni moc pekne ]-( ]-( ja som nejaka unavena... spala by som na slniecku ako medvedik...
simib
7. apr 2009
To hej.Veď je krásne.A ja trčím doma 😞
pici
7. apr 2009
no a ja v robote. tak sme to moc nevyhrali.
simib
7. apr 2009
Ja čakám,kým zavolá mamina.Dnes má dôležité vyšetrenia 5 hodinové,lebo má asi metastázi na plúcach,tak som taká všelijaká. 😞
pici
7. apr 2009
tak to sa ani necudujem... idem do parku.. trochu nasat energiu a slniecka. drz sa simi. daj potom vediet.. ako mamina dopadla....
simib
7. apr 2009
OK papa Pici.
pici
7. apr 2009
uz som tu. nic sa mi nechceeeeeeeeeeeeee
simib
7. apr 2009
Ako bolo vonku?
pici
7. apr 2009
supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
simib
7. apr 2009
No vidíš.Tak pomohlo.Inak keď budeš merať tú BT,zaregistruj sa na ferility a tam ti to aj pekne vypočíta.
pici
7. apr 2009
hej hej budem s tym pracovat.
simib
7. apr 2009
Tak super.Dúfam že už potom budú // 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😃 😃 😃 😃 😃