Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

simib
5. apr 2009

Jáj.No dobre Picinka.Idem ešte urobiť malej desiatu a asi lahnem a uvidím,kedy mm dojde.Dobrú nocku.Zajtra som tu. 🙂

pici
5. apr 2009

jasnacka. ved zajtra pokecame.. ahoj zatial... kedy budeme vediet aky je vysledok vasho maratoniu?

aspinka
5. apr 2009

jaaaj baby zase som vas presvihla 😒

pici
5. apr 2009

ja som tu aspi....

mimomu
6. apr 2009

dobre ranko 🙂
ako babenky?ja mam mrchu v plnom prude..... ☹ leje zo mna ako so stareho suda 😠 slak ma uz trafil.....
pici nesmut.....simi ja asi tiez idem merat.....tento mesiac 😝 😀

pici
6. apr 2009

no dakujem krasne za takuto mrchu.. ... odkedy neberiem HAK tak to je sen.. vam poviem...

simib
6. apr 2009
pici
6. apr 2009

no mna boli brucho jak hovado. dorabam jednej babe bakalarku takze mam toho akurat tak plne zuby...

simib
6. apr 2009

No prvý deň pracovný a hneď nervy?To ti nezávidím.A ešte aj bolesť brucha.

pici
6. apr 2009

hej vcera som sa pohadala s jednym kamosom a dneska som kamoske vynadala. ma nasrala. takze velice pekne zacal tento tyzden. a dneska mam este skusku.. idem na postu. potom tu budem.. pa zatial

aspinka
6. apr 2009

Ahojte kto tu? 😉

mimomu
6. apr 2009

ahoj aspi?ako moja? 🙂

aspinka
6. apr 2009

babule podte si tuknut 😉 som tu a nemam rada panelak 😒

pici
6. apr 2009

aspi. ahoj.ja tukam aj kukam.. panelak. xixi. aky mas den?

aspinka
6. apr 2009

no v celku rychly. teraz mi tu sused lezie na nervy lebo uz tri tyzdne prerabaju byt je cely den doma a musi vrtat a buchat o takomto case 😠 keby mi mal aj strop padnut na hlavu tak by som si nedovolila buchat kladivom a vrtat vecer 🙄

pici
6. apr 2009

no tak vidis.... ja som si doteraz myslela ze tam nikto ani nebyva v tej lokalite

pici
7. apr 2009

sem uz nikto nechodi?

simib
7. apr 2009

Pici ja som tu.Ahoj.Ja neviem,kde sú všetky.Zumi asi rezignovala a Kondi neviem. 🙂

pici
7. apr 2009

no tak to neni moc pekne 😠 😠 ja som nejaka unavena... spala by som na slniecku ako medvedik...

simib
7. apr 2009

To hej.Veď je krásne.A ja trčím doma ☹

pici
7. apr 2009

no a ja v robote. tak sme to moc nevyhrali.

simib
7. apr 2009

Ja čakám,kým zavolá mamina.Dnes má dôležité vyšetrenia 5 hodinové,lebo má asi metastázi na plúcach,tak som taká všelijaká. ☹

pici
7. apr 2009

tak to sa ani necudujem... idem do parku.. trochu nasat energiu a slniecka. drz sa simi. daj potom vediet.. ako mamina dopadla....

simib
7. apr 2009

OK papa Pici.

pici
7. apr 2009

uz som tu. nic sa mi nechceeeeeeeeeeeeee

simib
7. apr 2009

Ako bolo vonku?

pici
7. apr 2009

supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer

simib
7. apr 2009

No vidíš.Tak pomohlo.Inak keď budeš merať tú BT,zaregistruj sa na ferility a tam ti to aj pekne vypočíta.

pici
7. apr 2009

hej hej budem s tym pracovat.

simib
7. apr 2009

Tak super.Dúfam že už potom budú // 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre