Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

pici
1. máj 2009

ale asi sa urcite opijem ako hrom.. .mrcha nikde... zatial..
ovu testy mas paradne. dneska postav manzela do pozoru ... a o dva tyzdne sa budeme tesit.. papa musim bezat...

elefe
1. máj 2009

simi mas krasne testiky,,,hor sa na to ,,,nam to vyslo na ovu testiky tak niet na co cakat,,,,ten posledny je uplne skvely,,,,,
o 2 tyzdne prajem take aj tehu testy,,,

pici
2. máj 2009

ahojte... simi, dufam ze vcera ste si posexovali... my tiez.. ale moc si nepamatam. haha.. ta oslava.. no konec sveta.... teraz som sa vytrepala z postele.... konecna... a mrcha stale nic....

simib
2. máj 2009

No Pici tak si bola na šrot?Posexovali sme že až. 🙂 🙂 🙂 🙂 Nerobíš ďalší test?

pici
2. máj 2009

nie nerobim. zatial urcite nie. ked nedostanem do pondelka, utorka tak spravim-
no a na srot som veru bola...

simib
2. máj 2009

Pici 😀 😀 😀 Takže nech nedojde mrchaňa jedna.

elefe
2. máj 2009

to aby nedosla aj ja prajem pici,,,,dobre ze si si dala a zabavila sa,,mozno najblizsi rok nebudes moct zurkovat,,,myslim s alkoholom,,,,

simib
2. máj 2009

Dobre elef 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

elefe
2. máj 2009

simi ,,,suoer takze o dva tyzdne cakame na vysledky,,,,a co potom ked uz budeme vsetky tehulky? co s touto temou?

simib
2. máj 2009

No budeme tu stále,predsa.Ja sa ani potom nechystám ísť niekam inam. 😝

elefe
2. máj 2009

oki doki tak o par mesiacov si tu spolocne budeme potazkavat co vsetko nas boli a kde nas vsade tlaci a aby uz bolo mimi na svete...chi chi.... docela sa tesujem,,,, 😀

simib
2. máj 2009

No elefe ešte nekričme hop,kým to nieje.Bolo by to pekné ale ešte nikto nenašiel // akurát ja včera na OVU teste

elefe
2. máj 2009

no a ja na tehu a este tu niekto bol kto je uz oficialne tehu nie? ja este oficialne nie ,,,, k dokimu sa chystam az na buduci pondelok,,,,

simib
2. máj 2009

No ešte by mala byť Zumi ale tá sem nejak nechodí a ani neviem čo s ňou je.

elefe
2. máj 2009

ved sa snad ona ozve,,,,a da o sebe vediet,,,,

simib
2. máj 2009

No mohla by.Iba vieme že našla // ale nič iné.Zumi kde si?????????????????????????????????????????

elefe
2. máj 2009

tak aspon ze nasla,,,,ja som sa tiez branila testovaniu ako cert svatenej vode , ale nakoniec mi prislo v praci nejak divne tak som testla a nasla aj ja 2 // ....a kde je pici? dospava? 😝

simib
2. máj 2009

Neviem.Musím aj ja pomaly ísť,lebo ideme na oslavu.

pici
2. máj 2009

no pici vyliezla na svetlo sveta.. zaludok mam stale na vode.. a do zajtra budem urcite ko. este ze je dlhsi vikend a zajtra sa nejde do prace.... juchuuuuuuuuuuuu

elefe
2. máj 2009

no teda tak sa aspon preliecis pici,,,zajtra nam tu to iste bude pisat simi,,,,,s tiez sa bude liecit,,,,...

pici
2. máj 2009

hahaa. no snad nedopadne tak ako ja vcera.. ble.. ale tak raz za cas treba zresetovat telo...

aspinka
2. máj 2009

Ahojte. Aj ja sem nakuknem obcas. No my "snazilkujeme" cez neplodne dni radsej ale taky mesiac a ideme na to aj my 😀
zumi je asi v nejakej teme kde su uz tehulky!
Boli sme vonku zbuchala som tuniakove cestoviny so syrovou omackou uz len kuchynu upratat a idem sa zvalit 😅

elefe
2. máj 2009

jasne pici mas recht,,,treba sa uvolnit

pici
2. máj 2009

no ja som sa uvolnila na pol roka xixi... mrcha stale nic

pici
3. máj 2009

a vy sem uz nechodite?

pici
3. máj 2009

mrcha nedosla. a tehotna nie som... to je aka zla kombinacia...

bambolina
3. máj 2009

cau, odkial vies ze nie si tehotna...pici nestresuj 🙂

mimomu
3. máj 2009

ahojte.
pici my sme snazilkovali kazdy obden a prt z toho....akurat mam po mz. 😝 🙂

pici
3. máj 2009

veri. nestresujem. robila som si test...

bambolina
3. máj 2009

picko, nechcela si cakat do utorka....ja som mala slabulilinky tienik tusim par dni po ocakavanej mrche...kolko dnovy cyklus si ratala

mimomu, nevadi aspon mozete snazilkovat pekne casto zase...urcite to vyjde

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre