Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

pici
6. máj 2009

ahoj. no podla posledneho cyklu 26 dnoveho som mala mat 1/5, takze az tak moc mi zase nemeskaju... ale meskaju... testovala som aj vcera a test negativny.. nie nemeriam.. pri mojej zivotosprave by to bola husenkova draha...
a pocuj aspi.. taka intimna otazka. krcok je to, ked si strcim prsty do susky a hned kusok to tam najdem? alebo ktora cas "vnutra" to je?

aspinka
6. máj 2009

ano krcok je presne to na co narazi prst ked si ho tam pichnes je to ako capik alebo k comu by som ti to prirovnala ked je makky a otvoreny pride mrcha a ked je tvrdy a zavrety si tehu test ti moze ukazat tehu aj neskor zalezi aj od ovu kedy si mala ale na tvojom mieste by som si pre zaujimavost zajtra rano zmerala tam dole a ked bude 37 tak si jasna 😉

pici
6. máj 2009

aspi dala som ti IP.

simib
6. máj 2009

No a jaké IP Pici.Aj ja chcem vedieť.

pici
6. máj 2009

poslem to aj tebe, neboj

simib
6. máj 2009

čakám

pici
6. máj 2009

zahada vyriesena.. krcok je makky a otvoreny..

simib
6. máj 2009

Pici tak potom asi dojde mrchaňa. ☹

pici
6. máj 2009

nooooooooooooooooooooooooooooooooo... ale kedy.. ja by som uz poprosila.. nie?
myslite ze je mozne ze by som proste teraz nedostala..??? to budem musiet ist k dokymu na vyvolavacku?

simib
6. máj 2009

Pici možné je všetko.Ešte počkaj s vyvolávačkou.A je fakt taká mäkký?

pici
6. máj 2009

tak ja hlavne neviem aky mat byt ked ma byt "tvrdy" .. hej zda sa mi skor makky ako tvrdy.. jasne ze pockam... ale ma to dost sere.. sak snad ja nebudem mavat 65 dnove cykly...

simib
6. máj 2009

Pici nestraš.Možno aj OVU si mala neskôr.

pici
6. máj 2009

tak aj to je mozne. a ja budem mat ovu bolesti dva tyzdne a dvojmesacne cykly.. tak to budem tehu v roku pana.. hahaha

simib
6. máj 2009

Neboj Pici.Niekedy sa pritrafí tehu pri všetkých nepríznakoch a úplne náhodne keď čakáš už mrchu.

pici
6. máj 2009

ja nebojim. len je to vsetko pre mna nove. ovu bolesti ze skapat idem. chodit, sediet, nic.. a sexovat so zatatymi zubami.. prsia ma boli, ze ma vystret ide ked sa ma muz chyti. vyhadzana som jak pubertacka.. a cykly mam hociake kazdy mesiac. co ja som bola 28 ukazkovy cyklus vzdy... / ak neratam HAK branie/

simib
6. máj 2009

No to je fakt.Treba čakať.

pici
6. máj 2009

no jedine cakat..

simib
6. máj 2009

OK Pici.Musím ísť do nemocky za maminou,ale večer dúfam dobehnem.

pici
6. máj 2009

ja idem do skoly takze dneska tu uz nebudem lebo predpokladam ze dojdem az okolo 22
drzim palce s maminou

simib
6. máj 2009

ďakujem.papa

aspinka
6. máj 2009

odpisala som 🙂
varim fazulkovu polievocku a prave dobehla mala mi "prepacit" tak vola ked sa pride ospravedlnit slzy na krajicku "prepac ze som si pomylila lepidlo" 😠 v preklade namiesto tycinkoveho co mame na papier si zobrala potajomky sekundove 🙄 takze ma dolepene prsty juuuuj ale som jej znadala 😠 hned si sadla na zem aby na rit nedostala 😀 ale bit ju nebudem co uz s nou ;)

pici
6. máj 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. mna to celkom pobavilo... 😀

bambolina
7. máj 2009

helou baby, no to je teda, to tu nikto nebol skoro dva dni...co sa s vami deje...ziadne novinky...

aspinka
7. máj 2009

ahojte. Ziadne novinky nic len volno ja mam nadchu a uz cakam kedy sa mi vyhodi herpes 😠
Fuuuha bambolina tebe to odsypa uz 13 neviem ale mne to vzdy ubieha u inych a ked som tehotna ja tak sa mi zda ze sa to vlecie 😀

pici
7. máj 2009

verko ahoj... ja mam zajtra poslednu skusku tak sa tesim celkom.... mrcha stale nikde.. ale uz ju s aspi ocakavame... ze???? myslim tu moju

bambolina
7. máj 2009

picko, tak zajtra drzim palce, statnice mas potom kedy...ty len pekne necakaj mrchu, aby si nebola nahodou prekvapena.. 🙂
aspi ano, pomalicky to ide...ale este toho mame predsebou ajajaj...ale sned uz len lepsie to bude... 🙂

bambolina
7. máj 2009

nuz dievcata, tusim prichadza moja hodina H, idem sa rychlo osprchovat a pokusim sa zaspat, dufam, ze oklamem hormony...zajtr vecer nakuknem, u nas totiz nie je sviatok a ja pekne klusem do prace 😒 dobru nocku

pici
7. máj 2009

necakam veri. ale vsetko nasvedcuje ze cakat mozem.. na mrchu.. xixi

statnice mam 1 alebo 2 jun... neviem este presne kedy....

dobru nocku. ja som doteraz varila chlapom na stavbu.. xixi

elefe
8. máj 2009

Ahojte zenuchy,,,,
No tolko som sa vytesovala a bola spokojna ze mi nic nieje ale uz to rpislo,,,tento tyzden ani neviem ako to mam nazvat ,,,,stale mi nejak blbne zaludok , napina ma na vracanie, zetial som sice nevygrcla nic ale cakam ze to pride,,,,nemozem byt ani hladna ani najdena,,,,na vsetko mam chut a nic mi nechuti,,,,no strasne nieco,,,vsetko ma akusi inu chut a viac menej vsetko viac smrdi ako vonia,,,,ani len jedlo neviem dochutit,,,,,no s prvym tehotenstvom sa toto veru neda porovnat,,,,chvilku bolo vsetko ok , ale tento tyzden idem fakt skapat a myslim ze sa to bude este zintentivnovat.....no a nevravim o unave,,,nieco hrozne ja hadam spim kde sa da,,,,,
vy sa len drzte dievcence a cakam nove spravy o tehulkach,.... dufam ze to nebude dlho trvat a nevolnosti zmiznu,,,,,
papa

pici
8. máj 2009

elefe... ja si myslim ze je to len dobre... tvoje telo si predsa musi zvyknut na to, ze sa v nom vyvija novy zivot.. ja myslim, ze to coskoro prejde.. tak ako aj bamboline... a niekde som citala ze kazde tehotenstvo je ine, pri jednom ti moze byt zle pri druhom nie, pri jednom moze byt male brucho a malo pribrat a druhe prave naopak...

ja som akurat dosla z kavy... mrchu stale nemam.. ale testy si robit nebudem uz.... dneska som okrem toho ze som rano vyprazala rezne cely den relaxovala.. a v tomto duchu by som rada prezila cely tento vikend...

musim nacerpat energiu.. co chvilu ju budem asi velmi potrebovat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre