Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉
Strana
z148
Dole
PredošláStrana
z148
Ďalšia
pici
26. jún 2009
no niekedy je problem to najst lebo je tu malo prispevkov., baby bud moc plodia alebo plodenie odlozili alebo nasli inu temu.. a zase sama zo sebou si pisat nemozem.. xiix 😃
to je skvele, ze sa mate fajn. mohla by si pridat nejake fotecky aby sme videli ako nam rastiete..... 🙂
elefe
28. jún 2009
hej hej pridam ale az v 15tom tyzdni,,,,aby to bolo pekne po 5tich tyzdnoch ,,,,
pici
29. jún 2009
no tak to si este tyzden musime pockat xixi 😃
elefe
5. júl 2009
halo zienky pridavam foteckuuuu,,,, ako sa inak mate a co snazilky? snazilkujete???? nik nic nepise,,,, asi vsetky si uzivate leta,,, tak pekne prazdninovanie prajem,,,,,
elefe
13. júl 2009
No to sa mi snad zda dievcence ved sem asi nik uz nechodi,,,, 😞
co sa s vami vsetkymi porobili? tak si uzivate leto alebo uz nik nema o tuto temu zaujem???
pici
24. júl 2009
ahoj idem kuknut fotecky. ja som sa akurat vratila z dovolenky tak som tu dlho nebola.... 😃 😃
Strana
z148
PredošláStrana
z148
Ďalšia