Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

jarka4982
7. jan 2009

Ahoj Dididi,dakujem na gratulaciach.Ty sa inac ako citis?
Poslednu menstruaciu som mala 26.11. a ovulku som mala okolo 10.12. tak uvidim co zajtra povie gynekologicka.Ty mas kedy termin porodu???

jarka4982
7. jan 2009

Dididi,ty ides k lekarovi potom az 9.?

dididi
7. jan 2009

jarka ja sa citim vselijako 😒 Skoro cely den mi je zle aj ked som este nevracala no zaludok mam stale ako na vode. A nic mi nechuti jest. Dufam ze to zachvilu prejde lebo uz som dost zufala. Inak ma nastastie nic neboli. Ja som mala poslednu mrchu 23.11. takze to mame dost podobne 😉 Ku gyndosovi idem az v pondelok lebo on do piatku nerobi takze pondelok si tam pojdem na par hodin posediet do cakarne kym ma zoberie. Manzel ostane doma s Adamkom. Ako ti zavidim ze ty uz zajtra ides 🙂 Potom napis ako si dopadla a ci si uz aj srdiecko videla.

aspinka
7. jan 2009

jarka vyzera to na 2.9 a si v 6tt zajtra zacinas 7 to uz by aj srdiecko mohlo byt vidiet ;) didi ty si 30.8. tiez 7tt juuj to mne zacalo byt strasne zle 😠

jarka4982
7. jan 2009

Dididi aj mne je zle od zaludka a to tiez po cely den ,ale som este nezvracala a tak mi bolo ked som bola aj s MAtuskom tehotna.Trvalo mi to do konca tretieho mesiaca ☹ tak musime to vydrzat.Ja sice idem zajtra ku gyn. ale neviem ci robi alebo ma dovolenku.Nemala som sa ako dozvediet.Dufam ze "nebozkam" dvere 🙂 Pojdem tam hned rano na 7h,tak uvidim co a ako.Ja tu mam este mamu,tak manzel moze ist do roboty a ona mude s malym.Lenze potom v piatok idem k rodicom asi na dva tyzdne,tak dufam,ze tu gynekologicku fakt vybavim zajtra.

jarka4982
7. jan 2009

Aspinka,to z coho ti je tak zle?Aj ty si tehu???

tintinka
7. jan 2009

ahojte.
jarka ja som mala poslednu ms tiez 26.11., takze budeme mat rovnaky termin porodu.ja uz dnes som bola u lekara. malicke ma 5,5 mm a srdiecko uz pekne bije.

jarka4982
7. jan 2009

Tintinka GRATULUJEM!To je ale nahoda!Jej aj ja sa uz tak tesim na zajtra.Dufam,ze vsetko dopadne ok.
Tintinka napis odkial si ak to neni problem 🙂

jarka4982
7. jan 2009

Tintinka, isla si dnes s plnym mechurom a najprv ti robila UZ a potom ta vysetrila?Aj krv ti zobrali?Rano sa smie ranajkovat ci nie?Ja uz som zabudla ako bolo pri prvom,tak porad aby som tam zajtra isla prichystana 🙂
Dakujem 🙂

didusa.risulo
autor
7. jan 2009

Ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Jarkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,ja som to vedela, ty si tehotnaaaaaaaaaaaaaaaaa, ja mam obrovsku radost, okolo mna sa to len tak hemzi s tehukami a nakoniec to bude tak, ze ma to chyti riadne a budem tak velmi chciet ze sa mi to nepodari, ja tak verim tejto ovulke,jarka a budes moct ist na net ked budes u rodicov?

didi ahoj, tak ti byva zle?to je smola, ale asponj vies, ze si zdrava, to tak byva

tintinka, gratulujem

nakoho som este zabudla? 😕

aspinka, tak uz len my dve zostavame, je tu este vela zien,ktore prispievali ale ony sa asi az vo februari zacnu prihlasovat

baby moje, vsetky vam drzim paste, nech prezivate kraasne obdobie tehulkovania bez problemov, nech vam vasi mimiskovia kraaaaasne rastu a sem tam si aj pogrckajte, ale len sem tam, aby ste sa citili aj ako tehotne 😀 😀 😀

didusa.risulo
autor
7. jan 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

osa
7. jan 2009

jej nasa tema, ja som skoro na nu zabudla 😉

didusa.risulo
autor
7. jan 2009

ahoj osa, no ved sa to tu flaka a riadne, uz mame tehulky

didusa.risulo
autor
7. jan 2009

ty si na tom ako?

jarka4982
7. jan 2009

Ahoj Didusa,dakujem na tak peknych prianiach.Dufam,ze tak naozaj aj bude a neboj aj ty sa coskoro k nam pridas.
No,moji maju net,ale to nebudem mat az tak vela casa prilezitosti vam pisat ako ked som tu,v BA.Predsa budem chodit kazdy den aj k svokrovcom a za tie kratke dva tyzdne musim stihnut "obehnut" aj celu rodinu 🙂

aspinka
7. jan 2009

nie nie som tehotna ale pri malej mi bolo zle po 6tt a teraz ked som druhy krat bola od 7tt straaasne zle a nechutenstvo ale v 10tt som mala MA 😒

osa
7. jan 2009

nijako, vyckavam 😉

didusa.risulo
autor
7. jan 2009

osa a na co?

aspinka hod sem graf

jarka tak aspon raz za cas sa tu ukaz a hod sem ako sa mate

osa
7. jan 2009

na plodne dni 😉

jarka4982
7. jan 2009

Aspinka,je mi luto ze si mala MA.Prajem ti aby sa vam to uz nestalo,ale aby ste dalsie teotenstvo(ak ho mate v plane) mali bezproblemove a pohodlne.

Didusa,budem sa snazit aspon vecerom vam napisat ako sa mam a kuknut sa na vas co robkate a ako sa vam dari v snazilkovani 🙂

aspinka
7. jan 2009

didus od rana sa moj graf nezmenil 😉

jarka4982
7. jan 2009

Didus,ako sa ma tvoja mama.Si tusim hovorila ze je chora?!

didusa.risulo
autor
7. jan 2009

jarka, mamina je chora, vynehava jej srdiecko,ona mala dost tazky zivot, otec ju strasne bijaval a raz ju dobil velmi, sanku mala mimo,do hlavy a do chrbtice, a dodnes ma problemy s chrbticou,a na srdiecko berie lieky uz davno roky rokuce,ma 41 rokov,je velmi pekna mamina moja mozem sa pochvalit,no a cca 4 mesiace jej zacalo vnehavat srdiecko, pred 3 tyzdnami mala na sebe aj holter,to je strojcej na srdiecko na 24 hodin aby jej zaznamenalo to vynehanie a bola u mna a spravilo jej to len raz, zakon schvalnosti,bolo to slabe, no a ako bola u mna tak jej to zas robilo nie velmi ale uz strojcek nema,dnes bola po vysledky ze ako to dopadlo a ma tam kachytardiu ci ako sa to vola, minule si aj sanitku volala, nemohla dychat, strasne sa o nu bojim,lebo byva sama v noci doma,sestra robieva nocne aj,

jarka4982
7. jan 2009

No Didusa,t je hrozne ze aky zivot mala tvoja mamina.Ale preco neopustila manzela ked ju tak bijaval.ja by som take netrpela.A ona ma len 41 rokov ak som dobre pochopila????Kolko potom ty mas?Drzim palce aby sa dostala z problemov a mala uz nadalej kludny,zdravy a bezproblemovy zivot!

didusa.risulo
autor
7. jan 2009

jarka ja mam zajtra 23 rokov,mamina sa s nim rozviedla po 7 rokoch,este jej stihol spravit sestru,a prvy krat ju zbil na svadobnej ceste ked uz ja som bola v brusku aj do brucha to schytala, ale som tu,nastastie,pred tym bol ako na chlieb natierat, oni sa bralo mladi cakali na maminu 18

jarka4982
7. jan 2009

Dobre,ze sa rozviedla ,no skoda ze si vytrpela pri nom svoje.aj moj dedko bijaval babku a nikdy sa nerozvadzali.Trpela to az kym nezomrel.Bol alkoholik.Hrozne co si niektore zeny vytrpia!My mame byt stastne ze mame takych dobrych chlapov doma 🙂
A este:VSETKO NAJLEPSIE K NARODENINAM!Aby sa ti splnili vsetky tvoje tuzby a hlavne aby si na testiku coskoro objavila vytuzene \\!A aby cela tvoja rodinka bola zdravucka 🙂

didusa.risulo
autor
7. jan 2009

jarkaaaaaaaaa dakujem ti pekne za gratulaciu, strasne sa dnes tesim aj z takehoto niecoho,mam taku mensiu depku asi

didusa.risulo
autor
7. jan 2009

a idem uz aj spat, ved co budem, zajtra ideme sa sankovat s malym pada nam cerstvy sniezik, zajtra napis cim skor ako si dopadla, budem nakukat kedy napises,dobru nocku a dakujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jarka4982
7. jan 2009

Dobru nocku idem uz aj ja rano terba vstevat! 😔

jarka4982
8. jan 2009

Ahojte baby,tak gynekologicku mam vybavenu.Vsetko je zatial ok.Predpokladany termin porodu je 03.09. Ak bude meskat o jeden den tak sa narodi v den mojich narodenin 🙂
Idem ranajkovat,lebo mi je uz zle od hladu.
Didusa,este raz vsetko najlepsie k narodkam!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre