• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

24. júla 2009 
tak snad ta neofintia..
a naco k nim vlastne ides mati? aby vam vyratal pohlavie?
13. jan 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute

pici hej?a skusala si to a aky bol vysledok?
13. jan 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pici :confused: fiha.. to som aj ja zvedava :sweat_smile:

mne kamoska spominala nejake ovulacne tycinky, ci co.. ale na to sa cika
13. jan 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didusa - maly spi? :slight_smile:

ten moj cirkusuje :rolling_eyes: Uz sme sa pri nom vystriedali obaja s muzom :confounded: Neviem, co mu je, doteraz zaspaval v pohode sam
13. jan 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam mrchu.. tak tam vidim velke kulove :grinning: :grinning:
ale svagrina mi to ukazovala ked mala plodne dni videla tam tie papradky... a potom ked sme ratali podla datumu splodenia tak to vyslo na ten vecer kedy mi to ukazala...
som to zdedila.. hehe.. tak snad sa na mna nieco nalepi
mne to vychadza prve snazenie koncom februara...
13. jan 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pici - a to je na viac pouziti? alebo jednorazovka a viac v baleni? :sweat_smile:

.. ja sa nevyznaaaaam
13. jan 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lili uz spinka od 20:00 no to su ako tehu testy tak isto to aj vyzera len to nie je tehu :grinning:
13. jan 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didusa - asi aj ten moj, ved najvyssi cas :angry: ty si taky nespavec? :sweat_smile:
13. jan 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakazdym sa to sklicko umyje a znovu naslini
13. jan 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pici - dik, uz som v obraze :grinning:
13. jan 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lili no spavat chodim okolo 23:00 -24:00
13. jan 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chodim tak neskoro. a potom kukam rano co sa deje.. xixi
13. jan 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved prave.. mne to tiez trva, kym to rozchodim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si dat sprchu a sipku do postele.. xixi dobru nocku dievcata,....
13. jan 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja idem, lebo ma studenia ruckyy
13. jan 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bruuu noc!!! :pensive:
13. jan 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata ahojte...
ako sa vam dneska vstavalo? mne ok.. ale do poslednej sekundicky som lezala v posteli.. co mate dneska na plane???ja kysnem v praci.. ale celkom ok to vyzera, sef mi pisal ze ide s dcerou k lekarovi... tak sa dotrepe okolo obeda.. tak mam aspon pokoj.... :grinning:
14. jan 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte

my mame vonku stranu poladovicu, uz len korcule a ide sa, vsetko je pod ladom,maly mi lietal vonku ako handra ale som ho drzala za ruku
14. jan 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky

ja som mala dnes vstavanie typu - sok! - a potom vyskok z postele, lebo svagrina zvonila dole na zvonceku.. Dnes sme si spanok trosku natiahli :sweat_smile: A to sa mi taka haluz snivala!!! vraj sme boli s triedou (10 rokov som von zo skoly) v Rime! a 3 spoluziaci sme sa stratili v Sixtinskej kaplnke, ktora bola labyrint :confused: .. v kuse sme sli po uzkych schodoch hore, tie sa tocili.. no bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes: Co ten sen asi tak znamena? :sweat_smile:

aj my sme boli vonku a cestou domov zacal padat taky ladovy dazd :angry: tak som zvedava, co z toho bude, kedze mam dnes muza v Kosiciach.. to zas budu cesty! :frowning2:
14. jan 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili.. tak to bude rozbirit ako moja mamina hovori. mne dneska akurat korcule dosli tak ich mozem rovno pred domom vyskusat.. boze kolko je hodin..
dneska som viete co spravila? profakovi, co mame u neho tri baby diplomovku som omylom poslala mejl kde pisala kamoska ze je nekompletny a blazen... to bude vysvetlovania... :grinning: :grinning:
14. jan 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pici - :grinning: dobry pruuuser :grinning: .. ale ked je normalny, tak to pochopi, nie? :sweat_smile:
14. jan 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pici teda nechcela by som byt v tvojej kozi,,,ale ved to neni ako na strednej,,,,mozno sa z toho vsetci zasmejete?
14. jan 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj martinka - kukam, ze mame rovnakych fesakov :slight_smile: Kedy ste sa narodili vy?
14. jan 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, len som sa zastavila, lebo este stale som doma bez netu :slight_smile: Este ziadne druhe mimi? My sme boli vsetci chori, tak aj akekolvek tutu-mutu islo bokom...Ale mozno o mesiac aj my zacneme..
14. jan 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ninka uz su tu 3 ktore su tehulkyyyyyy
14. jan 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,prisla som len kuk ci je tu niekto,ale aj tak maly uz dospal,tak mu musim ist dat papat.Aspon uz dnes nemame teplotku :slight_smile: Vy sa mate ako?
Pici,napis potom ako dopadlo nedorozumenie s profesorom :grinning:
14. jan 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zatial nic dievcata.. ako som zvedava co budee.. ale sme to uhrali s tou kamoskou ze to patrilo na ineho profaka.. komedia..
14. jan 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak som tu, som umyvala WC maleho sedatko, nech tam ma cistunko aj dlazku som poumyvala, a ked som umyvala wc tak pridem do kupelni, a maly vo vani a ja akurat perem, esteze nevypustala vodu pracka, takze uz viem, ze aj do vane mi chodi takze mam o starost viac,teda zas viac davat pozor,uz som ho konecne ulozila, spravila kakavko a som vasa, inak ja pred malou chvilickou som dole v podbrusku pocitila ako keby pohyby, take jemne mravencenie, to zlatunke to bolo, ale jasne ze to creva pracuju
14. jan 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute

zatial nestiham sem pisat, muza mam doma a otravuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: Maly este vyvadza :angry:

didusa - uz si rozbehnuta v umyvani a pratani, neskocis aj ku mne trochu upratat? :grinning:
14. jan 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok