Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

didusa.risulo
autor
18. jan 2009

pici to vazne kurierom? 😕 az zo senca?

pici
18. jan 2009

nie z bratislavy.. hehe
hej. poslem... zajtra.. alebo utorok...

aspinka
18. jan 2009

Ahojte 🙂
No pici a ty kde robis prosim aj ja ceeem taku robotu ;) No ja som teraz velmi prekvapko lebo som 9DC a boli ma od vcera pravy vajecnik presne ako pri ovulke dokonca aj hlien je ten plodny! Ale to sa mi este nestalo aby som mala ovulku tak skoro??? Ja mava vzdy na 14DC. Ale mozno je vajecnik prechladnuty dufam ze nemam zapal i ked neviem z coho lebo si davam neskutocny pozor a chlastam alchemikovy caj. No ved mozno uvidim aj podla BT 😖

csikike
18. jan 2009

pici, s mechurom bacha, ja som to teraz prekonala a moja dokina mi zakazala uro caj, vraj je to to najhorise co mozes teraz spravit, treba pit cervene (visnovy dzus, ribezlovy), a aj homeopatika ti viem napisat co mi dala, lebo ja este kojim... tak mi antibiotika nemohla dat

pici
18. jan 2009

csikike
ani mi neuveris ale ja som asi ten najpozornejsi.. nikam nesadam. chodim teplo oblecena.. ale asi to mam z elektricky.. nic ine ma nenapada. som si sadla a stolicka bola studena... ma to teraz sere..
antibiotika mam od kamosky. ta mala zapal na chate.. tak ak to neprejde tak si ich dam.. ale mozes mi dat do IP tie homeopatika? mam pri robote lekaren tak si zbehnem.. lepsie ako antibiotika

a aspi... pracujem u rodiny.. tak jeden balik hore dole.. snad nepolozi firmu....

didusa.risulo
autor
18. jan 2009

baby ja idem dorobit usi ale potom este pridem

aspi kup si ovu test a ten ti povie, ako aj mne teraz kuk do albumu ak si este nie,a ovulka sa ti mohla posunut vdaka alchemilke ale neviem to iste

aspinka
18. jan 2009

didus a necham to vsak uvidime baby ja som prekonala zapal moc.ciet tesne ako som v septembri otehotnela a potratila som tak bacha. Ale zapal moc. ciest nemusi byt sposobeny studenym ale to je bakteria ktoru si mozes zaniest aj z konecnika pri utierani a on sa potom v cestach mnozi a zapaly aspon tak som si to naspratala. Ale ja som skoncila s krvacanim na pohotovosti to bola strasna bolest nerada na to spominam brala som tyzden antibiotika a bolo dobre 😕

pici
19. jan 2009

aspi
ja ale asi nemam zapal iba prechladnutie..
a mas pravdu zapal sposobuje bakteria e.colli ktora sa nachadza prirodzene v crevnom trakte.. a napriklad tangacmi ako sa posuva pasik si to mozes zaniest do pisulky..
snad to bude ok. csikkike mi poradila nejake fajnove homeopatika tak som si ich dneska v lekarni objednala kedze ich nemali a uvidim.. snad mi pomozu....

dida.. odisiel ti balik.. snad ta potesi je to len taka prakticka hovadinka a ... dufam ze ta to motivuje.. ja treti tyzden zacinam bez cigarety..

didusa.risulo
autor
19. jan 2009

pici dik a kedy to pride aby som bola doma

pici
19. jan 2009

ja myslim ze zajtra.. a chodia doobeda

pici
20. jan 2009

csikike..
uz ich mam. tak kazdu hodinu si ich mam dat?

didusa.risulo
autor
20. jan 2009

ahojte

pici ja nemam na zvonceku meno,je len prelepene slnko mi vytiahlo farbu

didusa.risulo
autor
20. jan 2009

inak ja uz nefajkam vobec 2 dni, ani neviem ako som to dokazala 😝

csikike
20. jan 2009

pici, ak to velmi boli, tak hej, ale som mala az krv, tak preto som tak casto brala

pici
20. jan 2009

didus nevadi. mas cislo domu... nie?
tak by to malo byt ok

som na teba hrda.. ja nefajcim 3tyzden som vcera zacala.. a tiez nechapem. uvidis to pojde den ku dnu a potom uz budeme nefajciarky...

no velmi ma to neboli.. ale zase ani malo..vela tekutin som pila... nech sa mocak vyprazdnuje.. za to.. tomu kto ma chronicky zapal tak tomu ja vobec nezavidim

didusa.risulo
autor
20. jan 2009

pici myslis chronicky zapal vajecnikov?no bolesti su to stale

pici este tu nik nebol.

didusa.risulo
autor
20. jan 2009

piciiiiiiiiii,dakujem,velmi pekne,take starosti si si nemusela robit,take mi to je trapne, ale je to super,take som este nemala,a to druhe ruzove nema chybu,to stale cucham,teraz budem taka svieza,cista zena,nezahulena 😅 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

didusa.risulo
autor
20. jan 2009

pici a to islo z tvojho vrecka alebo robis s tymito vecami?

pici
20. jan 2009

ale nerobim. pracujem s takymito vecami. www.psionteklogix.com
to som chcela, aby ta potesilo... 😀

aspinka
20. jan 2009

Ahojte. Tak u mna nic nove na svete ;) tusim zacnem fajcit a prestanem aby som dostala darcek 😀 pici bolo to mile ze si urobila "nefajciarke" didus radost!!!

didusa.risulo
autor
20. jan 2009

aspinkia,do uvodzoviek to uz nemusis davat, ja uz nefajcim,ja mam obrovsku chut ale sa krotim ako mozem

aspinka
20. jan 2009

didus ale ty vies ze aj sa hovori abstinujuci fajciar alebo alkoholik takze som tymi uvodzovkami nemyslela ze po tajomky hulis ale ze aby som ta mohla nazvat nefajciarka musi ubehnut nejaky abstinecny cas 🙂 ale je to jedno drzim palce nech ti to vydrzi. A co snazenie aky bol mesiac? Aj ste to s muzom nejako vyuzili 😀

jarka4982
20. jan 2009

Ahooojte baby,ako sa mate?Co nove?
Didusa,gratulujem a prajem ti aby si v tom nefajceni vytrvala 🙂

didusa.risulo
autor
20. jan 2009

aspinka no vyuzili v hodinu H sme issli na to,do obeda ma strasne boleli prsia aj celu noc, nemohla som ani spat, teraz zatial ani moc necitim,na priznaky je asi este skoro som myslela ze je to z kyseliny listovej ale vraj nie,tak mozmo z choroby,dnes som si bola aj testik kupit aby som mohla robi na buduci tyzden

inak ja som aj vcera testovala, preplo mi a musela som,aj ked som vedela, ze tam nic nebude, a bola len jedna ale nie ta ktora mala byt ale ta co znaci tehulovstvo,takze som to robila asi zle,alebo neskoro lebo bolo pobedie tusim alebo po obede a pila som vodu takze asi aj tym to bude,

jarka ahoj, ako sa mas?vidim uz aj tt,kedy sa vraciate domov?uz mi chybas

pici
20. jan 2009

ja som na didu hrda.. tak som dodrzala co som slubila ze dostane male potesenicko..
ja som zacala treti tyzden bez nikotinu a je to fuska .. najma teraz v skuskovom obdobi... by som tahala jednu od druhej.. ale vsetci ma podporuju, manzel je na mna hrdy.. tak je to super, mat podporu v okoli

papam teraz homeopatika na mocovy... aby mi topreslo a mohla by som ist k dokimu..
jezis.. zhorsila sa mi plet.. asi ma porazi ked to pojde takto dalej.. vyzeram ako pubiska.. hehe
aspon ma to donuti chodit pravidelne na kozmetiku...

pojdem k dokimu.. som zvedava co sa bude diat tento mesiac.....ci vobec dojde mrcha tak ako ma.. po tolkych rokoch.

ked nedostanem mrchu tak ako by som mala, tak musim ist na vyvolavacku?

didusa.risulo
autor
20. jan 2009

pici no ja by som nejakych 5 dnoch isla na vyvolavacku mozno aj skor,ale to len preto, lebo si prestala brat ha

pici
20. jan 2009

no uvidime. to je este skoro.. didi , posles mi prosim este raz link na tie plodne dni?

didusa.risulo
autor
20. jan 2009

pici al cim skot ti pichne ty rychlejsie dostanes oni maju prist do 14 dni

jarka4982
20. jan 2009

Ahojte baby,som znovu tu 🙂
Mne pichali vyvolavacku pred tehgotenstvom s Matuskom,lebo som nemala mrchu tri mesiace a ani som ju uz nedostala ale som hned otehotnela 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre